Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Przyrządy pomiarowe

Przyrządy pomiarowe

Produkty od 1 do 20 z 282

Kardiotokograf Smart 3

 Kardiotokograf Smart 3

Parametry techniczne: Czytelny wyświetlacz LCD z możliwością regulacjiAutomatyczna analiza zapisówMożliwość monitorowania ciąży bliźniaczejDetekcja FMProgramowalne alarmyZapis z programowalnym czasem wydrukuNiewielkie wymiary i niska wagaSondy dopplerowskie o częstotliwości 1MHzMożliwość zapisu na zwykłym papierze faksowym, papierze dedykowanym A4 i B5Zasilanie sieciowe i akumulatorowe (opcja)Możliwość podłączenia do sieci komputerowej Głowice: Budowa z 9 kryształówCzęstotliwość 1 MHzFHR 50-240 bpm Funkcje: Automatyczne wykrywanie ruchów płoduAnaliza badania ktg z STV12 godzinne przechowywanie danychOprogramowanie do PC do archiwizacji badań (gratis)Centralny monitornig (opcja) Wyświetlacz: LCD kolorowy 7" dotykowyInformacje na wyświetlaczu: FHR 1 i FHR2, TOCO, Alarm, Prędkość druku, Stan baterii , godzina Drukarka : Rozmiar papieru 152mm (papier termiczny)Prędkość druku 1,2,3 cm/min Ustawienia: Limity alarmowe (górne i dolne )Głośnośność rytmu sercaGłośności alarmuMenu w j. angielskim (przewidziana aktualizacja j. polski z możliwością wgrania do obecnie oferowanych urządzeń: 2/3 kwartał 2017) Warunki pracy: Temperatura pracy 10°-45°CTemperatura przechowywania 10°-50°CWilgotność 30-85% Zasilanie i wymiary: 100-240V AC, 50/60 Hz, ca.80VADC 18V 2.5AWbudowany akumulator (jako opcja)Wymiary 305x296x98mmWaga 3.2 kg Wyposażenie standardowe: Głowica FHR 1Głowica TOCOMarkerDwie rolki papieruŻelInstrukcja PL więcej »
Dodano: 2018-04-27
Medical ECONETCena: 8986.14 zł

Skaner 3D Spector

 Skaner 3D Spector

Urządzenie Skaner 3D Spector ma możliwość bezinwazyjnego pomiaru tzw. obciążeń organizmu w kierunku pasożytów, grzybów, pierwotniaków, bakterii, wirusów. Wskazuje na potencjalne zagrożenia zdrowotne poszczególnych narządów i organów, a nawet komórek, wskazuje zmiany w diecie, obciążenia alergenami, umożliwia dobór suplementów. więcej »
Dodano: 2018-07-29
Klinika BiorezonansuCena: 17500 zł

Gwarancja:24 miesiące

Generator plazmowy Sanoplasma

 Generator plazmowy Sanoplasma

Generator plazmowy Sanoplasma łaczy w sobie 2 urządzenia. Z jednej strony usuwa objawy chorób za pomocą technik informoterapii wykorzystując m.in. metody dr. Rife-a oraz dr. Clark. Z drugiej strony urządzenie zawiera skaner częstotliwości dobierający tylko te, które są aktywne, tzw. biofeedback. W cenie ( podano cenę brutto z 23% VAT ) wliczona jest walizka aluminiowa za 800 zł. więcej »
Dodano: 2018-07-29
Rifetech s.r.o.Cena: 18630 zł

Osstell IDx

 Osstell IDx

Miernik stabilizacji implantu Osstell IDx odpowie na pytanie czy implant jest już gotowy na pełne obciążenie, pokaże też w jakim kierunku idzie osteointegracja. To rewolucyjne urządzenie jest już dostępne w Polsce. więcej »
Dodano: 2018-07-02
Osstell AGCena: 14800 zł

