Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów

Socolor Beauty farba do włosów

 Socolor Beauty farba do włosów

SoColor.Beauty to profesjonalny krem do trwałej koloryzacji wyprodukowany w oparciu o doświadczenie firmy Matrix w tym zakresie. Zawiera najnowocześniejsze barwniki i ochronne składniki pielęgnacyjne, które nadają włosom trwały, lśniący kolor i witalność oraz doskonale pokrywa siwe włosy. więcej »
Dodano: 2015-04-16
MatrixCena: 18.5 zł

Rodzaj:farba koloryzująca
Kolor:wszystkie kolory
Pojemność:90 ml

Revlon farba do włosów wszystkie kolory

 Revlon farba do włosów wszystkie kolory

Revlon Professional - Revlonissimo NMT Znana i uznana marka fryzjerska jaką jest Revlon Professional proponuje farby produkowane z wykorzystaniem technologii nanomolekularnej (NMT) do koloryzacji permanentnej. Unikalne połączenie pielęgnacji i rekonstrukcji włókna włosów z trwałą koloryzacją. Koloryzacja, dzięki której włosy będą jeszcze bardziej błyszczące. Farby są delikatne dla włosów, gwarantujące intensywny naturalny kolor z delikatnymi odcieniami z pogranicza palety. Gwarancja jednolitej koloryzacji! Pokrywa siwe włosy do 100% ! W czym tkwi jej wyjątkowość? - Idealnie przylega, oraz zapewnia naturalny połysk i miękkość, - łatwo się miesza i nakłada, a sama farba jest o przyjemnej konsystencji kremu i żelu, - zapewnia maksymalne pokrycie, a przy niskim procencie aktywatorów powoduje, że odrosty są mniej widoczne. więcej »
Dodano: 2015-02-16
REVLONCena: 35.4 zł

Rodzaj:farba koloryzująca
Kolor:wszystkie
Pojemność:60 ml
Przeznaczenie:koloryzacja włosów

Pielęgnacja włosów

Zdrowe i lśniące włosy nie tylko uatrakcyjniają wygląd oraz przyciągają wzrok, lecz są także oznaką zdrowia. Jeśli więc chcemy dobrze się prezentować, warto zadbać o ich połysk oraz kondycję. Pomogą nam w tym dopasowane do rodzaju naszych włosów szampony, odżywki i maseczki. Warto pamiętać, że nawilżone i zadbane włosy łatwiej poddają się układaniu, dzięki czemu nasza fryzura utrzyma się na dłużej. A jeśli martwi nas siwizna lub chcemy nadać włosom ciekawszy i bardziej pasujący do nas koloryt, warto skorzystać z bogatej palety szamponów koloryzujących i farb do włosów.