Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze

Produkty od 21 do 40 z 105

Ciśnieniomierz Seca B40

 Ciśnieniomierz Seca B40

Ciśnieniomierz SECA B40 to wyjątkowy ciśnieniomierz manualny o nietuzinkowym wyglądzie. Wyróżnia go duża bo, aż 14 cm tarcza zegara, umieszczona pod szybką ze szkła antyrefleksyjnego, dzięki czemu wynik pomiaru można z łatwością odczytać z dużej odległości, pod każdym kątem. Dodatkowo długi przewód mankietu zapewnia wysoką swobodę badania. Ciśnieniomierz wykonany jest z poliwęglanu, który zapewnia wysoką odporność na uderzenia i pęknięcia. Specyfikacja techniczna Typ ciśnieniomierza zegarowy stołowyTyp mankietu: dwudrenowyTyp pomiaru: za pomocą czujnika tensometrycznegoZakres pomiarowy 0 - 300 mmHgPodziałka skali: stopniowanie co 2 mmHgTolerancja 1% zakresuMembrana skoku 1.145 mm na 300 mm HgŚrednica manometru 140 mmGłębokość głowicy manometru 43 mm tensometrycznyDługość całkowita manometru z zaworem i gruszką 171 mmZawór: Chromowany mosiądz z osłoną z tworzywa sztucznego, płynna i precyzyjną regulacjąKlasyfikacja urządzeń medycznych klasy I z funkcją pomiarowąNadaje się dla prawo i leworęcznychGłówne elementy wykonania: poliwęglan karbonuWaga 790g Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz Seca b40,mankiet roamiar L o rozmiarze 27 – 35 cm,etui,instrukcja obsługi,karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2019-02-14
SECACena: 599 zł

Ciśnieniomierz Gamma G7

 Ciśnieniomierz Gamma G7

Ciśnieniomierz GAMMA G7, posiada system antywstrząsowy, jest bezlateksowy dzięki czemu nie powoduje uczuleń i podrażnień. Manometr jest odporny na wysokie ciśnienie oraz zapewnia łatwy odczyt dzięki dużej średnicy, co sprawia że jest niezawodny i łatwy w użyciu. Szybki pomiar zapewnia odpowiedniej wielkości gruszka do pompowania mankietu, natomiast za szybki i łatwy w kontrolowaniu spadek ciśnienia odpowiada specjalny zawór, który dodatkowo ograniczony jest przez specjalną gumową blokadę. Łyżka wykonana z lekkiego stopu daje możliwość dopasowania do osób prawo bądź leworęcznych. Mankiet posiada zapięcie na rzepy i może być prany w pralce, co pozwala na utrzymanie sprzętu w odpowiedniej higienie. Dodatkową zaletą jest budowa oraz materiały, z których wykonany jest ciśnieniomierz, a mianowicie z lekkiego aluminium chroniącym wskaźnik i skale odczytową przed wstrząsami oraz z wytrzymałego plastiku, który również jest antywstrząsowy i antypoślizgowy. Specyfikacja techniczna Zgodny z protokołem European Society of Hypertension ESHNadaje się do zastosowań klinicznychOdporny na wstrząsyBezlateksowyNowoczesny system pomiaru ciśnienia (w trakcie opatentowania)Manometr odporny na ciśnienie.Wytrzymały i niezawodny.MikrofiltrOchrania manometr i zawórWskaźnik z dużą skalą odczytowąCzytelna czarno-biała skala o średnicy 56 mm.Wysokiej jakości wskaźnikWskaźnik precyzyjnie skalibrowany, wytrzymały i odporny na wstrząsy.Duża gruszka pompującaSzybko napompowuje mankietSzybki pomiarSpecjalny zawór spustowyAutomatycznie regulowana ilość szybko wypuszczanego powietrzaGumowy stoper zapobiega blokowaniu się zaworuGórna część obudowy wykonana ze stopu aluminiumZaawansowane technologicznie szkło akrylowe powstałe w obróbce termoplastycznej (Poliamid, TP elastomer) z pierścieniem absorbującym wstrząsy, chronią wskaźnik i skalę odczytową.Dolna część obudowy wykonana z wytrzymałej, dwuskładnikowej masy termoplastycznej (Poliamid, TP elastomer)Absorbuje wstrząsy, antypoślizgowaŁyżka z lekkiego stopuMożliwość przełożenia łyżki dla osób prawo- lub leworęcznych.Wysokiej jakości jednowężykowy mankiet z zapięciem na rzepy, nadaje się do prania. Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz GAMMA G7mankiety dla dziecimankiet dla dorosłychmankiet mały dla dorosłychetuiinstrukcja obsługikarta gwarancyjna więcej »
Dodano: 2019-02-14
HEINECena: 543.46 zł