Gwarancja:24 miesiące

KOC ROZGRZEWAJĄCY HD 75

 KOC ROZGRZEWAJĄCY HD 75

Koc rozgrzewający HD 75 cosy to produkt stworzony z myślą o zapewnieniu komfortu i ciepła w zimowe wieczoru. Posiada 6 regulacji temperatur, kontrolowanych za pomocą wygodnego w użyciu pilota, który można odczepić do prania. Materiał polarowy jest miły i delikatny w dotyku, nadaje się do prania w niskiej temperaturze. Posiada system bezpieczeństwa Beurer oraz opcję automatycznego wyłączenia po upływie 3 godzin. Pokrycie posiada certyfikat Oeko-Tex nadawany wyrobom włókienniczym wolnym od szkodliwych substancji takich jak pestycydy, formaldehydy i metale ciężkie. Specyfikacja techniczna: Niezwykle miękkiBardzo miękka powierzchniaZ oddychającego materiałuPrzyjemny i miły w dotyku materiał6 poziomów temperaturySystem bezpieczeństwa Beurer BSSAutomatyczne wyłączanie po ok. 3 godz.Opatentowana elektroniczna regulacja temperaturyPodświetlany wyświetlaczOdczepiany włącznikPolarWymiary ok. 180 (dł.) × 130 (szer.) cmMożna prać w pralce w temperaturze 30°CMoc 100 WCertyfikat Öko-Tex 100 Standardowe wyposażenie: Koc rozgrzewający HD 75 Cosy Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
beurerCena: 306.27 zł

WKŁAD ROZGRZEWAJĄCY DO ŁÓŻKA KOMFORT TEDDY DOUBLE UB 86

 WKŁAD ROZGRZEWAJĄCY DO ŁÓŻKA KOMFORT TEDDY DOUBLE UB 86

Wkład UB 86 KOMFORT TEDDY DOUBLE sprawdzi się idealnie dla osób posiadających problemy z krążeniem bądź ze stawami. Zalecany sposób użycia to umieszczenie maty pomiędzy materacem, a prześcieradłem. Steruje się nią wygodnie za pomocą podświetlanego włącznika LCD. Posiada aż 9 trybów temperatur oraz świetne udogodnienie w postaci podzielenia jednoosobowej powierzchni na dwie strefy grzewcze (ciało i stopy). Model ten stworzony jest tak, by w jednym czasie mogły korzystać z niego dwie osoby, dzięki zastosowaniu 4 stref grzewczych (2x ciało, 2x stopy). Steruje się nią wygodnie za pomocą podświetlanego pilota, po jednym dla każdej z dwóch osób. Szybko się nagrzewa. Czas automatycznego wyłączania można ustawić samodzielnie, natomiast po 3 godzinach automatycznie przełącza się z poziomu 7/8/9/ na poziom 6. Wykonana jest z pluszu typu Teddy oraz włókniny, czyli materiałów przepuszczających powietrze. Jest bezpieczna, posiada system bezpieczeństwa Beurer, polegający na automatycznym wyłączeniu maty w razie jakichkolwiek awarii. Nadaje się do prania w pralce w niskiej temperaturze, po uprzednim odczepieniu włącznika. Pokrycie posiada certyfikat Oeko-Tex nadawany wyrobom włókienniczym wolnym od szkodliwych substancji takich jak pestycydy, formaldehydy i metale ciężkie. Specyfikacja techniczna: Wymiary 150x80 cmPoziom temperatury 2x9Oddzielne grzanie stópSzybkie nagrzewanieDefiniowany czas automatycznego wyłączenia ( w odstępach godzinowych )Pokrycie wkładu grzewczego Teddy, WłókninaOddychający materiał Pranie w pralce wkładu grzewczego w 30°COdłączany przewód zasilający Podświetlany wyświetlacz LCD System bezpieczeństwa BSS Certyfikat Oko-Tex 100 Moc 60 WKolor KremowyZasilanie Sieciowe Standardowe wyposażenie: Wkład rozgrzewający do łóżka UB 83 Komfort Teddy DoubleZasilacz Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 60 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
beurerCena: 638.37 zł

PELERYNA ROZGRZEWAJĄCA HD 50 COSY

 PELERYNA ROZGRZEWAJĄCA HD 50 COSY

Peleryna rozgrzewająca HD 50 cosy to produkt stworzony z myślą o zapewnieniu komfortu i ciepła w zimowe wieczory. Posiada 6 regulacji temperatur, kontrolowanych za pomocą wygodnego w użyciu pilota, który można odczepić by bezpiecznie włożyć pelerynę do prania. Materiał polarowy jest miły i delikatny w dotyku, nadaje się do prania w niskiej temperaturze. Posiada system bezpieczeństwa Beurer oraz opcję automatycznego wyłączenia po upływie 3 godzin. Pokrycie posiada certyfikat Oeko-Tex nadawany wyrobom włókienniczym wolnym od szkodliwych substancji takich jak pestycydy, formaldehydy i metale ciężkie. Specyfikacja techniczna: Bardzo miękka powierzchniaZ oddychającego materiałuPrzyjemny i miły w dotyku materiał6-stopniowa regulacja temperaturySystem zabezpieczający BSS Automatyczne wyłączanie po mniej więcej 3 godz.Opatentowana elektroniczna regulacja temperaturyPodświetlany wyświetlaczOdłączany przewód zasilającyPolarIdealna na chłodne wieczoryMoże służyć również jako koc rozgrzewającyWymiary ok. 145 (sz.) x 100 (wys.) cmMożna prać w pralce w temperaturze 30°C100 WCertyfikat Öko-Tex 100 Standardowe wyposażenie: Peleryna rozgrzewająca HD 50 COSY Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 36 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
beurerCena: 254.61 zł

