Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły higieniczne

Artykuły higieniczne

Podpaski wielorazowe z bawełny organicznej

 Podpaski wielorazowe z bawełny organicznej

Nie bójcie się tego prać. Zmiana podpaski wielorazowej odbywa się na tych samych zasadach co jednorazowa. Po zdjęciu zużytej podpaski wystarczy ją przechować w małej kopertówce przeznaczonej do przechowywania tego typu materiałów. Pranie wymaga wcześniejszego przepłukania w celu pozbycia się nadmiaru wydzieliny. Warto zadbać o to jaki materiał dotyka naszych dróg rodnych. więcej »
Dodano: 2014-02-11
Blueberry

Rozmiar:uniwersalny
Ilość w opakowaniu:1 szt.
Ze skrzydełkami:tak
Kształt:anatomiczny

Podpaski bella Perfecta

Podpaski bella perfecta to wyrób czysto Polski, korzystna cena gwarantuje atrakcyjność wyrobu, różne rodzaje : blue, rose, violet , maxi green (op.9szt.), delikatne i komfortowe w użyciu. więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 3.7 zł

Rozmiar:różne
Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Podpaski Bella Perfekta

Podpaski Bella Perfekta blue, green , rose , violet w opakowaniach 10 + 10 ( gratis 50% drugie opakowanie ) więcej »
Dodano: 2012-12-19
BellaCena: 5.55 zł

Ilość w opakowaniu:20 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Podpaski higieniczne na Dzień - cena z kartą Tiens 21zł z aktywnym tlenem i jonami ujemnymi

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii Podwójnego Wkładu (aktywnego tlenu i jonów ujemnych) podpaski AIRIZ wspomagają ochronę naturalnej zdolności organizmu kobiety do oczyszczania się, hamują rozwój szkodliwych bakterii, wspomagają krążenie krwi, przyspieszają metabolizm, dodają energii. Nie zawierają żadnych leków ani składników chemicznych, nie powodują efektów ubocznych. Opatentowany wkład anionowy podpasek AIRIZ wydziela do 6100 jonów ujemnych/cm3. Jest to najwyższe stężenie anionów w podpaskach higienicznych. Znaczenie jonów ujemnych - anionów • Aniony to pozbawione zapachu i smaku, niewidoczne cząsteczki. • Mają szczególne znaczenie dla ludzkiego zdrowia i nazywane są „witaminami z powietrza”. • Mają potężną moc zwalczania drobnoustrojów i bakterii; im wyższe stężenie jonów ujemnych w powietrzu, tym mniejsza ilość drobnoustrojów. • Gdy stężenie anionów wzrasta powyżej 5000/cm3, ludzki organizm wykazuje zwiększoną odporność i zdolność zwalczania stanów zapalnych więcej »
Dodano: 2012-03-11
TIENSCena: 26 zł

Ilość w opakowaniu:10 szt.
Ze skrzydełkami:tak

Artykuły higieniczne

Każdy z nas lubi czuć się czysto i świeżo. Zapewnia to nam niezbędne poczucie komfortu. W naszym dążeniu do ulepszaniu higieny osobistej, ulepszamy i inwestujemy w urządzenia sanitarne, zapewniamy też sobie wygodne w użytkowaniu artykuły higieniczne, które pomagają nam dbać o czystość oraz pielęgnują nasze ciało. Oczywiście papier toaletowy czy podpaski i tampony stanowią niezbędne wyposażenie łazienek i toalet większości domów. Coraz częściej, aby zapewnić sobie komfort świeżości, korzystamy także z chusteczek do mycia czy z wkładek higienicznych.