Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze

Produkty od 1 do 20 z 63

CIŚNIENIOMIERZ OMRON RS8

 CIŚNIENIOMIERZ OMRON RS8

Ciśnieniomierz OMRON RS8 automatyczny, nadgarstkowy. Cieńszy, lżejszy i cichszy. Pomiary ciśnienia krwi nigdy nie były aż tak przyjemne. Atrakcyjny, kompaktowy design i doskonała skuteczność, a ponadto większa liczba funkcji niż w przypadku jakiegokolwiek innego ciśnieniomierza nadgarstkowego. Urządzenie oferuje nawet funkcję komunikacji NFC, pozwalającą w prosty sposób przesłać w kilka sekund, wyniki pomiarów do laptopa, komputera lub smartfona. To idealne rozwiązanie dla aktywnych osób, które zawsze są w biegu. Szybko i w prosty sposób synchronizuje dane pomiędzy ciśnieniomierzem i komputerem (lub smartfonem). Wyposażony w Bi-LINK - Platformę monitorowania stanu zdrowia udostępniania przez firmę OMRON. Wskaźnik wynikający z porównania zmierzonej wartości ciśnienia krwi do wartości odniesienia. Funkcja wykrywania nieregularnej pracy serca (nieregularnego tętna) pokazuje, że wykryto nieregularne tętno, co pozwala wyświetlać tylko wiarygodne wyniki. Jest bardzo cichy, dokonuje pomiaru nie wydając żadnego dźwięku. Czujnik właściwego położenia zapewnia, że ciśnieniomierz znajduje się w odpowiednim położeniu. Pozwala śledzić i kontrolować wyniki pomiarów. Graficzna prezentacja danych wyświetla trend zmian ciśnienia krwi w postaci graficznej. Czujnik ruchu ciała wykrywa każdy ruch ciała, który może sprawić, że wynik pomiaru będzie nieważny i wyświetla odpowiedni symbol na wyświetlaczu ciśnieniomierza. Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza automatyczny nadgarstkowyProgram do przesyłania danych do komputera PC i kabelWykrywanie nieregularnego rytmu sercaMetoda pomiaru oscylometrycznaRozdzielczość pomiaru 1 [mmHg]Zakres pomiaru ciśnienia 0 do 299 [mmHg]Zakres pomiaru tętna 40 do 180 [uderzeń/min]Dokładność pomiaru ciśnienia +/- 3 mmHgDokładność pomiaru tętna +/- 5% odczytuTemperatura działania 10 do 40 [st.C]Temperatura przechowywania -20 do 60 [st.C]Wskaźnik prawidłowo założonego mankietuPokazuje datę i czas pomiaruGraficzna prezentacja danychPamięć 90 ostatnich pomiarów ciśnieniaWaga 200g (bez baterii)Wymiary 107 x 79 x 141 mmZasilanie 4 baterie 1,5V AA lub zasilaczWyłączanie automatyczneWskaźnik niskiego poziomu bateriiAPS czujnik położenia Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS8,Mankiet w zestawie z ciśnieniomierzem 13,5-21 cm,Baterie AA 1,5V - 4 sztuki,Etui,Instrukcja obsługi,Karta do notowania zmierzonych wartości ciśnieniaKarta gwarancyjna. Opcjonalne wyposażenie: Zasilacz Gwarancja: Na wszystkie nasze… więcej »
Dodano: 2018-05-14
OMRONCena: 383.4 zł