BUT ROZGRZEWAJĄCY FWM 50

 BUT ROZGRZEWAJĄCY FWM 50

But rozgrzewający FWM 50 to rozwiązanie nie tylko dla osób posiadających problemy z bólem stawów ale również dla tych którzy cenią sobie ciepło oraz komfort nawet w chłodne zimowe wieczory. Zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników dzięki dodatkowej opcji masażu. Funkcje masażu oraz podgrzewania nie są od siebie zależne co zapewnia większą swobodę użytkowania. Polar z którego wykonano but jest miły i delikatny w dotyku, w dodatku podszewka jest wyjmowana i nadaje się do prania w niskiej temperaturze. Specyfikacja techniczna: Bardzo miękka powierzchnia1 poziom masażu1 poziom temperaturyNiezależne funkcje masażu i ogrzewaniaStrona wierzchnia/wkładka na stopy z polaruWymiary ok. 32 (dł.) x 31 (sz.) x 17 (wys.) cmMożliwość wyjmowania wkładki na stopy i prania w pralce w temp. 30°CMoc 20 W Standardowe wyposażenie: But rozgrzewający FWM 50 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 36 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
beurerCena: 233.7 zł

WKŁAD ROZGRZEWAJĄCY DO ŁÓZKA UB 33

 WKŁAD ROZGRZEWAJĄCY DO ŁÓZKA UB 33

Wkład rozgrzewający do łóżka UB 33 sprawdzi się idealnie dla osób posiadających problemy z krążeniem bądź ze stawami. Zalecany sposób użycia to umieszczenie maty pomiędzy materacem, a prześcieradłem. Steruje się nią wygodnie za pomocą podświetlanego pilota. Mata posiada trzy tryby temperatury. Jest bezpieczna, posiada system bezpieczeństwa Beurer, polegający na automatycznym wyłączeniu maty w razie jakichkolwiek awarii. Pokryta jest bawełną i włókniną, która zapewnia przepust powietrza. Prać można wyłącznie RĘCZNIE. Pokrycie posiada certyfikat Oeko-Tex nadawany wyrobom włókienniczym wolnym od szkodliwych substancji takich jak pestycydy, formaldehydy i metale ciężkie. Specyfikacja techniczna: Wymiary 150x80 cmPoziom temperatury 3Podświetlane poziomy temperatury Pokrycie wkładu grzewczego Włóknina, BawełnaOddychający materiał Pranie ręczne Odłączany przewód zasilający System bezpieczeństwa BSS Certyfikat Oko-Tex 100 Moc 60 WKolor BiałyZasilanie Sieciowe Standardowe wyposażenie: Wkład rozgrzewający do łóżka UB 33Zasilacz Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 60 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
beurerCena: 238.62 zł

WKŁAD ROZGRZEWAJĄCY DO ŁÓŻKA TS 15

 WKŁAD ROZGRZEWAJĄCY DO ŁÓŻKA TS 15

Wkład rozgrzewający do łóżka TS 15 sprawdzi się idealnie dla osób posiadających problemy z krążeniem bądź ze stawami. Zalecany sposób użycia to umieszczenie maty pomiędzy materacem, a prześcieradłem, a dzięki zastosowaniu specjalnych mocowań nie będzie się przesuwać pod prześcieradłem. Steruje się nią wygodnie za pomocą podświetlanego pilota. Mata posiada cztery tryby temperatury. Jest bezpieczna, posiada system bezpieczeństwa Beurer, polegający na automatycznym wyłączeniu maty w razie jakichkolwiek awarii. Pokryta jest włókniną, która zapewnia przepust powietrza. Nadaje się do prania w pralce w niskiej temperaturze po uprzednim odłączeniu włącznika. Specyfikacja techniczna: Brak ślizgania dzięki zamocowaniu na materacuZ oddychającego materiału3 poziomy temperaturySystem bezpieczeństwa Beurer BSSPodświetlane poziomy temperaturyOdczepiany włącznikStrona wierzchnia: włóknina, strona spodnia: włókninaWymiary ok. 150 (dł.) × 80 (szer.) cmMożna prać w pralce w temperaturze 30°CMoc 60 W Standardowe wyposażenie: Wkład rozgrzewający do łóżka TS 15Zasilacz Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
beurerCena: 109.47 zł

