Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Pielęgnacja zębów

Pielęgnacja zębów

Produkty od 61 do 80 z 108

PŁYN JAMA USTNA KRZEM ORGANICZNY SILOR+B

 PŁYN JAMA USTNA KRZEM ORGANICZNY SILOR+B

Regenerujący płyn do płukania jamy ustnej SILOR+B 1000ml na bazie krzemu organicznego likwiduje stany zapalne dziąseł oraz nieprzyjemny zapach z ust. Wykazuje bardzo dobre działanie kojące i łagodzące, co jest szczególnie widoczne u osób z problemami infekcji jamy ustnej, nadwrażliwością i nawracającymi stanami zapalnymi. Zmniejsza tendencję do krwawienia i swędzenia dziąseł. Łagodzi otarcia i odleżyny, szczególnie widoczne jest to u osób noszących protezę uzupełniającą. Działa przeciwzapalnie na błonę śluzową jamy ustnej. Przyczynia się do regeneracji i wzmocnienia dziąseł. Dodatkowym atutem płynu jest jego oryginalny, organiczny skład, przez co preparat jest delikatny, skuteczny i nie wywołuje u osób stosujących go nieprzyjemnych objawów typu: nadwrażliwość, zaczerwienienia lub obrzęk. Jest preparatem bardzo pomocnym w codziennej pielęgnacji jamy ustnej osób z różnego rodzaju chorobami przyzębia. Skuteczność została potwierdzona testami in vivo. Testowany dermatologicznie. więcej »
Dodano: 2013-07-27
Invex Remedies

Pasta goździkowa

 Pasta goździkowa

AJURWEDYJSKA, W 100% ZIOŁOWA PASTA DO ZĘBÓW Z WYCIĄGIEM Z GOŹDZIKA. BEZ ZAWARTOŚCI FLUORU, CUKRU I ZWIĄZKÓW CHEMICZNYCH. GŁÓWNYM SKŁADNIKIEM JEST OLEJEK Z GOŹDZIKA O SILNYCH WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYSEPTYCZNYCH, ANTYBAKTERYJNYCH ORAZ PRZECIWBÓLOWYCH. HERBAL TOOTHPASTE CLOVE WALCZY Z NADWRAŻLIWOŚCIĄ ZĘBÓW, WZMACNIA DZIĄSŁA I LECZY PARADONTOZĘ. PASTA ZNAKOMICIE ODŚWIEŻA ODDECH, DOKŁADNIE OCZYSZCZA SZKLIWO ZĘBÓW Z KAMIENIA I PRZEBARWIEŃ PO CZERWONYM WINIE, NIKOTYNIE ITP . 100ml- 150 g więcej »
Dodano: 2013-07-12
DABURCena: 13 zł

Rodzaj:do nadwrażliwych zębów
Pojemność:100 ml

Pasta MISWAK

 Pasta MISWAK

Pasta do zębów Dabur Miswak Herbal to specjalnie przygotowana mikstura z ekstraktem z Miswak – słynnego drzewa mającego właściwości czyszczące. Antybakteryjne właściwości Miswak pomagają w zapobieganiu próchnicy i innym chorobom jamy ustnej. Waga netto. 100ml (150g) Miswak (Meswak) - pałeczka używana do czyszczenia zębów, popularna w krajach muzułmańskich. Najczęściej pochodzi z korzenia drzewa arakowego łac. Salvadora persica. Koniec tej pałeczki namaczany jest w wodzie, dzięki czemu ulega ona rozszczepieniu i staje się zdatna do czyszczenia zębów. Nasza pasta zawiera wyciąg z tej rośliny. więcej »
Dodano: 2013-07-12
DABURCena: 9.5 zł

Rodzaj:dla wrażliwych dziąseł
Pojemność:100 ml

Płytka przedsionkowa 1 , 2, 3

PŁYTKA PRZEDSIONKOWA dla dzieci- korektor zgryzu, wielkość: 1, 2 i 3 -polecana przez lekarzy ortodontów dla dzieci z wadami zgryzu i profilaktycznie. więcej »
Dodano: 2013-06-21
dr inż. Jan ŚwiatowyCena: 11 zł