CIŚNIENIOMIERZ OMRON RS3

 CIŚNIENIOMIERZ OMRON RS3

Ciśnieniomierz OMRON RS3 automatyczny, nadgarstkowy. Dzięki zaawansowanej technologii analitycznej ciśnieniomierz RS3 daje całkowitą pewność, że pomiar zostanie wykonany rzetelnie. Urządzenie automatycznie wyświetla średnią z wyników 3 ostatnich pomiarów wykonanych w czasie 10 minut. Inny czujnik wyświetla symbol informujący o każdym ruchu ciała, który może sprawić, że wyniki pomiarów będą niedokładne. Wszystkie funkcje tego ciśnieniomierza nadgarstkowego zapewniają niezwykle wysoki poziom dokładności pomiarów. Wskazuje, czy mankiet został poprawnie założony, czy nie jest zbyt luźny lub zapięty zbyt ciasno. Wskaźnik wynikający z porównania zmierzonej wartości ciśnienia krwi do wartości odniesienia. Posiada wbudowany czujnik ruchu, który wykrywa niepożądane ruchy ciała mające wpływ na dokładność pomiaru. Funkcja wykrywania nieregularnej pracy serca (nieregularnego tętna) pokazuje, że wykryto nieregularne tętno, co pozwala wyświetlać tylko wiarygodne wyniki. Niezawodność i dokładność urządzenia zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych. Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza automatyczny nadgarstkowyWykrywanie nieregularnego rytmu sercaMetoda pomiaru oscylometrycznaRozdzielczość pomiaru 1 [mmHg]Zakres pomiaru ciśnienia 0 do 299 [mmHg]Zakres pomiaru tętna 40 do 180 [uderzeń/min]Dokładność pomiaru ciśnienia +/- 3 mmHgDokładność pomiaru tętna +/- 5% odczytuTemperatura działania 10 do 40 [st.C]Temperatura przechowywania -20 do 60 [st.C]Wskaźnik prawidłowo założonego mankietuPokazuje datę i czas pomiaruPamięć 60 ostatnich pomiarów ciśnieniaWaga 200g (bez baterii)Wymiary 107 x 79 x 141 mmZasilanie 4 baterie 1,5V AA lub zasilaczWyłączanie automatyczneWskaźnik niskiego poziomu baterii Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz nadgarstkowy Omron RS3,Mankiet w zestawie z ciśnieniomierzem 13,5-21 cm,Baterie AA 1,5V - 4 sztuki,Etui,Instrukcja obsługi,Karta do notowania zmierzonych wartości ciśnieniaKarta gwarancyjna. Opcjonalne wyposażenie: Zasilacz Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 60 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-14
OMRONCena: 226.8 zł

CIŚNIENIOMIERZ NADGARSTKOWY BP W90

 CIŚNIENIOMIERZ NADGARSTKOWY BP W90

Ciśnieniomierz nadgarstkowy bp w90 to automatyczny ciśnieniomierz nadgarstkowy, zasilany za pomocą baterii akumulatorowych, posiada również wskaźnik wyczerpania baterii. Posiada system detekcji arytmii serca. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD, oraz pamięć 99 pomiarów dla dwóch różnych osób. Na ekranie oprócz daty i czasu wyświetla się również wskaźnik wyczerpania baterii. Specyfikacja techniczna: Pomiar ciśnienia krwi i pulsuTestowany klinicznie (protokół BHS)Prosty w obsłudzeTechnologia PAD (Wykrywanie arrytmi)Funkcja 2 użytkownikówPamięć 2 użytkowników po 99 pomiarów2 alarmyDuży i czytelny wyświetlacz LEDW komplecie etui do transportuWskaźnik wyczerpanej bateriiMożna stosować akumulatoryPrzypomina o pomiarze Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz nadgarstkowy BP W90Etui Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 60 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-14
MicrolifeCena: 112.32 zł

ZESTAW GABINETOWY GAMMA GP

 ZESTAW GABINETOWY GAMMA GP

Ciśnieniomierz GAMMA GP posiada system antywstrząsowy, jest bezlateksowy dzięki czemu nie powoduje uczuleń i podrażnień. Manometr jest odporny na wysokie ciśnienie oraz zapewnia łatwy odczyt dzięki dużej średnicy, co sprawia że jest niezawodny i łatwy w użyciu. W odróżnieniu od innych modeli ciśnieniomierzy GAMMA, model ten wyposażony jest w nowoczesny zawór przyciskowy, który zapewnia szybkie i sprawne pompowanie oraz wypuszczanie powietrza. Plastikowa łyżka dająca możliwość dopasowania do osób prawo bądź leworęcznych. Mankiet posiada zapięcie na rzepy i może być prany w pralce, co pozwala na utrzymanie sprzętu w odpowiedniej higienie. Ciśnieniomierz wyprodukowany jest z wytrzymałego plastiku, który również jest antywstrząsowy i antypoślizgowy. Specyfikacja techniczna: Zgodny z protokołem European Society of Hypertension ESH, nadający się do zastosowań klinicznychOdporny na wstrząsyBezlateksowyNowoczesny system pomiaru ciśnienia (w trakcie opatentowania)Manometr odporny na ciśnienie, wytrzymały i niezawodny.MikrofiltrOchrania manometr i zawórWskaźnik z dużą skalą odczytową.Czytelna czarno-biała skala o średnicy 56 mmWysokiej jakości wskaźnikPrecyzyjnie skalibrowany, wytrzymały i odporny na wstrząsyDuża gruszka pompującaSzybko napompowuje mankietSzybki pomiarInnowacyjny zawór przyciskowy (Patent DE 10353157)Niezawodny, precyzyjnie dozujący system, super szybkie wypuszczanie powietrza.Obudowa w całości wykonana z wytrzymałej masy termoplastycznej (Poliamid, TP elastomer)Absorbuje wstrząsy, antypoślizgowaŁyżka z tworzywa termoplastycznego (Poliamid)Możliwość przełożenia łyżki dla osób prawo- lub leworęcznychWysokiej jakości jednowężykowy mankiet z zapięciem na rzepy nadaje się do praniaErgonomiczny designGP jest idealnie zbalansowany w celu maksymalizacji komfortu i ułatwienia pracy Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz GAMMA GPMankiety dla dzieciNankiet dla dorosłychMankiet mały dla dorosłychEtuiInstrukcja obsługiKarta gwarancyjna Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 60 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-14
HEINECena: 477.36 zł

