Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Opaska na nadkłykcie 160

 Opaska na nadkłykcie 160

Znajduje zastosowanie w leczeniu i zapobieganiu zapaleń okołokłykciowych wywołanych urazami i przeciążeniem. Dobrze dopasowuje się do kształtu ręki dzięki paskowi z rzepami. Wykonana ze specjalnego oddychającego materiału. Wewnętrzna część wykonana jest z bawełny z dodatkiem jonów srebra oraz mikrokapsułkami aloesu i eukaliptusa. więcej »
Dodano: 2014-03-04
VariteksCena: 46 zł

Rodzaj:łokieć
Rozmiar:uniwersalny

Opaska na łokieć tenisisty 830

 Opaska na łokieć tenisisty 830

Opaska wykonana jest z neoprenu z bawełnianą wyściółką (frotte). Jest to mieszanka dobrze absorbująca wilgoć. Zapobiega zawilgoceniu skóry i zapewnia doskonały komfort oraz zapobiega ześlizgiwaniu się. Znajduje zastosowanie w leczeniu i zapobieganiu zapaleń około kłykciowych wywołanych urazami i przeciążeniem. Nie ogranicza ruchomości. Dzięki ociepleniu tkanek przyspiesza leczenie zaopatrzonych tkanek więcej »
Dodano: 2014-03-04
VariteksCena: 28 zł

Rodzaj:łokieć

Elastyczna opaska na łokieć A3-003

 Elastyczna opaska na łokieć A3-003

Zapobiega urazom związanym z uprawianiem sportu oraz innym urazom łokcia. Stabilizuje łokieć, łagodzi ból i obrzęk, przyspiesza regenerację tkanek. Poprawia krążenie krwi w okolicy łokcia, także może być noszona profilaktycznie w celu zabezpieczenia przed urazami. Wykonana z materiału oddychającego. Instrukcja użytkowania: Opaska nie powinna być narażona na działanie słońca, kurzu oraz dużej wilgotnościOpaska ma być noszona tak jak na zdjęciu na opakowaniu.Przed użyciem konieczne jest zasięgnięcie porady lekarza.Skład: 38% Guma 36% Nylon 26% SpandexOpaskę prać ręcznie w letniej używając mydła. Nie używać wybielaczy i nie odwirowywać.Opaski nie należy prasować, prać na sucho ani czyścić chemicznie. Suszyć w temperaturze pokojowej na ręczniku. więcej »
Dodano: 2014-03-04
SuperOrthoCena: 23 zł

Rodzaj:łokieć
Rozmiar:M-XXL

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.