Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Suplementy diety

Suplementy diety

Produkty od 321 do 340 z 479

Onyx Plus

 Onyx Plus

Minerały dla dorosłych w płynie. Mimo iż minerały są trudno przyswajalne, to jednak dobór ich proporcji oraz kilku witamin stawiają Onyx Plus na bardzo wysokim poziomie przyswajalności. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 109.2 zł

Waga:550 g

Złoty Zestaw

 Złoty Zestaw

Jeśli interesuje Cię szybki start i kariera we współpracy z firmą Akuna, Złoty Zestaw jest właśnie dla Ciebie. W złotym zestawie otrzymujesz szeroką gamę produktów firmy Akuna w bardzo atrakcyjnej cenie, dodatkowe korzyści to: stały 40% rabat na wszystkie produkty, deklaracja członkowska, natychmiastowy awans na stopień menadżerski oraz aktywne wsparcie w celu wdrożenia w program partnerski-łącznie z programem specjalnym '' Auto za 1 zł ''. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. Abyśmy mogli Cię lepiej obsłużyć, bardzo cenna dla nas będzie Twoja opinia. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 4698 zł

Oksiracetam

Zwiększa zdolność uczenia się, wpływa pozytywnie na procesy kognitywne, poprawia pamięć, rozwija uwagę i koncentrację. Silniejszy i lepiej przyswajalny od popularnego piracetamu. Szybki efekt działania. więcej »
Dodano: 2013-08-08
Brak danychCena: 83.9 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

L-Tyrozyna

L-Tyrozyna to aminokwas, prekursor noradrenaliny i dopaminy. L-Tyrozyna niweluje poziom stresu, dlatego sprawdza się bardzo dobrze w trakcie ważnych egzaminów czy też stresogennych wydarzeń. L-Tyrozyna znakomicie regeneruje organizm, zarówno od strony psychicznej jak i również fizycznej. więcej »
Dodano: 2013-08-08
Brak danychCena: 29.5 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

Zestaw Powitalny

 Zestaw Powitalny

Zestaw ten zawiera: deklarację członkowską i 4 butelki Alveo po bardzo korzystnej cenie, nabywając ten zestaw masz możliwość awansu na poziom menadżerski na specjalnych zasadach jednocześnie otrzymujesz stały 40% rabat na wszystkie produkty firmy Akuna i dokonujesz zakupu tyko tych produktów które potrzebujesz w czasie który Tobie odpowiada, bierzesz również udział w programie '' Auto za 1 zł ''. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Akuna KanadaCena: 588 zł

Waga:4800 g
Skład:4 butelki Alveo+deklaracja+katalog

Alveo

 Alveo

Produkt codziennego stosowania dla dzieci i dorosłych w profilaktyce zdrowia, oraz jako wspomaganie leczenia. Szersze informacje uzyskasz przechodząc do naszej strony, zachęcamy do otwierania zakładek i przed podjęciem decyzji próbne złożenie zamówienia, dzięki temu będzie zapoznasz się z wszystkimi korzyściami-zamówienie takie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty. Po zapoznaniu się z korzyściami, jeśli mimo wszystko zrezygnujemy możemy takie zamówienie jednym kliknięciem anulować, nawet jeśli tego nie zrobimy i do trzeciego dnia roboczego następnego miesiąca nie opłacimy tego zamówienia, system automatycznie je usunie bez żadnych konsekwencji finansowych. Zachęcamy do odważnego poruszania się po naszej stronie,dzięki czemu możesz bez ryzyka zyskać więcej. Pozdrawiamy i życzymy zadowolenia z naszych produktów oraz usług oferowanych dla Twojej satysfakcji. Prosimy o pozostawienie dla nas Twojej opinii na temat obsługi i produktów, mile widziane również sugestie. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Akuna KanadaCena: 147 zł

Waga:1200 g
Zastosowania:Profilaktyka i wspomaganie leczenia

Fenylopiracetam

Fenylopiracetam posiada właściwości nootropowe, neuroprotekcyjne, przeciwlękowe oraz psychostymulacyjne. Pomaga w szybkim przyswajaniu wiedzy. Poprawa pamięć oraz koncentrację. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Brak danychCena: 82.9 zł

Waga:1 g
Zastosowania:Neurodoping

Nefiracetam

Nefiracetam - jego unikalny mechanizm działania poprawia pamięć, rozwija uwagę oraz pomaga w szybkim uczeniu się. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Brak danychCena: 54.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Pikamilon (Picamilon)

