Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Lampy lecznicze

Lampy lecznicze

Produkty od 1 do 20 z 20

Generator plazmowy Sanoplasma

 Generator plazmowy Sanoplasma

Sprzęt do stosowania w gabinetach medycyny naturalnej oraz w domu. Nadaje się do usuwania przyczyn bólów stawowych, tkanek miękkich, mięśni itp. Wytwarza odpowiednie fale elektromagnetyczne dobierane indywidualnie dla każdego za pomocą opcji biofeedback. Cena brutto 18 630 zł zawiera 23% VAT oraz walizkę aluminiową za 800 zł. Szkolimy z obsługi. Urządzenie nie posiada certyfikatu urządzeń medycznych. więcej »
Dodano: 2018-07-29
RifechCena: 18630 zł

Gwarancja:24 miesiące

Lampa Bioptron

 Lampa Bioptron

Urządzenia BIOPTRON to urządzenia medyczne, znajdujące szerokie zastosowanie w profesjonalnych placówkach medycznych, specjalistycznych instytucjach, centrach odnowy biologicznej i ośrodkach sportu, jak również w warunkach domowych (urządzenia dostosowane do potrzeb indywidualnych użytkowników). BIOPTRON to system terapii światłem, który może być stosowany przez KAŻDEGO, i który wyróżnia: szeroki zakres zastosowań, łatwa obsługa, bezbolesny i krótki okres jednorazowego zabiegu oraz brak skutków ubocznych. Produkowane w Szwajcarii urządzenia BIOPTRON to efekt wykorzystania osiągnięć w dziedzinie innowacyjnych technologii. Urządzenia zostały zaprojektowane w sposób przyjazny dla użytkownika. Dla każdego urządzenia BIOPTRON są dostępne statywy podłogowe, co zwiększa wygodę stosowania światłoterapii i ułatwia jej dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Zastosowanie statywu zwiększa komfort zabiegu, umożliwiając naświetlanie dowolnej partii ciała. Urządzenia Bioptron różnią się wyłącznie ro więcej »
Dodano: 2014-01-24
ZepterCena: 3230 zł

Gwarancja:24 miesiące

Lampa na podczerwień Sollux

 Lampa na podczerwień Sollux

pomaga w leczeniu dolegliwości reumatycznych, takich jak: choroby mięśni i stawów, bóle okolic kręgosłupa (ból pleców, sztywnośc szyi, ischias, lumbago), zmiany w stawach, sztywność ramion, bóle stawów biodrowych i kolanowych, sztywnośc mięsni. Leczenie sportowców. Przyspiesza leczenie różnego rodzaju przeziębień i alergii: katar, zapalenia zatok i innych narządów, chorób dróg oddechowych, astmy oskrzelowej i chronicznego nieżytu oskrzeli. Naturalnie wzmacnia oczyszczanie i odtruwanie organizmu. Daje korzystne rezultaty w kosmetyce skóry. Naświetlana skóra staje się lepiej ukrwiona, można ją oczyścić i usunąć obumarłe komórki nabłonkowe, dzięki czemu skóra staje się bardziej wiotka. Różne pozycje nachylenia umożliwiają indywidualne i odpowiednie do potrzeb ustawienie promiennika. moc: 100W więcej »
Dodano: 2014-01-17
MomertCena: 78.8 zł

Moc:100 Wat
Gwarancja:24 miesiące

Lampa Bioptron PRO1

 Lampa Bioptron PRO1

Urządzenie dostępne jest z funkcjonalnym statywem podłogowym lub/i ergonomicznym statywem stołowym, gwarantującym wygodę użytkowania. Łatwo regulowana wysokość oraz kąt nachylenia głowicy jak również możliwość obracania głowicą w zakresie do 360° pozwala na wygodne ustawienie urządzenia w dowolnej pozycji. Czas trwania zabiegu można w łatwy sposób mierzyć z dokładnością do 30 sekund za pomocą panelu kontrolnego. Drążek pomiarowy, stanowiący integralny element głowicy ułatwia ustawienie urządzenia we właściwej odległości od naświetlanej powierzchni . Statyw stołowy jest dodatkowo wyposażony w pokrowiec chroniący przed kurzem oraz wygodną matę (wymienną, nadającą się do prania oraz dezynfekcji). Statyw podłogowy jest wyposażony w płaskie podłoże, jednak równocześnie jest dostępna także opcja zestawu kółeczek. Średnica filtra BIOPTRON Pro 1 (około. 11 cm) pozwala na stosowanie światłoterapii zarówno na małych jak i dużych powierzchniach skóry. więcej »
Dodano: 2013-09-14
Zepter

