Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne

Produkty od 1 do 20 z 194

Maska medyczna higieniczna ochronna 3-warst.

 Maska medyczna higieniczna ochronna 3-warst.

MASECZKA HIGIENICZNA OCHRONNA BIAŁA 1SZT. Maska ochronna wykonana z wysokiej jakości białej włókniny, posiada 3 warstwy oraz gumki. Maski posiadają certyfikat. więcej »
Dodano: 2020-04-06
Brak danychCena: 8 zł

Przyłbica ochronna maska na twarz + 10x osłonki

 Przyłbica ochronna maska na twarz + 10x osłonki

Przyłbica ochronna na twarz- maska foliowa + 10 wymiennych folii Przyłbica ochronna - inaczej maska foliowa do ochrony twarzy, stosowana przy wielu zabiegach, stomatologicznych, kosmetycznych w szczególności podczas wykonywania pedicure. Przyłbica zawiera plastikowy biały okular zakładany 'na nos' i za uszy jak typowe okulary a dodatkowo doczepiona jest specjalnie wyprofilowana bezbarwna sztywna folia, mająca za zadanie chronić twarz i oczy przed zabrudzeniami, odpryskami itp. Do przyłbicy (okularu) załączone jest dodatkowo 10 sztuk specjalnych wymiennych folii na okular. Kolor okularu: biały Opakowanie: 1x komplet więcej »
Dodano: 2020-04-06
Brak danychCena: 119.9 zł

Incidin liquid spray 0,65 l

 Incidin liquid spray 0,65 l

Incidin liquid spray 0,65 l to szybko działający, gotowy do użycia alkoholowy preparat do dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego. Zalety preparatu Incidin Liquid Spray: Bezpieczna, pewna dezynfekcja wszystkich powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholi, również w obszarach podwyższonego ryzykaDobre pokrycie dezynfekowanej powierzchni, szybkie wysychanie bez pozostałościDoskonała tolerancja przez użytkownikówPrzyjemne warunki pracyŁatwe stosowanie, możliwość natychmiastowego użyciaSzybko zapewnia bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemuNajlepsze z możliwych zabezpieczenie użytkownikaMożliwość zastosowania do: metali, tworzyw sztucznych oraz odpornych na działanie alkoholi powierzchni lakierowanych więcej »
Dodano: 2019-02-26
EcolabCena: 30.75 zł

Spirigel complete 0,5 l

 Spirigel complete 0,5 l

Spirigel complete 0,5 l to alkoholowy żel do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk o działaniu bakteriobójczym, prątkobójczym, drożdżobójczym i wirusobójczym. Zalety preparatu Spirigel complete: Pełne działanie wirusobójcze, krótki czas działania - szczegóły w ulotce,Środek odpowiedni do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk,Formuła Spirigelu ma niską lepkość,Zawiera składniki chroniące skórę: aloes, pantenol i glicerynę,Szeroki wybór opakowań i możliwości dozowania,Kompletna ochrona dla całego personelu,Doskonała tolerancja przez skórę zachęca do częstego stosowania,Łatwo dostępny we wszystkich miejscach stosowania - zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). więcej »
Dodano: 2019-02-26
EcolabCena: 30.75 zł

Silonda nawilżająca 0,5l

 Silonda nawilżająca 0,5l

Silonda nawilżająca 0,5l jest delikatną emulsją pielęgnacyjną przeznaczoną do wrażliwej i narażonej na zniszczenie skóry. Zawiera wosk pszczeli i olejki pielęgnacyjne, dobrze się wchłania, przyjemnie chłodzi i odświeża, reguluje wilgotność skóry. Numer w Krajowym Systemie Informowania o Kosmetykach RK/36674/2002. Zalety preparatu Silonda emulsja nawilżająca do pielęgnacji rąk: Działa regenerująco na uszkodzoną skórę,Poprawia elastyczność i wilgotność skóry,Zawiera optymalnie dobrane składniki pielęgnujące,Łatwo rozprowadza się, szybko wnika w głąb skóry,Posiada przyjemny, delikatny zapach,Przebadana dermatologicznie,Emulsja wody w oleju,Pasuje do większości dozowników łokciowych 500 ml.Zgłoszona do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach - numer w rejestrze RK/36676/2002. więcej »
Dodano: 2019-02-26
EcolabCena: 30.75 zł

