Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Zapachy

Zapachy

ESENCJA PERFUM ODP. EUPHORIA CALVIN CLEIN WOMEN 30ML

 ESENCJA PERFUM ODP. EUPHORIA CALVIN CLEIN WOMEN 30ML

Esencja wykonana w nowej technologii - nanotechnologii. Zawiera nawet do 40% czystych olejków zapachowych. Jest to odpowiednik perfum EUPHORIA CALVIN CLEIN w postaci Esencji - do 40% zaolejkowania! więcej »
Dodano: 2015-10-01
3G Magnetic PerfumeCena: 47.99 zł

Rodzaj:damskie
Linia:EUPHORIA CALVIN CLEIN
Model:EUPHORIA CALVIN CLEIN
Pojemność:30 ml

Euphoria 100 ml EDP

Calvin Klein Euphoria 100 ml woda perfumowana dla kobiet 169 zł PROMOCJA W naszej ofercie posiadamy około 500 różnego rodzaju PERFUM Jeśli interesuję Państwa jakiś produkt to proszę wysłać zapytanie na e-mail perfumypablo.pl@wp.pl Odpowiemy na wszystkie wasze pytania. 5 % przy zamówieniu 2szt. lub wysyłka GRATIS więcej »
Dodano: 2011-07-26
Calvin KleinCena: 169 zł

Rodzaj:damskie
Linia:Calvin Klein
Model:Euphoria
Pojemność:100 ml

Euphoria

 Euphoria

Euphoria to narkotyczny, orientalny zapach, w którym połaczono egzotyczne owoce, uwodzicielskie kwiaty i bogatą, kremową nutę. Zapach pełen sexu i elegancji. więcej »
Dodano: 2011-06-18
Calvin KleinCena: 259 zł

Rodzaj:damskie
Linia:Calvin Klein
Model:Euphoria
Pojemność:100 ml

Zapachy

Piękne zapachy intrygowały nas od zawsze. Nic więc dziwnego, że pierwsze perfumy powstały już w starożytności, a w wielu kulturach za ich twórców uważało się bogów. Początkowo perfumy miały postać zapachowych olejków czy balsamów i były zarezerwowane tylko dla najbogatszych członków społeczeństwa. Na szczęście, dziś perfumy i wody toaletowe są powszechnie dostępne. Nuty zapachowe są także dodawane do przeróżnych kosmetyków, a przyjemnymi woniami lubimy otaczać się także w domu, biurze czy w samochodzie.