zastosowanie:Terapia światłem
Moc:50 Wat
Gwarancja:24 miesiące

Lampa Lecznicza

 Lampa Lecznicza

• 3 funkcje: masaż, ciepło, masaż z ciepłem • Długi uchwyt do niedostępnych części pleców • Kąt nachylenie głowicy nastawiany bezstopniowo • Cichy silnik • Zasilanie: 230 V, 50Hz • Pobór mocy 13W więcej »
Dodano: 2013-07-03
AEG

Solarium dla konia 815L

 Solarium dla konia 815L

Profesjonalne solarium o mocy 3200W Ilośc lamp 250W - 13szt Ilośc modułów - 3szt - dodatkowy moduł na mięśnie karku oraz zadu Ilosc wentylatorów - 7szt!!! Zasilanie 230V Waga 70kg Zamontowana oryginalna wciągarka firmy SUNDANCE, cicha i wytrzynała więcej »
Dodano: 2013-03-27
SundanceCena: 15000 zł

Żywotność promiennika:24 miesiące
Moc:3200 Wat
Gwarancja:24 miesiące

Solarium Sundance 800

 Solarium Sundance 800

Ilośc lamp 8szt Ilość wentylatorów 4szt Waga 20kg Zasilanie 230V Łatwe sterowanie na panelu Możliwość zamontowania wciągarki oraz automatu na żetony Uniwerslany moduł do łątwej i prostej rozbudowy więcej »
Dodano: 2013-03-27
SundanceCena: 4400 zł

Żywotność promiennika:24 miesiące
Moc:2100 Wat
Gwarancja:24 miesiące

Urządzenie Bioptron PRO-1

 Urządzenie Bioptron PRO-1

Bioptron oferuje urządzenie, które emituje światło Bioptron. Jest spolaryzowane, polichromatyczne (bez promieniowania UV), niekoherentne, o niskiej energii i bezpieczne. Ponadto brak efektów ubocznych oraz brak znanych przeciwwskazań. Jest to rewelacyjne światło do biostymulacji i samoleczenia organizmu. więcej »
Dodano: 2013-03-18
Bioptron AGCena: 7970 zł

Gwarancja:60 miesiące

Lampa Sollux

Lampa Sollux

Jeśli dokuczają Państwu bóle zatok czy też bóle reumatyczne, zachęcamy do zakupu lampy Sollux, aby szybko i skutecznie pozbyć się uciążliwych objawów. Lampy Sollux stosowane są do zabiegów ciepłoleczniczych i światłoleczniczych. Jeśli użyjemy lampy z filtrem niebieskim spowoduje to uśmierzenie bólu. Dodatkowo stosuje się je w celu złagodzenia podrażnień po złuszczaniu naskórka i po jego oczyszczaniu. Światło czerwone natomiast łagodzi stany zapalne i przyśpiesza gojenie ran. więcej »
Dodano: 2012-11-04
Brak danych

