Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria do soczewek

Akcesoria do soczewek

Płyny do soczewek kontaktowych

 Płyny do soczewek kontaktowych

Oferujemy płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych wielu renomowanych producentów m. in. Bausch&Lomb, Alcon, Menicon, Zeiss i inne. więcej »
Dodano: 2016-03-18
Brak danych

Akcesoria do soczewek kontaktowych

 Akcesoria do soczewek kontaktowych

Posiadamy szeroki wybór w płynów do soczewek kontaktowych i pojemników na soczewki kontaktowe różnych firm. Oferowane przez nas akcesoria są w wielu ciekawych kolorach. więcej »
Dodano: 2015-01-16
Brak danych

Akcesoria do soczewek kontaktowych

 Akcesoria do soczewek kontaktowych

Oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria do soczewek kontaktowych taki jak: - płyny do pielęgnacji - krople nawilżające - pudełeczka na soczewki kontaktowe więcej »
Dodano: 2014-06-26
Brak danych

Akcesoria i płyny do soczewek

 Akcesoria i płyny do soczewek

Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów i płynów do soczewek renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą państwo m.in.: płyny pielęgnacyjne krople nawilżające i wiele innych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! więcej »
Dodano: 2013-06-18
Brak danych

płyn do soczewek Biotrue 2 x 300 ml

płyn do soczewek Biotrue 2 x 300 ml

Płyn Biotrue 300 ml Płyn zainspirowany biologią ludzkiego oka. Biotrue™ zapewnia wyjątkową dezynfekcję, jakiej potrzebują zdrowe oczy Ma odczyn dopasowany do pH zdrowych łez Zawiera środek nawilżający będący naturalnym składnikiem filmu łzowego Zapobiega denaturacji dobroczynnych dla oka białek zawartych we łzach A tylko teraz wyjątkowa promocja w eurolinsen - PŁYN BIOTRUE 2 X 300 W WIOSENNIE NISKIEJ CENIE więcej »
Dodano: 2013-03-18
Bausch & LombCena: 58.99 zł

Płyn ReNu MultiPlus 360 ml. Optyk

Płyn ReNu MultiPlus 360 ml. Optyk

Płyn ReNu Multi Plus 360 ml Orginalnie zapakowany w tym 1 pojemniczek na soczewki Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek ReNu® MultiPlus® Solution to sprawdzona i zaufana marka. Od ponad 10 lat, specjaliści zalecają płyn ReNu® MultiPlus® i jest on z sukcesem stosowany przez miliony użytkowników soczewek kontaktowych. ReNu® MultiPlus® skutecznie zabija bakterie i usuwa zanieczyszczenia już w 4 godziny, dzięki czemu pomaga utrzymać twoje miękkie soczewki kontaktowe w komforcie, a twoje oczy w zdrowiu. ReNu® MultiPlus™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. Zawiera Hydranate™ - składnik, który skutecznie usuwa osady białkowe. Sterylny i izotoniczny Delikatny i jednocześnie skuteczny Przy użyciu tego płynu możesz delikatnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe Zawiera Poloksaminę, która czyści i zapewnia komfort więcej »
Dodano: 2012-12-25
Bausch&LombCena: 34.9 zł

Płyn Horien 500 ml. Optyk

Płyn Horien 500 ml. Optyk

Horien No Roub Multi Purpose Solution 500 ml. Płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Multi-Purpose Solution - czyści - wypłukuje - dezynfekuje - nawilża i konserwuje - usuwa osady białkowe bez konieczności pocierania soczewki Identyfikacja: Roztwór klarowny, bezbarwny. Horien Multi-Purpose Solution jest jałowym, buforowym, izotonicznym roztworem wodnym zawierającym bufor borowy i chlorek sodu oraz sól sodową (EDTA) i (PHMB) jako konserwanty. Skład: Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Poloxamine, Boric acid, Sodium chloride, Sodium borate, HPMC. Siedem unikalnych składników, które zapewniają pełną dezynfekcją i nawilżenie. Typ: płyn pielęgnacyjny do miękkich soczewek w tym silikonowo-hydrożelowych Producent: Horien więcej »
Dodano: 2012-12-25
HorienCena: 21.9 zł

