Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Podpaski

Podpaski

ALWAYS CLASSIC MAXI PODPASKI HIGIENICZNE (9 SZT)

 ALWAYS CLASSIC MAXI PODPASKI HIGIENICZNE (9 SZT)

ALWAYS CLASSIC MAXI PODPASKI HIGIENICZNE (9 SZT) Producent: Procter & Gamble Marka: ALWAYS Ilość szt. w op. zbiorczym: 16 Ilość op. zbiorczych na palecie: 77 Ilość sztuk na palecie: 1232 Pojemność: 9 szt Dostępne różne warianty: Always Classic Maxi 9szt Always Classic Normal 10szt Always Classic Standard 12szt Always Classic Night 8szt więcej »
Dodano: 2015-08-03
Procter & Gamble

Podpaski wielorazowe z bawełny organicznej

 Podpaski wielorazowe z bawełny organicznej

Nie bójcie się tego prać. Zmiana podpaski wielorazowej odbywa się na tych samych zasadach co jednorazowa. Po zdjęciu zużytej podpaski wystarczy ją przechować w małej kopertówce przeznaczonej do przechowywania tego typu materiałów. Pranie wymaga wcześniejszego przepłukania w celu pozbycia się nadmiaru wydzieliny. Warto zadbać o to jaki materiał dotyka naszych dróg rodnych. więcej »
Dodano: 2014-02-11
Blueberry

Rozmiar:uniwersalny
Ilość w opakowaniu:1 szt.
Ze skrzydełkami:tak
Kształt:anatomiczny

Podpaski bella Perfecta

Podpaski bella perfecta to wyrób czysto Polski, korzystna cena gwarantuje atrakcyjność wyrobu, różne rodzaje : blue, rose, violet , maxi green (op.9szt.), delikatne i komfortowe w użyciu. więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 3.7 zł

Rozmiar:różne
Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Podpaski Bella Perfekta

Podpaski Bella Perfekta blue, green , rose , violet w opakowaniach 10 + 10 ( gratis 50% drugie opakowanie ) więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 5.55 zł

Ilość w opakowaniu:20 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Podpaski Bella normal

Podpaski Bella Normal w opakowaniu 20 szt., gwarantują produkt w najniższej cenie , produkcja Polska, tradycyjne wykonanie. więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 1.95 zł

Rozmiar:normal
Ilość w opakowaniu:20 szt.
Ze skrzydełkami:nie
Kształt:tradycyjne

Podpaski Bella normal

Tradycyjne podpaski Bella normal , 3 krople chłonności , bez osłonek bocznych, pokryta delikatną włókniną softplait zapewniającą uczucie miękkości, czystości oraz komfortu. więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 1.26 zł

Rozmiar:normal
Ilość w opakowaniu:10 szt.
Kształt:tradycyjny

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AIRIZ-cena z kartą Tiens 152zł Zadbaj o SIEBIE kompleksowo!

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AIRIZ-cena z kartą Tiens 152zł Zadbaj o SIEBIE kompleksowo!

8 Unikalnych Zalet Podpasek Higienicznych AiRiZ: 1. Opatentowany wkład anionowy, wydzielający do 6100 jonów ujemnych/cm3. 2. Opatentowana formuła aktywnego tlenu pomaga zachować poczucie świeżości i czystości. Główne funkcje to działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i poprawa metabolizmu 3. Innowacyjna część chłonna z cienką warstwą jedwabiu oraz cienką warstwą bawełny umożliwia wchłanianie wydzieliny trzykrotnie szybciej niż w przypadku zwykłych podpasek 4. Opatentowana warstwa odprowadzająca wydzielinę z unikalnymi otworkami w kształcie lejka umożliwia szybsze wchłanianie i zapobiega cofaniu się płynu 5. Czysty, miękki, delikatny materiał bawełniany, nie bielony i całkowicie pozbawiony chloru. W 100% naturalny, ulegający biodegradacji i antyalergiczny 6. Wykonane z folii aluminiowej opakowanie jest odporne na działanie wilgoci i pleśni 7. Aktywny tlen i aniony utrzymują prawidłowy poziom pH 8. Karta samobadania dla kobiet. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 190 zł

Ilość w opakowaniu:98 szt.