BIOPTRON AG

 BIOPTRON AG

BIOPTRON STOSUJE TECHNOLOGIĘ MEDYCZNĄ OPARTĄ NA KONCEPCJI LECZENIA ŚWIATLEM SPOLARYZOWANYM, POLICHROMATYCZNYM, WOLNYM OD PROMIENI UV, KTÓRE MOŻE BYĆ STOSOWANE W PROFILAKTYCE I REHABILITACJI W RÓŻNYCH DZIEDZINACH MEDYCYNY ; REUMATOLOGII ,DERMATOLOGII, REHABILITACJI, TRAUMATOLOGII, FIZJOTERAPII, MEDYCYNIE SPORTOWEJ, PEDIATRII. BARDZO DOBRY SKUTEK DAJE STOSOWANIE ŚWIATŁA BIOPTRON W LECZENIU RAN POURAZOWYCH, POOPERACYJNYCH, ODLEŻYN ,OWRZODZEŃ PODUDZI ORAZ OPARZEŃ A TAKŻE W LECZENIU DEPRESJI SEZONOWEJ / SAD / więcej »
Dodano: 2012-09-24
SzwajcariaCena: 2670 zł

zastosowanie:WSZYSTKIE DZIAŁY MEDYCYNY
Moc:20 Wat
Gwarancja:24 miesiące

Bioptron Pro 1 + PREZENT

 Bioptron Pro 1 + PREZENT

Urządzenie dostępne jest z funkcjonalnym i ergonomicznym statywem stołowym, gwarantującym wygodę użytkowania. Łatwo regulowana wysokość oraz kąt nachylenia głowicy jak również możliwość obracania głowicą w zakresie do 360° pozwala na wygodne ustawienie urządzenia w dowolnej pozycji. Czas trwania zabiegu można w łatwy sposób mierzyć z dokładnością do 30 sekund za pomocą panelu kontrolnego. Drążek pomiarowy, stanowiący integralny element głowicy ułatwia ustawienie urządzenia we właściwej odległości od naświetlanej powierzchni . Statyw stołowy jest dodatkowo wyposażony w pokrowiec chroniący przed kurzem oraz wygodną matę (wymienną, nadającą się do prania oraz dezynfekcji). Średnica filtra BIOPTRON Pro 1 (około. 11 cm) pozwala na stosowanie światłoterapii zarówno na małych jak i dużych powierzchniach skóry. więcej »
Dodano: 2012-08-14
Zepter Bioptron

zastosowanie:leczenie
Gwarancja:24 miesiące

Koloroterapia do Bioptron Compact III- Dzierżon

Koloroterapia do Bioptron Compact III- Dzierżon

Terapia kolorami -stosuje w zabiegach światłoterapii Bioptron miejscowo lub z siedmioma głównymi czakrami. Kolory mogą aktywować cały układ lub tylko poszczególne czakry.Rewelacyjna regenarcja organizmu ,przyspiesza leczenie wielu schorzeń. Cena: 1880 PLN - ZAPYTAJ O PROMOCJĘ tel.: 609 222 157 więcej »
Dodano: 2012-07-04
BIOPTRON AG- SZWAJCARIACena: 1880 zł

Stres Łódź

stawiamy na medycynę naturalną i niekonwencjonalną. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą stroną www. więcej »
Dodano: 2012-03-05
Brak danych

Bioptron MedAll + PREZENT

 Bioptron MedAll + PREZENT

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a więc przyjazne dla użytkownika. Panel sterowania został zaprojektowany w sposób, zapewniający największą wygodę użytkowania. Bioptron MedAll wyposażony jest w panel kontrolny, dzięki któremu ustawiamy czas pracy urządzenia. Urządzenie jest zapakowane w poręczne, plastikowe etui, w którym bezpiecznie można je przechowywać w domu lub z łatwością zabrać w podróż. Średnica filtra BIOPTRON MedAll wynosi 5 cm. Terapia Światłem BIOPTRON powinna być dobrana indywidualnie. Czas trwania każdej sesji jak i całej terapii zależy przede wszystkim od problemu zdrowotnego i stanu obszaru ciała poddawanego terapii. W zależności od wskazań Terapia Światłem BIOPTRON zajmuje niespełna kilka minut i powinna być stosowana raz bądź dwa razy w ciągu dnia. Terapia powinna być stosowana również, gdy mamy czas na relaks i możemy czerpać przyjemność z efektu biostymulującego. więcej »
Dodano: 2012-01-22
Zepter Bioptron

zastosowanie:leczenie
Gwarancja:24 miesiące

Dermalight D80 UVB 311 nm Dermalight D80

 Dermalight D80 UVB 311 nm Dermalight D80

Lampa Dermalight D80 słuzy do leczenia łuszczycy i bielactwa światłem UVB 311nm. Lampa posiada nakładkę do rozczesywania włosów podczas naświetlania skóry głowy. Po zdjęciu nakładki lampa może byc wykorzystan do naświatlania punktowego miejsc na skórze wymagających leczenia. więcej »
Dodano: 2011-12-13
Dermalight

