Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne

Produkty od 161 do 180 z 201

RADOMAT art.nr 3016

 RADOMAT art.nr 3016

RADOMAT - wolny od fosforanów proszek produkcji niemieckiej. Nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin i programów prania. Stosowany do wszystkich temperatur prania i różnych twardości wody. Wydajny, przyjazny dla tkanin, hipoalergiczny. Dozowanie proszku na 1 kg suchej bielizny: Twardość wody Normalnie zabrudzone pranie Silnie zabrudzone pranie (miękka) 27 ml (23 g) 45 ml (38 g) (średnia) 36 ml (31 g) 54 ml (46 g) (twarda) 45 ml (38 g) 63 ml (54 g) Dostępne opakowania 20 kg. więcej »
Dodano: 2012-05-25
HWR-CHEMIE GmbHCena: 178 zł

rękawice lateksowe jednorazowe

 rękawice lateksowe jednorazowe

Importer rekomenduje swoją markę rękawic lateksowych PLAST. Rękawiczki są lekko pudrowane, z rolowanym rantem. Rozmiary: S,M,L,XL. Pakowane w pudełka po 100 sztuk i zbiorczo w kartony po 10 opakowań. Więcej informacji: http://www.plast.eu/Rekawice_lateksowe_55.html więcej »
Dodano: 2012-05-11
PLAST

Bańki chińskie Cupping Kit (dla mężczyzn) cena z kartą Tiens 269zł

 Bańki chińskie Cupping Kit (dla mężczyzn) cena z kartą Tiens 269zł

W ostatnich latach, wraz z rozwojem nauki i techniki, leczenie bańkami szybko rozwinęło się w praktyce klinicznej i stało się niezależną gałęzią medycyny. W obecnym czasie coraz więcej ludzi stosuje tą tradycyjną metodę leczenia i utrzymywania zdrowia. Bańki TIENS przeznaczone są do zabiegów tradycyjnych przy wykorzystaniu teorii akupunktury. Produkt ten w 1995r otrzymał Patent Narodowy jako wynalazek, łącząc zalety tradycyjnych baniek, przy jednoczesnej likwidacji ich słabych stron: Bańki Tiens używa się bez ognia, co eliminuje ryzyko poparzenia. Są przezroczyste więc widać zmiany na skórze. Bańki są łatwe w użyciu- stosuje się je na zasadzie zasysania a podciśnieniem wewnątrz bańki można dowolnie sterować w celu kontrolowania reakcji skóry i organizmu w trakcie zabiegu. Przyrząd jest łatwy i bezpieczny w stosowaniu, dlatego może być używany do zabiegów zarówno przez specjalistów medycznych, jak i samodzielnie przez każdego człowieka. więcej »
Dodano: 2012-04-13
TIENSCena: 336 zł

Bańki Chińskie Cupping Kit (Damskie) cena z kartą Tiens 284zł

 Bańki Chińskie Cupping Kit (Damskie) cena z kartą Tiens 284zł

Tradycyjna medycyna chińska przez wieki stosowała bańki w leczeniu i utrzymywaniu zdrowia. Z jednej strony Bańki Cupping Kit opierają się na jej mądrości, a z drugiej wykorzystują szanse, jakie daje współczesna nauka i technika. Chińskie bańki nadają się nie tylko do leczenia infekcji górnych dróg oddechowych - odkryto ich różnorodne właściwości lecznicze, kosmetyczne i terapeutyczne. Wykonanie masażu zależy od wielkości baniek - duże stawia się na stawach i powierzchniach silnie umięśnionych, a mniejsze w punktach wrażliwych oraz u dzieci. Masuje się głównie plecy, a jeśli jest to masaż kosmetyczny (antycellulitowy), to masażowi podlegają także pośladki, uda i ramiona. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Przyrząd jest łatwy i bezpieczny w stosowaniu. Instrukcja obsługi -w załącznikach do oferty. więcej »
Dodano: 2012-03-30
TIENSCena: 355 zł

Akupunkter podwójny TIENS - cena z kartą Tiens 712zł Aplikator magnetycznej stymulacji punktów meridianowych

