Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Saw Palmetto suplement diety

 Saw Palmetto suplement diety

Proponujemy Państwu suplement diety SAW PALMETTO firmy Starlife. Jest to ekstrakt zioła o tej samej nazwie, wykazujący pozytywny wpływ na układ moczowo-płciowy mężczyzny. Zalecany jest zwłaszcza panom po 40 roku życia, gdyż może być stosowany jako profilaktyka przerostu prostaty i łagodzić jego objawy. Pomaga poprawić funkcje seksualne, zwiększając męską potencję. Wspiera także produkcję i jakość plemników. Dzięki tym cechom SAW PALMETTO optymalnie uzupełnia codzienną dietę mężczyzny poprawiając jakość jego życia. więcej »
Dodano: 2014-02-18
StarLIfeCena: 84 zł

Skład:90 kaps./op.
Zastosowania:1-2 kaps. 2-3 x dziennie

Pau D'Arco suplement diety

 Pau D'Arco suplement diety

Polecamy Państwu suplement diety PAU D'ARCO, którego podstawowym składnikiem jest sproszkowana kora lapacho. Jej dobroczynne właściwości są znane od dawna. Wspomaga detoksykację organizmu oraz wspiera jego odporność. Wykazuje pozytywny wpływ na stawy i kości, dlatego chętnie sięgają po nią osoby starsze oraz rehabilitanci po złamaniach kości. Wspomaga usuwanie objawów alergii, wspiera organizm w walce z bakteriami, wirusami i grzybami. PAU D'ARCO to wszechstronne wsparcie organizmu narażonego na stres i zanieczyszczenie środowiska. więcej »
Dodano: 2014-02-18
StarLIfeCena: 101 zł

Skład:90 kaps./op.
Zastosowania:1-2 kaps. 2-3 x dziennie

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.