Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Podpaski

Podpaski

ALWAYS CLASSIC MAXI PODPASKI HIGIENICZNE (9 SZT)

 ALWAYS CLASSIC MAXI PODPASKI HIGIENICZNE (9 SZT)

ALWAYS CLASSIC MAXI PODPASKI HIGIENICZNE (9 SZT) Producent: Procter & Gamble Marka: ALWAYS Ilość szt. w op. zbiorczym: 16 Ilość op. zbiorczych na palecie: 77 Ilość sztuk na palecie: 1232 Pojemność: 9 szt Dostępne różne warianty: Always Classic Maxi 9szt Always Classic Normal 10szt Always Classic Standard 12szt Always Classic Night 8szt więcej »
Dodano: 2015-08-03
Procter & Gamble

AIRIZ ZESTAW PODPASEK I WKŁADEK HIGIENICZNYCH Z AKTYWNYM TLENEM TIENS!

 AIRIZ ZESTAW PODPASEK I WKŁADEK HIGIENICZNYCH Z AKTYWNYM TLENEM TIENS!

Podpaski i wkładki posiadają warstwy przepuszczające powietrze, które umożliwiają zachowanie poczucia świeżości i suchości. Działanie przeciwbakteryjne i dezodoryzujące dzięki czysto fizycznym procesom. Wkład z tlenem i jonami ujemnymi zastosowany w podpaskach higienicznych AiRiZ wydziela najwyższej jakości aktywny tlen i jony ujemne, wykazujące działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, usuwa nieprzyjemne zapachy oraz zwalcza drobnoustroje. Bardzo skuteczne i superchłonne elementy wkładu Warstwa chłonna wykonana jest z bardzo skutecznych i chłonnych elementów, a także materiałów zapobiegających przeciekaniu. Gdy wydzielina ma kontakt z tą warstwą, jest wchłaniana i zatrzymywana, nie cofa się ani nie przecieka. Karta samobadania została opracowana specjalnie w celu możliwości zbadania stanu zdrowia części intymnych kobiety. Aby przeprowadzić szybkie badanie, należy umieścić niewielką ilość wydzieliny z pochwy na polu pomiaru znajdującym się na karcie bada więcej »
Dodano: 2015-05-17
Tianjin Tianshi Biological Development Co.,LtdCena: 174 zł

Rozmiar:10 szt na dzień 24 cm
8 szt. na noc 28 cm
30 szt. wkładek 15
5 cm.
Ilość w opakowaniu:68 szt.
Ze skrzydełkami:tak
Kształt:Anatomiczny

Podpaski wielorazowe z bawełny organicznej

 Podpaski wielorazowe z bawełny organicznej

Nie bójcie się tego prać. Zmiana podpaski wielorazowej odbywa się na tych samych zasadach co jednorazowa. Po zdjęciu zużytej podpaski wystarczy ją przechować w małej kopertówce przeznaczonej do przechowywania tego typu materiałów. Pranie wymaga wcześniejszego przepłukania w celu pozbycia się nadmiaru wydzieliny. Warto zadbać o to jaki materiał dotyka naszych dróg rodnych. więcej »
Dodano: 2014-02-11
Blueberry

Rozmiar:uniwersalny
Ilość w opakowaniu:1 szt.
Ze skrzydełkami:tak
Kształt:anatomiczny

Podpaski bella Perfecta

Podpaski bella perfecta to wyrób czysto Polski, korzystna cena gwarantuje atrakcyjność wyrobu, różne rodzaje : blue, rose, violet , maxi green (op.9szt.), delikatne i komfortowe w użyciu. więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 3.7 zł

Rozmiar:różne
Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Podpaski Bella Perfekta

Podpaski Bella Perfekta blue, green , rose , violet w opakowaniach 10 + 10 ( gratis 50% drugie opakowanie ) więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 5.55 zł

Ilość w opakowaniu:20 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Podpaski Bella normal

Podpaski Bella Normal w opakowaniu 20 szt., gwarantują produkt w najniższej cenie , produkcja Polska, tradycyjne wykonanie. więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 1.95 zł

Rozmiar:normal
Ilość w opakowaniu:20 szt.
Ze skrzydełkami:nie
Kształt:tradycyjne

Podpaski Bella normal

Tradycyjne podpaski Bella normal , 3 krople chłonności , bez osłonek bocznych, pokryta delikatną włókniną softplait zapewniającą uczucie miękkości, czystości oraz komfortu. więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 1.26 zł

