Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Alveo

 Alveo

Produkt codziennego stosowania dla dzieci i dorosłych w profilaktyce zdrowia, oraz jako wspomaganie leczenia. Szersze informacje uzyskasz przechodząc do naszej strony, zachęcamy do otwierania zakładek i przed podjęciem decyzji próbne złożenie zamówienia, dzięki temu będzie zapoznasz się z wszystkimi korzyściami-zamówienie takie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty. Po zapoznaniu się z korzyściami, jeśli mimo wszystko zrezygnujemy możemy takie zamówienie jednym kliknięciem anulować, nawet jeśli tego nie zrobimy i do trzeciego dnia roboczego następnego miesiąca nie opłacimy tego zamówienia, system automatycznie je usunie bez żadnych konsekwencji finansowych. Zachęcamy do odważnego poruszania się po naszej stronie,dzięki czemu możesz bez ryzyka zyskać więcej. Pozdrawiamy i życzymy zadowolenia z naszych produktów oraz usług oferowanych dla Twojej satysfakcji. Prosimy o pozostawienie dla nas Twojej opinii na temat obsługi i produktów, mile widziane również sugestie. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Akuna KanadaCena: 147 zł

Waga:1200 g
Zastosowania:Profilaktyka i wspomaganie leczenia

Bio-Cynk - cena z kartą Tiens 46 zł

 Bio-Cynk - cena z kartą Tiens 46 zł

Cynk jest mikroelementem obecnym we wszystkich komórkach i tkankach ludzkiego organizmu. Jest ważnym pierwiastkiem śladowym pełniącym istotną rolę w wielu procesach zachodzących w organizmie. Reguluje aktywność ponad 160 enzymów i z tego powodu stał się przedmiotem poważnych badań naukowych, które koncentrują się na jego znaczącej roli dla DNA człowieka. Odgrywa istotną rolę we wspomaganiu rozwoju i odnawianiu komórek, wspieraniu systemu odpornościowego, regeneracji uszkodzonych tkanek, a także regulacji poziomu cukru we krwi. Cynk ma istotny wpływ na prawidłowe działanie gruczołów płciowych, a zwłaszcza prostaty u mężczyzn, ważnego gruczołu umiejscowionego wokół przejścia pęcherza w cewkę moczową. Jego wydzielina wchodzi w skład spermy i umożliwia plemnikom poruszanie się. Zarówno sperma, jak i gruczoł krokowy zawierają znaczne ilości cynku. W wielu badaniach potwierdzono związek między właściwym poziomem cynku a stanem gruczołu prostaty. Stwierdzono, że spadek poziomu cynku o 35% powoduje powiększenie prostaty, ucisk na cewkę moczową i zablokowanie odpływu moczu. Skład: Mleczan cynku (związek organiczny)- dobrze przyswajany przez organizm. glukoza, sproszkowane białko kurzych jaj, które charakteryzuje się najwyższą wartością biologiczną - jest uznawane za wzorcowe w porównaniu do innych białek, ponieważ zawiera duże ilości niezbędnych aminokwasów egzogennych, które należy dostarczać z pożywieniem. Składniki kapsułki: żelatyna, woda. Dawkowanie: dzieci od 3-10 lat 1 x dziennie po 2 kapsułki; powyżej 10 lat i dorośli: 2 x dziennie po 2 kapsułki; najlepiej spożywać w godz. 17-19 i 21-23. Zalecenia: Po trzymiesięcznej suplementacji należy zrobić przynajmniej 2 tygodniową przerwę w stosowaniu preparatu. . więcej »
Dodano: 2011-09-05
TIENSCena: 58 zł

Skład:60 Kapsułek
Zastosowania:Profilaktyka miażdżycy i nadciśnienia
męska i żeńska bezpłodność
choroby układu trawiennego...

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.