W zależności od dawki Pikamilon (Picamilon) może działać uspokajająco bądź psychostymulująco. Dzięki Pikamilonowi można w większym stopniu uwierzyć w swoje umiejętności, działa przeciwlękowo. Regeneruje stany osłabienia psychicznego. Po podaniu doustnym, Pikamilon łatwo przekracza barierę krew/mózg, a po jej przekroczeniu, ulega hydrolizie do cząsteczki GABA (kwasu gamma amino-masłowego) oraz witaminy B3(niacyny). więcej »
Dodano: 2013-08-05
Brak danychCena: 64.9 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

Sulbutiamina

Aktywuje obszary mózgu odpowiedzialne za decyzje, w sposób skuteczny rozwija funkcje umysłowe, poprawia zdolność zapamiętywania, rozwija zdolność koncentracji. Niweluje poczucie lęku, poprawia kontakty międzyludzkie, jest skutecznym środkiem poprawiającym funkcje seksualne u mężczyzn, którzy mają problem z zaburzeniem erekcji wywołanym na tle psychicznym. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 34.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Cytykolina (CDP-Cholina)

Cytykolina (CDP-Cholina) w odróżnieniu od choliny z łatwością przekracza barierę krew-mózg. Cytykolina powinna być stosowana z innymi związkami nootropowymi np. Noopept ponieważ w trakcie stosowania związków nootropowych wzrasta zapotrzebowanie na acetylocholiny, których dostarcza cytykolina. Cytykolina podnosi wydajność intelektualna, wzmacnia działanie innych związków nootropowych, aktywuje w mózgu obszar odpowiedzialny za supianie sie. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 36.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Fenibut (Phenibut)

Fenibut (Phenibut) jest związkiem, który został zsyntetyzowany w ubiegłym stuleciu w ZSRR. Posiada właściwości nootropowe oraz przeciwlękowe, normalizuje sen, wyzwala hormon wzrostu oraz regeneruje organizm po wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Działnie Fenibutu w widoczny sposób poprawia pamięć, koncentrację jak i również rozwija uwagę. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 35.9 zł

Waga:15 g

INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Mg

 INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Mg

Biochelat Zn-Cu-Mg 250ml. Suplement diety , w którym niezmiernie ważny dla organizmu cynk, występuje w postaci bio-chelatu, co zapewnia, że jest on maksymalnie przyswajalny przez organizm. Zn-Cu-Mg został stworzony, aby uzupełnić niedobory nieocenionych dla zdrowia mikroelementów: cynku, miedzi i magnezu. Szczególnie polecany osobom narażonym na wzmożony wysiłek fizyczny, stres oraz nadużywającym alkoholu, nikotyny i kofeiny.Preparat ten występuje w formie płynu, nie został więc wzbogacony substancjami wypełniającymi i przeciwzbrylającymi jak w przypadku tabletek, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów jest więc dużo łagodniejszy dla wątroby. Sposób użycia: ½ łyżeczki do herbaty (2,5ml) na dobę. Zalecaną ilość zmieszać z ½ szklanki wody lub soku owocowego, warzywnego, sporządzony roztwór wypić. Skuteczność została potwierdzona testami in vivo. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. więcej »
Dodano: 2013-07-27
Invex RemediesCena: 33 zł

INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Cr

 INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Cr

Biochelat Zn-Cu-Cr 250ml. Suplement diety stworzony, aby uzupełnić niedobory niezmiernie ważnych mikroelementów: cynku, miedzi i chromu. Cynk występuje w postaci bio-chelatu, co zapewnia, że jest on maksymalnie przyswajalny przez organizm. Szczególnie polecany osobom chorym na cukrzycę, osobom narażonym na ciągły stres oraz nadmierny wysiłek. Pomaga w zapobieganiu otyłości ( przyspiesza metabolizm). Zalecany jest również w chorobach oczu. Preparat ten występuje w formie płynu, nie został więc wzbogacony substancjami wypełniającymi i przeciwzbrylającymi jak w przypadku tabletek, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów jest więc dużo łagodniejszy dla wątroby. Sposób użycia: ½ łyżeczki do herbaty (2,5ml) na dobę. Zalecaną ilość zmieszać z ½ szklanki wody lub soku owocowego, warzywnego, sporządzony roztwór wypić. Skuteczność została potwierdzona testami in vivo. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. więcej »
Dodano: 2013-07-27
Invex RemediesCena: 39 zł

