Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze

Produkty od 1 do 20 z 45

Ciśnieniomierze

 Ciśnieniomierze

Posiadamy ciśnieniomierze nadgarstkowe, zegarowe, elektroniczne znanej na rynku marki Omron. Szczegółowe opisy ciśnieniomierzy są dostępne na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-02-29
Brak danych

APARAT DO REGULACJI CIŚNIENIA TĘTNICZEGO I MASAŻU GŁOWY TIENS

 APARAT DO REGULACJI CIŚNIENIA TĘTNICZEGO I MASAŻU GŁOWY TIENS

Jest to nowe odkrycie współczesnej medycyny, mówiące o tym, że prądy bioelektryczne i źródła choroby nadciśnieniowej znajdują się w ścisłej zależności. W początkowej fazie hipertonii można zauważyć niewłaściwy ruch jonów w błonie komórkowej (tzw. patologiczny potencjał), skurcze małych tętnic, powstanie niedrożności naczyń krwionośnych i inne objawy, które prowadzą do podwyższenia ciśnienia. Przy zetknięciu urządzenia z ciałem, obwód elektryczny zamyka się i stymuluje bioelektryczny obwód znajdujący się w ciele (tzw. siłę elektronapędową lub wewnętrzną siłę napędową) i bezpośrednio poprawia potencjał komórek, usuwając w ten sposób stan drgawkowy małych tętnic i podwyższając zewnętrzną odporność czerwonych krwinek. Stąd i zmniejszenie magnetyczności i lepkości krwi, co obniża stopień niedrożności w naczyniach krwionośnych, poza tym zmniejsza odkładanie się cholesterolu na ściankach naczyń krwionośnych, oczyszcza naczynia. Można nie tylko osiągnąć długotrwały efekt. więcej »
Dodano: 2015-05-19
Tianjin Tianshi Bioengineering Co., Ltd.Cena: 889 zł

Rodzaj:półautomatyczny
Funkcje:graficzny wyświetlacz
Gwarancja:24 miesiące

Ciśnieniomierz automatyczny OMRON M2 BASIC zestaw z witaminami i składnikami mineralnymi Ravitaben

Ciśnieniomierz automatyczny OMRON M2 BASIC zestaw z witaminami i składnikami mineralnymi Ravitaben

Ciśnieniomierz OMRON M2 BASIC jak wszystkie urządzenia tej firmy charakteryzuje się wielką niezawodnością, czułością (która jest bardzo ważna w przypadku osób o słabo wyczuwalnym tętnie) oraz dokładnością pomiaru. więcej »
Dodano: 2015-01-29
OMRONCena: 110 zł

Rodzaj:automatyczny
Funkcje:pulsometr

Ciśnieniomierz

 Ciśnieniomierz

Posiadamy m.in. ciśnieniomierze nadgarstkowe, ciśnieniomierze półautomatyczne oraz ciśnieniomierze manualne. więcej »
Dodano: 2014-12-03
Brak danych

Ciśnieniomierz TMA-3BASIC

 Ciśnieniomierz TMA-3BASIC

TECH-MED TMA-3 BASIC to nowoczesny ciśnieniomierz elektroniczny, w którym zastosowano oscylometryczną metodę pomiaru z zastosowaniem technologii FUZZY LOGIC. Ciśnieniomierz charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru – równorzędną dokładności pomiarów dokonywanych metodą osłuchową za pomocą sphygmomanometrów mechanicznych przez wykwalifikowany personel medyczny. Dokładność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. www.tcn-sklep.pl więcej »
Dodano: 2014-06-15
Tech-MedCena: 76.88 zł

Ciśnieniomierz elektroniczny Omron M3

W pełni automatyczny ciśnieniomierz do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Technologia IntelliSense™. Szybki pomiar. Opcjonalnie dostępny jest duży rękaw dla dorosłych. Zapisywane w pamięci wyniki zawierają datę i czas wykonania pomiaru. Funkcja wykrywania nieregularnego tętna, nadciśnienia oraz ruchu ciała podczas pomiaru. Pamięć pozwalająca zapisać wyniki 60 badań. Funkcja uśredniania wyników 3 pomiarów. Duży wyświetlacz. Przebadany klinicznie zgodnie z zasadami międzynarodowego protokołu badań. 1500 pomiarów dla jednego zestawu baterii. Miękkie etui. więcej »
Dodano: 2014-06-13
OMRON