CIŚNIENIOMIERZ B40

 CIŚNIENIOMIERZ B40

CIŚNIENIOMIERZ ZEGAROWY SECA B40 opracowany jako model stołowy charakteryzuje się wyśmienitą widocznością zegara. Zegar o średnicy 140 mm wyposażony w antyrefleksyjną szybkę zapewnia doskonałą widoczność wszystkich pomiarów, pod każdym kątem. Przewód łączący aparat z mankietem o długości trzech metrów zapewnia olbrzymią swobodę użytkowania, a duży zegar sprawia, że wynik pomiaru będzie zawsze dobrze widoczny. Cały aparat wykonany jest z wytrzymałego poliwęglanu, który zapewnia odporność na pęknięcia w przypadku uderzeń. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza zegarowy stołowyTyp mankietu: dwudrenowyTyp pomiaru: za pomocą czujnika tensometrycznegoZakres pomiarowy 0 - 300 mmHgPodziałka skali: stopniowanie co 2 mmHgTolerancja 1% zakresuMembrana skoku 1.145 mm na 300 mm HgŚrednica manometru 140 mmGłębokość głowicy manometru 43 mm tensometrycznyDługość całkowita manometru z zaworem i gruszką 171 mmZawór: Chromowany mosiądz z osłoną z tworzywa sztucznego, płynna i precyzyjną regulacjąKlasyfikacja urządzeń medycznych klasy I z funkcją pomiarowąNadaje się dla prawo i leworęcznychGłówne elementy wykonania: poliwęglan karbonuWaga 790g Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz Seca b40,Mankiet roamiar L o rozmiarze 27 – 35 cm,Etui,Instrukcja obsługi,Karta gwarancyjna. Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-14
SECACena: 599 zł

CIŚNIENIOMIERZ B30

 CIŚNIENIOMIERZ B30

CIŚNIENIOMIERZ ZEGAROWY SECA B30 Gwarancja producenta wynosi 24 miesięcy. Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza zegarowy naramiennyTyp mankietu: jednodrenowyTyp pomiaru: za pomocą czujnika tensometrycznegoZakres pomiarowy 0 - 300 mmHgPodziałka skali: stopniowanie co 2 mmHgTolerancja 1% zakresu pomiarowegoSkok membrany: 1.145 mm na 300 mm HgŚrednica manometru 48 mmGłębokość głowicy manometru 27,6 mmDługość całkowita manometru z gruszką 165 mmZawór: Chromowany mosiądz z osłoną z tworzywa sztucznego, płynna i precyzyjna regulacjaKlasyfikacja urządzeń medycznych klasy I z funkcją pomiarowąNadaje się dla prawo i leworęcznychGłówne elementy wykonania: poliwęglan karbonuNie zawiera lateksuWaga 130 g Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz Seca b30,Mankiet C10 o rozmiarze L 27 – 35 cm,Etui,Instrukcja obsługi,Karta gwarancyjna. Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-14
SECACena: 499 zł

CIŚNIENIOMIERZ MECHANICZNY GB 102

 CIŚNIENIOMIERZ MECHANICZNY GB 102

Ciśnieniomierz mechaniczny Rossmax GB 102 gwarantuje niesamowitą dokładność pomiaru, dzięki precyzyjnemu manometrowi z czytelną tarczą. Zestaw zawiera stetoskop oraz mankiet o obwodzie 24-32cm. Jego solidne wykonanie świadczy o wysokiej jakości oraz gwarantuje zachowanie swej przydatności mimo lat użytkowania. Specyfikacja techniczna: Dokładny i czytelny manometr do 300 mmHgChromowany zawórBezlateksowy mankiet Standardowe wyposażenie: Mankiet o obwodzie 24 - 32 cmGruszkaStetoskopEtui Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-14
ROSSMAXCena: 51.84 zł

Ciśnieniomierz OMRON M1

 Ciśnieniomierz OMRON M1

Najmniejszy, półautomatyczny ciśnieniomierz firmy OMRON posiada wszelkie atesty klinicznie. Niezawodność i dokładność urządzenia zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych. Pozwala śledzić i kontrolować wyniki pomiarów. Stosowanie odpowiedniego mankietu jest bardzo istotne z punktu widzenia dokładności pomiaru. Z tego względu należy upewnić się, że stosowany mankiet dobrze pasuje do obwodu ręki. Firma OMRON oferuje opcjonalne mankiety, od małych (17cm) do dużych/szerokich (42cm). Wielkość średniego mankietu: 22-32 cm. Informacje o dostępności różnych rodzajów mankietów podane zostały w instrukcji obsługi. Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza półautomatyczny naramiennyMetoda pomiaru oscylometrycznaRozdzielczość pomiaru 1 [mmHg]Zakres pomiaru ciśnienia 0 do 299 [mmHg]Zakres pomiaru tętna 40 do 180 [uderzeń/min]Dokładność pomiaru ciśnienia +/- 3 mmHgDokładność pomiaru tętna +/- 5% odczytuTemperatura działania 10 do 40 [st.C]Temperatura przechowywania -20 do 60 [st.C]Mankiet 22 - 32 cmWaga 240g (bez baterii)Wymiary 107 x 79 x 141 mmZasilanie 4 baterie 1,5V AA lub zasilacz Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz Omron M1,Mankiet M o rozmiarze 22 – 42 cm,Etui,Instrukcja obsługi,Karta do notowania zmierzonych wartości ciśnieniaKarta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2018-05-14
OMRONCena: 124.2 zł

CIŚNIENIOMIERZ PÓŁAUTOMATYCZNY BP A80

 CIŚNIENIOMIERZ PÓŁAUTOMATYCZNY BP A80

Ciśnieniomierz półautomatyczny BP A80 to półautomatyczny ciśnieniomierz naramienny, wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Posiada system detekcji arytmii serca. Możliwość wyboru rozmiaru mankietu (S, M, L), zasilany za pomocą baterii akumulatorowych, posiada również wskaźnik wyczerpania baterii. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD, oraz pamięć ostatniego pomiaru. Specyfikacja techniczna: Technologia PAD wykrywa arytmię sercaPamięć ostatniego pomiaruAutomatyczne wyłączanieDuży i czytelny wyświetlacz LCDTestowany klinicznie ESH protocolMożna stosować akumulatoryPoszwa mankietu może być pranaWskaźnik wyczerpanej bateriiMiejsce na mankietGwarancja producenta wynosi 5 lat. więcej »
Dodano: 2018-05-14
MicrolifeCena: 100.44 zł

Ciśnieniomierz automatyczny z funkcją EKG BM 95

 Ciśnieniomierz automatyczny z funkcją EKG BM 95

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 95, zapewnia szybki, komfortowi i w pełni automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu. Dodatkowa technologia Bluetooth Smart sprawia, że bezprzewodowe przesyłanie pomiaru nigdy nie było łatwiejsze. Sam aparat potrafi zapamiętać po 60 pomiarów dla 2 różnych osób, dodatkowo może szczegółowo wyliczyć średnią wartość pomiarów za pomocą darmowej aplikacji bądź oprogramowania CardioExpert Beurer. Duży podświetlany wyświetlacz stanowi ułatwienie dla osób starszych bądź z wadą wzroku zapewniając czytelny odczyt pomiaru. Wartości pomiaru klasyfikowane są według skali WHO. Przedstawienie interpretacji graficznej pomiaru w formie kolorowej skali pomaga w szybkim określeniu czy wynik pomiaru znajduje się w normie, bądź poza nią. Posiada zaawansowane opcje sprawnej detekcji arytmii serca w tym migotania przedsionków i skurczy dodatkowych. Ciśnieniomierz wyświetla również datę i godzinę, zawiera wskaźnik zużycia baterii, oraz posiada opcję automatycznego wyłączania. Dodatkowo główną zaletą tego modelu jest posiadanie funkcji EKG oraz dodatkowe urządzenie EKG do zapisu rytmu serca. Krok 1: EKG lub zapis ciśnienia krwi Krok 2: Natychmiastowy wynik Krok 3: Wydruk dla lekarza w razie występowania nieprawidłowości Krok 4: Wczesne rozpoznanie i leczenie choroby Specyfikacja techniczna: Zastosowanie Pomiar ciśnienia krwi oraz tętnaMiejsce pomiaru RamięAutomatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna Klasyfikacja wyników pomiaru wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) / rozpoznawanie arytmii Rozmiar mankietu 22-42 cmPamięć 2 x 60 pomiarówBezprzewodowe przesyłanie wyników pomiaru Bluetooth® Smart do przesyłania wyników pomiaru do smartfona Nieograniczona możliwość zapisu wartości pomiarowych ciśnienia krwi na profilu online Automatyczne wyłączenie Data i godzina Komunikaty błędów Wskaźnik zużycia baterii Pokrowiec Kolor BiałyDostępny dodatkowo Zasilacz sieciowyZasilanie Bateryjne Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz Beurer z funkcją EKG BM 95,Mankiet M o rozmiarze 22 – 42 cmBaterie AA 1,5V - 4 sztuki,Etui,Instrukcja obsługi,Karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2018-04-27
beurerCena: 646.92 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BM 75

 Ciśnieniomierz automatyczny BM 75

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 75, zapewnia oscylometryczny pomiar ciśnienia krwi klasyfikowany zgodnie z zaleceniami WHO. Ponadto poza pomiarem ciśnienia i opcją wyliczenia średniej z wszystkich pomiarów bądź wieczornych/porannych pomiarów z 7 ostatnich dni, oferuje również pomiar pulsu. Możliwość zapamiętania po 60 pomiarów dla 2 osób. Dla ułatwienia użytkowania ciśnieniomierz ma takie funkcje jak automatyczne wyłączanie czy wskaźnik niskiego poziomu baterii. Dodatkowo zawiera opcję detekcji arytmii serca, a pomiary wyświetlane są na dużym, podświetlanym na niebiesko ekranie, na którym również wyświetlana jest data i czas. Wyświetlane na ekranie cyfry są duże, a przycisk podświetlany po to, by ułatwić użytkowanie przede wszystkim osobom starszym. Dodatkowo model BM 75 oferuje bogatą możliwość połączeń mobilnych, kabel USB przez który można połączyć urządzenie z komputerem, bądź aplikacje HealthManager, w wersji dostępnej na systemy iOS i Android, pozwalającą na monitorowanie i zapisywanie wartości pomiarów. Model ten wyposażony jest w pokrowiec odporny na ciepło. Specyfikacja techniczna: Opatentowany wskaźnik spoczynku zapewnia dokładność pomiaru Klasyfikacja wyników pomiaru wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) / rozpoznawanie arytmii Kolorowa skala LED (wg WHO) Rozmiar mankietu 24-36 cmPamięć 2 x 60 pomiarówŚrednia pomiarów Ze wszystkich zapisanych wyników pomiarów, Porannych i wieczornych ciśnień krwi z ostatnich 7 dniRóżne analizy graficzne i zestawienia Bezprzewodowe przesyłanie wyników pomiaru Bluetooth® Smart do przesyłania wyników pomiaru do smartfona Transfer danych za pomocą aplikacji HealthManager w wersji na system iOS i AndroidNFC (Near Filed Communication) do przesyłania wartości pomiaru do smartfona Transfer danych za pomocą aplikacji HealthManager w wersji na system AndroidZłącze do komputera (wraz z kablem USB i darmowym oprogramowaniem HealthManager) Nieograniczona możliwość zapisu wartości pomiarowych ciśnienia krwi na profilu online Bezprzewodowy zasięg do 50 m (RF 868 MHz) Przyciski dotykowePodświetlane na niebieskoPodświetlony przycisk START/STOP Automatyczne wyłączenie Data i godzina Czytelny wyświetlacz XL - podświetlany na biało, DużyWskaźnik zużycia baterii Uchwyt mankietuPudełko do przechowywania Pokrowiec odporny na ciepłoKolor… więcej »
Dodano: 2018-04-27
beurerCena: 237.6 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BM 40 z zasilaczem

 Ciśnieniomierz automatyczny BM 40 z zasilaczem

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 40, zapewnia oscylometryczny pomiar ciśnienia krwi klasyfikowany zgodnie z zaleceniami WHO. Ponadto poza pomiarem ciśnienia i opcją wyliczenia średniej z wszystkich pomiarów bądź wieczornych/porannych pomiarów z 7 ostatnich dni, model BM 40 oferuje również pomiar pulsu. Oprócz dużej dokładności pomiaru dodatkowym atutem jest możliwość zapamiętania po 60 pomiarów dla 2 różnych osób, dzięki czemu są w stanie w pełni zastąpić papierowe dzienniki pomiaru ciśnienia, a niewielkie wymiary sprawiają, że z łatwością można zabrać go w podróż czy na wizytę do lekarza. Dla ułatwienia użytkowania ciśnieniomierz ma takie funkcje jak automatyczne wyłączanie czy wskaźnik niskiego poziomu baterii. Dodatkowo zawiera opcję detekcji arytmii serca, a pomiary wyświetlane są na dużym czytelnym ekranie LCD, na którym również wyświetlana jest data i czas. Ten model dodatkowo zawiera opcję zasilania sieciowego. Specyfikacja techniczna: Klasyfikacja wyników pomiaru wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) / rozpoznawanie arytmii Rozmiar mankietu 22-30 cm Średnia pomiarów Ze wszystkich zapisanych wyników pomiarów Automatyczne wyłączenie Data i godzina Komunikaty błędów Czytelny wyświetlacz Duży Wskaźnik zużycia baterii Uchwyt mankietu Pudełko do przechowywania Pokrowiec Kolor Srebrny Wymiary 13,9x3,2x3,6 cm Dostępny dodatkowo Mankiet XL (30-42 cm) Zasilanie Sieciowe, Bateryjne W zestawie 4 baterie 1,5 V AA Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz Beurer BM 40, Mankiet M o rozmiarze 22 – 30 cm, Baterie AA 1,5V - 4 sztuki, Etui, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna. Opcjonalne wyposażenie: Mankiet XL (30-42 cm) Zasilacz więcej »
Dodano: 2018-04-27
beurerCena: 162 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BM 28 z zasilaczem

