Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły do depilacji

Artykuły do depilacji

Laser Elight

Profesjonalne lasery do depilacji. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Numer telefonu dostępny w zakładce "kontakt". więcej »
Dodano: 2013-12-03
Brak danych

Wosk miodowy 100ml

 Wosk miodowy 100ml

Aplikatory o poj.100 g ze stałą, szeroką rolką,gwarantującą optymalną aplikację wosku na dużych obszarach skóry. Wosk o złocistej miodowej konsystencji do usuwania owłosienia z okolic twarzy i ciała. Jest łatwy do rozprowadzenia, gwarantuje doskonałą przyczepność i skuteczną depilację zarówno krótkich, jak i normalnej długości włosów oraz silnego zarostu. Rekomendowany dla skór normalnych. Skład: Colophonium, Glyceryl Rosinate więcej »
Dodano: 2011-08-02
Top WaxCena: 6.5 zł

Pasta Cukrowa

 Pasta Cukrowa

Depilacja pastą cukrową to najstarsza metoda depilacji stosowana w krajach orientu. Metoda całkowicie naturalna, do produkcji pasty używa się tylko naturalnych składników (cukier, sok cytrynowy, olej słonecznikowy). więcej »
Dodano: 2011-06-28
HalawaCena: 43 zł

Skład:cukier
olej słonecznikowy
sok cytrynowy (nie zawiera konserwantów i barwników)
Pojemność:200 ml

Podgrzewacz wosku z bazą Sonobella Deluxe + 2 woski, paski i kosmetyk

 Podgrzewacz wosku z bazą Sonobella Deluxe + 2 woski, paski i kosmetyk

Profesjonalny zestaw do depilacji woskiem, zawiera wszystko czego potrzebujesz: - Podgrzewacz firmy Sonobella Italia - 2 woski: 1 szeroka rolka miodowy, 1 wąska rolka różany - 2x60ml kosmetyki przed i po depilacji w spray'u - 100 sztuk pasków fizelinowych Zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Możliwość podłączenia trzech podgrzewaczy w jeden zestaw. więcej »
Dodano: 2011-06-01
Sonobella ItaliaCena: 82 zł