Rodzaj:automatyczny
Funkcje:graficzny wyświetlacz
Pamięć:60 pomiarów

Ciśnieniomierz elektroniczny OMRON M2 BASIC

Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Technologia IntelliSense™ zapewnia odpowiednie napompowanie rękawa. Pamięć zapisująca ostatni pomiar. Duży czytelny wyświetlacz pozwalający w łatwy sposób odczytać wyniki. Za pomocą specjalnego symbolu graficznego na wyświetlaczu informuje gdy wyniki wykraczają poza przyjętą normę 135/85 mm/Hg. Ciśnieniomierz jest w zestawie z mankietem średniej wielkości (22-32cm), zestawem baterii (wystarczającym na 1500 pomiarów) oraz miękkim etui. Zawartość opakowania: Główna część urządzenia, średni mankiet, instrukcja obsługi, pokrowiec, zestaw baterii, karta gwarancyjna, arkusz do notowania ciśnienia krwi więcej »
Dodano: 2014-06-13
OMRON

Rodzaj:automatyczny
Funkcje:graficzny wyświetlacz
Pamięć:21 pomiarów

Ciśnieniomierz Medel Dynamic

 Ciśnieniomierz Medel Dynamic

Nowość! Ciśnieniomierz Medel Dynamic jest nowym produktem na naszym rynku. Jest to podstawowy ciśnieniomierz z rodziny Medel. Przystępna cena i łatwość obsługi jest wyznacznikiem tego modelu. więcej »
Dodano: 2014-03-23
Brak danychCena: 110 zł

Ciśnieniomierz naramienny

 Ciśnieniomierz naramienny

Największe zalety Ten w pełni automatyczny, dobrze zaprojektowany cyfrowy ciśnieniomierz oferuje wszystkie funkcje niezbędne do wygodnego, szybkiego i dokładnego monitorowania ciśnienia tętniczego krwi. Zawiera on teraz Intellisense (TM) .Technologia ta nie zawyża pomiarów i pozwala uniknąć bólu podczas wykonywania pomiaru. Produkty OMRON pochodzą od polskiego dystrybutora z certyfikatem. Dodatkowe funkcje Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Technologia IntelliSense(TM) zapewnia odpowiednie napompowanie rękawa. Pamięć zapisująca ostatni pomiar. Duży czytelny wyświetlacz pozwalający w łatwy sposób odczytać wyniki Wrażliwy na nieregularną prace serca. Ciśnieniomierz wykrywa nieregularną prace serca i pozwala wyświetlać tylko wyniki wiarygodnych badań. Za pomocą specjalnego symbolu graficznego na wyświetlaczu informuje gdy wyniki wykraczają poza przyjętą normę 135/85 mm/Hg Ciśnieniomierz jest w zestawie z mankietem średniej wielkości (22-32cm), zestawem baterii (wystarczającym na więcej »
Dodano: 2014-03-23
Brak danychCena: 89 zł

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CH-437C

 Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CH-437C

W pełni automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia krwi pamięć 7 ostatnich pomiarówwygodna kieszeń na mankiet łatwy do odczytania wynik na ekranie LCD możliwość podłączenia zasilacza sieciowego (dostępnego w akcesoriach)automatyczny wyłącznikoryginalny mankiet Citizen z materiału o rozm. 22-32 cm DANE TECHNICZNE: Metoda pomiaru: system oscylometrycznyEkran: cyfrowy wyświetlaczZakres pomiaru: ciśnienie 0-280 mmHg, tętno: 40-180 uderzeń/min.Dokładność: ciśnienie +/- 3 mmHg, tetno +/-5%Żywotność baterii: ok. 700 pomiarów (AAsizex4)Wymiary zewnętrzne: 95mm x 118mm x 130mmWaga: 300g (razem z mankietem i bateriami) więcej »
Dodano: 2014-02-13
CitizenCena: 139 zł

Rodzaj:automatyczny
Pamięć:7 pomiarów
Gwarancja:60 miesiące

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CH-453 Arytmia

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CH-453 Arytmia

Ciśnieniomierz znanej japońskiej marki CITIZEN – specjalizującej się w produkcji urządzeń pomiarowych m.in. zegarków – charakteryzuje się wysoką precyzją pomiaru i niezawodnością. Bardzo łatwa i prosta obsługa za pomocą jednego przycisku sprawia, że pomiar odbywa się szybko i bezproblemowo. Dodatkowo dzięki wskaźnikowi IHB pozwoli zmierzyć ciśnienie przy arytmii serca. Mierząc ciśnienie pamiętaj o systematyczności (najlepiej codziennie o stałej porze). Dzięki pamięci 90 pomiarów ułatwi Ci monitorowanie wyników i poinformowanie o nich Twojego lekarza. Idealny dla całej rodziny, stanowi również wspaniały upominek. W pełni automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia krwipomiar przy arytmii serca - wskaźnik IHB,pamięć 90 pomiarówśrednia z 3 ostatnich pomiarówwskaźnik ruchu ciała dla poprawy precyzji pomiaruwyjątkowo cichy i łatwy w obsłudzeautomatyczny wyłącznikoryginalny mankiet Citizen z materiału o rozm. 22-32 cm więcej »
Dodano: 2014-02-13
CitizenCena: 139 zł