 Ciśnieniomierz automatyczny BM 28 z zasilaczem

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 28 zapewnia w pełni automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna. Posiada opcję kontroli prawidłowego umieszczenia mankietu na ramieniu. Zapamiętuje po 30 pomiarów nawet dla czterech różnych osób dzięki czemu sprawdza się wyśmienicie wśród dużych rodzin. Dodatkowo jest w stanie wyliczyć średnią wartość ze wszystkich zapisanych pomiarów. Bardzo czytelny i duży wyświetlacz zapewnia łatwy odczyt. Na wyświetlaczu znajdują się takie informacje jak data i godzina, wskaźnik zużycia baterii. Posiada również opcję automatycznego wyłączania oraz opcję ustawienia dwóch czasów alarmu. Charakterystyczną cechą ciśnieniomierzy firmy Beurer jest klasyfikacja wyników pomiaru według skali WHO. Przedstawienie interpretacji graficznej pomiaru w formie kolorowej skali pomaga w szybkim określeniu czy wynik pomiaru znajduje się w normie, bądź poza nią. Posiada opcję sprawnej detekcji arytmii serca. Specyfikacja techniczna: Zastosowanie Pomiar ciśnienia krwi oraz tętnaAutomatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętnaRozpoznanie arytmiiKontrola pod kątem prawidłowego założenia mankietuKlasyfikacja wyników pomiaru wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) / rozpoznawanie arytmiiKlasyfikacja wyników pomiaru Tak, Za pomocą kolorowej skaliRozmiar mankietu 22-42 cmPamięć 4 x 30 pomiarówŚrednia pomiarów Ze wszystkich zapisanych wyników pomiarówFunkcja Funkcja alarmu - można nastawić 2 czasy alarmuAutomatyczne wyłączenieData i godzinaKomunikaty błędówCzytelny wyświetlacz Wskaźnik zużycia bateriiPokrowiecKolor BiałyZasilanie BateryjneZasilanie sieciowe - zasilacz w zestawie Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz Beurer BM 28Mankiet o rozmiarze 22 – 42 cmBaterie AA 1,5V - 4 sztukiEtuiInstrukcja obsługiKarta gwarancyjnaZasilacz więcej »
Dodano: 2018-04-27
beurerCena: 118.8 zł

Ciśnieniomierz automatyczny HBP1100

 Ciśnieniomierz automatyczny HBP1100

Ciśnieniomierz OMRON HBP1100 to łatwy w użyciu, profesjonalny ciśnieniomierz o wytrzymałej konstrukcji z uchwytem, który ułatwia przenoszenie urządzenia. Przeznaczony do zastosowań profesjonalnych, w badaniach klinicznych pozwalał szybko uzyskiwać wiarygodne wyniki pomiaru ciśnienia krwi. Ciśnieniomierz jest kompatybilny z serią łatwych do czyszczenia mankietów GS o rozmiarach od SS (12-18 cm) do XL (42-50 cm). Dostarczany z zasilaczem sieciowym, jak również akumulatorem. Ciśnieniomierz wyposażony jest w odporną na uderzenia obudowę i umożliwia pomiary zarówno metodą oscylometryczną, jak i auskultacyjną. Pozwala na manualne ustawienie ciśnienia powietrza, co zapewnia większy komfort pacjenta oraz wyższą dokładność pomiarów. Ciśnieniomierz oferuje także funkcję wykrywania nieregularnej pracy serca, która wyświetla na dużym ekranie LCD ikonę w przypadku zaobserwowania nieregularnego tętna u pacjenta, które zazwyczaj prowadzi do uzyskania niedokładnych wyników pomiarów. Wymienialny i ładowalny akumulator Ni-MH zapewnia nieprzerwaną pracę. W pełni naładowany akumulator pozwala na wykonanie do 300 pomiarów. Dokładność pomiarów ciśnienia krwi oraz wygoda pacjenta zależą od użycia mankietu o odpowiedniej wielkości. Z tego względu ciśnieniomierz HBP-1100 jest kompatybilny z serią łatwych do czyszczenia mankietów GS o rozmiarach od bardzo małych (12-18 cm) do bardzo dużych (42-50 cm). Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza automatyczny naramiennyWykrywanie arytmiiMetoda pomiaru oscylometryczna i auskultacyjnaRozdzielczość pomiaru 1 [mmHg]Zakres pomiaru ciśnienia 0 do 299 [mmHg]Zakres pomiaru tętna 40 do 180 [uderzeń/min]Dokładność pomiaru ciśnienia +/- 3 mmHgDokładność pomiaru tętna +/- 5% odczytuPamięć ostatniego pomiaruTemperatura działania 10 do 40 [st.C]Temperatura przechowywania -20 do 60 [st.C]Mankiet 22 - 32 cmWaga 420g (bez baterii)Wymiary 155 x 131 x 84 mmZasilanie 4 baterie 1,5V AA lub zasilaczWyłączanie automatyczneWskaźnik niskiego poziomu bateriiZasilacz Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz Omron HBP1100,Mankiet M o rozmiarze 22 – 32 cm,Baterie AA 1,5V - 4 sztuki,Etui,Instrukcja obsługi,Karta gwarancyjna. Opcjonalne wyposażenie: Mankiet SS: 12-18 cmMankiet S: 17-22 cmMankiet M: 22 - 32 cmMankiet L: 32 - 42 cmMankiet XL: 42 - 50 cm więcej »
Dodano: 2018-04-27
OMRONCena: 718.2 zł

