Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria do okularów

Akcesoria do okularów

Produkty od 21 do 24 z 24

Akcesoria okularowe Łódź

 Akcesoria okularowe Łódź

Akcesoria do okularów. Ściereczki, sznureczki, etui na okulary, płyny do mycia szkieł, płyny do soczewek i inne. więcej »
Dodano: 2011-12-07
Brak danych

Akcesoria, części, serwis.

 Akcesoria, części, serwis.

Akcesoria do okularów: etui, nakładki polaryzacyjne, noski do okularów, ściereczki, sznureczki na okulary, uchwyty do okularów, płyny czyszczące, obturatory, części zamienne i wiele innych. więcej »
Dodano: 2011-11-04
Szeroki wybór producentów.

Etui do okularów. Klasyczne i luksusowe

 Etui do okularów. Klasyczne i luksusowe

Wszystkie etui do okularów proponowane w naszej ofercie są bezpieczne. Chronią przed zgnieceniem. Wyściełane miękką imitacją aksamitu są idealną ochroną przed niszczeniem soczewek okularowych. Oferta klasyczna dla osób starszych, etui jak torebeczki dla nastolatek (w panterkę lub w kwiatki). Kolorowe etui dla dzieci oraz do przypięcia do paska dla mężczyzn. Polecam etui do okularów jako idealny pomysł na prezent. Ozdobnie zapakujemy więcej »
Dodano: 2011-10-27
Brak danychCena: 30 zł

Luksusowe łańcuszki do okularów francuskiego producenta

 Luksusowe łańcuszki do okularów francuskiego producenta

UBIERZ ŁADNIE OKULARY Stosowanie łańcuszka do okularów pomaga, aby okulary były zawsze w pobliżu. Doskonałe wzory powodują, że łańcuszek jest nie tylko dobrym rozwiązaniem praktycznym ale staje się biżuterią. Produkty francuskiej produkcji Subtelne wzory przy dobrej trwałości Jubilerskie pudełko w komplecie Ukochana osoba będzie wdzięczna za taki prezent - w dodatku idealnie opakowany Akcesoria te nie są dostępne w sklepach stacjonarnych co wpływa na ich wyjątkowość i oryginalność. więcej »
Dodano: 2011-10-27
Brak danychCena: 55 zł