Rodzaj:automatyczny
Pamięć:90 pomiarów
Gwarancja:60 miesiące

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CH-452

 Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CH-452

Ciśnieniomierz znanej japońskiej marki CITIZEN – specjalizującej się w produkcji urządzeń pomiarowych m.in. zegarków – charakteryzuje się wysoką precyzją pomiaru i niezawodnością. Bardzo łatwa i prosta obsługa za pomocą jednego przycisku sprawia, że pomiar odbywa się szybko i bezproblemowo. Ciśnieniomierz chętnie kupowany jest przez osoby starsze, stanowi również wspaniały upominek. Mierząc ciśnienie pamiętaj o systematyczności (najlepiej codziennie o stałej porze). Pamięć 90 pomiarów ułatwi Ci monitorowanie wyników i poinformowanie o nich twojego lekarza. W pełni automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia krwi pamięć 90 pomiarówśrednia z 3 ostatnich pomiarów wyjątkowo cichy i łatwy w obsłudzeautomatyczny wyłącznikoryginalny mankiet Citizen z materiału o rozm. 22-32 cm DANE TECHNICZNE: Metoda pomiaru: system oscylometrycznyEkran: cyfrowy wyświetlacz Zakres pomiaru: ciśnienie 0-280 mmHg, tętno: 40-200 uderzeń/min.Dokładność: ciśnienie +/- 3 mmHg, tetno +/-5% więcej »
Dodano: 2014-02-13
CitizenCena: 126 zł

Rodzaj:automatyczny
Pamięć:90 pomiarów
Gwarancja:6 miesiące

Ciśnieniomierz półautomatyczny CH-311B

 Ciśnieniomierz półautomatyczny CH-311B

nowoczesny design: pompka zintegrowana z urządzeniemrejestrator ostatniego pomiaru łatwy w obsłudze dzięki użyciu jednego dużego przyciskuoryginalny mankiet Citizen z materiału o rozm. 22-32 cmautomatyczny wyłącznik5 lat gwarancji DANE TECHNICZNE: Metoda pomiaru: system oscylometrycznyEkran: wyświetlacz LCD - 3 linieZakres pomiaru: ciśnienie 0-280 mmHg, tętno: 40-180 uderzeń/min.Dokładność: ciśnienie +/- 3 mmHg, tetno +/-5%Żywotność baterii: 700 pomiarów (AAsizex4)Wymiary zewnętrzne: 66,5mm x 44,5mm x 161,5mmWaga: 140g (razem z mankietem i bateriami) więcej »
Dodano: 2014-02-12
CitizenCena: 105 zł

Rodzaj:półautomatyczny
Gwarancja:60 miesiące

Ciśnieniomierz nadgarstkowy CH-617

 Ciśnieniomierz nadgarstkowy CH-617

W pełni automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia krwi z pamięcią 99 pomiarów ze średnią ostatnich 3 pomiarów. Bardzo precyzyjny ciśnieniomierz wykonany według japońskiej technologii Citizen Micro -Human -Tech cechującej się miniaturyzacją i łatwością obsługi pamięć 99 pomiarówśrednia 3 ostatnich pomiarówdata i czas duży wyświetlacz LCD obsługa jednym przyciskiemfunkcja automatycznego wyłączaniaplastikowe etui do przechowywania aparatucicha praca5 lat gwarancji Dane techniczne: Metoda pomiaru: system oscylometryczny Zakres pomiaru: ciśnienie: 0-300 mmHg, tętno: 40-199 uderzeń/minutęDokładność: ciśnienie +/- 3 mmHg, tętno: +/- 5% odczytuWyświetlacz: LCDWaga: ok 121 g (bez baterii, z mankietem)Zasilanie: 2 baterie alkaliczne typu AAA (2 x 1,5 V) (3V DC)Żywotność baterii: ok 250 pomiarów więcej »
Dodano: 2014-02-12
CitizenCena: 121 zł

Rodzaj:ręczny
Pamięć:99 pomiarów
Gwarancja:60 miesiące

Ciśnieniomierz nadgarstkowy CH-618

 Ciśnieniomierz nadgarstkowy CH-618

W pełni automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia krwi z pamięcią 60 pomiarów dla dwóch użytkowników. Bardzo precyzyjny ciśnieniomierz wykonany według japońskiej technologii Citizen Micro -Human -Tech cechującej się miniaturyzacją i łatwością obsługi. pamięć 60 pomiarów dla dwóch osób data i czas duży wyświetlacz LCD obsługa jednym przyciskiemplastikowe etui do przechowywania aparatucicha praca 5 lat gwarancji Dane techniczne: Metoda pomiaru - system oscylometryczny Zakres pomiaru: ciśnienie: 0-300 mmHg, tętno: 40-199uderzeń/minutęDokładność: ciśnienie +/- 3 mmHg, tętno: +/- 5% odczytuWyświetlacz: LCDWaga: ok 127 g (bez baterii, z mankietem)Zasilanie: 2 baterie alkaliczne typu AAA (2 x 1,5 V) (3V DC)Żywotność baterii: ok 250 pomiarów więcej »
Dodano: 2014-02-12
CitizenCena: 125 zł

Rodzaj:ręczny
Pamięć:60 pomiarów

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CITIZEN CHU503

 Ciśnieniomierz automatyczny naramienny CITIZEN CHU503

W pełni automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia krwi z pamięcią 90 pomiarów i z średnią z ostatnich 3 pomiarów. Duży cyfrowy wyświetlacz LCD, prosty pomiar jednym przyciskiem. Funkcja kalendarza wraz z godziną pozwala na monitorowanie ciśnienia. Posiada wskaźnik nieregularności tętna (arytmia), wskaźnik nadciśnienia oraz wskaźnik ruchu ciała. więcej »
Dodano: 2014-01-17
CitizenCena: 159 zł

Rodzaj:automatyczny
Pamięć:90 pomiarów
Gwarancja:60 miesiące

Ciśnieniomierz naramienny CITIZEN CH-456

 Ciśnieniomierz naramienny CITIZEN CH-456

W pełni automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia krwi,Ciśnieniomierz z zegarem (data/czas pomiaru),Wskaźnik ruchu ciała, (wykrywa zakłócenie pomiaru)Wskaźnik nieregularności tętna (arytmia),Automatyczne wyłączanie po ok. 3 min. bezczynności,Pamięć 90 pomiarów (średnia z 3 ostatnich pomiarów),Bardzo cichy i łatwy w obsłudze,Możliwość podłączenia zasilacza sieciowegoMiękki oryginalny mankiet CITIZEN o rozm. 22-32 cm więcej »
Dodano: 2013-12-06
CitizenCena: 169 zł

Rodzaj:automatyczny
Pamięć:90 pomiarów
Gwarancja:60 miesiące

Ciśnieniomierz

W ofercie posiadamy ciśnieniomierze automatyczne, półautomatyczne, manualne takie jak: Ciśnieniomierze automatyczne:Microlife BP A200 AfibMicrolife BP A200Microlife BP A150 Ciśnieniomierze półautomatyczne:Microlife BP A50Microlife BP A80 Ciśnieniomierze manualne (mechaniczne):Microlife AG1-20Microlife AG1-40 więcej informacji na: http://www.srmed.pl/aparaty.html więcej »
Dodano: 2013-08-19
Microlife

OMRON M2

 OMRON M2

Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem. Technologia IntelliSense™ zapewnia odpowiednie napompowanie rękawa. Pamięć zapisująca ostatni pomiar. Duży czytelny wyświetlacz pozwalający w łatwy sposób odczytać wyniki Dokładne dane pod załączonym linkiem: http://hornmedical.pl/produkty/kontrola-cisnienia/3-omron-m2 więcej »
Dodano: 2013-07-25
Więcej informacji na stronie http://www.orto-medik.plCena: 135 zł

Rodzaj:automatyczny
Pamięć:21 pomiarów
Gwarancja:36 miesiące

Panasonic EW-BU15

 Panasonic EW-BU15

Funkcja ostrzegania o nadciśnieniu Wskaźnik arytmii serca – wykrywa zaburzenia pracy serca Możliwość pomiaru przy arytmii serca System ostrzegania o poruszeniu ręki podczas pomiaru Klinicznie sprawdzona jakość pomiaru Pamięć wewnętrzna mieszcząca 90 wyników Obliczanie średniej wyników w pamięci aparatu Nowy czaszowy mankiet (20 - 34 cm) z możliwością dezynfekcji za pomocą środków na bazie alkoholu Duży, czytelny wyświetlacz Wbudowany zegar z datownikiem Naramienny więcej »
Dodano: 2013-07-25
Więcej informacji na stronie http://www.orto-medik.plCena: 185 zł

Rodzaj:automatyczny
Pamięć:90 pomiarów
Gwarancja:60 miesiące