Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Pęsety

Pęsety

10-centymetrowa PROFESJONALNA pęseta ze STALI CHIRURGICZNEJ SOLINGEN-KIEHL

 10-centymetrowa PROFESJONALNA pęseta ze STALI CHIRURGICZNEJ SOLINGEN-KIEHL

Na co zwrócić uwagę kupując pęsetę kosmetyczną? Uważamy, że warto jest zdecydować się na profesjonalne narzędzie - bez względu na to, gdzie i jak często będzie używane. Prezentowana pęseta niemieckiego producenta Solingen - Kiehl jest wykonana z nierdzewnej stali chirurgicznej. Można ją sterlizować w autoklawach. Zakończenie pęsety - skośne. Długość całkowita - 10cm. Dzięki pęsecie wykonamy sprawną i prezycyjną depilację zbędnych włosków. Co ważne - producent zapewnia 5 letnią gwarancję. więcej »
Dodano: 2014-07-17
Solingen-KiehlCena: 29.9 zł

Skośna pęseta BIG TEFLON dla ALERGIKÓW seria hipoalergiczna, Solingen - Kiehl

 Skośna pęseta BIG TEFLON dla ALERGIKÓW seria hipoalergiczna, Solingen - Kiehl

Czym wykonać depilację brwi przy alergii na nikiel? Pęseta BIG TEFLON niemieckiego producenta Solingen - Kiehl jest przeznaczona dla osób, które są uczulone na nikiel czy złoto. Została pokryta hipoalergiczną warstwą czarnego teflonu. Dzięki tej powłoce alergicy mogą uniknąć takich nieprzyjemnych objawów jak opuchlizna, zaczerwienienie czy swędzenie. Pęseta wyróżnia się także eleganckim wzornictwem, jest bardzo ostra i precyzyjnie chwyta i wyrywa włoski. Długość całkowita wynosi 9 cm. więcej »
Dodano: 2012-03-09
Solingen - KiehlCena: 19.9 zł

Zestaw do depilacji

 Zestaw do depilacji

Drobne kryształki, pokrywające powierzchnię dysków i pasków, usuwają włoski oraz zrogowaciałe komórki naskórka, dzięki czemu łączysz depilację z pilingiem, a skóra staje się idealnie gładka. Przesuwaj po ciele kolistymi ruchami, lekko dociskając do skóry. Większe, owalne nakładki służą do depilacji nóg, mniejsze paski – do bikini i twarzy. Zapasowe nakładki w zestawie. więcej »
Dodano: 2011-07-01
BetterwareCena: 19.99 zł