Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria do soczewek

Akcesoria do soczewek

Płyny do soczewek kontaktowych

 Płyny do soczewek kontaktowych

Oferujemy płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych wielu renomowanych producentów m. in. Bausch&Lomb, Alcon, Menicon, Zeiss i inne. więcej »
Dodano: 2016-03-18
Brak danych

Akcesoria do soczewek kontaktowych

 Akcesoria do soczewek kontaktowych

Posiadamy szeroki wybór w płynów do soczewek kontaktowych i pojemników na soczewki kontaktowe różnych firm. Oferowane przez nas akcesoria są w wielu ciekawych kolorach. więcej »
Dodano: 2015-01-16
Brak danych

Akcesoria do soczewek kontaktowych

 Akcesoria do soczewek kontaktowych

Oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria do soczewek kontaktowych taki jak: - płyny do pielęgnacji - krople nawilżające - pudełeczka na soczewki kontaktowe więcej »
Dodano: 2014-06-26
Brak danych

Akcesoria i płyny do soczewek

 Akcesoria i płyny do soczewek

Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów i płynów do soczewek renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą państwo m.in.: płyny pielęgnacyjne krople nawilżające i wiele innych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! więcej »
Dodano: 2013-06-18
Brak danych

Płyn ReNu MultiPlus 360 ml. Optyk

Płyn ReNu MultiPlus 360 ml. Optyk

Płyn ReNu Multi Plus 360 ml Orginalnie zapakowany w tym 1 pojemniczek na soczewki Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek ReNu® MultiPlus® Solution to sprawdzona i zaufana marka. Od ponad 10 lat, specjaliści zalecają płyn ReNu® MultiPlus® i jest on z sukcesem stosowany przez miliony użytkowników soczewek kontaktowych. ReNu® MultiPlus® skutecznie zabija bakterie i usuwa zanieczyszczenia już w 4 godziny, dzięki czemu pomaga utrzymać twoje miękkie soczewki kontaktowe w komforcie, a twoje oczy w zdrowiu. ReNu® MultiPlus™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. Zawiera Hydranate™ - składnik, który skutecznie usuwa osady białkowe. Sterylny i izotoniczny Delikatny i jednocześnie skuteczny Przy użyciu tego płynu możesz delikatnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe Zawiera Poloksaminę, która czyści i zapewnia komfort więcej »
Dodano: 2012-12-25
Bausch&LombCena: 34.9 zł

Płyn Horien 500 ml. Optyk

Płyn Horien 500 ml. Optyk

Horien No Roub Multi Purpose Solution 500 ml. Płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Multi-Purpose Solution - czyści - wypłukuje - dezynfekuje - nawilża i konserwuje - usuwa osady białkowe bez konieczności pocierania soczewki Identyfikacja: Roztwór klarowny, bezbarwny. Horien Multi-Purpose Solution jest jałowym, buforowym, izotonicznym roztworem wodnym zawierającym bufor borowy i chlorek sodu oraz sól sodową (EDTA) i (PHMB) jako konserwanty. Skład: Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Poloxamine, Boric acid, Sodium chloride, Sodium borate, HPMC. Siedem unikalnych składników, które zapewniają pełną dezynfekcją i nawilżenie. Typ: płyn pielęgnacyjny do miękkich soczewek w tym silikonowo-hydrożelowych Producent: Horien więcej »
Dodano: 2012-12-25
HorienCena: 21.9 zł

Soczewki kontaktowe Acuve, Oasis

 Soczewki kontaktowe Acuve, Oasis

Szkła kontaktowe Oasis Acuve w najniższych cenach. Już za 6 sztuk dwutygodniowych soczewek kontaktowych zapłacisz nawet mniej niż 60 zł! Sprawdź! więcej »
Dodano: 2012-08-21
Johnson&JohnsonCena: 59 zł

Soczewki Acuvue Oasys 6szt. Johnson&Johnson

Najnowsze soczewki firmy Johnson&Johnson. Polecane osobom, które dotychczas miały problem z długim noszeniem soczewek. więcej »
Dodano: 2012-07-20
Brak danychCena: 61.99 zł

Soczewki Soflens 59 6 szt

Innowacyjna technologia zapewnia wyjątkowy komfort noszenia oraz łatwość posługiwania się soczewką, a także łatwiejsze dopasowanie. więcej »
Dodano: 2012-07-20
Brak danychCena: 39.99 zł

ReNu Multi Plus 360 ml

 ReNu Multi Plus 360 ml

ReNu® MultiPlus™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. •Zawiera Hydranate™ - składnik, który skutecznie usuwa osady białkowe. Sterylny i izotoniczny •Delikatny i jednocześnie skuteczny Przy użyciu tego płynu możesz delikatnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe •Zawiera Poloksaminę, która czyści i zapewnia komfort Poloksamina usuwa lipidy i zanieczyszczenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza ora więcej »
Dodano: 2011-08-27
Bausch&LombCena: 32.9 zł

Pojemnik do przechowywania soczewek

Pojemnik do przechowywania soczewek

Pojemnik do bezpiecznego przechowywania soczewek. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Płyn do soczewek 120ml MAX OPTIFRESH

Płyn do soczewek 120ml MAX OPTIFRESH

Pojemność: 120ml Do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych Rekomendowany przez ColourVue     Nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania).  Wystarczy przepłukać soczewki  i pozostawić je na 4 godziny zanurzone w płynie. Wyjątkowa kombinacja składników umożliwia łatwą pielęgnację soczewek kontaktowych przy użyciu tylko jednego produktu!   Skład płynu : - Polyhexanide - środek dezynfekujący & konserwujący   z ogromną skutecznością utrzymuje twoją soczewkę wolną od bakterii i zarazków - Poloxamer - usuwa białko i brud z soczewki.  - HYPROMELLOSE- tworzy tarczę na soczewce, zachowuje wilgoć zapobiega suchość i smaruje soczewkę dla  długotrwałego komfortu noszenia twoich soczewek - SODIUM PHOSPHATE BUFFER- utrzymuje odpowiednie PH                      Nie wymaga czyszczenia ręcznego  Usuwa osady białkowe  Nie jest konieczny dodatkowy preparat enzymatyczny  więcej »
Dodano: 22.07.2010

Płyn do soczewek 360ml MAX OPTIFRESH

Płyn do soczewek 360ml MAX OPTIFRESH

Pojemność: 360ml Do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych Rekomendowany przez ColourVue    Nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania).  Wystarczy przepłukać soczewki  i pozostawić je na 4 godziny zanurzone w płynie. Wyjątkowa kombinacja składników umożliwia łatwą pielęgnację soczewek kontaktowych przy użyciu tylko jednego produktu!   Skład płynu : - Polyhexanide - środek dezynfekujący & konserwujący   z ogromną skutecznością utrzymuje twoją soczewkę wolną od bakterii i zarazków - Poloxamer - usuwa białko i brud z soczewki.  - HYPROMELLOSE- tworzy tarczę na soczewce, zachowuje wilgoć zapobiega suchość i smaruje soczewkę dla  długotrwałego komfortu noszenia twoich soczewek - SODIUM PHOSPHATE BUFFER- utrzymuje odpowiednie PH                    Nie wymaga czyszczenia ręcznego  Usuwa osady białkowe  Nie jest konieczny dodatkowy preparat enzymatyczny  więcej »
Dodano: 22.07.2010