Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Preparaty dla sportowców

Preparaty dla sportowców

Produkty od 41 do 45 z 45

FA Whey Protein

 FA Whey Protein

Koncentrat białka serwatkowego wspomagający trening oraz dietę każdej osoby aktywnej fizycznie. Charakterystyka produktu: zawartość białka w porcji: 20g nie posiada tłuszczy trans Bardzo dobra rozpuszczalnosć dodany kompleks enzymów trawiennych AMINOGEN możliwość stosowania przez wegan 15 znakomitych smaków WHEY PROTEIN jest wysokiej jakości odżywką białkową, która w składzie zawiera koncentrat białka serwatkowego o pełnym profilu aminokwasowym i cechujący się znakomitą przyswajalnością ( wartość biologiczna BV=104). Dodatek enzymów trawiennych sprawia, że każda porcja jest prawidłowo spożytkowana przez organizm. Produkt ten jest znakomitym uzupełnieniem diety i może być stosowany praktycznie o każdej porze. więcej »
Dodano: 2012-08-28

Odżywki białkowe Łodź, TREC ULTIMATE PROTEIN

Odżywki białkowe Łodź, TREC ULTIMATE PROTEIN

Co to jest Ultimate Protein ? Ultimate Protein jest wysokobiałkowym dodatkiem odżywczym przeznaczonym dla osób trenujących wyczynowo kulturystykę oraz inne dyscypliny sportu, u których wzrasta zapotrzebowanie na białko. Białko jest podstawowym materiałem budulcowym naszego organizmu - stanowi 90% masy mięśni. Bez odpowiedniej jego podaży nie można oczekiwać przyrostu masy mięśniowej. Sportowcy, którym zależy na rozbudowie muskulatury potrzebują około 200 -250 g białka dziennie, a dostarczenie takiej ilości z pożywienia jest w praktyce bardzo trudne. Dlatego udowodniono konieczność wspomagania suplementem białkowym. W jaki sposób działa i co możemy uzyskać stosując Ultimate Protein ? Ultimate Protein stanowi doskonałe uzupełnienie białka w diecie. Odpowiednie proporcje proporcje białka mleka oraz koncentratu serwatki gwarantują równomierne zaopatrzenie organizmu we wszystkie niezbędne aminokwasy (cząsteczki białka budujące włókna mięśniowe). Surowce użyte w Ultimate Protein należą do b więcej »
Dodano: 2012-02-06
Brak danychCena: 173 zł

Rodzaj:odżywki białkowe

Reduktory tłuszczu Łodź, THERMO FAT BURNER

Reduktory tłuszczu Łodź, THERMO FAT BURNER

1. Co to jest THERMO FAT BURNER ? Thermo fat burner jest specjalną kombinacją substancji termogenicznych i lipotropowych, które znacznie przyspieszają redukcję tłuszczu oraz zwiększają odporność organizmu na zmęczenie fizyczne i psychiczne. 2. Jak dzialają poszczególne składniki THERMO FAT BURNER ? Guarana to silnie energetyzujący ekstrakt tropikalnej rośliny zawierającej naturalną kofeinę zwaną guaraniną. Kofeina jest czynnikiem termogenicznym, przyczynia się do zwiększenia temperatury ciała, co powoduje podwyższenie przemiany materii. Przyspiesza również przemianę tłuszczu zapasowego w energię, dostarczając wysokoenergetycznego paliwa dla mięśni. Gurana powoduje prawie natychmiastowy przypływ energii i zwiększenie wytrzymałości organizmu. Zawarte w THERMO FAT BURNER składniki opóźniają wchłanianie kofeiny przez organizm, dzięki czemu efekt pobudzający przedłuża się nawet do 5 godzin. więcej »
Dodano: 2012-02-06
Brak danych

Thermo Speed Extreme Super preparat na odchudzanie Thermogenik

 Thermo Speed Extreme Super preparat na odchudzanie Thermogenik

Thermo Speed® Extreme to opracowana naukowo, kompleksowa kompozycja najaktywniejszych termogeników pokarmowych - tyrozyny, synefryny, epigalokatechiny (EGCG), piperyny i kofeiny. Wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego i jednocześnie rozwój suchej masy mięśniowej, czyli kształtowanie perfekcyjnej definicji ciała i ekstremalnych zdolności wysiłkowych. Przeznaczony jest przede wszystkim dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi jako środek wspomagający pracę nad osiągnię więcej »
Dodano: 2011-09-06
OLIMPCena: 45.99 zł

Rodzaj:reduktory tłuszczu
Waga:250 g

OLIMP T-100 Podnieś testosteron ,libido ,sex , hormony

 OLIMP T-100 Podnieś testosteron ,libido ,sex , hormony

Ten bezkompromisowy suplement diety został stworzony, aby na drodze wielostronnego oddziaływania na organizm mężczyzny maksymalnie nasilać u niego endogenną produkcję jednego z najbardziej anabolicznych hormonów - TESTOSTERONU. więcej »
Dodano: 2011-09-06
OLIMPCena: 99 zł

Rodzaj:zma i tribulusy
Waga:350 g