Silonda lipid 0,5l

 Silonda lipid 0,5l

Silonda lipid 0,5l to emulsja polecana w szczególności do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej bądź uszkodzonej. Ma działanie regenerujące i nawilżające. Szczególnie przydatna w pielęgnacji skóry lekarzy, pielęgniarek czy pacjentów. Doskonała do każdego rodzaju skóry. Zalety preparatu Silonda lipid: działa regenerująco na uszkodzoną skórę,poprawia elastyczność i wilgotność skóry,zawiera optymalnie dobrane składniki pielęgnujące,łatwo rozprowadza się, szybko wnika w głąb skóry,posiada przyjemny, delikatny zapach,przebadana dermatologicznie,emulsja wody w oleju,dodatkowe zabezpieczenie użytkownika - test DAPPT (Double Application Proolonged Patch Test - przedłużony test plastrowy z podwójną aplikacją),pasuje do większości dozowników łokciowych 500 ml.zgłoszona do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach - numer w rejestrze RK/36676/2002. więcej »
Dodano: 2019-02-26
EcolabCena: 30.75 zł

Manisoft 0,5l

 Manisoft 0,5l

Manisoft 0,5l to łagodny płyn do mycia rąk, nie zawiera mydła. Może być stosowany jako element codziennej toalety, lecz głównie stosowany jest w kosmetyce, w gabinetach lekarskich, w przychodniach, szpitalach i przede wszystkim na blokach operacyjnych. Delikatny dla skóry, działa szybko i skutecznie, pozostawia skórę nawilżoną, usuwa pozostałości po maściach. Zalety preparatu Manisoft: kombinacja łagodnych, przyjaznych dla skóry, aktywnie myjących substancji syntetycznych,zawiera szybko działające związki powierzchniowo-czynne ułatwiające mycie,zawiera składniki natłuszczające skórę,nie zawiera mydła,posiada przyjemny zapach dzięki starannie dobranym substancjom zapachowym,odczyn kwaśny pH 5,0,kompatybilny z preparatami do dezynfekcji rąk: Spitaderm, Skinman Soft - brak negatywnych interakcji,przebadany dermatologicznie,zgłoszony do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach - numer w rejestrze RK/36679/2002. więcej »
Dodano: 2019-02-26
EcolabCena: 30.75 zł

Skinman Soft Protect 0,5L

 Skinman Soft Protect 0,5L

Skinman Soft Protect 0,5l jest płyn przeznaczony do dezynfekcji rąk w szpitalach oraz wielu innych placówkach medycznych. Oferuje silne działanie bakteriobójcze, wirusobójcze, prątkobójcze i drożdżobójcze. Działa szybko i skutecznie. Jest niezwykle delikatny dla skóry oraz bogaty w składniki pielęgnujące skórę. Łagodny preparat do dezynfekcji rąk: 100 g Skinman Soft Protect zawiera 89 g etanolu.aktywny w stosunku do bakterii (włącznie z prątkami gruźlicy), grzybów, rotawirusów i wirusów opryszczki. Inaktywuje wirusy HBV i HIVpłynny preparat do dezynfekcji rąk i może być stosowany do dezynfekcji rąk w całym szpitalu, gabinecie, przychodni lekarskiejw pełni wirusobójczy preparat do dezynfekcji rąk skuteczny wobec Norowirusów w 15 sekundunikalna formuła preparatu to skuteczne połączenie natychmiastowej i długoterminowej ochrony dla skóry: Witamina E, Gliceryna, Pantenol regenerujenawet przy częstym stosowaniu Skinman® Soft Protect pomaga utrzymać delikatną i zdrową skórę dłoni.szybkie działanie przeciwko mikroorganizmom optymalnie dobrane składniki chronią i natłuszczają skórę rąkposiada delikatny, przyjemny zapachnie zawiera chlorheksydynyzalecany dla osób o wrażliwej skórze. Zawiera substancje pielęgnujące i nawilżające.pozytywna opinia IMiD nr ZF-K-53/07/11 pozwolenie MZ nr 13047 więcej »
Dodano: 2019-02-26
EcolabCena: 30.75 zł

100% Olejek Manuka - olejek pierwszej pomocy 10ml

 100% Olejek Manuka - olejek pierwszej pomocy 10ml

Czysty 100% Olejek Manuka jest wyjątkowo silnym antyseptykiem, ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne. więcej »
Dodano: 2018-10-09
PARRSCena: 99 zł

Velox Vipes NA Zestaw bezalkoholowych chusteczek do mycia i dezynfekcji narzędzi

Velox Vipes NA Zestaw bezalkoholowych chusteczek do mycia i dezynfekcji narzędzi

Zestaw zawiera tubę z chusteczkami oraz trzy wkłady uzupełniające. Po otwarciu należy zużyć opakowanie w ciągu 30 dni. więcej »
Dodano: 2018-06-01
Medi SeptCena: 48 zł

HWR-GLASKLAR art.nr 2820

 HWR-GLASKLAR art.nr 2820

HWR-GLASKLAR Art.nr 2820 Płyn do czyszczenia szyb na bazie bio-alkoholu. Gotowy środek do czyszczenia wszystkich gładkich powierzchni. Powstrzymuje nowe zanieczyszczenia poprzez działanie antystatyczne. Powierzchnie są czyste bez smug. Opis: HWR-GLASKLAR jest przyjazną dla środowiska formułą opartą na odnawialnych surowcach służącą do szybkiego i dokładnego czyszczenia wszystkich gładkich powierzchni. HWR-GLASKLAR czyści bez wysiłku i bez smug szyby, ramy okienne, lustra, płytki, ceramikę, marmur, a także plastik i powierzchnie metalowe. Jest również idealny do czyszczenia okularów samochodowych, soczewek okularowych i ekranów telewizyjnych. HWR-GLASKLAR jest pH neutralny, bez soli i przyjemny w zapachu. Wszystkie składniki są łatwo biodegradowalne. Sposób użycia: HWR-GLASKLAR nanieść natryskowo i zetrzeć czystą tkaniną nie pozostawiającą pyłków lub irchą do czyszczenia szyb. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

SUN-DES art.nr 2730

 SUN-DES art.nr 2730

SUN-DES art.nr 2730. Środek do mycia i dezynfekcji powierzchni urządzeń w obszarach fitness, solariach. Koncentrat. Łatwo usuwa resztki tłuszczu i olejków, jednocześnie dezynfekując. Przebadany wg DGHM pod kątem działania biobójczego na bakterie (Staphylococcus, Pseudomonas, Enterobakteriaceae, bakterie typu Coli itp.), pleśnie, grzyby i wirusy (Hepatitis B, HIV, rota i noro wirusy). Polecany do mycia szkła akrylowego i powierzchni drewnianych. Stężenie roztworów roboczych od 1:12 do 1:100. Posiada pozwolenie Min.Zdrowia, atest PZH, sprawdzony i listach VAH/DGHM. Stosowanie: do mycia i dezynfekcji powierzchni urządzeń i wyposażenia solariów, gabinetów odnowy biologicznej, saun, łaźni parowych, urządzeń do fitnessu itp. oraz powierzchni urządzeń wyposażenia przedsiębiorstw: jak klamki, uchwyty, podłogi itp : Szczególnie nadaje się do łóżek opalających wykonanych ze szkła akrylowego. Sposób użycia: SUN-DES rozcieńczyć z wodą i nanieść na dezynfekowaną powierzchnię (spryskać). Po zaleconym czasie działania zetrzeć rozpuszczone zanieczyszczenia czystą ścierką lub ręcznikiem papierowym. Zależnie od wybranego stężenia zalecany czas działania dezynfekującego: 1:12 (7,5%) czas działania dezynfekcyjnego 5 minut. 1:50 (2 %) czas działania dezynfekcyjnego 15 minut. 1:100(1 %) czas działania dezynfekcyjnego 60 minut. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-12
HWR-CHEMIE GmbH

