Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Farby do włosów

Farby do włosów

Zel rozjasniajcy 01 02 03 Loreal Casting Sunkiss jelly

 Zel rozjasniajcy 01 02 03 Loreal Casting Sunkiss jelly

Podana cena dotyczy 1 szt/ przy min zamowieniu 200 szt zelu i jest cena netto / hurtownie, sieci sklepow .../ W ofercie rowniez inne produkty kosmetyczne i chemii gospodarczej - jezeli jestes zainteresowany stala wspolpraca - prosze o kontakt Pozdrawiam więcej »
Dodano: 2016-05-01
LOREALCena: 13.5 zł

Rodzaj:rozjaśniacz
Kolor:uniwersalny
Pojemność:100 ml
Sposób użycia:wg opisu
Skład:wg opisu
Przeznaczenie:rozjasnianie wlosow

Rozjaśniacz w kremie, Framesi, nie wysusza włosów,zawiera olejek ochronny,

 Rozjaśniacz w kremie, Framesi, nie wysusza włosów,zawiera olejek ochronny,

Jedyny rozjaśniacz w kremie do 9 tonów. Produkt rozjaśniający w kremie o wzmocnionej formule, która umożliwia osiągnięcie efektu o 1-2 tony mocniejsze, niż w przypadku tradycyjnych środków de-koloryzacyjnych. Właściwości: 1. dekoloryzacja na poziomie 8-9, w niektórych przypadkach nawet 10 tonów. 2. kremowa konsystencja eliminuje efekt pylenia (produkt bezpieczny dla fryzjera i klienta). 3. zawarte olejki ochronne nawilżają i odżywiają włosy. 4. zapewnia doskonałe rezultaty, pozwalając na całkowite wyeliminowanie nawet najtrudniejszych do zlikwidowania kolorów. więcej »
Dodano: 2013-07-10
FramesiCena: 65 zł

Rodzaj:rozjaśniacz

Rozjaśniacz diamentowy do włosów nabłyszcza i chroni włosy

 Rozjaśniacz diamentowy do włosów nabłyszcza i chroni włosy

Nowość. Nowy diamentowy, bezpyłowy proszek przeznaczony do intensywnych zabiegów osiągający 8 poziomów rozjaśnienia. Gwarantuje maksymalny połysk dzięki zawartości pyłu diamentowego. Baza roślinna i pochodne celulozy chronią strukturę włosa i zapewniają głębokie nawilżenie. Przygotowana oleista mieszanka nie "puchnie" na włosach, nie spływa i doskonale się rozprowadza, z dużą zawartością składników chroniących strukturę włosów i nawilżających. Za ochronę i nawilżenie odpowiada baza roślinna i pochodne celulozy, a zawartość pyłu diamentowego zwiększa połysk. Technika pracy tym produktem dopuszcza stosowanie emulsji o stężeniu od 10 do 40 vol(3-12%). więcej »
Dodano: 2012-11-12
FramesiCena: 69 zł

Rodzaj:rozjaśniacz
Pojemność:500 ml
Sposób użycia:1:2
Przeznaczenie:do rozjaśniania