Waga platformowa i bariatryczna SECA 635

 Waga platformowa i bariatryczna SECA 635

Specyfikacja techniczna: Klasa dokładności: III (3)Nośność: 300 kgPodziałka (g):100 g < 200 kg > 200 gZasilanie: baterie, ZasilaczWymiary (SxWxG): 640 x 55 x 600 mmWaga netto: 14,4 kgFunkcje: resetowanie, automatyczne wyłączanie, amortyzacja, rolki transportowe, TARA, Ochrona przed przeciążeniem, SEND, Auto-SEND, interfejs bezprzewodowy, PRINT, Auto-Print, HOLD, Auto-HOLD, Auto-CLEAR, automatyczne przełączanie zakresówWażenia, BMI, Pre-TARACE:CE 0109, 0123 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
SECACena: 3489.48 zł

Elektroniczna waga do wózków inwalidzkich seca 665

 Elektroniczna waga do wózków inwalidzkich seca 665

Specyfikacja techniczna: Klasa dokładności: III (3)Nośność: 300 kgPodziałka (g):100 g 200 gZasilanie: Akumulatory, ZasilaczWymiary (SxWxG): 1102 x 912 x 1150 mmWaga netto: 33,4 kgFunkcje: resetowanie, automatyczne wyłączanie, amortyzacja, rolki transportowe, TARA, Ochrona przed przeciążeniem, SEND, Auto-SEND, interfejs bezprzewodowy, PRINT, Auto-Print, HOLD, Auto-HOLD, Auto-CLEAR, automatyczne przełączanie zakresów ważenia, BMI, Pre-TARA CE:CE 0109, 0123 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
SECACena: 6989.76 zł

Mechaniczna waga kolumnowa z wskaźnikiem BMI SECA 756

 Mechaniczna waga kolumnowa z wskaźnikiem BMI SECA 756

Specyfikacja techniczna: Klasa dokładności: IIII (4)Nośność: 160 kgPodziałka (g):500 gWymiary (SxWxG): 360 x 1000 x 628 mmWaga netto: 18,5 kgFunkcje: ustawienie punktu zerowego, rolki transportowe, Ochrona przed przeciążeniem, BMICE:CE 0109, 0123 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
SECACena: 2689.2 zł

Waga Medyczna Niemowlęca SECA 745

 Waga Medyczna Niemowlęca SECA 745

Specyfikacja techniczna: Klasa dokładności: III (3)Nośność: 16 kgPodziałka: 10 gWymiary (SxWxG): 550 x 180 x 290 mmWaga netto: 6,4 kgFunkcje: ustawienie punktu zerowegoCE:CE 0109, 0123 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
SECACena: 1489.32 zł

Waga Płaska SECA 875

 Waga Płaska SECA 875

Specyfikacja techniczna: Klasa dokładności: III (3)Nośność: 200 kgPodziałka (g): 200gZasilanie: baterieWymiary (SxWxG): 321 x 60 x 356 mm , 12,6 x 2,4 x 14 inchWaga netto: 4 kgFunkcje: automatyczne wyłączanie, włączanie przez nastąpnięcie, Do mobilnego mierzeniaCE:CE 0109, 0123 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
SECACena: 789.48 zł

Wzrostomiarka seca 232 do wagi niemowlęcej seca 336 i 334

 Wzrostomiarka seca 232 do wagi niemowlęcej seca 336 i 334

Specyfikacja techniczna: Zakres pomiaru w cm:35 - 80 cmPodziałka:1 mmWymiary (SxWxG): 640 x 145 x 277 mmWaga netto: 512 gFunkcje: Pomiar w pozycji leżącejCE:CE 0123 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
SECACena: 318.6 zł