Zestaw do wybielania zębów

 Zestaw do wybielania zębów

Firma Whitesmile21 specjalizująca się w wybielaniu zębów na zasadzie zabiegu kosmetycznego bez ingerencji stomatologicznej, który zrewolucjonizuje Polski rynek kosmetyczny w roku 2013. Nasza firma istnieje 8 lat na Belgijskim rynku. Zabieg ten jest stosowany w USA od ponad 10 lat, w Europie Zachodniej od 6 a teraz od miesiąca jesteśmy dostępni także na Polskim rynku. Oferta wycelowana jest w salony kosmetyczne, fitness, hotele, solaria, salony fryzjerskie, SPA i salony odnowy biologicznej. Nasz produkt jest 100% naturalny nie zawiera nadtlenku wodoru, nie uwrażliwia dziąseł ani zębów (normy i atesty CE). Efekt osiągany w 21 minut po 1 zabiegu minimum 2 odcienie a maksymalnie o 9, rezultat utrzymuje się w tym przedziale a średnio notuje się wybielenie o 4 odcienie, które utrzymuje się od 2 do nawet 6 miesięcy w zależności od trybu życia. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą na stronie www.whitesmile21.pl więcej »
Dodano: 2012-12-27
MagicSmileCena: 9980 zł

Smak:miętowy

iBright

 iBright

Bielsze zęby w 5 dni? Osad na zębach powstaje nie tylko na skutek picia kawy, herbaty, soków czy palenia papierosów ale także pojawia się u osób w starszym wieku czy też po zastosowaniu pewnych leków. Może być także wynikiem wady wrodzonej. Jednak przebarwienia to już nie problem – dzięki iBright znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To niezwykle skuteczny, bezpieczny i wygodny w użyciu środek. Badania kliniczne potwierdzają – iBright pozwala na rozjaśnienie zębów nawet do 14 odcieni. Wystarczy zaledwie 5 dni, aby Twoje zęby zyskały jaśniejszy odcień i nowy blask. Olśnij swoich znajomych bielszymi zębami – uśmiech to jedna z pierwszych rzeczy jakie ludzie zauważają widząc Cię. Dołącz do ponad 40 000 zadowolonych klientów na całym świecie! więcej »
Dodano: 2012-10-22

Dozownik płynu z kubeczkami do płukania jamy ustnej

 Dozownik płynu z kubeczkami do płukania jamy ustnej

Nowość w pielegnacji jamy ustnej już za 1 zł: Dozownik Płynu z kubeczkami do płukania i higieny ust, idealny do toalety w biurze, domu, hotelu, restauracji, gabinecie.... więcej na www.dentalhygiene.pl Zasmakuj Całodziennej Swieżości!!! przy zakupie zestawu płynów antybakteryjnych i kubeczków więcej »
Dodano: 2012-07-03
Dental HygieneCena: 1 zł

Rodzaj:odświeżająca
Smak:miętowy
Pojemność:1500 ml

Thymodentin

 Thymodentin

Wyrób do tymczasowego wypełniania ubytków w zębach w okresie leczenia. Przeznaczony do wypełniania ubytków próchnicowych, jako samodzielny opatrunek (przy powierzchniowych ubytkach), lub jako pokrycie wkładek stosowanych w leczeniu próchnicy zębów. Skład: gips modelowy, siarczan cynku, dekstryna żółta, kaolin, tlenek cynku, konserwant (tymol 0,10%). Zawartość netto: 100g Wyrób w postaci proszku. Po zmieszaniu z wodą w odpowiednich proporcjach, materiał twardnieje (reakcja siarczanu i tlenku cynku oraz siarczanu wapnia z wodą) tworząc jednorodną stałą masę. Sposób postępowania z wyrobem: 1.Wyrób zarobić wodą na płytce szklanej do konsystencji niezbyt gęstej pasty; wprowadzając zawsze proszek do wody. Zalecana temperatura otoczenia podczas pracy z wyrobem: 23°C ± 2 °C. Zalecane proporcje: 2,8 g proszku : 1 ml wody. Czas mieszania: do 60s. 2.Zarobioną pastę wprowadzić w ciągu kolejnych 30s do wcześniej opracowanego i oczyszczonego ubytku, w którym bez dostępu śliny materiał twardnieje. więcej »
Dodano: 2012-06-20
Chema-ElektrometCena: 16.8 zł

Fusio Liquid Dentin samotrawiąca płynna zębina ( 2x1,8g) NOWOŚĆ!

 Fusio Liquid Dentin samotrawiąca płynna zębina ( 2x1,8g) NOWOŚĆ!

Płynna zębina Fusio™ reprezentuje naturalny postęp w technologii żywic kompozytowych którego oczekiwali lekarze. Samotrawiący płynny kompozyt Fusio Liquid Dentin łączy w sobie zalety technologii adhezyjnej i rekonstrukcyjnej w jednym produkcie, wznosząc tym samym technikę odbudowy na nowe bezprecedensowe wyżyny. Zaaplikować strzykawką bezpośrednio do ubytku, wetrzeć i utwardzić światłem. Natychmiast po zastosowaniu, płynna zębina Fusio wytrawia, wiąże i uszczelnia bez potrzeby stosowania wytrawiacza i bondu. Z tak unikalnym zastosowaniem płynna zębina Fusio może zmienić sposób patrzenia na stomatologię odtwórczą. Może być użyta jako samotrawiący podkład lub zastąpić zębinę. Co więcej - płynna zębina Fusio kosztuje mniej niż inne wysokiej jakości płynne kompozyty i wymagane do ich zastosowania oddzielne preparaty wiążące. Samotrawiąca – samodzielnie łączy się z zębiną i szkliwem bez stosowania odrębnego środka wiążącego Wszechstronna – może być używana samodzielnie lub razem z innymi ko więcej »
Dodano: 2012-06-19
PENTRONCena: 192 zł

Fusio Liquid Dentin samotrawiąca płynna zębina ( 1x1,8g) NOWOŚĆ!

 Fusio Liquid Dentin samotrawiąca płynna zębina ( 1x1,8g) NOWOŚĆ!

Płynna zębina Fusio™ reprezentuje naturalny postęp w technologii żywic kompozytowych którego oczekiwali lekarze. Samotrawiący płynny kompozyt Fusio Liquid Dentin łączy w sobie zalety technologii adhezyjnej i rekonstrukcyjnej w jednym produkcie, wznosząc tym samym technikę odbudowy na nowe bezprecedensowe wyżyny. Zaaplikować strzykawką bezpośrednio do ubytku, wetrzeć i utwardzić światłem. Natychmiast po zastosowaniu, płynna zębina Fusio wytrawia, wiąże i uszczelnia bez potrzeby stosowania wytrawiacza i bondu. Z tak unikalnym zastosowaniem płynna zębina Fusio może zmienić sposób patrzenia na stomatologię odtwórczą. Może być użyta jako samotrawiący podkład lub zastąpić zębinę. Co więcej - płynna zębina Fusio kosztuje mniej niż inne wysokiej jakości płynne kompozyty i wymagane do ich zastosowania oddzielne preparaty wiążące. Samotrawiąca – samodzielnie łączy się z zębiną i szkliwem bez stosowania odrębnego środka wiążącego więcej »
Dodano: 2012-06-19
PENTRONCena: 78 zł

Protect-It

 Protect-It

Światłoutwardzalny kompozyt zabezpieczający brzegi wypełnienia Protect-It tworzy bardzo cienką powierzchnię ochronną, pokrywa i likwiduje jednocześnie wszystkie powstałe podczas opracowania wypełnienia pęknięcia i nieregularności powierzchni. Nadaje idealną gładkość oraz zmniejsza ścieralność kompozytów. Nałożony na powierzchnię styku zęba z wypełnieniem bądź pracą protetyczną (licówką, koroną) zapewnia idealną szczelność brzeżną. więcej »
Dodano: 2012-06-19
PENTRONCena: 125 zł

Build-It zestaw z pistoletem

 Build-It zestaw z pistoletem

Jest to materiał kompozytowy przeznaczony do odbudowy zrębu koronowego. Wypełniacz stanowią drobno pocięte włókna szklane. Jest dobrze widoczny na zdjęciach rtg, uwalnia fluor. więcej »
Dodano: 2012-06-19
PENTRONCena: 735 zł

Artiste Macerick Tint - podbarwiacz 4g

 Artiste Macerick Tint - podbarwiacz 4g

Podbarwiacze Maveric Tints łączą się chemicznie z kompozytami dzięki istniejącej warstwie inhibicyjnej na powierzchni spolimeryzowanej zębiny, są w pełni kompatybilne ze wszystkimi kompozytami światłoutwardzalnymi. więcej »
Dodano: 2012-06-19
PENTRONCena: 89 zł

Artiste zestaw COSMETIC F/C (12x4g strzykawka + 8x1g stain)

 Artiste zestaw COSMETIC F/C (12x4g strzykawka + 8x1g stain)

Zestaw wprowadzający zawiera: 12 x 4g strzykawek Artiste: 4 - zębinowe w kolorach: Bleach, Extra Bleach, Super Bleach, Movie Star White; 1 - Bleach Enamel; 5 - opakerów: A, B, C, D i Bleach Opaque; 2 - specjalne brzegi sieczne: Milky White Incisal i Super Clear Incisal. 8 - 1g strzykawek tzw. Artiste Maveric Tints (podbarwiaczy) w kolorach:szary, niebieski, brązowy do bruzd, różowy, żółty, opakerowy biały, opakerowy uniwersalny, opakerowy żółty. więcej »
Dodano: 2012-06-19
PENTRONCena: 1800 zł

Filtek Z550 ZESTAW 4 STRZYKAWEK

 Filtek Z550 ZESTAW 4 STRZYKAWEK

3M ESPE - światowy lider innowacji w dziedzinie technologii nanowypełniaczy w stomatologii - stworzył nowy nanohybrydowy materiał kompozytowy. Wypróbuj Filtek Z550 - nowe niezawodne rozwiązanie w odpowiedzi na szeroki zakres potrzeb pacjentów. Filtek Z550 - główne cechy i korzyści: Wskazany do stosowania do wszystkich typów wypełnień bezpośrednich. Posiada doskonałe właściwości użytkowe. Zapewnia wysoki poziom estetyki Łatwy do polerowania. Połysk, który utrzymuje się dłużej. 12 najpopularniejszych odcieni/wybór odcieni zębinowych. Zestaw 4 strzykawek ( 4 dowolne kolory) Dostępne kolory: A1, A2, A3, A3.5, B3, C2, D3, OA2 GRATIS DODAJEMY Adper Single Bond 2 refill ( jednobutelkowy system łączący z nanowypełniaczem- butelka 6ml) więcej »
Dodano: 2012-06-19
3M ESPECena: 460 zł

Filtek Ultimate Zestaw profesjonalny

 Filtek Ultimate Zestaw profesjonalny

Filtek Ultimate jest najnowszym nanokompozytowym materiałem 3M ESPE przeznaczonym do wysoce estetycznych wypełnień ubytków w zębach przednich i bocznych. Nowy materiał jest bezkompromisowy z punktu widzenia estetyki, również w przypadku prostych prac wykonywanych jednym odcieniem. Filtek Ultimate zapewnia także jeszcze lepsze właściwości użytkowe oraz lepszą polerowność w porównaniu do swojego poprzednika - Filtek Supreme XT. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii nowy produkt gwarantuje ponadto najlepsze parametry utrzymania połysku wśród materiałów kompozytowych oferowanych na rynku, wysoką odporność mechaniczną i niską ścieralność. Dodatkowymi zaletami Filtek Ultimate jest widoczność odcieni transparentnych na zdjęciach rtg oraz poprawiona fluorescencja materiału. Zalety: doskonała estetyka wyjątkowa polerowalność lepsze parametry utrzymania połysku poprawiona fluorescencja przezierność szkliwa = przezierność szkliwa naturalnego zęba nowe odcienie body poprawione właściwości użytkowe więcej »
Dodano: 2012-06-19
3M ESPECena: 1750 zł

Single Bond Universal

 Single Bond Universal

Single Bond TM Universal - naprawdę wszechstronny Wytrawianie całkowite, selektywne czy samowytrawianie - nie ma znaczenia, którą technikę wybierzesz - Single Bond Universal jest jedynym systemem łączącym, którego potrzebujesz. Za pomocą prostej i wygodnej procedury aplikacji możesz go stosować do uzupełnień bezpośrednich i pośrednich. Single Bond Universal bez konieczności aplikacji dodatkowego primera łączy wszystkie powierzchnie, w tym szkliwo, zębinę, ceramikę szklaną, tlenek cyrkonu, tlenek glinu, stopy metali szlachetnych i nieszlachetnych oraz kompozyty. więcej »
Dodano: 2012-06-19
3M ESPECena: 320 zł

