Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zapachy

Zapachy

ESENCJA PERFUM ODP. EUPHORIA CALVIN CLEIN WOMEN 30ML

 ESENCJA PERFUM ODP. EUPHORIA CALVIN CLEIN WOMEN 30ML

Esencja wykonana w nowej technologii - nanotechnologii. Zawiera nawet do 40% czystych olejków zapachowych. Jest to odpowiednik perfum EUPHORIA CALVIN CLEIN w postaci Esencji - do 40% zaolejkowania! więcej »
Dodano: 2015-10-01
3G Magnetic PerfumeCena: 47.99 zł

Rodzaj:damskie
Linia:EUPHORIA CALVIN CLEIN
Model:EUPHORIA CALVIN CLEIN
Pojemność:30 ml

Calvin Klein Euphoria Women EDT woda toaletowa Tester 100ml

 Calvin Klein Euphoria Women EDT woda toaletowa Tester 100ml

Nowy zapach Calvina Kleina. Euphoria jest historią nieskończonej podróży. To narkotyczny zapach, którego kompozycja opiera się na kontrastujących nutach egzotycznych owoców i kwiatów oraz akordu kremowego. Uwodzicielski i zmysłowy, jak żaden inny działa na wyobraźnie. Stworzony dla Pań eleganckich i pewnych siebie, chcących wolności. Linia głowy -owoc granatu, śliwa daktylowa i akord zielony Linia serca - kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea Linia podstawy - bursztyn, ambra, fiołek... więcej »
Dodano: 2011-06-27
Calvin KleinCena: 138 zł

Rodzaj:damskie
Linia:Euphoria
Model:Tester
Pojemność:100 ml

Zapachy

Piękne zapachy intrygowały nas od zawsze. Nic więc dziwnego, że pierwsze perfumy powstały już w starożytności, a w wielu kulturach za ich twórców uważało się bogów. Początkowo perfumy miały postać zapachowych olejków czy balsamów i były zarezerwowane tylko dla najbogatszych członków społeczeństwa. Na szczęście, dziś perfumy i wody toaletowe są powszechnie dostępne. Nuty zapachowe są także dodawane do przeróżnych kosmetyków, a przyjemnymi woniami lubimy otaczać się także w domu, biurze czy w samochodzie.