Koktajl Odżywczy

Koktajl Odżywczy Herbalife to świetny zamiennik posiłku. Można go stosować 1 raz dziennie, aby wspierać dietę i dożywić organizm lub 2 razy dziennie jeśli interesuje nas odchudzanie i poprawa sylwetki. Koktajl charakteryzuje mała wartość kaloryczna, a duże właściwości odżywcze. Koktajl jest sycący i wypełniony cennymi składnikami odżywczymi. więcej »
Dodano: 2013-07-13
Herbalife

Waga:550 g
Zastosowania:odchudzanie
odżywianie
zamiennik posiłku

ONYX Plus - Zestaw naturanych minerałów oraz pierwiastków śladowych w płynie

ONYX Plus - Zestaw naturanych minerałów oraz pierwiastków śladowych w płynie

ONYX Plus - zestaw naturalnych minerałów i pierwiastków śladowych z witaminą D3 wzbogacony o ekstrakty ziołowe kanadyjskiej firmy Akuna. Dzięki ONYX Plus: - dostarczysz organizmowi niezbędnych minerałów i pierwiastków śladowych - dostarczysz minerały w odpowiedniej proporcji - wspomożesz funkcjonowanie układu nerwowego - przyspieszysz leczenie chorób związanych z niedoborem wapnia - poprawisz pracę przewodu pokarmowego i pozbędziesz się zaparć - wspomożesz pracę mięśni i regeneracji powysiłkowej Zadbaj o swoje dobre zdrowie i samopoczucie już dziś! więcej »
Dodano: 2013-07-08
Akuna Health Products Inc.Cena: 105 zł

Zastosowania:uzupełnienie minerałów

MASTERvit - Zestaw naturanych witamin w płynie

MASTERvit - Zestaw naturanych witamin w płynie

MASTERvit - zestaw naturalnych witamin wzbogacony o ekstrakty ziołowe kanadyjskiej firmy Akuna. Zadbaj o swoje dobre zdrowie i samopoczucie już dziś! więcej »
Dodano: 2013-07-08
Akuna Health Products Inc.Cena: 109.2 zł

Zastosowania:uzupełnienie witamin

Probiotyki AkuPRO - 20 mld bakterii z 13 szczepów w jednej kapsułce

Probiotyki AkuPRO - 20 mld bakterii z 13 szczepów w jednej kapsułce

AkuPRO to unikatowa kompozycja żywych kultur organizmów probiotycznych i fruktooligosacharydów, których stosowanie pomaga odbudować mikroflorę jelit oraz na długo i w optymalny sposób wspomagać regulację pracę przewodu pokarmowego. Każdy ze znanych szczepów żywych kultur bakterii ma określone działanie. W skład AkuProbiotics wchodzą miliardy żywych bakterii, pochodzących z 13 szczepów, które wybrane zostały tak, aby w optymalny sposób oddziaływać na organizm człowieka. AkuPRO sprawi, że: • Odbudujesz florę jelit, którą niszczysz codziennym pożywieniem • Zniwelujesz problem wzdęć, gazów i problemów trawiennych • Wzmocnisz swoją odporność • Zregenerujesz Twój organizm po radio- lub chemioterapii • Twój organizm będzie lepiej wchłaniał składniki odżywcze • Zapobiegniesz biegunce i bólom brzucha • Będziesz bardziej odporny na pasożyty przewodu pokarmowego • Łatwiej będzie Ci walczyć z otyłością więcej »
Dodano: 2013-07-08
Akuna Health Product Inc.Cena: 62.3 zł

Zastosowania:probiotyki
wzmocnienie odporoności
odbudowa flory jelitowej

AkuC - Naturalna witamina C w płynie

AkuC - Naturalna witamina C w płynie

AkuC - rewelacyjna, naturalna witamina C w płynie z dodatkiem soku żurawinowego oraz ekstraktów z owoców granatowca właściwego, która w 100% pokryje zapotrzebowanie Twojego organizmu na tą cenną witaminę! Zadbaj o swoje dobre zdrowie i samopoczucie już dziś! więcej »
Dodano: 2013-07-08
Akuna Health Product Inc.Cena: 109.2 zł

Zastosowania:uzupełnienie witaminy C
wzmocnienie odporności
ochrona przed wolnymi rodnikami

Noopept

Noopept po krótkim czasie stosowania w sposób skuteczny poprawia pamięć. Udowodnione jest jego skuteczne działanie na poprawienie zdolności skupienia się. więcej »
Dodano: 2013-07-06
Brak danychCena: 36.9 zł

Waga:1 g
Zastosowania:na pamięć
na koncentrację
szybka nauka