Akupunkter podwójny TIENS - cena z kartą Tiens 712zł Aplikator magnetycznej stymulacji punktów meridianowych

Konstrukcja aparatu stanowi syntezę pradawnej chińskiej metody uzdrawiania - akupunktury - oraz nowoczesnej teorii leczenia za pomocą impulsów elektrycznych i oddziaływania magnetycznego. W komplecie wykorzystano nefrytowe nasadki. Zabiegi są bezpieczne, wykonuje się je bardzo łatwo, nie wywołują ubocznych efektów. Leczenie przebiega drogą oddziaływania na biologicznie aktywne punkty organizmu wiązką promieni magnetycznych. Pole magnetyczne i impulsy elektryczne aktywizują kanały energetyczne, regulują i usprawniają mikrocyrkulację krwi, poprawiają mikrokrążenie krwi w ogniskach zapalnych, likwidują zaburzenia w elektrycznym i magnetycznym biopolu człowieka. Akupunkter jest doskonałym urządzeniem w profilaktyce i leczeniu chorób. Urządzenie przeszło testy kliniczne i w Chinach jest wykorzystywane w szpitalach. Nagrodzony: Złotym Medalem na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków „Pekin 1996” Złotym Medalem na I Międzynarodowej Wystawie Nowych Technologii i Wynalazków im. A. Einsteina. więcej »
Dodano: 2012-03-24
TIENSCena: 897 zł

Akupunkter pojedynczy TIENS - cena z kartą Tiens 322 zł Aplikator magnetycznej stymulacji punktów meridianowych

Akupunkter pojedynczy TIENS  - cena z kartą Tiens 322 zł Aplikator magnetycznej stymulacji punktów meridianowych

Akupunkter jest doskonałym urządzeniem w profilaktyce i wspomaganiu leczenia. Pod względem efektywności przewyższa inne rodzaje terapii podobnego typu. 3-minutowy masaż końcówką magnetyczną potrafi zlikwidować bardzo silne bóle migrenowe! Silny ładunek magnetyczny końcówek Akupunktera, które wnikają w ciało od 5-7 cm, zastępują igły akupunkturowe! Nie trzeba znać punktów akupunktury -wystarczy przesuwać Akupunkter wzdłuż meridianów lub stymulować miejsce gdzie boli! Zabiegi są bezpieczne dlatego też używanie akupunktera popularnie nazywane jest “zieloną ekologiczną terapią”. Urządzenie zostało opracowane na bazie teorii akupunktury i tradycyjnej medycyny chińskiej w połączeniu ze współczesną terapią impulsami elektromagnetycznymi i magnetycznymi. Zapewnia potężne działanie lecznicze poprzez stymulację punktów meridianowych skoncentrowaną wiązką magnetyczną i impulsami elektrycznymi. W komplecie znajduje się NEFRYTOWA NASADKA. Nefryt nazywany jest “kamieniem wieczności". więcej »
Dodano: 2012-03-24
TIENSCena: 403 zł

BCM Stymulator Energii Qi (tzw. stołek) - cena z kartą Tiens 3 694zł

 BCM Stymulator Energii Qi (tzw. stołek) - cena z kartą Tiens 3 694zł

Stymulator Qi działa jako mechaniczny aparat do stymulacji energii i krążenia. Oddziałując na receptory, wywiera leczniczy wpływ na cały organizm. Wykonuje obroty o wysokiej częstotliwości zgodnie z ruchem wskazówek zegara, co odpowiada fizjologii człowieka (metoda spirali wysokich częstotliwości). Generuje mikrowibracje, powodując odprężenie i stymulację krążenia krwi oraz limfy. Poprawia przemianę materii, wzmacnia odporność. Normalizuje energetykę Jin-Jang, oczyszcza kanały energetyczne, stymuluje przepływ energii. Daje efekt oczyszczenia naczyń krwionośnych i limfatycznych. Wydala szlaki ze wszystkich narządów i komórek. Stymuluje dopływ tlenu do tkanek. Rezultat jednego seansu oddziaływania na organizm jest porównywalny z biegiem na 5 km. Przeciwwskazania: zaawansowane nowotwory złośliwe, gruźlica, okresy po zawałach i udarach mózgu, ciąża, okres miesiączki, krwotoki, jaskra, odwarstwienie siatkówki oka, zaawansowane choroby serca, rozruszniki, okresy pooperacyjne. więcej »
Dodano: 2012-03-20
TIENSCena: 4618 zł

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AIRIZ-cena z kartą Tiens 152zł Zadbaj o SIEBIE kompleksowo!

Zestaw podpasek i wkładek higienicznych AIRIZ-cena z kartą Tiens 152zł Zadbaj o SIEBIE kompleksowo!

8 Unikalnych Zalet Podpasek Higienicznych AiRiZ: 1. Opatentowany wkład anionowy, wydzielający do 6100 jonów ujemnych/cm3. 2. Opatentowana formuła aktywnego tlenu pomaga zachować poczucie świeżości i czystości. Główne funkcje to działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i poprawa metabolizmu 3. Innowacyjna część chłonna z cienką warstwą jedwabiu oraz cienką warstwą bawełny umożliwia wchłanianie wydzieliny trzykrotnie szybciej niż w przypadku zwykłych podpasek 4. Opatentowana warstwa odprowadzająca wydzielinę z unikalnymi otworkami w kształcie lejka umożliwia szybsze wchłanianie i zapobiega cofaniu się płynu 5. Czysty, miękki, delikatny materiał bawełniany, nie bielony i całkowicie pozbawiony chloru. W 100% naturalny, ulegający biodegradacji i antyalergiczny 6. Wykonane z folii aluminiowej opakowanie jest odporne na działanie wilgoci i pleśni 7. Aktywny tlen i aniony utrzymują prawidłowy poziom pH 8. Karta samobadania dla kobiet. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 190 zł

Ilość w opakowaniu:98 szt.

Wkładki higieniczne AIRIZ z tlenem i jonami ujemnymi - z kartą 38zł Idealne dla zapewnienia czystości i higieny osobistej na co dzień.

Wkładki higieniczne AIRIZ  z tlenem i jonami ujemnymi - z kartą 38zł Idealne dla zapewnienia czystości i higieny osobistej na co dzień.

Ultracienka i superchłonna struktura zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo, komfort i czystość. Wkładki higieniczne AIRIZ posiadają w składzie opatentowany wkład z aktywnym tlenem i anionami o najwyższym stężeniu. Wyniki badań wskazują, że poziom tlenu i anionów we krwi ma bezpośredni wpływ na metabolizm. Podwyższony poziom tlenu i anionów sprzyja przyswajaniu pożywienia, eliminacji toksyn i oczyszczaniu krwi. Pomaga również utrzymywać prawidłowe funkcjonowanie gruczołów dokrewnych i zapewnia wydzielanie hormonów na prawidłowym poziomie dzięki regulacji poziomu pH krwi oraz aktywacji komórek wydzielania wewnętrznego. Jony ujemne przesuwają się do macicy przez pochwę, poprawiając krążenie krwi. Wkładki higieniczne AIRIZ posiadają opatentowaną kartę samobadania dla kobiet. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 48 zł

Rozmiar:16
Ilość w opakowaniu:30 szt.
Kształt:opływowy

Podpaski na Noc z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi cena 21zł z kartą

 Podpaski  na Noc z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi cena 21zł z kartą

Podpaska jest superchłonna i ultracienka, dzięki czemu zapewnia komfort i zapobiega przeciekaniu. Miękka i komfortowa warstwa bawełny z cienką warstwą jedwabiu umożliwia wchłanianie wydzieliny trzykrotnie szybciej niż w przypadku zwykłych podpasek higienicznych. Jest to jedyny produkt dostępny w sprzedaży posiadający unikalny dodatek wydzielanego równomiernie aktywnego tlenu. Żadna inna marka tego nie zapewnia. AKTYWNY TLEN Zawartość aktywnego tlenu znacząco zwiększa przepuszczalność powietrza i poziom wymiany tlenu przez podpaskę higieniczną, co hamuje rozwój bakterii. Zawarta w składzie podpasek mięta nadaje świeżość i łagodzi podrażnienia. Dzięki wyjątkowym korzyściom zdrowotnym zapewnianym przez wkład z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi, produkty z tej linii można również stosować w celu zachowania higieny w każdym czasie, szczególnie w przypadku schorzeń układu moczowego, nietrzymania moczu oraz w innych przypadkach, gdy potrzebujemy zadbać o higienę osobistą. więcej »
Dodano: 2012-03-12
TIENSCena: 26 zł

Rozmiar:28 cm
Ilość w opakowaniu:8 szt.

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii Podwójnego Wkładu (aktywnego tlenu i jonów ujemnych) podpaski AIRIZ wspomagają ochronę naturalnej zdolności organizmu kobiety do oczyszczania się, hamują rozwój szkodliwych bakterii, wspomagają krążenie krwi, przyspieszają metabolizm, dodają energii. Nie zawierają żadnych leków ani składników chemicznych, nie powodują efektów ubocznych. Opatentowany wkład anionowy podpasek AIRIZ wydziela do 6100 jonów ujemnych/cm3. Jest to najwyższe stężenie anionów w podpaskach higienicznych. Znaczenie jonów ujemnych - anionów • Aniony to pozbawione zapachu i smaku, niewidoczne cząsteczki. • Mają szczególne znaczenie dla ludzkiego zdrowia i nazywane są „witaminami z powietrza”. • Mają potężną moc zwalczania drobnoustrojów i bakterii; im wyższe stężenie jonów ujemnych w powietrzu, tym mniejsza ilość drobnoustrojów. • Gdy stężenie anionów wzrasta powyżej 5000/cm3, ludzki organizm wykazuje zwiększoną odporność i zdolność zwalczania stanów zapalnych więcej »
Dodano: 2012-03-11
TIENSCena: 26 zł

Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak

SPUL-S NEU super koncentrat 2050

 SPUL-S NEU super koncentrat 2050

SPUL – S neu art.nr 2050 Superkoncentrat do ręcznego mycia Rozcieńczenie od 1:1000 do 1:2000. Czyści naczynia, porcelanę, sztućce, szkło, stal szlachetna, tworzywa sztuczne i wszystkie powierzchnie lakierowane jak okna, drzwi, meble. Doskonale czyści szyby, lustra, witryny. Nie zakłóca tworzeniu się piany na piwie w świeżo wypłukanym szkle. Nie pozostawia śladów i smug bez wycierania. Szerzy świeży i przyjemny zapach Nadaje się do wszystkich wodoodpornych powierzchni. Przyjazny dla skóry, zawiera specjalne proteiny ochronne. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2012-03-09
HWR-CHEMIE GmbH

GERUCH-EX 2080

 GERUCH-EX 2080

GERUCH-EX Art. nr 2080 Do mycia zatłuszczeń, zanieczyszczeń oraz usuwania przykrych zapachów. Zastosowanie: w zakładach przetwórstwa żywności do czyszczenia tłustych posadzek, odpływów kuchennych, studzienek ściekowych, osadników tłuszczu, udrażniania zatorów tłuszczowych w rurach kanalizacyjnych. ● Służy do czyszczenia zbiorników na śmieci, samochodów do przewozu odpadów, żywca, ● Stosowany w toaletach, oczyszczalniach ścieków. ● Rozpuszcza pozostałości po olejach, smołach bitumicznych, asfalcie, osadach wosku i klejach. ● Skutecznie odstrasza insekty. Nadaje świeży cytrusowy zapach, produkt naturalny. Sposób użycia i przeznaczenia : Koncentrat do 1 : 10 odpływy kuchenne, pozostałości kleju 1 : 10 do 1 : 100 czyszczenie w zależności od zabrudzenia 1 : 20 do 1 : 30 rozpuszczanie pozostałości asfaltu 1 : 200 do 1 : 500 czyszczenie podłóg kuchennych 1 : 100 do 1 : 1000 czyszczenie urządzeniem wysokociśnieniowym więcej »
Dodano: 2012-03-09
HWR-CHEMIE GmbH