Wkładki higieniczne AIRIZ z tlenem i jonami ujemnymi - z kartą 38zł Idealne dla zapewnienia czystości i higieny osobistej na co dzień.

Wkładki higieniczne AIRIZ  z tlenem i jonami ujemnymi - z kartą 38zł Idealne dla zapewnienia czystości i higieny osobistej na co dzień.

Ultracienka i superchłonna struktura zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo, komfort i czystość. Wkładki higieniczne AIRIZ posiadają w składzie opatentowany wkład z aktywnym tlenem i anionami o najwyższym stężeniu. Wyniki badań wskazują, że poziom tlenu i anionów we krwi ma bezpośredni wpływ na metabolizm. Podwyższony poziom tlenu i anionów sprzyja przyswajaniu pożywienia, eliminacji toksyn i oczyszczaniu krwi. Pomaga również utrzymywać prawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych i zapewnia wydzielanie hormonów na prawidłowym poziomie dzięki regulacji poziomu pH krwi oraz aktywacji komórek wydzielania wewnętrznego. Jony ujemne przesuwają się do macicy przez pochwę, poprawiając krążenie krwi. Wkładki higieniczne AIRIZ posiadają opatentowaną kartę samobadania dla kobiet. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 48 zł

Rozmiar:16
Ilość w opakowaniu:30 szt.
Kształt:opływowy

Podpaski na Noc z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi cena 21zł z kartą

 Podpaski  na Noc z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi cena 21zł z kartą

Podpaska jest superchłonna i ultracienka, dzięki czemu zapewnia komfort i zapobiega przeciekaniu. Miękka i komfortowa warstwa bawełny z cienką warstwą jedwabiu umożliwia wchłanianie wydzieliny trzykrotnie szybciej niż w przypadku zwykłych podpasek higienicznych. Jest to jedyny produkt dostępny w sprzedaży posiadający unikalny dodatek wydzielanego równomiernie aktywnego tlenu. Żadna inna marka tego nie zapewnia. AKTYWNY TLEN Zawartość aktywnego tlenu znacząco zwiększa przepuszczalność powietrza i poziom wymiany tlenu przez podpaskę higieniczną, co hamuje rozwój bakterii. Zawarta w składzie podpasek mięta nadaje świeżość i łagodzi podrażnienia. Dzięki wyjątkowym korzyściom zdrowotnym zapewnianym przez wkład z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi, produkty z tej linii można również stosować w celu zachowania higieny w każdym czasie, szczególnie w przypadku schorzeń układu moczowego, nietrzymania moczu oraz w innych przypadkach, gdy potrzebujemy zadbać o higienę osobistą. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 26 zł

Rozmiar:28 cm
Ilość w opakowaniu:8 szt.

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii Podwójnego Wkładu (aktywnego tlenu i jonów ujemnych) podpaski AIRIZ wspomagają ochronę naturalnej zdolności organizmu kobiety do oczyszczania się, hamują rozwój szkodliwych bakterii, wspomagają krążenie krwi, przyspieszają metabolizm, dodają energii. Nie zawierają żadnych leków ani składników chemicznych, nie powodują efektów ubocznych. Opatentowany wkład anionowy podpasek AIRIZ wydziela do 6100 jonów ujemnych/cm3. Jest to najwyższe stężenie anionów w podpaskach higienicznych. Znaczenie jonów ujemnych - anionów • Aniony to pozbawione zapachu i smaku, niewidoczne cząsteczki. • Mają szczególne znaczenie dla ludzkiego zdrowia i nazywane są „witaminami z powietrza”. • Mają potężną moc zwalczania drobnoustrojów i bakterii; im wyższe stężenie jonów ujemnych w powietrzu, tym mniejsza ilość drobnoustrojów. • Gdy stężenie anionów wzrasta powyżej 5000/cm3, ludzki organizm wykazuje zwiększoną odporność i zdolność zwalczania stanów zapalnych więcej »
Dodano: 2012-03-11
TIENSCena: 26 zł

Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak