Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Chlorella Bio 100 g proszek

 Chlorella Bio 100 g proszek

Chlorella to słodkowodna alga o okrągłym kształcie, bogata w chlorofil. Dostarcza organizmowi cennych substancji takich jak aminokwasy, witaminy, minerały (m.in. fosfor, potas, magnez, wapń, żelazo, mangan, cynk, molibden, miedź, kobalt). Jest bogatym źródłem beta-karotenu (prowitaminy A). Jej błona komórkowa składa się z trzech bardzo odpornych warstw ochronnych, które są podstawą oczyszczających właściwości chlorelli. więcej »
Dodano: 2015-02-17
BOGUTYN MŁYNCena: 30.19 zł

Waga:100 g
Skład:Chlorella Pyrenoidosa BIO 100%

Chlorella

 Chlorella

Chlorella to alga słodkowodna, mająca działanie oczyszczające dla ludzkiego organizmu. Działanie chlorelli wynika z jej unikatowej budowy komórkowe, która umożliwia usuwanie toksyn z ludzkiego organizmu. Chlorella pochłania bakterie chorobotwórcze i toksyczne substancje z organizmu. Przywraca prawidłowy transport jelitowy i wpływa pozytywnie na, przyjazną dla człowieka, florę bakteryjną w układzie pokarmowym. Reguluje pracę jelit i pomaga w przypadku zaparć i biegunek. Chlorella usuwa z organizmu szkodliwe toksyny i metale ciężkie, pochodzące z zanieczyszczonego środowiska. Uszczelnia, też, jelita, chroniąc organizm przed wtórnymi zatruciami. Chroni nerki i wątrobę przed przeciążeniem. W przeciwieństwie do antybiotyków, chlorella niszczy bakterie patogenne, wspomagając rozwój przyjaznej flory bakteryjnej. Pobudza, również, wzrost makrofagów, które są odpowiedzialne za pochłanianie i niszczenie szkodliwych substancji i komórek. więcej »
Dodano: 2014-06-12
VIVIOCena: 26.96 zł

Waga:100 g
Skład:Chlorella
Zastosowania:Chlorellę w tabletkach należy spożywać w ilościach 2-3 gramów dziennie [10 do 15 tabletek]. Jest to

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.