Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Glukometry

Glukometry

Glukometry

 Glukometry

Specjalistyczne przyrządy monitorujące poziom cukru we krwi są koniecznością w przypadku osób chorujących na cukrzycę. Oferowane przez nas glukometry są precyzyjne i higieniczne. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2013-07-24
Brak danych

Glukometr

Glukometr

Oferujemy nowoczesny glukometr firmy Accu-Chek. Możliwe jest wykonanie glikemii przed i poposiłkowej a dzięki potrzebie niewielkiej ilości krwi, badanie jest prawie niewyczuwalne. więcej »
Dodano: 2012-11-09
Accu-Chek

Glukometr Xido

 Glukometr Xido

Optium Xido™ to niewielki, łatwy w użyciu, stylowy glukometr z bogatym zestawem funkcji dodatkowych. Ze względu na krótki, 5-sekundowy czas pomiaru oraz niewielką kroplę krwi – tylko 0,6 µl, polecany jest zwłaszcza tym diabetykom, którzy szczególne cenią sobie szybkość i dyskrecję pomiaru oraz elegancki, nowoczesny wygląd. Użytkownicy docenią funkcje glukometru Optium Xido™, takie jak np.: największy na rynku wyświetlacz, trzy przyciski umożliwiające szybsze i łatwiejsze przeglądanie 450 wyników w pamięci urządzenia Glukometr posiada nową funkcję – podświetlanie monitora - umożliwiającą dokonywanie pomiarów także przy słabym oświetleniu oraz w nocy. System Optium Xido™ kalibrowany jest do osocza krwi. Optium Xido™ dostępny jest w zestawie z nakłuwaczem, 10 lancetami i funkcjonalnym etui. Tak jak wszystkie glukometry firmy Abbott, Optium Xido™ objęty jest bezterminową gwarancją. więcej »
Dodano: 2012-02-16
ACCU - CHECK ACTIVCena: 45 zł

Czas pomiaru:5 sek.
Wymagana próbka krwi:µl
Pamięć:450 pomiarów
Gwarancja:9999999 miesiące

Glukometr Xido

 Glukometr Xido

Glukometr Medisense Specyfikacja: • Glukometr dwuzakresowy: pomiar stężenia glukozy we krwi, obecność ciał beta-ketonowych • Pamięć urządzenia 450 pomiarów z data i godziną. • Pomiar w 5 sekund. • Duży wyświetlacz z opcją podświetlania. • Sygnał dźwiękowy potwierdzający naniesienie. • Pomiar z nakłuć w Alternatywnych Miejscach Nakłucia (AST) • Metoda pomiaru - biosensoryczna. • Wieczysta gwarancja. więcej »
Dodano: 2011-07-31
MedisenseCena: 57 zł