Rozmiar:normal
Ilość w opakowaniu:10 szt.
Kształt:tradycyjny

Wkładki higieniczne AIRIZ anionowe

 Wkładki higieniczne AIRIZ anionowe

Skład: Opatentowany wkład z aktywnym tlenem i anionami o najwyższym stężeniu ANIONY (jony ujemne) mają szczególne znaczenie dla ludzkiego zdrowia i nazywane są „witaminami z powietrza”. Mają potężną moc zwalczania drobnoustrojów i bakterii; im wyższe stężenie jonów ujemnych w powietrzu, tym mniejsza ilość drobnoustrojów. Jony ujemne są w stanie skutecznie wzmacniać system immunologiczny organizmu, zapobiegając chorobom. Gdy stężenie anionów wzrasta powyżej 5000/cm3, ludzki organizm wykazuje zwiększoną odporność, zdolność zwalczania stanów zapalnych i bakterii oraz lepiej reguluje ciśnienie krwi. Opatentowany wkład anionowy podpasek AIRIZ wydziela do 6100 jonów ujemnych/cm3. Jest to najwyższe stężenie anionów w podpaskach higienicznych. Zawartość AKTYWNEGO TLENU znacząco zwiększa przepuszczalność powietrza przez podpaskę higieniczną i poziom wymiany tlenu, co hamuje rozwój bakterii. Zawarta w składzie podpasek mięta nadaje świeżość i łagodzi podrażnienia. więcej »
Dodano: 2012-10-06
Tianjin Tianshi Biological Development Co. Ltd.Cena: 50 zł

Ilość w opakowaniu:30 szt.

Podpaski higieniczne AIRIZ na noc anionowe

 Podpaski higieniczne AIRIZ na noc anionowe

Skład: Opatentowany wkład z aktywnym tlenem i anionami o najwyższym stężeniu Budowa podpaski - 8 warstw: 1. Cienka warstwa jedwabiu i miękkiej bawełny 2. Aktywny tlen i jony ujemne 3. Warstwa przepuszczające powietrze 4. Superchłonna warstwa zatrzymująca wilgoć 5. Unikalna i ekskluzywna warstwa, zapewniająca odpowiednie wchłanianie 6. Warstwa przepuszczające powietrze 7. Oddychająca dolna warstwa 8. Pasek kleju nałożony na całą długość podpaski więcej »
Dodano: 2012-10-06
Tianjin Tianshi Biological Development Co. Ltd.Cena: 27.5 zł

Ilość w opakowaniu:8 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Podpaski higieniczne AIRIZ na dzień anionowe

 Podpaski  higieniczne AIRIZ na dzień anionowe

Poprzez wykorzystanie najnowszej technologii Podwójnego Wkładu (aktywnego tlenu i jonów ujemnych) podpaski AIRIZ wspomagają ochronę naturalnej zdolności organizmu kobiety do oczyszczania się, hamują rozwój szkodliwych bakterii, wspomagają krążenie krwi, przyspieszają metabolizm, dodają energii. Nie zawierają żadnych leków ani składników chemicznych, nie powodują efektów ubocznych. Wyniki badań wskazują, że poziom tlenu i anionów we krwi ma bezpośredni wpływ na metabolizm. Podwyższony poziom tlenu i anionów sprzyja przyswajaniu pożywienia, eliminacji toksyn i oczyszczaniu krwi. Pomaga również utrzymywać prawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych i zapewnia wydzielanie hormonów na prawidłowym poziomie dzięki regulacji poziomu pH krwi oraz aktywacji komórek wydzielania wewnętrznego. więcej »
Dodano: 2012-10-06
Tianjin Tianshi Biological Development Co. Ltd.Cena: 27.5 zł

Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AIRIZ-cena z kartą Tiens 152zł Zadbaj o SIEBIE kompleksowo!

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AIRIZ-cena z kartą Tiens 152zł Zadbaj o SIEBIE kompleksowo!

8 Unikalnych Zalet Podpasek Higienicznych AiRiZ: 1. Opatentowany wkład anionowy, wydzielający do 6100 jonów ujemnych/cm3. 2. Opatentowana formuła aktywnego tlenu pomaga zachować poczucie świeżości i czystości. Główne funkcje to działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i poprawa metabolizmu 3. Innowacyjna część chłonna z cienką warstwą jedwabiu oraz cienką warstwą bawełny umożliwia wchłanianie wydzieliny trzykrotnie szybciej niż w przypadku zwykłych podpasek 4. Opatentowana warstwa odprowadzająca wydzielinę z unikalnymi otworkami w kształcie lejka umożliwia szybsze wchłanianie i zapobiega cofaniu się płynu 5. Czysty, miękki, delikatny materiał bawełniany, nie bielony i całkowicie pozbawiony chloru. W 100% naturalny, ulegający biodegradacji i antyalergiczny 6. Wykonane z folii aluminiowej opakowanie jest odporne na działanie wilgoci i pleśni 7. Aktywny tlen i aniony utrzymują prawidłowy poziom pH 8. Karta samobadania dla kobiet. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 190 zł

Ilość w opakowaniu:98 szt.

