Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała

HAND-SAFE 150ml art.nr 4450

 HAND-SAFE 150ml art.nr 4450

HAND-SAFE art.nr 4450. Pianka ochronna do rąk. Spray 150 wystarczająca na 160 użyć. dermatologicznie przebadana - z liposomami nie zawiera szkodliwych dla środowiska gazów Właściwości: HAND -SAFE jest wodoodporny i chroni przed działaniem środków czyszczących, kwasów, ługów, rozpuszczalników, olejów, smół, bitumin, atramentów, lakierów, farb i pigmentów oraz przed cementem, wapnem, sadzą, klejami, jak również innymi substancjami szkodliwymi i czynnikami drażniącymi. Obszary użycia: HAND -SAFE stosuje się w szpitalach, domach spokojnej starości, hotelach, restauracjach, warsztatach samochodowych i mechanicznych, przemyśle żywnościowym, chemicznym, i w zakładach przerobu oleju mineralnego, jak również w rzemiośle i przemyśle ciężkim. Użycie: Pojemnik przed użyciem dobrze wstrząsnąć, HAND -SAFE stosować przed rozpoczęciem pracy. Natryskać pianę na dłoń i dokładnie wcierać w ręce przez 2 minuty (nie zapominając o kciukach i opuszkach palców). HAND -SAFE przenika głęboko do porów skóry i tworzy beztłuszczowy i niewidzialny ochronny film. Zanieczyszczenia dłoni po zakończonej pracy znacząco łatwiej dają się obmywać. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:do skóry normalnej
Skład:Aqua
Butane
Stearic Acid
Octyl Palmitate
Propane
Myristic Acid
Paraffinum Liquidum
Lecithin
Działanie:Ochronne
Pojemność:150 ml

HAND-SAFE art.nr 4450

 HAND-SAFE art.nr 4450

HAND-SAFE art.nr 4450. Pianka ochronna do rąk Dermatologicznie przebadana - z liposomami. Właściwości: HAND -SAFE jest wodoodporny i chroni przed działaniem środków czyszczących, kwasów, ługów, rozpuszczalników, olejów, smół, bitumin, atramentów, lakierów, farb i pigmentów oraz przed cementem, wapnem, sadzą, klejami, jak również innymi substancjami szkodliwymi i czynnikami drażniącymi. Obszary użycia: HAND -SAFE stosuje się w szpitalach, domach spokojnej starości, hotelach, restauracjach, warsztatach samochodowych i mechanicznych, przemyśle żywnościowym, chemicznym, i w zakładach przerobu oleju mineralnego, jak również w rzemiośle i przemyśle ciężkim. Użycie: HAND -SAFE stosować przed rozpoczęciem pracy. Nanieść na dłoń i dokładnie wcierać w ręce przez 2 minuty (nie zapominając o kciukach i opuszkach palców). HAND -SAFE przenika głęboko do porów skóry i tworzy beztłuszczowy i niewidzialny ochronny film. Zanieczyszczenia dłoni po zakończonej pracy znacząco łatwiej dają się obmywać. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:do skóry normalnej
Skład:Aqua
Glyceryl Stearate
Caprylic/Capric Triglyceride
Glyceryl Stearate Citrate
Ceramide 3 (and) C
Działanie:Ochronne
Pojemność:1000 ml

Pielęgnacja ciała

Zdrowa, promienna cera oraz lśniące włosy i zadbane paznokcie składają się na podstawy atrakcyjnego wyglądu. Aby więc korzystnie się prezentować, warto popracować nad ich kondycją. Bardzo ważne jest nawilżanie skóry za pomocą odpowiednich kremów, aby była ona świetlista i miękka. Dobrze jest też pamiętać o peelingach, które oczyszczą cerę z martwego naskórka, przez co znacząco poprawią jej koloryt, jak również wygładzają ją. Regularnie róbmy też pedicure i manicure.