Ciśnieniomierz OMRON M3

 Ciśnieniomierz OMRON M3

Ciśnieniomierz Omron M3 to jeden z najpopularniejszych ciśnieniomierzy na polskim rynku. W roku 2010 pojawiła się wersja tego urządzenia z nowym wyświetlaczem LCD oraz powiększoną pamięcią. W marcu 2014 roku pojawiła się najnowsza wersja z pamięcią dla dwóch osób oraz mankietem 22-42cm! Dzięki technologii wykrywania czy mankiet jest poprawnie zamocowany na ramieniu pozwala uniknąć jednego z najczęściej popełnianych błędów podczas pomiaru ciśnienia. Jeżeli mankiet jest założony poprawnie urządzenie informuję Cię o tym na wyświetlaczu LCD specjalną ikonką. Ciśnieniomierz posiada możliwość wykrywania nieregularnej pracy serca czyli arytmii. Ponadto posiada pamięć o wielkości 60 pomiarów w której wyniki są zapisywane automatycznie wraz z dokładną datą i godziną. Jeżeli pamięć zostanie zapełniona wtedy najnowszy pomiar automatycznie nadpisuje ostatni. Ciśnieniomierz zasilany jest przez 4 baterie AAA 1,5V (załączone w zestawie) lub przez zasilacz sieciowy, który można opcjonalnie zakupić (patrz akcesoria poniżej). Producent podaje informację, że baterie powinny wystarczyć na 1500 pomiarów. Specjalne ikony na wyświetlaczu informują Cię kiedy baterie są bliskie wyczerpania oraz kiedy są już wyczerpane (należy wymienić baterie) i pomiar jest niemożliwy. W zestawie znajdą Państwo mankiet M-L o rozmiarze 22 - 42cm. W przypadku gdyby okazało się, że obwód ramienia osoby u której mierzone będzie ciśnienie jest mniejszy niż 22 cm można zakupić odpowiednio mankiety S (patrz akcesoria poniżej). Firma Omron przygotowała specjalne oprogramowanie Bi-Link (Omron Helth Management Platform) umożliwiające śledzenie wyników pomiarów oraz wyznaczanie sobie kolejnych celów związanych z ciśnieniem krwi pacjenta. Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza automatyczny naramiennyWykrywanie arytmiiMetoda pomiaru oscylometrycznaRozdzielczość pomiaru 1 [mmHg]Zakres pomiaru ciśnienia 0 do 299 [mmHg]Zakres pomiaru tętna 40 do 180 [uderzeń/min]Dokładność pomiaru ciśnienia +/- 3 mmHgDokładność pomiaru tętna +/- 5% odczytuPamięć 2 x 60 pomiarówTemperatura działania 10 do 40 [st.C] Temperatura przechowywania -20 do 60 [st.C] Mankiet 22 - 42 cm Waga 280g (bez baterii) Wymiary 107 x 79 x 141 mm Zasilanie 4 baterie… więcej »
Dodano: 2018-04-27
OMRONCena: 199.8 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BP A2 z zasilaczem

 Ciśnieniomierz automatyczny BP A2 z zasilaczem

Ciśnieniomierz automatyczny BP A2 z zasilaczem to precyzyjny ciśnieniomierz automatyczny wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlany jest wskaźnik zużycia baterii. Do ciśnieniomierza dołączony jest mankiet stożkowy w rozmiarze M-L (22-42cm). Posiada system detekcji arytmii oraz pamięć 30 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną. Posiada również wskaźnik informujący o ruchu ramienia. Ciśnieniomierze firmy Microlife wyróżnia posiadanie systemu Gentle+ czyli inteligentnego pompowania mankietu, który wybiera optymalne ciśnienie w mankiecie nie wpływające na dokładność pomiaru, a zapewniające użytkownikowi należyty komfort. Specyfikacja techniczna: Pomiar ciśnienia krwi i pulsuTechnologia PAD wykrywa arytmię sercaKlasyfikacja ciśnienia wg WHOMankiet stożkowy M - L ( 22cm - 42 cm)Wskaźnik wyczerpanej bateriiPamięć 30 pomiarów wraz z datą i godziną Optymalne napełnianie mankietuWskaźnik ruchu ramieniaWskaźnik poprawnego założenia mankietuTestowane klinicznieGniazdo zasilaczaMożna stosować akumulatory Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz automatyczny BP A2Mankiet M - L ( 22 cm - 42 cm )Zasilacz sieciowyEtui więcej »
Dodano: 2018-04-27
MicrolifeCena: 126.68 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 BT Z Bluetooth

 Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 BT Z Bluetooth

Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 BT bluetooth to urządzenie dla wymagających wykorzystujący innowacyjne technologie AFIB i MAM. Wykrywa migotanie przedsionków, które wcześnie wykryte może zapobiegać udarowi mózgu. Ciśnieniomierz jest automatyczny, naramienny wykonujący pomiar metoda oscylometryczną. Funkcja Bluetooth umożliwia połączenie z urządzeniami z systemami IOS bądź Android, na które dostępna jest oferowana przez producenta aplikacja w języku polskim. Posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD , na którym wyświetlany jest wskaźnik zużycia baterii. Ciśnieniomierz zawiera sztywny mankiet o obwodzie 22-42cm, posiada również możliwość zapamiętanie 99 ostatnich pomiarów. Specyfikacja techniczna: Wykrywa migotanie przedsionków serca, zmniejszając ryzyko wystąpienia udaru mózguTechnologia BluetoothTechnologia MAM czyli średnia ważona z 3 pomiarówKlasyfikacja ciśnienia wg WHOTestowany klinicznieSztywny mankiet M-L (22 - 42 cm)Automatyczne wyłączanieZasilacz sieciowy w zestawiePamięć 99 pomiarówOptymalne napełnianie mankietuWskaźnik ruchu ramieniaWskaźnik poprawnego założenia mankietu Standardowe wyposażenie: Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 z BluetoothMankiet M-L ( 22 cm - 42 cm )Zasilacz sieciowy więcej »
Dodano: 2018-04-27
MicrolifeCena: 223.56 zł

Ciśnieniomierz automatyczny ROSSMAX X1

 Ciśnieniomierz automatyczny ROSSMAX X1

Ciśnieniomierz automatyczny Rossmax X1 to automatyczny ciśnieniomierz naramienny, wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Posiada czujnik ruchu oraz wskaźnik poprawnego założenia mankietu. Posiada system detekcji arytmii serca oraz ryzyka nadciśnienia. Możliwość mankiet uniwersalny o obwodzie 24-40cm. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz pamięć ostatniego pomiaru. Jest łatwy w obsłudze, dzięki zastosowaniu jednego dużego przycisku. Specyfikacja techniczna: Technologia Real FuzzyCzujnik poprawnego założenia mankietuWskaźnik ryzyka nadciśnieniaCzujnik ruchuWykrywanie arytmiiPamięć ostatniego pomiaruBezlateksowy mankiet 24-40 cmProsta obsługaDuży wyświetlacz 55 x 63 cm więcej »
Dodano: 2018-04-27
ROSSMAXCena: 101.52 zł

Zasilacz sieciowy ROSSMAX

 Zasilacz sieciowy ROSSMAX

Zasilacz sieciowy Rossmax Napięcie wejściowe: 100-240V. Napięcie wyjściowe: DC 6V 0,8A. Kompatybilny z ciśnieniomierzami firmy Rossmax posiadającymi możliwość zasilania sieciowego. Specyfikacja techniczna: Rozmiar wtyczki wewnętrzny - Ø4.0mm, zewnętrzny - Ø1.7mmDane wejściowe 100-240V AC, 50-60 HzDane wyjściowe 6V DC, 0.8A Standardowe wyposażenie: Ładowarka sieciowa więcej »
Dodano: 2018-04-27
ROSSMAXCena: 19.44 zł

Zasilacz do ciśnieniomierzy OMRON

 Zasilacz do ciśnieniomierzy OMRON

Zasilacz do ciśnieniomierzy OMRON pozwala na uzytkowanie ciśnieniomierzy OMRON bez uzycia baterii. Kompatybilny z: OMRON M2, M2 BASIC, M3, M3 INTELIS, M6, M6 COMFORT, M10-IT,M7-IT. Gwarancja producenta wynosi 24 miesięcy. Specyfikacja techniczna: Wejściowe AC100 - 240V 50/60Hz 0.12AWyjściowe DC 6V 500mA Standardowe wyposażenie: Zasilacz ciśnieniomierzy OMRON więcej »
Dodano: 2018-04-27
OMRONCena: 35 zł