Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

INULIN STAR łagodna forma błonnika

 INULIN STAR łagodna forma błonnika

INULIN STAR suplement z inuliną-prebiotyk wspomagającym przewód pokarmowy. Inulina to łagodny, roślinny błonnik mający cechy prebiotyku o bardzo korzystnym działaniu. Dzięki inulinie w dobrej kondycji można utrzymać stan jelit i obecność w nich właściwej mikroflory. Cechą błonnika jest ograniczanie wchłaniania tłuszczów co powoduje obniżenie poziomu cholesterolu i lipidów w surowicy krwi. To z kolei służy dobrej kondycji układu krążenia. Inulina przyczynia się także do oczyszczenia organizmu z toksycznych substancji. INULIN STAR jest źródłem inuliny. Inulina wspomaga namnażanie się dobrych bakterii jelitowychpomaga ograniczyć wchłanianie tłuszczów i poziom cholesteroluprzyczynia się do obniżenia poziomu glukozy ograniczając wchłanianie cukrówwspomaga odchudzanie - zmniejsza apetytwpływa na regulacje wypróżnień Suplement diety Inulin Star może wspomóc osoby z zaparciami, z wysokim poziomem cholesterolu, osoby walczące wysokim poziomem glukozy oraz z osoby z zaburzona flora bakteryjną. Zalecane dzienne spożycie:1 kapsułka 2× dziennie. Składniki (2 kapsułek): Inulina 2.000 mg; żelatyna; woda; substancja utrzymująca wilgoć): glicerol. Kapsułka żelatynowa. W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości. Uwaga: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania. Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety. Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki. Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA. Produkcja i konfekcjonowanie… więcej »
Dodano: 2021-02-21
StarLIfeCena: 129 zł

Skład:inulina
Zastosowania:dla jelit

INULIN STAR

 INULIN STAR

INULIN STAR INULIN STAR pomaga zwiększyć odporność całego organizmu, ogranicza rozwój szkodliwych bakterii oraz utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu i pozostałych parametrów lipidowych we krwi. Obniża także indeks glikemiczny pożywienia, przez co w mniejszym stopniu obciąża ono wydzielanie insuliny. Inulina pomaga stworzyć idealne warunki życia dla bakterii Lactobacillus i Bifidobacillus przyjaznych dla człowieka, a tym samym optymalizować ich rozwój. Inulina pomaga selektywnie stymulować bifidobakterie w jelicie grubym, co w efekcie przynosi wiele korzystnych zmian w organizmie, m.in. pomaga zwiększyć wchłaniania wapnia. Dostateczne przyjmowanie inuliny pomaga poprawić konsystencję stolca i regularność wypróżnień. Jest dzięki temu przydatny zarówno przy biegunkach, jak i przy zatwardzeniu. więcej »
Dodano: 2014-06-29
StarLIfeCena: 129 zł

Skład:Inulina (Cichorium intybus var. Radicosum cykoria podróżnik
ekstrakt z korzenia) 1.000 mg

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.