Ciśnieniomierz Seca B 30

 Ciśnieniomierz Seca B 30

Ciśnieniomierz seca b30 to niezawodny produkt wykorzystujący manualną metodę pomiaru ciśnienia. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają mu trwałość przez wiele lat. Posiada specjalny system zabezpieczający przed uszkodzeniem membrany. Ergonomiczny kształt umożliwia wygodną obsługę jedną ręką. Zawór umożliwia płynną regulację przepływu powietrza. Czytelna tarcza manometru umożliwia łatwe odczytanie wyniku. Ciśnieniomierz gwarantuje również niesamowicie precyzyjny pomiar. Specyfikacja techniczna: Typ ciśnieniomierza zegarowy naramiennyTyp mankietu: jednodrenowyTyp pomiaru: za pomocą czujnika tensometrycznegoZakres pomiarowy 0 - 300 mmHgPodziałka skali: stopniowanie co 2 mmHgTolerancja 1% zakresu pomiarowegoSkok membrany: 1.145 mm na 300 mm HgŚrednica manometru 48 mmGłębokość głowicy manometru 27,6 mmDługość całkowita manometru z gruszką 165 mmZawór: Chromowany mosiądz z osłoną z tworzywa sztucznego, płynna i precyzyjna regulacjaKlasyfikacja urządzeń medycznych klasy I z funkcją pomiarowąNadaje się dla prawo i leworęcznychGłówne elementy wykonania: poliwęglan karbonuNie zawiera lateksuWaga 130 g Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz Seca b30,Mankiet C10 o rozmiarze L 27 – 35 cm,Etui,Instrukcja obsługi,Karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2019-02-14
SECACena: 499 zł

Ciśnieniomierz Gamma GP

 Ciśnieniomierz Gamma GP

Ciśnieniomierz GAMMA GP posiada system antywstrząsowy, jest bezlateksowy dzięki czemu nie powoduje uczuleń i podrażnień. Manometr jest odporny na wysokie ciśnienie oraz zapewnia łatwy odczyt dzięki dużej średnicy, co sprawia że jest niezawodny i łatwy w użyciu. W odróżnieniu od innych modeli ciśnieniomierzy GAMMA, model ten wyposażony jest w nowoczesny zawór przyciskowy, który zapewnia szybkie i sprawne pompowanie oraz wypuszczanie powietrza. Plastikowa łyżka dająca możliwość dopasowania do osób prawo bądź leworęcznych. Mankiet posiada zapięcie na rzepy i może być prany w pralce, co pozwala na utrzymanie sprzętu w odpowiedniej higienie. Ciśnieniomierz wyprodukowany jest z wytrzymałego plastiku, który również jest antywstrząsowy i antypoślizgowy. Specyfikacja techniczna Zgodny z protokołem European Society of Hypertension ESH, nadający się do zastosowań klinicznychOdporny na wstrząsyBezlateksowyNowoczesny system pomiaru ciśnienia (w trakcie opatentowania)Manometr odporny na ciśnienie, wytrzymały i niezawodny.MikrofiltrOchrania manometr i zawórWskaźnik z dużą skalą odczytową.Czytelna czarno-biała skala o średnicy 56 mmWysokiej jakości wskaźnikPrecyzyjnie skalibrowany, wytrzymały i odporny na wstrząsyDuża gruszka pompującaSzybko napompowuje mankietSzybki pomiarInnowacyjny zawór przyciskowy (Patent DE 10353157)Niezawodny, precyzyjnie dozujący system, super szybkie wypuszczanie powietrza.Obudowa w całości wykonana z wytrzymałej masy termoplastycznej (Poliamid, TP elastomer)Absorbuje wstrząsy, antypoślizgowaŁyżka z tworzywa termoplastycznego (Poliamid)Możliwość przełożenia łyżki dla osób prawo- lub leworęcznychWysokiej jakości jednowężykowy mankiet z zapięciem na rzepy nadaje się do praniaErgonomiczny designGP jest idealnie zbalansowany w celu maksymalizacji komfortu i ułatwienia pracy Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz GAMMA GPmankiety dla dziecimankiet dla dorosłychmankiet mały dla dorosłychetuiinstrukcja obsługikarta gwarancyjna Opcjonalne wyposażenie Mankiety więcej »
Dodano: 2019-02-14
HEINECena: 477.36 zł

Ciśnieniomierz Gamma G5

 Ciśnieniomierz Gamma G5

Zestaw gabinetowy Gamma G5, posiada system antywstrząsowy, jest bezlateksowy dzięki czemu nie powoduje uczuleń i podrażnień. Manometr jest odporny na wysokie ciśnienie oraz zapewnia łatwy odczyt dzięki dużej średnicy, co sprawia że jest niezawodny i łatwy w użyciu. Szybki pomiar zapewnia odpowiedniej wielkości gruszka do pompowania mankietu, natomiast za szybki i łatwy w kontrolowaniu spadek ciśnienia odpowiada specjalny zawór, który dodatkowo ograniczony jest przez specjalną gumową blokadę. Plastikowa łyżka dająca możliwość dopasowania do osób prawo bądź leworęcznych. Mankiet posiada zapięcie na rzepy i może być prany w pralce, co pozwala na utrzymanie sprzętu w odpowiedniej higienie. Ciśnieniomierz wyprodukowany jest z wytrzymałego plastiku, który również jest antywstrząsowy i antypoślizgowy. Specyfikacja techniczna Zgodny z protokołem European Society of Hypertension ESHNadaje się do zastosowań klinicznychOdporny na wstrząsyBezlateksowyNowoczesny system pomiaru ciśnienia (w trakcie opatentowania)Manometr wytrzymały, odporny na ciśnienieMikrofiltr ochrania manometr i zawórWskaźnik z dużą skalą odczytowąCzytelna czarno-biała skala o średnicy 56 mmPrecyzyjnie skalibrowany wytrzymały i odporny na wstrząsy wskaźnik wysokiej jakościDuża gruszka pompująca.Szybko pompujacy się mankietSzybki pomiarSpecjalny zawór spustowyAutomatycznie regulowana ilość szybko wypuszczanego powietrzaGumowy stoper zapobiega blokowaniu się zaworuObudowa w całości wykonana z wytrzymałej masy termoplastycznej (Poliamid, TP elastomer) absorbuje wstrząsy, antypoślizgowaŁyżka z tworzywa termoplastycznego (Poliamid)Możliwość przełożenia łyżki dla osób prawo- lub leworęcznychJednowężykowy mankiet z zapięciem na rzepy nadający się do prania Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz GAMMA G5,mankiety dla dziecimankiet dla dorosłychmankiet mały dla dorosłychinstrukcja obsługi,karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2019-02-14
HEINECena: 410.81 zł

Ciśnieniomierz Seca B10

 Ciśnieniomierz Seca B10

Ciśnieniomierz seca b10 to niezawodny, zegarowy ciśnieniomierz umożliwiający manualny pomiar ciśnienia. Specjalny uchwyt do zamontowania manometru na mankiecie ułatwia odczytywanie wyniku pomiaru. Mankiet pozbawiony lateksu zapewnia brak uczuleń bądź podrażnień. Konstrukcja ciśnieniomierza jest ergonomiczna i umożliwia korzystanie osobom zarówno prawo i leworęcznym. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość nawet podczas intensywnego, długotrwałego użytkowania. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Typ ciśnieniomierza zegarowy naramiennyTyp mankietu: dwudrenowyTyp pomiaru: za pomocą czujnika tensometrycznegoZakres pomiarowy 0 - 300 mmHgPodziałka skali: stopniowanie co 2 mmHgTolerancja 1% zakresuMembrana skoku 1.145 mm na 300 mm HgŚrednica manometru 56 mmGłębokość głowicy manometru 31 mm tensometrycznyDługość całkowita manometru z zaworem 61 mmZawór: Chromowany mosiądz z osłoną z tworzywa sztucznego, płynna i precyzyjną regulacjąKlasyfikacja urządzeń medycznych klasy I z funkcją pomiarowąNadaje się dla prawo i leworęcznychGłówne elementy wykonania: poliwęglan karbonuWaga 130g Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz Seca b10,Mankiet C11 o rozmiarze L 27 – 35 cm,Etui,Instrukcja obsługi,Karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2019-02-14
SECACena: 258.99 zł

Ciśnieniomierz Seca B11

 Ciśnieniomierz Seca B11

Ciśnieniomierz seca b11 to niesamowicie precyzyjny ciśnieniomierz renomowanej firmy Seca. Cechą, która wyróżnia go na tle innych modeli jest możliwość korzystania przez osoby prawo i leworęczne. Duża tarcza manometru umożliwia łatwe odczytywanie wyników pomiaru. Wykonany został z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują trwałość i niezawodność ciśnieniomierze, nawet podczas wieloletniego i intensywnego użytkowania. Dzięki wykluczeniu podczas produkcji materiałów ulegających magnetyzacji dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany w pracowniach rezonansu magnetycznego. Gwarancja producenta wynosi 24 miesięcy. Specyfikacja techniczna Typ ciśnieniomierza zegarowy naramiennyTyp mankietu: jednodrenowyTyp pomiaru: za pomocą czujnika tensometrycznegoZakres pomiarowy 0 - 300 mmHgPodziałka skali: stopniowanie co 2 mmHgTolerancja 1% zakresuMembrana skoku 1.145 mm na 300 mm HgŚrednica manometru 56 mmGłębokość głowicy manometru 31 mm tensometrycznyDługość całkowita manometru z zaworem 61 mmZawór: Chromowany mosiądz z osłoną z tworzywa sztucznego, płynna i precyzyjną regulacjąKlasyfikacja urządzeń medycznych klasy I z funkcją pomiarowąNadaje się dla prawo i leworęcznychGłówne elementy wykonania: poliwęglan karbonuWaga 130g Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz Seca b11,Mankiet C10 o rozmiarze L 27 – 35 cm,Etui,Instrukcja obsługi,Karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2019-02-14
SECACena: 229 zł

Ciśnieniomierz manualny AG1 40 zintegrowany

 Ciśnieniomierz manualny AG1 40 zintegrowany

Ciśnieniomierz manualny AG1 40 zintegrowany to manualny ciśnieniomierz naramienny, wyposażony w wysokiej jakości manometr zapewniający precyzyjny wynik. Manometr jest bezpośrednio połączony z gruszką. W zestawie oprócz dokładnego stetoskopu z jednostronną głowicą znajduje się mankiet w rozmiarze M o wymiarach: 25-40cm. Specyfikacja techniczna Wysokiej jakości manometr połączony bezpośrednio z gruszkąStetoskop z jednostronną głowicąProfesjonalny mankiet w rozmiarze M ( 22cm - 42cm )Gruszka i zawórW komplecie etui do transportuMożliwość zastosowania mankietu L oraz SMożliwość zastosowania mankietu dla osób o szerszym obwodzie ramienia L-XL 52cm Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz manualny AG1 40 zintegrowanyEtui więcej »
Dodano: 2019-02-14
MicrolifeCena: 64.8 zł

Ciśnieniomierz manualny AG1 20

 Ciśnieniomierz manualny AG1 20

Ciśnieniomierz manualny AG1 20 to manualny ciśnieniomierz naramienny, wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Wyposażony jest w wysokiej jakości manometr zapewniający precyzyjny wynik. W skład zestawu oprócz dokładnego stetoskopu z jednostronną głowicą wchodzi mankiet w rozmiarze M o wymiarach: 22-32cm. Specyfikacja techniczna Wysokiej jakości manometrMankiet o rozmiarze M ( 22cm - 32cm )Profesjonalny stetoskop z jednostronną głowicąEtiu do transportuMożliwość zastosowania mankietu L oraz S Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz manualny AG1 20Etui Opcjonalne wyposażenie Mankiet dwudrenowy więcej »
Dodano: 2019-02-14
MicrolifeCena: 58.32 zł

Ciśnieniomierz cyfrowy heine EN200 BP z mankietami

 Ciśnieniomierz cyfrowy heine EN200 BP z mankietami

Ciśnieniomierz cyfrowy Heine EN200 BP z dokładnością pomiaru do (+/- 3mmHg) zapewnia najwyższą precyzję otrzymanego wyniku. Posiada przejrzysty interfejs, a dotykowy ekran sprawia, że obsługa staje się szybka i łatwa. Ten model jest w stanie zapisać w swojej pamięci 500 wyników dla każdego z trzech trybów pomiarowych (dwóch automatycznych i jednego manualnego); tryb szybkiego pomiaru pojedynczego, tryb pomiaru podwójnego oraz pomiar manualny. Jest to sprzęt stworzony z myślą o profesjonalnej diagnostyce, dlatego posiada mankiety w wielu rozmiarach, wielokrotnego użytku bądź mankiety jednego pacjenta tzn użytkowane przez jednego pacjenta podczas trwania jego opieki medycznej. Niesamowicie dokładny i niezawodny tryb pomiaru wykrywa zaburzenia rytmu serca oraz wszelkie nieprawidłowości spowodowane ruchem pacjenta. Specyfikacja techniczna CyfrowyZnakomita dokładność pomiaru z absolutnie precyzyjnym wynikiem (+/- 3 mmHg).W pełni automatyczny z przyjaznym menu.Łatwy w użyciu, optymalizuje i oszczędza czas pracy.Graficzny wyświetlacz z 16 milionami kolorówEkranan dotykowy.Niezawodnie wykrywa zaburzenia rytmu serca oraz artefakty powodowane przez poruszanie sięZoptymalizowane konstrukcja bez żadnych ruchomych elementów sterującychTrybt pomiariu 3 : 2 automatyczne i 1 ręczny tryb pomiaru: szybkie pomiary pojedyncze, podwójne pomiary i pomiary manualne (osłuchiwanie stetoskopem).Mankiety (wielokrotnego użytku mankiety i mankiety jednego pacjenta) mogą być zmienione w ciągu kilku sekund. Odpowiedni rozmiar mankietu dla każdego pacjenta.Wbudowana pamięć ostatnich pomiarów ciśnienia krwi i odczytu tętnaPamięć 500 odczytów w trybie pomiaruSzybkozłącze Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz cyfrowy EN200 BP,mankiety dla dziecimankiet dla dorosłychmankiet mały dla dorosłychdlugi przewód USB,spiralny wężyk do podłączenia mankietów,instrukcja obsługi,karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2019-02-14
HEINECena: 2943.57 zł

Ciśnieniomierz automatyczny rossmax X1

 Ciśnieniomierz automatyczny rossmax X1

Ciśnieniomierz automatyczny Rossmax X1 to automatyczny ciśnieniomierz naramienny, wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Posiada czujnik ruchu oraz wskaźnik poprawnego założenia mankietu. Posiada system detekcji arytmii serca oraz ryzyka nadciśnienia. Możliwość mankiet uniwersalny o obwodzie 24 - 40cm. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz pamięć ostatniego pomiaru. Jest łatwy w obsłudze, dzięki zastosowaniu jednego dużego przycisku. Specyfikacja techniczna Technologia Real FuzzyCzujnik poprawnego założenia mankietuWskaźnik ryzyka nadciśnieniaCzujnik ruchuWykrywanie arytmiiPamięć ostatniego pomiaruBezlateksowy mankiet 24-40 cmProsta obsługaDuży wyświetlacz 55 x 63 cm Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz automatyczny ROSSMAX X1 więcej »
Dodano: 2019-02-14
ROSSMAXCena: 101.52 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 BT z bluetooth

 Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 BT z bluetooth

Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 BT bluetooth to urządzenie dla wymagających wykorzystujący innowacyjne technologie AFIB i MAM. Wykrywa migotanie przedsionków, które wcześnie wykryte może zapobiegać udarowi mózgu. Ciśnieniomierz jest automatyczny, naramienny wykonujący pomiar metoda oscylometryczną. Funkcja Bluetooth umożliwia połączenie z urządzeniami z systemami IOS bądź Android, na które dostępna jest oferowana przez producenta aplikacja w języku polskim. Posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD , na którym wyświetlany jest wskaźnik zużycia baterii. Ciśnieniomierz zawiera sztywny mankiet o obwodzie 22-42cm, posiada również możliwość zapamiętanie 99 ostatnich pomiarów. Specyfikacja techniczna Wykrywa migotanie przedsionków serca, zmniejszając ryzyko wystąpienia udaru mózguTechnologia BluetoothTechnologia MAM czyli średnia ważona z 3 pomiarówKlasyfikacja ciśnienia wg WHOTestowany klinicznieSztywny mankiet M-L (22 - 42 cm)Automatyczne wyłączanieZasilacz sieciowy w zestawiePamięć 99 pomiarówOptymalne napełnianie mankietuWskaźnik ruchu ramieniaWskaźnik poprawnego założenia mankietu Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz automatyczny BP A6 z BluetoothMankiet M-L ( 22 cm - 42 cm )Zasilacz sieciowy więcej »
Dodano: 2019-02-14
MicrolifeCena: 223.56 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BP A130 mówiący

 Ciśnieniomierz automatyczny BP A130 mówiący

Ciśnieniomierz automatyczny BP A130 to precyzyjny ciśnieniomierz automatyczny wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Funkcją, która wyróżnia go na tle innych modeli jest ułatwienie użytkowania dla osób niewidomych lub niedowidzących w postaci komunikatu głosowego. Ciśnieniomierz czyta najważniejsze dla użytkownika informacje takie jak wartość wyniku według wytycznych WHO. Możliwość wyboru jednego z 6 języków oraz wyłączenia funkcji mówienia. Posiada system detekcji arytmii oraz pamięć do 100 pomiarów. Posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlany jest wskaźnik zużycia baterii. Do ciśnieniomierza dołączony jest mankiet stożkowy w rozmiarze M-L (22-42cm). Ciśnieniomierze firmy Microlife wyróżnia posiadanie systemu Gentle+ czyli inteligentnego pompowania mankietu, który wybiera optymalne ciśnienie w mankiecie nie wpływające na dokładność pomiaru, a zapewniające użytkownikowi należyty komfort. Specyfikacja techniczna Technologia PAD wykrywa arytmię sercaKlasyfikacja ciśnienia wg WHOMankiet stożkowy M - L ( 22cm - 42 cm)Wskaźnik wyczerpanej bateriiPamięć 100 pomiarówOptymalne napełnianie mankietuWskaźnik ruchu ramieniaWskaźnik poprawnego założenia mankietuMówi w 6 językach w tym w języku polskim Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz automatyczny BP A130 mówiącyMankiet M - L ( 22 cm - 42 cm )Zasilacz sieciowy więcej »
Dodano: 2019-02-14
MicrolifeCena: 185.06 zł

Ciśnieniomierz automatyczny rossmax CF701

 Ciśnieniomierz automatyczny rossmax CF701

Ciśnieniomierz automatyczny CF701 to automatyczny ciśnieniomierz naramienny, wykonujący pomiar metodą oscylometryczną i osłuchową Korotkoff’a, co jest możliwe dzięki zastosowaniu podwójnego czujnika (ciśnienia i dźwięku). Model ten zapewnia wyjątkową precyzję pomiaru dzięki dokładnej analizie wyników obu tych pomiarów. Dodatkowo producent na swojej stronie umieścił darmowe oprogramowanie, dzięki któremu po podłączeniu ciśnieniomierza za pomocą kabla USB do komputera możemy wysyłać tam dane pomiarów. Aplikacja ta zastępuje tradycyjny dziennik pomiaru ciśnienia, oferując szeroki wachlarz możliwości m.in. wyliczanie średniej z pomiarów nawet uwzględniając pomiary przed czy po zażyciu farmaceutyków. Sam ciśnieniomierz posiada pamięć 60 pomiarów dla 2 różnych osób oraz możliwość wyliczenia średniej z trzech ostatnich wyników. Posiada system detekcji arytmii serca oraz ryzyka nadciśnienia. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz mankiet o obwodzie 24-36cm. Posiada technologię Real Fuzzy, która zapobiega nadmiernemu napompowaniu mankietu, które niejednokrotnie bywało przyczyną złego pomiaru. Specyfikacja techniczna Technologia Real FuzzyDwie metody pomiarowe - oscylometryczna i osłuchowa KorotkowaWskaźnik ryzyka nadciśnieniaŚrednia z 3 ostatnich pomiarów Wykrywanie arytmiiPamięć 120 pomiarów dla 2 użytkowników z datą i godzinąpomiaruBezlateksowy mankiet 24-40 cmDuży wyświetlacz 57x73 cmProsta obsługaEtui Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz automatyczny ROSSMAX CF701Etui więcej »
Dodano: 2019-02-14
ROSSMAXCena: 142.83 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BP A2 Basic z zasilaczem

 Ciśnieniomierz automatyczny BP A2 Basic z zasilaczem

Ciśnieniomierz automatyczny BP A2 basic z zasilaczem to precyzyjny ciśnieniomierz automatyczny wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlany jest wskaźnik zużycia baterii. Do ciśnieniomierza dołączony jest mankiet stożkowy w rozmiarze M-L (22-42cm). Posiada system detekcji arytmii oraz pamięć 30 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną. Posiada również wskaźnik informujący o ruchu ramienia. Ciśnieniomierze firmy Microlife wyróżnia posiadanie systemu Gentle+ czyli inteligentnego pompowania mankietu, który wybiera optymalne ciśnienie w mankiecie nie wpływające na dokładność pomiaru, a zapewniające użytkownikowi należyty komfort. Specyfikacja techniczna Pomiar ciśnienia krwi i pulsuTechnologia PAD wykrywa arytmię sercaKlasyfikacja ciśnienia wg WHOMankiet stożkowy M - L ( 22cm - 42 cm)Wskaźnik wyczerpanej bateriiPamięć 30 pomiarów wraz z datą i godziną Optymalne napełnianie mankietuWskaźnik ruchu ramieniaWskaźnik poprawnego założenia mankietuTestowane klinicznieGniazdo zasilaczaMożna stosować akumulatory Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz automatyczny BP A2 basicMankiet M - L ( 22 cm - 42 cm )Zasilacz sieciowyEtui więcej »
Dodano: 2019-02-14
MicrolifeCena: 126.68 zł

Ciśnieniomierz automatyczny A1 Basic

 Ciśnieniomierz automatyczny A1 Basic

Ciśnieniomierz automatyczny BP A1 Basic to precyzyjny ciśnieniomierz automatyczny wykonujący pomiar metodą oscylometryczną. Posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlany jest wskaźnik zużycia baterii. Do ciśnieniomierza dołączony jest mankiet stożkowy w rozmiarze M-L (22-42cm). Posiada system detekcji arytmii oraz pamięć 30 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną. Ciśnieniomierze firmy Microlife wyróżnia posiadanie systemu Gentle+ czyli inteligentnego pompowania mankietu, który wybiera optymalne ciśnienie w mankiecie nie wpływające na dokładność pomiaru, a zapewniające użytkownikowi należyty komfort. Specyfikacja techniczna Pomiar ciśnienia krwi i pulsuTechnologia PAD wykrywa arytmię sercaKlasyfikacja ciśnienia wg WHOMiękki mankiet stożkowy M - L ( 22cm - 42 cm)Pamięć 30 pomiarów wraz z datą i godziną Wskaźnik ruchu ramieniaWskaźnik poprawnego założenia mankietuTestowane klinicznieGniazdo zasilaczaMożna stosować akumulatoryWyświetlacz XL Standardowe wyposażenie Ciśnieniomierz automatyczny BP A1 BasicMankiet M - L ( 22 cm - 42 cm )Etui więcej »
Dodano: 2019-02-13
MicrolifeCena: 108 zł

Ciśnieniomierz Beurer BM 57

 Ciśnieniomierz Beurer BM 57

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 57, dzięki technologii pompowania zapewnia szybki, komfortowi i w pełni automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniu. Dodatkowa technologia Bluetooth Smart sprawia, że bezprzewodowe przesyłanie pomiaru nigdy nie było łatwiejsze. Sam aparat potrafi zapamiętać po 60 pomiarów dla 2 różnych osób, dodatkowo może wyliczyć średnią wartość wszystkich zapisanych pomiarów, bądź poranne lub wieczorne pomiary z ostatnich 7 dni. Duży podświetlany wyświetlacz stanowi ułatwienie dla osób starszych bądź z wadą wzroku zapewniając czytelny odczyt pomiaru. Wartości pomiaru klasyfikowane są według skali WHO. Przedstawienie interpretacji graficznej pomiaru w formie kolorowej skali pomaga w szybkim określeniu czy wynik pomiaru znajduje się w normie, bądź poza nią. Posiada opcję sprawnej detekcji arytmii serca.Ciśnieniomierz wyświetla również datę i godzinę, zawiera wskaźnik zużycia baterii, oraz posiada opcję automatycznego wyłączania. Specyfikacja techniczna Zastosowanie Pomiar ciśnienia krwi oraz tętnaMiejsce pomiaru RamięAutomatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna Automatyczny pomiar podczas pompowaniaZapewnia szybkość i wygodęRozpoznanie arytmii Klasyfikacja wyników pomiaru wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) / rozpoznawanie arytmii Klasyfikacja wyników pomiaru za pomocą kolorowej skaliRozmiar mankietu 23-43 cmPamięć 2 x 60 pomiarówŚrednia pomiarów Porannych i wieczornych ciśnień krwi z ostatnich 7 dni ze wszystkich zapisanych wyników pomiarówBezprzewodowe przesyłanie wyników pomiaru Bluetooth® Smart do przesyłania wyników pomiaru do smartfona Nieograniczona możliwość zapisu wartości pomiarowych ciśnienia krwi na profilu online Automatyczne wyłączenie Data i godzina Komunikaty błędów Czytelny wyświetlacz XL - podświetlany na białoWskaźnik zużycia baterii Pokrowiec Kolor BiałyMożliwość nieodpłatnego pobrania Aplikacji i oprogramowania „beurer HealthManager”Dostępny dodatkowo Zasilacz sieciowyZasilanie Bateryjne Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz Beurer BM 57,mankiet M o rozmiarze 23 – 43 cmbaterie AA 1,5V - 2 sztuki,etui,instrukcja obsługi,karta gwarancyjna. więcej »
Dodano: 2019-02-13
beurerCena: 247.32 zł

Ciśnieniomierz Beurer BM 58

 Ciśnieniomierz Beurer BM 58

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 58, zapewnia oscylometryczny pomiar ciśnienia krwi klasyfikowany zgodnie z zaleceniami WHO. Ponadto poza pomiarem ciśnienia i opcją wyliczenia średniej z wszystkich pomiarów bądź wieczornych/porannych pomiarów z 7 ostatnich dni, oferuje również pomiar pulsu. Możliwość zapamiętania po 60 pomiarów dla 2 osób. Dla ułatwienia użytkowania ciśnieniomierz ma takie funkcje jak automatyczne wyłączanie czy wskaźnik niskiego poziomu baterii. Dodatkowo zawiera opcję detekcji arytmii serca, a pomiary wyświetlane są na dużym, podświetlanym ekranie dotykowym, na którym również wyświetlana jest data i czas. Wyświetlane na ekranie cyfry są duże, a przycisk podświetlany po to, by ułatwić użytkowanie przede wszystkim osobom starszym. Dodatkowo model BM 58 oferuje bogatą możliwość połączeń mobilnych, kabel USB przez który można połączyć urządzenie z komputerem, oraz aplikacje HealthManager, w wersji dostępnej na systemy iOS i Android, pozwalającą na monitorowanie i zapisywanie wartości pomiarów. Specyfikacja techniczna Klasyfikacja wyników pomiaru wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) / rozpoznawanie arytmii Rozmiar mankietu 22-30 cmPamięć 2 x 60 pomiarówŚrednia pomiarów Ze wszystkich zapisanych wyników pomiarów, Porannych i wieczornych ciśnień krwi z ostatnich 7 dniRóżne analizy graficzne i zestawienia Bluetooth® Smart do przesyłania wyników pomiaru do smartfona Transfer danych za pomocą aplikacji HealthManager w wersji na system iOS i AndroidNFC (Near Filed Communication) do przesyłania wartości pomiaru do smartfona Transfer danych za pomocą aplikacji HealthManager w wersji na system AndroidZłącze do komputera (wraz z kablem USB i darmowym oprogramowaniem HealthManager) TakNieograniczona możliwość zapisu wartości pomiarowych ciśnienia krwi na profilu online TakPrzyciski dotykowe TakPodświetlony przycisk START/STOP Automatyczne wyłączenie Data i godzina Komunikaty błędów Czytelny wyświetlacz XL - podświetlany , Bardzo duży z czarnym tłemStan naładowania akumulatora Wskaźnik zużycia baterii Uchwyt mankietu Pudełko do przechowywania Pokrowiec Kolor Srebrny, CzarnyWymiary 13,9x3,2x3,6 cmDostępny dodatkowo Mankiet XL (30-42 cm)Zasilanie BateryjneW zestawie 4 baterie 1,5 V AA Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz Beurer BM 58,mankiet M o rozmiarze 22 –… więcej »
Dodano: 2019-02-13
beurerCena: 241.92 zł