URIN-EX art.nr 2720

 URIN-EX art.nr 2720

URIN-EX Art. nr 2720 Żel do czyszczenia pisuarów. •Wyjątkowo skuteczny dzięki dobrej przyczepności do pionowych powierzchni •Usuwa mocno przywarte osady wapnia i moczu, rdzę i glony. Koncentrat - Stężenie użytkowe nierozcieńczony do 1:3. Zastosowanie: Jako podstawowy środek czyszczący o dużej sile działania do stosowania w sanitariatach do urządzeń toaletowych, pisuarów i przenośnych toalet. Samoczynnie rozpuszcza mocno przywarte osady, niszczy drobnoustroje i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Nie uszkadza szkła, akrylu, porcelany, tworzyw sztucznych, płytek, metalu i uszczelek. Nie nadaje się do marmuru. Dostępne opakowania 1 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-12
HWR-CHEMIE GmbH

SAN-PLUS Extra art.nr 2700

 SAN-PLUS Extra art.nr 2700

SAN-PLUS Extra art.nr.2700. Wielofunkcyjny środek do gruntowego czyszczenia w obszarach sanitarnych. •Wyjątkowo skuteczny a jednocześnie delikatny dla czyszczonych powierzchni. •Usuwający skutecznie złogi wapienne, osady mineralne i moczanowe, mleczany wapnia, rdzę, osady wapienno- tłuszczowe, likwiduje naloty pleśni i błony biologiczne. •Stosowany do czyszczenia szkła, akrylu, porcelany, tworzyw sztucznych, kafelek, metali i uszczelek. Nie stosować do marmuru. Zalecane stosowanie: do gruntowego czyszczenia w zapleczach sanitarnych, basenach kąpielowych, ośrodkach sportowych, szkołach, biurach, szpitalach oraz przemyśle spożywczym – mleczarnie, rozlewnie wód, rzeźnie, przetwórnie warzyw i owoców. Sposób użycia: •Rozcieńczyć od 1:5 do 1:10 do gruntowego czyszczenia w obszarach wilgotnych i mokrych, pływalniach i płytek podłogowych, nanosić wycierając lub pianowo, odczekać kilka minut i spłukać czystą wodą. Fugi wyszorować. •Od 1:20 do 1:50 stosować do bieżącego lub cotygodniowego utrzymania czystości •Rozcieńczenie od koncentratu do 1:3, do odwapniania ceramiki, spłuczek i głowic natryskowych prysznicu itp. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-12
HWR-CHEMIE GmbH

SAN-PLUS Fresh art.nr 2690

 SAN-PLUS Fresh art.nr 2690

SAN-PLUS Fresh art.nr 2690. Naturalny środek czyszczący do sanitariatów o świeżym zapachu. SAN-PLUS®fresh usuwa nie tylko osady wapienne ale również brud i resztki mydlane dzięki naturalnej formule kwasu mlekowego i cytrynowego. Zapewnia świeży zapach dzięki cytrusowych składników. SAN-PLUS®fresh to szerokie zastosowanie w obszarach łazienek i WC gdzie czyści i pielęgnuje powierzchnie z porcelany, ceramiki, akrylu, metali, części chromowanych i uszczelek gumowych. Regularne stosowanie zapobiega tworzeniu się osadów wapniowych. Nie używać do marmuru. Sposób użycia: w obszarach sanitarnych – łazienki, natryski, WC. SAN-PLUS®fresh rozcieńczać z wodą do 1:10 do 1:200 w zależności od zabrudzenia. Nanosić roztwór na czyszczoną powierzchnię natryskowo, pianowo lub gąbką, pozostawić na parę chwil po czym spłukać czystą wodą. Naturalna formuła jest wyjątkowo przyjazna dla użytkownika. Łatwe spłukiwanie osadów i samoczynne wysuszanie. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-12
HWR-CHEMIE GmbH