Chusteczki dezyfekcyjne Hande-Des Fluid 2774

 Chusteczki dezyfekcyjne Hande-Des Fluid 2774

Dezynfekcyjne chustki HANDE-DES fluid. Art.nr 277415 ● Dezynfekcja i czyszczenie rąk, skóry i powierzchni ● Szybka skuteczność na bakterie, grzyby i wirusy ● Substancja czynna badana przez VAH/DGHM Opis: ● Do rąk - i dezynfekcja skórny przed i po zaopatrzeniu i pielęgnowaniu chorych, starych lub rannych osób. ● Do dezynfekcji małych powierzchni odpornych na alkohol (WC –deski do siedzenia, klamki drzwiowe, słuchawki telefonu, zabawki itp) w profesjonalnym i prywatnym zakresie. ● Do odkażania rąk i powierzchni w przemysłowym zakresie przetwórstwa żywności, przemyśle farmaceutycznym i przemyśle kosmetycznym. Użycie: Ręce, skórę albo powierzchnie jedną chusteczką dezynfekcyjną przecierać przez co najmniej 30 sekund, do wyschnięcia. więcej »
Dodano: 2012-03-08
HWR-CHEMIE GmbH

Artykuły higieny Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Małopolskie

 Artykuły higieny Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Małopolskie

Artykuły higieniczne włoskich marek, liderów wśród producentów celulozowych wyrobów papierowych na świecie. Wysoka jakość oraz dobra cena zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. więcej »
Dodano: 2012-01-26
Lucart Professional

Środki czyszczące, dezynfekcyjne, zabezpieczają HWR

 Środki czyszczące, dezynfekcyjne, zabezpieczają HWR

Zapraszamy do współpracy odbiorców detalicznych i hurtowych oraz dystrybutorów /korzystne upusty/. więcej »
Dodano: 2012-01-16
HWR-CHEMIE GmbH

ALK-DES art.nr. 2790

 ALK-DES art.nr. 2790

ALK-DES Art.nr 2790 Preparat alkoholowy do szybkiej natryskowej dezynfekcji powierzchni. ·Szybkie działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze ·Składniki dezynfekujące dopuszczone do stosowania w przemyśle spożywczym. ● Płyn gotowy do użycia. ● Bez aldehydów Stosowanie: ► Do bezpiecznej dezynfekcji w hotelach i gastronomii, laboratoriach medycznych i wszędzie tam, gdzie niezbędne jest uzyskanie powierzchni wolnej od mikroorganizmów ► W zakładach przetwórstwa spożywczego, zwłaszcza tam, gdzie urządzenia i powierzchnie mają bezpośredni kontakt z żywnością. ► Nie nadaje się do powierzchni akrylowych (możliwe powstawanie napięć powierzchniowych) Sposób użycia: Czyszczone powierzchnie spryskać preparatem lub nanieść go za pomocą czystej ścierki. Czas działania minimum 1 minuta. ALK-DES wysycha w ciągu minuty, zostawiając powierzchnię pozbawioną mikroorganizmów. Zalecana ilość preparatu 40-50 ml / 1 m2 powierzchni. Opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2012-01-16
HWR-CHEMIE GmbH

Pas odchudzający - cena z kartą Tiens 365zł

Pas odchudzający -  cena z kartą Tiens 365zł

Pas odchudzający za pomocą stałych magnesów, które wytwarzają silne pole magnetyczne i 8 rodzajów trybów wibracyjnych stymuluje wybraną część ciała i przyczynia się do zwiększenia napięcia mięśni i redukcji wagi. Wpływa on również na uwalnianie napięcia w organizmie, poprawia metabolizm, usprawnia krążenie krwi, przywraca elastyczność mięśni i uwalnia od bólu i zesztywnienia. Pas stymuluje wydzielanie moczu, oczyszcza organizm z toksyn, powstających przy spalaniu komórek tłuszczowych, wpływa pozytywnie na układ nerwowy, odpręża mięśnie. Pas może być stosowany na talii, szyi, biodrach, rękach. Może być również stosowany do masażu kręgosłupa ( można rozłożyć pas na łóżku). Pas idealnie i szybko wyszczupla sylwetkę, zapewnia siłę oraz piękną i gładką skórę. więcej »
Dodano: 2011-11-15
TIENSCena: 456 zł