Ciśnieniomierz Beurer BM 49

 Ciśnieniomierz Beurer BM 49

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 49, zapewnia oscylometryczny pomiar ciśnienia krwi klasyfikowany zgodnie z zaleceniami WHO. Dla ułatwienia użytkowania ciśnieniomierz ma takie funkcje jak automatyczne wyłączanie czy wskaźnik niskiego poziomu baterii. Dodatkowo zawiera opcję detekcji arytmii serca, a pomiary wyświetlane są na dużym czytelnym ekranie LCD, który podświetlany jest na niebiesko. Na wyświetlaczu ukazana jest również data i godzina. Funkcją, która wyróżnia go na tle innych modeli jest ułatwienie użytkowania dla osób niewidomych lub niedowidzących w postaci komunikatu głosowego. Ciśnieniomierz czyta najważniejsze dla użytkownika informacje. Model ten zapamiętuje 60 pomiarów dla 2 różnych osób. Gwarancja producenta wynosi 36 miesięcy. Specyfikacja techniczna: W pełni automatyczny pomiar ciśnienia krwi oraz tętna na ramieniuDostępne w 4 wariantach językowych: D, F, I, NL,GB, E, P, GR,RO, PL, CZ, H,FARSI, AR, GB,Regulowana głośność, możliwość wyłączenie komunikatów głosowychŚrednia wartosc wszystkich zapisanych pomiarówŚrednie poranne i wieczorne ciśnienia krwi z ostatnich 7 dniBardzo czytelny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz XLPamięć 2 x 60 pomiarówWskaźnik ryzykaWykrywanie arytmiiData, godzinaAutomatyczne wyłączanieKomunikat błędów aplikacjiWskaźnik zużycia bateriiPokrowiec4 baterie AA 1,5V Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz Beurer BM 49baterie AA 1,5V - 4 sztukietuiinstrukcja obsługikarta gwarancyjna Opcjonalne wyposażenie Mankiet XL ( 35 - 44 cm )Zasilacz więcej »
Dodano: 2019-02-13
beurerCena: 168.48 zł

Ciśnieniomierz Beurer BM 40 z zasilaczem

 Ciśnieniomierz Beurer BM 40 z zasilaczem

Ciśnieniomierz elektroniczny Beurer BM 40, zapewnia oscylometryczny pomiar ciśnienia krwi klasyfikowany zgodnie z zaleceniami WHO. Ponadto poza pomiarem ciśnienia i opcją wyliczenia średniej z wszystkich pomiarów bądź wieczornych/porannych pomiarów z 7 ostatnich dni, model BM 40 oferuje również pomiar pulsu. Oprócz dużej dokładności pomiaru dodatkowym atutem jest możliwość zapamiętania po 60 pomiarów dla 2 różnych osób, dzięki czemu są w stanie w pełni zastąpić papierowe dzienniki pomiaru ciśnienia, a niewielkie wymiary sprawiają, że z łatwością można zabrać go w podróż czy na wizytę do lekarza. Dla ułatwienia użytkowania ciśnieniomierz ma takie funkcje jak automatyczne wyłączanie czy wskaźnik niskiego poziomu baterii. Dodatkowo zawiera opcję detekcji arytmii serca, a pomiary wyświetlane są na dużym czytelnym ekranie LCD, na którym również wyświetlana jest data i czas. Ten model dodatkowo zawiera opcję zasilania sieciowego. Specyfikacja techniczna Klasyfikacja wyników pomiaru wg WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) / rozpoznawanie arytmii Rozmiar mankietu 22-30 cmŚrednia pomiarów Ze wszystkich zapisanych wyników pomiarówAutomatyczne wyłączenie Data i godzina Komunikaty błędów Czytelny wyświetlacz DużyWskaźnik zużycia baterii Uchwyt mankietu Pudełko do przechowywania PokrowiecKolor SrebrnyWymiary 13,9x3,2x3,6 cmDostępny dodatkowo Mankiet XL (30-42 cm)Zasilanie Sieciowe, BateryjneW zestawie 4 baterie 1,5 V AA Standardowe wyposażenie ciśnieniomierz Beurer BM 40,mankiet M o rozmiarze 22 – 30 cm,baterie AA 1,5V - 4 sztuki,etui,instrukcja obsługi,karta gwarancyjnaZasilacz więcej »
Dodano: 2019-02-13
beurerCena: 156.6 zł