SAN-PLUS art.nr 2680

 SAN-PLUS art.nr 2680

SAN-PLUS art.nr 2680. Delikatny środek czyszczący do sanitariatów Koncentrat - rozcieńczenie od 1 : 5 do 1 : 20. SAN-PLUS® usuwa skutecznie osady wapienne, mydlane i tłuszczowe z armatury, ceramiki, płytek i fug. Higieniczny dzięki dodatkom dezynfekcyjnym. Jest delikatnym środkiem czyszczącym stosowanym w sanitariatach, łazienkach WC do wszystkich kwasoodpornych powierzchni jak płyty kamienne, kafle i tworzywa sztuczne. Uwaga - Nie stosować do marmuru !!. SAN-PLUS® nie wymaga wycierania, posiada wybitne właściwości samo wysychania bez pozostawiania smug. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-11
HWR-CHEMIE GmbH

GLAWI art.nr 2600

 GLAWI art.nr 2600

GLAWI art.nr 2600. Wysoko skoncentrowany płyn do mycia szyb. Koncentrat rozcieńczenie 1:500 z wodą. GLAWI jest idealnym rozwiązaniem dla czyszczenia wszystkich gładkich powierzchni. Brud jest szybko i całkowicie usuwany, składniki antystatyczne hamują ponowne zabrudzenie, czyszczone powierzchnie schną bez smug. GLAWI jest wysoko stężony, bardzo oszczędny w użyciu do czyszczenia: ▪ powierzchni luster, płytek, ceramiki, tworzyw sztucznych i metali, ▪ okno i jego rama są czyste, za jednym zamachem, ▪ podłogi i marmurowe powierzchnie lśnią dawną świetnością. więcej »
Dodano: 2017-12-07
HWR-CHEMIE GmbH

ALL-FORTE art.nr 2520

 ALL-FORTE art.nr 2520

ALL-FORTE art.nr 2520. Koncentrat rozcieńczenie od 1:3 do 1:10. ALL-FORTE jest bezpiecznym dla środowiska środkiem czyszczącym do czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni, sztucznego tworzywa -laminatu, -PCV i linoleum, kamienia, ceramiki i parkietów drewnianych. ALL-FORTE usuwa szybko i gruntownie stare warstwy polimerów, emulsji i wosków, czarne ślady pozostawione przez obcasy i podeszwy. więcej »
Dodano: 2017-12-07
HWR-CHEMIE GmbH

artykuły medyczne

sprzedaż przez internet, dowóz do klienta woj. lubelskie/mazowieckie, pełna oferta artykułów medycznych - dezynfekcja, srodki czystości, chemia gospodarcza, rękawice, strzykawki, igły, kompresy, opaski, wenflony, pojemniki medyczne 0,7/1/2/5/10/15l.., aniosyme dd1, skinsept pur, sterisol i inne. więcej »
Dodano: 2017-10-12
Brak danych

Niemieckie proszki do prania

Bogaty wybór niemieckiej chemii gospodarczej. Oferujemy niemieckie proszki do prania płyny do płukania i wile innych produktów chemii gospodarczej prosto z Niemiec. więcej »
Dodano: 2017-09-13
Brak danych

Artykuły higieniczne

Każdy z nas lubi czuć się czysto i świeżo. Zapewnia to nam niezbędne poczucie komfortu. W naszym dążeniu do ulepszaniu higieny osobistej, ulepszamy i inwestujemy w urządzenia sanitarne, zapewniamy też sobie wygodne w użytkowaniu artykuły higieniczne, które pomagają nam dbać o czystość oraz pielęgnują nasze ciało. Oczywiście papier toaletowy czy podpaski i tampony stanowią niezbędne wyposażenie łazienek i toalet większości domów. Coraz częściej, aby zapewnić sobie komfort świeżości, korzystamy także z chusteczek do mycia czy z wkładek higienicznych.