Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gogle narciarskie

Gogle narciarskie

Gogle narciarskie Arctica G 105 B

 Gogle narciarskie Arctica G 105 B

Do gogli można dokupić wymienne soczewki na magnes. Gogle z Filtrem UV400. Gogle snowboardowe lustrzanki. Podwójne szkło. Elastyczny pasek. Kompatybilne z innym kaskiem. więcej »
Dodano: 2018-12-18
ArcticaCena: 219 zł

Gogle narciarskie snowboardowe bezramkowe Arctica G 105 A

 Gogle narciarskie snowboardowe bezramkowe Arctica G 105 A

Markowe gogle narciarskie damskie męskie. Dobre gogle Arctica na deskę z antyparującą soczewką. Gogle na snowboard bezramkowe zapewniają dobre pole widzenia. Gogle narciarskie lustrzanki. Gogle na narty z lustrem, z lustrzaną soczewką. Kompatybilne z kaskiem. Gogle z Fltrem UV400. Kat. przyciemniania - 3. więcej »
Dodano: 2017-02-14
ArcticaCena: 210 zł

Markowe gogle narciarskie snowboardowe fotochromowe G 105 FP

 Markowe gogle narciarskie snowboardowe fotochromowe G 105 FP

Gogle narciarskie bezramkowe z dużym polem widzenia. Gogle męskie damskie marki Arctica z fotochromem i soczewka polaryzacyjną. Gogle wykonane z TPU, wytrzymałego na pęknięcia materiału. System podwójnych szkieł zapewnia skuteczną wentylację i ograniczenie parowania. więcej »
Dodano: 2017-01-09
ArcticaCena: 399 zł

Gogle narciarskie snowboardowe damskie męskie H602-3

 Gogle narciarskie snowboardowe damskie męskie H602-3

Gogle narciarskie z powłoką antyparującą, Utrzymasz zawsze sucha i przezroczystą szybę. Wykonane z TPU - elastyczne tworzywo, odporne na działanie czynników mechanicznych oraz atmosferycznych. Elastyczny pasek umożliwi dopasowanie do kształtu twarzy. więcej »
Dodano: 2016-12-08
GOGGLECena: 199 zł

Gogle narciarskie dla dzieci G 1002 A

 Gogle narciarskie dla dzieci G 1002 A

Gogle narciarskie dla dzieci marki Arctica. Posiadają podwójną soczewkę co zapobiega gromadzeniu wilgoci między nimi. Powłoka antyparująca Anti Fog zapobiega parowaniu soczewek. Soczewki zewnętrzne wykonano z poliwęglanu: materiał odporny na zarysowania i pęknięcia, natomiast wewnętrzne z octanu celulozy: hipoalergiczny materiał. Oprawkę w goglach narciarskich wykonano z TPU, materiału elastycznego i bardzo odpornego na czynniki mechaniczne. Zgodność z normą PN:EN 1836+A1:2009. Kategoria i przepuszczalność światła: kat. 2 - średnio intensywne światło słoneczne - 18-43% Ochrona: Filtr UV400 więcej »
Dodano: 2016-11-07
ArcticaCena: 72 zł

gogle narciarskie

 gogle narciarskie

Uwierają Cię okulary schowane pod goglami? Proponujemy takie pod którymi nic nie trzeba chować gdyż same posiadają korekcję Twojej wady wzroku. Zadzwoń i zapytaj! Nic prostrzego. więcej »
Dodano: 2015-01-15
Brak danych

Gogle Kalybro black gloss

 Gogle Kalybro black gloss

Podwójna szybka ze znakomitym system wentylacji zapobiegającym parowaniu. Zewnętrzna szybka poliwęglanową wysoce odporna na zarysowania. System Quick Change. Zapewnia możliwość łatwej wymiany szybki aby dopasować je do ulobionych warunków pogodowych i oświetlenia, lub łatwo wymienić jeśli ulegnie uszkodzeniu. Mechanizm boczny gogli pozwala na szybkie i łatwe dopasowanie ich do każdego kasku. Znacznie zwiększona wytrzymałość i elastyczność dzięki poliuretanowej ramce oraz zastosowaniu specjalnych materiałów takich jak kynetium, grilamid, tworzywo węglowe i tytan więcej »
Dodano: 2013-09-19
RudyProjectCena: 224 zł