Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Płyny do soczewek

Płyny do soczewek

Płyny do soczewek kontaktowych

 Płyny do soczewek kontaktowych

Oferujemy płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych wielu renomowanych producentów m. in. Bausch&Lomb, Alcon, Menicon, Zeiss i inne. więcej »
Dodano: 2016-03-18
Brak danych

Płyn ReNu MultiPlus 360 ml. Optyk

Płyn ReNu MultiPlus 360 ml. Optyk

Płyn ReNu Multi Plus 360 ml Orginalnie zapakowany w tym 1 pojemniczek na soczewki Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek ReNu® MultiPlus® Solution to sprawdzona i zaufana marka. Od ponad 10 lat, specjaliści zalecają płyn ReNu® MultiPlus® i jest on z sukcesem stosowany przez miliony użytkowników soczewek kontaktowych. ReNu® MultiPlus® skutecznie zabija bakterie i usuwa zanieczyszczenia już w 4 godziny, dzięki czemu pomaga utrzymać twoje miękkie soczewki kontaktowe w komforcie, a twoje oczy w zdrowiu. ReNu® MultiPlus™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. Zawiera Hydranate™ - składnik, który skutecznie usuwa osady białkowe. Sterylny i izotoniczny Delikatny i jednocześnie skuteczny Przy użyciu tego płynu możesz delikatnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe Zawiera Poloksaminę, która czyści i zapewnia komfort więcej »
Dodano: 2012-12-25
Bausch&LombCena: 34.9 zł

Płyn Horien 500 ml. Optyk

Płyn Horien 500 ml. Optyk

Horien No Roub Multi Purpose Solution 500 ml. Płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Multi-Purpose Solution - czyści - wypłukuje - dezynfekuje - nawilża i konserwuje - usuwa osady białkowe bez konieczności pocierania soczewki Identyfikacja: Roztwór klarowny, bezbarwny. Horien Multi-Purpose Solution jest jałowym, buforowym, izotonicznym roztworem wodnym zawierającym bufor borowy i chlorek sodu oraz sól sodową (EDTA) i (PHMB) jako konserwanty. Skład: Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Poloxamine, Boric acid, Sodium chloride, Sodium borate, HPMC. Siedem unikalnych składników, które zapewniają pełną dezynfekcją i nawilżenie. Typ: płyn pielęgnacyjny do miękkich soczewek w tym silikonowo-hydrożelowych Producent: Horien więcej »
Dodano: 2012-12-25
HorienCena: 21.9 zł

ReNu Multi Plus 360 ml

 ReNu Multi Plus 360 ml

ReNu® MultiPlus™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. •Zawiera Hydranate™ - składnik, który skutecznie usuwa osady białkowe. Sterylny i izotoniczny •Delikatny i jednocześnie skuteczny Przy użyciu tego płynu możesz delikatnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe •Zawiera Poloksaminę, która czyści i zapewnia komfort Poloksamina usuwa lipidy i zanieczyszczenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza ora więcej »
Dodano: 2011-08-27
Bausch&LombCena: 32.9 zł