Lampa compact-3 PRO-1

Emisja swiatla spolaryuzowanego Na zyczenie zainteresowanej osoby wykonujemy bezplatny zabieg /53 jednostki chorobowe potwierdzone testami klinicznymi/w obrebie miasta Kolobrzeg dojazd bezplatny.Cena katalogowa 5340 cena promocyjna do 15.07.2018r. 3471. więcej »
Dodano: 2011-11-18
Bioptron AG

Żywotność promiennika:72 miesiące
zastosowanie:leczenie
Moc:20 Wat
Gwarancja:24 miesiące

Lampy Bioptron Compact, Bioptron PRO1, Bioptron2

 Lampy Bioptron Compact, Bioptron PRO1, Bioptron2

Urządzenia do Terapii Światłem BIOPTRON zostały zaprojektowane do użytku w domu, w szpitalach i w centrach terapeutycznych. Urządzenia to są łatwe w obsłudze dla każdego, a dla wygody wyposażone są w czasomierze i statywy. Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty potwierdzenia jakości: EN ISO 9001, EN ISO 13485, dyrektywa 93/42/EEC. Kraj produkcji, Szwajcaria. Szczególnie polecane w leczeniu dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, zwyrodnień, urazów, ran i problemów skórnych. więcej »
Dodano: 2011-09-01
Bioptron AG, Zepter

zastosowanie:medycyna
kosmetyka
Gwarancja:24 miesiące

Materac przeciwodleżynowy gofrowany

 Materac przeciwodleżynowy gofrowany

Materac przeciwodleżynowy gofrowany powinien być stosowany głównie profilaktycznie zapobiegając powstawaniu oraz przy leczeniu odleżyn. Materac gofrowany grubości 10 cm może być stosowany jako wierzchni leżący na innym lub wersalce (kanapie). Dostępne rozmiary: - 198 x 90 x 10 cm;- 160,00zł więcej »
Dodano: 2011-07-31
Glo-PolCena: 160 zł

Lampa lecznicza Sollux 11

 Lampa lecznicza Sollux 11

Używanie lampy Beurer IL 11 przyśpiesza leczenie chorób ucha, nosa i gardła, skutecznie przynosi ulgę przy stłuczeniach jak również w leczeniu chorób reumatycznych. Stosowanie lampy z - lampa typu : SOLUX - 100 wat - 4 ruch. pozycje lampy - 2 lata gwarancji Zastosowanie: Używanie lampy: Przyśpiesza leczenie chorób ucha, nosa i gardła, skutecznie przynosi ulgę przy stłuczeniach jak również w leczeniu chorób reumatycznych. Stosowanie lampy z promieniami podczerwonymi daje również korzystne rez więcej »
Dodano: 2011-07-31
beurerCena: 95 zł

Lampa lecznicza Sollux 21

 Lampa lecznicza Sollux 21

LAMPA Beurer IL 21 - typu Solux 150 Wat - Używanie lampy przyśpiesza leczenie chorób ucha, nosa i gardła, skutecznie przynosi ulgę przy stłuczeniach jak również w leczeniu chorób reumatycznych. Stosowanie lamp LAMPA Beurer IL 21 - typu Solux 150 Wat - lampa typu : SOLUX - 150 wat - 4 ruch. pozycje lampy - 2 lata gwarancji Zastosowanie: Używanie lampy przyśpiesza leczenie chorób ucha, nosa i gardła, skutecznie przynosi ulgę przy stłuczeniach jak również w leczeniu chorób reumatycznych. Stosowa więcej »
Dodano: 2011-07-31
beurerCena: 130 zł