Filtek Ultimate ZESTAW 4 STRZYKAWEK

 Filtek Ultimate ZESTAW 4 STRZYKAWEK

Filtek Ultimate jest najnowszym nanokompozytowym materiałem 3M ESPE przeznaczonym do wysoce estetycznych wypełnień ubytków w zębach przednich i bocznych. Nowy materiał jest bezkompromisowy z punktu widzenia estetyki, również w przypadku prostych prac wykonywanych jednym odcieniem. Filtek Ultimate zapewnia także jeszcze lepsze właściwości użytkowe oraz lepszą polerowność w porównaniu do swojego poprzednika - Filtek Supreme XT. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii nowy produkt gwarantuje ponadto najlepsze parametry utrzymania połysku wśród materiałów kompozytowych oferowanych na rynku, wysoką odporność mechaniczną i niską ścieralność. Dodatkowymi zaletami Filtek Ultimate jest widoczność odcieni transparentnych na zdjęciach rtg oraz poprawiona fluorescencja materiału. Zalety: doskonała estetyka wyjątkowa polerowalność lepsze parametry utrzymania połysku poprawiona fluorescencja przezierność szkliwa = przezierność szkliwa naturalnego zęba nowe odcienie body poprawione właściwości użytkowe więcej »
Dodano: 2012-06-19
3M ESPECena: 680 zł

AQUASIL ULTRA

 AQUASIL ULTRA

Aquasil Ultra to precyzyjna masa A-silikonowa przeznaczona do wszystkich technik pobierania wycisków. Wyróżnia się właściwościami hydrofilnymi porównywalnymi z masami polieterowymi oraz największą wytrzymałością na rozrywanie. Dostępna w pełnej gamie mas o różnym stopniu lepkości oraz we wszystkich formach opakowań do mieszania: ręcznego, w pistolecie oraz maszynowego (DECA). Aquasil Ultra to pewność dokładnego wycisku dla technika oraz idealnego uzupełnienia protetycznego dla lekarza. więcej »
Dodano: 2012-06-19
DensplyCena: 435 zł

3 x SDR REFILL PROMOCJA

 3 x SDR REFILL PROMOCJA

• Jednorazowa aplikacja warstw grubości 4mm • Doskonała samoistna adaptacja do ścian ubytku nie wymagająca upychania • Kompatybilność ze wszystkimi systemami wiążącymi i kompozytami. SDR - to nowa technologia kompozytowa zastosowana w kompozycie SDR, która dokonała metamorfozy klasycznej techniki wypełniania zębów bocznych - trudne do odbudowy ubytki w zębach bocznych mogą być wypełniane teraz dokładniej (idealna adaptacja), trwalej (lepsza szczelność brzeżna ) i szybciej (krótsza procedura). Najnowszy półpłynny kompozyt SDR jest przeznaczony do zastosowania jako podkład w grubej warstwie pod wypełnienia kompozytowe w odcinku bocznym. Można go jednorazowo aplikować aż do 4mm grubości. Możliwość aplikacji jednowarstwowo dużych porcji kompozytu stanowi istotny przełom w skróceniu czasu zabiegu. ZWIĘKSZONA GŁĘBOKOŚĆ POLIMERYZACJI Podstawową zaletą półpłynnego kompozytu jest możliwość spolimeryzowania go w warstwie o grubości aż do 4mm. SDR wykazuje taką niezwykłą właściwość dzięki innowac więcej »
Dodano: 2012-06-19
DensplyCena: 645 zł

Pielęgnacja zębów

Zdrowy, biały uśmiech jest jednym z wyznaczników piękna, a regularne mycie zębów odpowiednimi pastami pozwoli chronić je przed próchnicą, zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, oczyści z resztek jedzenia, a także pomoże dbać o świeży oddech. Do pełniejszego czyszczenia zębów warto używać też nici dentystycznych, które pomagają usunąć zanieczyszczenia z trudno dostępnych dla szczoteczki przestrzeni między zębami. Jeśli zaś chcemy się cieszyć pięknym, białym uśmiechem, przydadzą nam się specjalne żele oraz plastry wybielające.