WAGA ELEKTORNICZNA WE300

 WAGA ELEKTORNICZNA WE300

Waga elektroniczna Rossmax WE300 zapewnia niezwykłą precyzje pomiaru do 0,005 kg. Na wadze można wykonywać pomiary już od 100 g do 20 kg. Funkcja HOLD stworzona z myślą o najbardziej niespokojnych maluchach ułatwia ich zważenie. Jest bardzo prosta w obsłudze co dodatkowo ułatwia duży i czytelny wyświetlacz. Wyposażona we wskaźnik zużycia baterii oraz system automatycznego wyłączania, który zapobiega nadmiernemu wyczerpywaniu się baterii. Specyfikacja techniczna: Idealna dla niemowlątTechnologia 4 sensorowaDokładność 5gCzytelny wyświetlaczMaksymalna waga 20 kgFunkcja TARYFunkcja HOLD pomocna przy ważeniu małych dzieciTrzy skale pomiaroweWskaźniki słabej baterii Standardowe wyposażenie: Waga elektroniczna ROSSMAX WE300 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
ROSSMAXCena: 147.79 zł

TORBA NA SPRZĘT MEDYCZNY T5

 TORBA NA SPRZĘT MEDYCZNY T5

Torba na sprzęt medyczny T5 v.001 to akcesorium wysokiej jakości, wykonane z wyselekcjonowanych materiałów jest niesamowicie trwałe. Pozwala na bezpieczne przechowywanie produktu oraz jego transport. Kompatybilne z modelami elektrokardiografów AsCARD typu Mr. Green, Mr. Green 2, Mr. Red oraz Mr. Blue. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Torba na sprzęt medyczny T5 v.001 Standardowe wyposażenie: Torba na sprzęt medyczny T5 v.001 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
ASPELCena: 212.79 zł

WALIZKA NA SPRZĘT MEDYCZNY WMB 5

 WALIZKA NA SPRZĘT MEDYCZNY WMB 5

Walizka na sprzęt medyczny WMB5 v.001 to akcesorium wysokiej jakości, wykonane z wyselekcjonowanych materiałów jest niesamowicie trwałe. Pozwala na bezpieczne przechowywanie produktu oraz jego transport. Kompatybilne z modelami elektrokardiografów AsCARD typu Mr.Green, Mr.Red, Mr.Blue. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Walizka na sprzęt medyczny Aspel WMB 5 Standardowe wyposażenie: Walizka na sprzęt medyczny Aspel WMB 5 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
ASPELCena: 382.53 zł

TERMOMETR ELEKTRONICZNY WIELOFUNKCYJNY FT 90

 TERMOMETR ELEKTRONICZNY WIELOFUNKCYJNY FT 90

Wykorzystana jest w tym celu podczerwień. Pomiar uzyskujemy w ciągu kilku sekund. O podwyższonej temperaturze informuje nas alarm. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy. Specyfikacja techniczna: Wyrób medycznyZastosowanie: Do pomiaru temperatury ciała, Do pomiaru temperatury otoczenia, Do pomiaru temperatury powierzchni obiektów i płynówTechnika pomiaru: Z wykorzystaniem podczerwieniMiejsce pomiaru: Czoło, Powierzchnia obiektów i płynówCzas trwania pomiaru: Kilka sekundSygnał dźwiękowy po zakończeniu pomiaruAlarm informujący o podwyższonej temperaturzeWyświetlanie temperatury: W °C i °FDokładność Czoło: +/- 0,2°C: 36–39°C (+/- 0,4°F: 96,8–102,2°F), w pozostałym zakresie temperatur: +/- 0,3°C (+/- 0,5°F), Obiekt: +/- 2,0°C lub 4,0%: -22°C–80°C (+/- 0,4°F: -7,9°F–176°F)Pamięć: 60 pomiarów (temperatura ciała)Automatyczne wyłączeniePrzełączanie jednostek: °C /°FNie zawiera rtęci ani szkłaWyświetlacz: Czytelny, XL - podświetlany na niebieskoPomiar: Higieniczy i bezpiecznyKolor: BiałyZasilanie: BateryjneW zestawie: 2 baterie "cienki paluszek" 1,5V AAA, Pudełko do przechowywaniaGwarancja producenta wynosi 36 miesięcy. Standardowe wyposażenie: Termometr elektroniczny ft 90 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 36 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-22
beurerCena: 139.32 zł

Przyrządy pomiarowe

Termometr jest jednym z podstawowych przyrządów pomiarowych, które każdy powinien mieć w swoim domu. Pozwala łatwo zdiagnozować stan chorobowy i określić jego ewentualne zagrożenie dla naszego życia. Jeśli mamy też problemy z ciśnieniem warto mieć pod ręką ciśnieniomierz, a osoby cierpiące na cukrzycę, regularnie powinny badać poziom cukru we krwi za pomocą glukometrów. Znajomość wyników tych pomiarów pomoże w dbaniu o nasze zdrowie i pozwoli zorientować się w jego stanie.