Soczewki kontaktowe Acuve, Oasis

 Soczewki kontaktowe Acuve, Oasis

Szkła kontaktowe Oasis Acuve w najniższych cenach. Już za 6 sztuk dwutygodniowych soczewek kontaktowych zapłacisz nawet mniej niż 60 zł! Sprawdź! więcej »
Dodano: 2012-08-21
Johnson&JohnsonCena: 59 zł

Soczewki Acuvue Oasys 6szt. Johnson&Johnson

Najnowsze soczewki firmy Johnson&Johnson. Polecane osobom, które dotychczas miały problem z długim noszeniem soczewek. więcej »
Dodano: 2012-07-20
Brak danychCena: 61.99 zł

Soczewki Soflens 59 6 szt

Innowacyjna technologia zapewnia wyjątkowy komfort noszenia oraz łatwość posługiwania się soczewką, a także łatwiejsze dopasowanie. więcej »
Dodano: 2012-07-20
Brak danychCena: 39.99 zł

ReNu Multi Plus 360 ml

 ReNu Multi Plus 360 ml

ReNu® MultiPlus™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. •Zawiera Hydranate™ - składnik, który skutecznie usuwa osady białkowe. Sterylny i izotoniczny •Delikatny i jednocześnie skuteczny Przy użyciu tego płynu możesz delikatnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe •Zawiera Poloksaminę, która czyści i zapewnia komfort Poloksamina usuwa lipidy i zanieczyszczenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza ora więcej »
Dodano: 2011-08-27
Bausch&LombCena: 32.9 zł

Pojemnik do przechowywania soczewek

Pojemnik do przechowywania soczewek

Pojemnik do bezpiecznego przechowywania soczewek. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Płyn do soczewek 120ml MAX OPTIFRESH

Płyn do soczewek 120ml MAX OPTIFRESH

Pojemność: 120ml Do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych Rekomendowany przez ColourVue     Nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania).  Wystarczy przepłukać soczewki  i pozostawić je na 4 godziny zanurzone w płynie. Wyjątkowa kombinacja składników umożliwia łatwą pielęgnację soczewek kontaktowych przy użyciu tylko jednego produktu!   Skład płynu : - Polyhexanide - środek dezynfekujący & konserwujący   z ogromną skutecznością utrzymuje twoją soczewkę wolną od bakterii i zarazków - Poloxamer - usuwa białko i brud z soczewki.  - HYPROMELLOSE- tworzy tarczę na soczewce, zachowuje wilgoć zapobiega suchość i smaruje soczewkę dla  długotrwałego komfortu noszenia twoich soczewek - SODIUM PHOSPHATE BUFFER- utrzymuje odpowiednie PH                      Nie wymaga czyszczenia ręcznego  Usuwa osady białkowe  Nie jest konieczny dodatkowy preparat enzymatyczny  więcej »
Dodano: 22.07.2010

Płyn do soczewek 360ml MAX OPTIFRESH

Płyn do soczewek 360ml MAX OPTIFRESH

Pojemność: 360ml Do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych Rekomendowany przez ColourVue    Nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania).  Wystarczy przepłukać soczewki  i pozostawić je na 4 godziny zanurzone w płynie. Wyjątkowa kombinacja składników umożliwia łatwą pielęgnację soczewek kontaktowych przy użyciu tylko jednego produktu!   Skład płynu : - Polyhexanide - środek dezynfekujący & konserwujący   z ogromną skutecznością utrzymuje twoją soczewkę wolną od bakterii i zarazków - Poloxamer - usuwa białko i brud z soczewki.  - HYPROMELLOSE- tworzy tarczę na soczewce, zachowuje wilgoć zapobiega suchość i smaruje soczewkę dla  długotrwałego komfortu noszenia twoich soczewek - SODIUM PHOSPHATE BUFFER- utrzymuje odpowiednie PH                    Nie wymaga czyszczenia ręcznego  Usuwa osady białkowe  Nie jest konieczny dodatkowy preparat enzymatyczny  więcej »
Dodano: 22.07.2010