Regulator ciśnienia tętniczego (grzebień, diametr, UFO) - cena z kartą Tiens 487zł

Regulator ciśnienia tętniczego (grzebień, diametr, UFO) - cena z kartą Tiens 487zł

Na bazie teorii inżynierii biomedycznej dr Gao Jiajun dokonał opracowania aparatu do regulacji i wzmacniania bioprądów w organizmie. Jest to nowe odkrycie współczesnej medycyny. Urządzenie wytwarza prawoskrętny wir energetyczny, dzięki czemu masuje receptory odpowiadające za funkcjonowanie poszczególnych organów. Poprawia krążenie i mikro cyrkulację krwi. Wzbogaca organizm w tlen, odmładza i dotlenia krew. Radykalnie wzmacnia układ immunologiczny. Wskazany przy bezsenności, nadciśnieniu, bólach głowy, krzyża, otyłości i zaparciach. Różni się od innych urządzeń do masażu i naprawdę zasługuje na wypróbowanie. Aparat w 3 - 5 min. obniża i reguluje ciśnienie, poprawia pamięć, likwiduje bóle i zawroty głowy, wzmacnia odporność, usuwa symptomy łojotoku i łysienia plackowatego. Całkowicie uregulować ciśnienie można stosując aparat systematycznie 2-3 razy dziennie po 3-5 min.: Nadciśnienie I stopnia- reguluje się ,w przeciągu 2-4 tygodni, II stopnia- 5-9 tygodni. więcej »
Dodano: 2011-11-11
TIENSCena: 590 zł

Aculife Magnetic Wave Stimulator (idientyfikator stanu zdrowia organimu)

Aculife Magnetic Wave Stimulator (idientyfikator stanu zdrowia organimu)

Ten funkcjonalny przyrząd lokalizuje i reguluje poprzez stymulacje punktów akupunkturowych na dłoni. Aculife jest innowacyjnym produktem, który powstał w wyniku połączenia wiedzy związanej z trwającą 5 tysięcy lat chińską tradycją akupunktury z nowoczesną technologią służącą wzmacnianiu odporności. Poprzez stymulowanie za pomocą długich fal elektromagnetycznych punktów akupunktury znajdujących się na dłoniach oraz uszach, urządzenie może poprawić mikro cyrkulację wewnątrz organizmu, przyspieszając w ten sposób metabolizm oraz zwiększając odporność na szereg powszechnych obecnie dolegliwości. Urządzenie daje również efekt łagodnego masażu ciepłem, co umożliwia wyeliminowanie objawów zmęczenia oraz poprawę cyrkulacji krwi. Wygodny i prosty w obsłudze! Produkt został opatentowany w 9 krajach: Japonia, Chiny wraz z Tajwanem, Korea Płd., USA, Malezja, Tajlandia, Australia, Niemcy, Indonezja. Certyfikaty: CE, ISO 9001, FDA więcej »
Dodano: 2011-11-09
TIENSCena: 2400 zł

Artykuły higieniczne

Każdy z nas lubi czuć się czysto i świeżo. Zapewnia to nam niezbędne poczucie komfortu. W naszym dążeniu do ulepszaniu higieny osobistej, ulepszamy i inwestujemy w urządzenia sanitarne, zapewniamy też sobie wygodne w użytkowaniu artykuły higieniczne, które pomagają nam dbać o czystość oraz pielęgnują nasze ciało. Oczywiście papier toaletowy czy podpaski i tampony stanowią niezbędne wyposażenie łazienek i toalet większości domów. Coraz częściej, aby zapewnić sobie komfort świeżości, korzystamy także z chusteczek do mycia czy z wkładek higienicznych.