Wkładki higieniczne AIRIZ z tlenem i jonami ujemnymi - z kartą 38zł Idealne dla zapewnienia czystości i higieny osobistej na co dzień.

Wkładki higieniczne AIRIZ  z tlenem i jonami ujemnymi - z kartą 38zł Idealne dla zapewnienia czystości i higieny osobistej na co dzień.

Ultracienka i superchłonna struktura zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo, komfort i czystość. Wkładki higieniczne AIRIZ posiadają w składzie opatentowany wkład z aktywnym tlenem i anionami o najwyższym stężeniu. Wyniki badań wskazują, że poziom tlenu i anionów we krwi ma bezpośredni wpływ na metabolizm. Podwyższony poziom tlenu i anionów sprzyja przyswajaniu pożywienia, eliminacji toksyn i oczyszczaniu krwi. Pomaga również utrzymywać prawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych i zapewnia wydzielanie hormonów na prawidłowym poziomie dzięki regulacji poziomu pH krwi oraz aktywacji komórek wydzielania wewnętrznego. Jony ujemne przesuwają się do macicy przez pochwę, poprawiając krążenie krwi. Wkładki higieniczne AIRIZ posiadają opatentowaną kartę samobadania dla kobiet. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 48 zł

Rozmiar:16
Ilość w opakowaniu:30 szt.
Kształt:opływowy

Podpaski na Noc z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi cena 21zł z kartą

 Podpaski  na Noc z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi cena 21zł z kartą

Podpaska jest superchłonna i ultracienka, dzięki czemu zapewnia komfort i zapobiega przeciekaniu. Miękka i komfortowa warstwa bawełny z cienką warstwą jedwabiu umożliwia wchłanianie wydzieliny trzykrotnie szybciej niż w przypadku zwykłych podpasek higienicznych. Jest to jedyny produkt dostępny w sprzedaży posiadający unikalny dodatek wydzielanego równomiernie aktywnego tlenu. Żadna inna marka tego nie zapewnia. AKTYWNY TLEN Zawartość aktywnego tlenu znacząco zwiększa przepuszczalność powietrza i poziom wymiany tlenu przez podpaskę higieniczną, co hamuje rozwój bakterii. Zawarta w składzie podpasek mięta nadaje świeżość i łagodzi podrażnienia. Dzięki wyjątkowym korzyściom zdrowotnym zapewnianym przez wkład z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi, produkty z tej linii można również stosować w celu zachowania higieny w każdym czasie, szczególnie w przypadku schorzeń układu moczowego, nietrzymania moczu oraz w innych przypadkach, gdy potrzebujemy zadbać o higienę osobistą. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 26 zł

Rozmiar:28 cm
Ilość w opakowaniu:8 szt.

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii Podwójnego Wkładu (aktywnego tlenu i jonów ujemnych) podpaski AIRIZ wspomagają ochronę naturalnej zdolności organizmu kobiety do oczyszczania się, hamują rozwój szkodliwych bakterii, wspomagają krążenie krwi, przyspieszają metabolizm, dodają energii. Nie zawierają żadnych leków ani składników chemicznych, nie powodują efektów ubocznych. Opatentowany wkład anionowy podpasek AIRIZ wydziela do 6100 jonów ujemnych/cm3. Jest to najwyższe stężenie anionów w podpaskach higienicznych. Znaczenie jonów ujemnych - anionów • Aniony to pozbawione zapachu i smaku, niewidoczne cząsteczki. • Mają szczególne znaczenie dla ludzkiego zdrowia i nazywane są „witaminami z powietrza”. • Mają potężną moc zwalczania drobnoustrojów i bakterii; im wyższe stężenie jonów ujemnych w powietrzu, tym mniejsza ilość drobnoustrojów. • Gdy stężenie anionów wzrasta powyżej 5000/cm3, ludzki organizm wykazuje zwiększoną odporność i zdolność zwalczania stanów zapalnych więcej »
Dodano: 2012-03-11
TIENSCena: 26 zł

Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak