Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Stoły rehabilitacyjne

Stoły rehabilitacyjne

Produkty od 1 do 20 z 34

Stół rehabilitacyjny TSR 4

 Stół rehabilitacyjny TSR 4

Model stołu TSR 4 o nowej podstawie konstrukcyjnej jest idealnym rozwiązaniem dla wszelakich terapii manualnych. Z powodzeniem znajduje zastosowanie w ośrodkach zdrowia, gabinetach rehabilitacyjnych, gabinetach masażu oraz w salonach odnowy biologicznej. Stół wyposażony jest w regulowany blat czteroczęściowy. W części zagłówka stołu znajdują się podłokietnik i wycięcie na twarz, a siedem siłowników pozwala na szeroki zakres regulacji poszczególnych części blatu. Budowa stołu umożliwia uzyskania pozycji fotela. Standardowa wysokość stołu regulowana jest za pomocą pilota ręcznego w zakresie 55-80 cm. Stelaż stołu wykonany został ze stali pokrytej białą farbą proszkową. Stół pokryty jest skóropodobnym lub winylowym materiałem o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorów. Dane techniczne Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 55 cm do 80 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -50° do +40° Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 107 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od -45° do +38° Regulacja kąta nachylenia odcinka piersiowego: od -25° do +17° Regulacja kąta nachylenia odcinka lędźwiowego: od -20° do +68° Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 6530 zł

Stół rehabilitacyjny TSR 3

 Stół rehabilitacyjny TSR 3

Stół TSR 3 jest trzyczęściowym modelem stołu stacjonarnego stołu rehabilitacyjnego. Posiada nową podstawę konstrukcyjną, zapewniającą stabilność podczas wykonywania terapii manualnych. Zagłówek stołu oraz tylna cześć regulowane są za pomocą sprężyny gazowej. Komfort Pacjentów zapewnia wycięcie na twarz znajdujące się w zagłówku. Wysokość stołu regulowana jest elektrycznie za pomocą pilota ręcznego. Stelaż stołu wykonany został ze stali pokrytej białą farbą proszkową. Obicie stołu wykonane jest z materiału skóropodobnego lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnych w szerokiej gamie kolorów. Dane techniczne stołu Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 55 cm do 85 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 83 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od 0 ° do +35 ° Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3900 zł

Stół rehabilitacyjny TSR 2

 Stół rehabilitacyjny TSR 2

Stół TSR 2 jest dwuczęściowym modelem stacjonarnego stołu rehabilitacyjnego. Nowa podstawa konstrukcyjna zapewnia stabilność podczas wykonywania terapii manualnych. Zagłówek stołu regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej, a elektryczna regulacja wysokości stołu odbywa się za pomocą pilota. Komfort Pacjentów podczas zabiegów zapewniają otwory z zatyczką znajdujące się w części zagłówka oraz w tylnej części blatu. Stalowy stelaż stołu pokryty jest białą farbą proszkową. Obicie wykonano z materiału skóropodobnego lub winylowego o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnego w szerokiej gamie kolorów. Dane techniczne stołu Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 55 cm do 85 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 82 kg Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3600 zł

Stół rehabilitacyjny NSRT

 Stół rehabilitacyjny NSRT

Stół NSRT jest modelem stołu rehabilitacyjnego, który został zaprojektowany z myślą o rehabilitantach, masażystach oraz chiropraktykach. NSRT posiada czteroczęściowy łamany blat wraz z regulowanymi podłokietnikami oraz z wycięciem na twarz, znajdującym się w górnej części blatu. Stół NSRT od innych modeli wyróżnia ruchoma tylna część blatu, która używana jest do trakcji lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wysokość stołu regulowana jest elektrycznie. Siedem siłowników zainstalowanych w konstrukcji umożliwia regulację poszczególnych części leżyska. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Stół posiada regulację wysokości sterowaną z ramy oraz pilotem ręcznym. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów specyfikacji technicznej: +/-2 cm. Dane Techniczne Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 55 do 80 cm Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 85 kg Regulacja kąta blatów (odcinków piersiowego i lędźwiowego): od -65 ° do +20 ° Regulacja kąta nachylenia zagłówka względem odcinka piersiowego: od -50 ° do +25 ° Regulacja kąta nachylenia podnóżka względem odcinka lędźwiowego: od -50 ° do +75 °Regulacja kąta podnóżka (na boki): od -20 ° do +20 ° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 7390 zł

Stół rehabilitacyjny NSRP

 Stół rehabilitacyjny NSRP

Stół do pionizacji z elektryczną zmianą wysokości kąta nachylenia leżyska, wykorzystywany do pionizacji Pacjentów po długotrwałym unieruchomieniu oraz do leczenia ciężkich stanów urazowych rdzenia kręgowego. Stół może być również wykorzystywanych dla małych Pacjentów z wadami postawy jak i również z porażeniem mózgowym. Dodatkowo stół umożliwia wykonywanie masażu klasycznego, segmentowego, masażu suchego leczniczego oraz sportowego. Znajduje zastosowania na oddziałach ortopedii, chirurgii i neurologii. Zamontowane kółka jezdne umożliwiają łatwe przemieszczanie się stołu z zachowaniem bezpieczeństwa podczas pracy. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą dwóch siłowników elektrycznych, sterowanych pilotem. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym Tolerancja wymiarów specyfikacji technicznej +/-2 cm Dane Techniczne Długość: 206 cm Szerokość: 72 cm Wysokość: od 71 cm do 97 cm Waga: 116 kg Regulacja kąta nachylenia leża: od 0 ° do +88 ° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 6107 zł

Stół rehabilitacyjny NSRFT

 Stół rehabilitacyjny NSRFT

Stacjonarny stół do rehabilitacji NSRFT to najnowszy model stołu z serii NSR. Łączy w sobie najlepsze cechy pozostałych modeli.Wykorzystywany jest w placówkach medycznych, szpitalach, gabinetach rehabilitacyjnych, salonach masażu. Stół posiada trzyczęściowe leże, a każda część jest osobno regulowana za pomocą sprężyn gazowych. W części podgłówka znajduje się wycięcie na twarz oraz regulowane podłokietniki. Stół wyposażony jest w regulację wysokości sterowaną z ramy oraz pilotem ręcznym. Zastosowany szeroki zakres regulacji poszczególnych części leża stołu umożliwia prowadzenie wielu zabiegów z Pacjentem, np: - ustawienie wszelkich krzywizn kręgosłupa, szczególnie odcinka lędźwiowego, - ustawienie zgięcia i wyprostu w bardzo dużym zakresie, dzięki czemu może być stosowany w terapii McKenziego, w której wykorzystuje się przeprosty, - trakcję dolnego odcinka kręgosłupa, - w skoliozach w pozycji leżącej na brzuchu, na plecach oraz na boku, - ustawienie wstępnej korekty kręgosłupa, pracy na tkankach miękkich, w pozycji hiperkorekcji, w pozycjach przeciwbólowych. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej - wykonywanie zabiegów manualnych np. rozciąganie stawów międzykręgowych. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm. Dane Techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 60 cm do 105 cm Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 115 kg Regulacja kąta podnóżka (na boki): od -25 ° do +25 ° Regulacja kąta blatu części środkowej: od -15 ° do +45 ° Regulacja kąta nachylenia zagłówka względem części środkowej: od -43 ° do +45 ° Regulacja kąta nachylenia części tylnej względem części środkowej: od -20 ° do +80 ° Na zdjęciu widoczna wersja z dopłatą - z systemem opuszczanych kół jezdnych więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 9350 zł

Stół rehabilitacyjny NSRF

 Stół rehabilitacyjny NSRF

Stół NSR F jest to trzyczęściowy model stołu rehabilitacyjnego posiadający stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową. Regulacja podgłówka odbywa się za pomocą sprężyny gazowej cześć leża w zakresie do 70 stopni, co pozwala na ułożenie stołu w pozycji fotela. Stół posiad dwa otwory znajdujące się w części leża oraz w podgłówku. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej . NSR F dostępny jest również w wersji elektrycznej ( NSR F E ) i hydraulicznej ( NSR F H ). Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej +/- 2 cm Dane Techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 63 cm do 93 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Waga: 80 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od 0 ° do +70 ° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 2887 zł

Stół rehabilitacyjny NSR4

 Stół rehabilitacyjny NSR4

Stół NSR 4 jest to czteroczęściowy stół rehabilitacyjny. W standardzie wysokość stołu regulowana jest elektrycznie za pomocą pilota ręcznego. Istnieje możliwość regulacji wysokości za pomocą pilota nożnego lub sterowania z ramy. Regulacja podgłówka oraz poszczególnych części leża odbywa się za pomocą sprężyny gazowej. Szeroki zakres kątów nachylenia poszczególnych segmentów leża umożliwia ułożenie stołu w dogodnych pozycjach do wykonania masażu i terapii manualnych. Możliwe jest uzyskanie pozycji fotela. Stół wyposażony jest w regulowane podłokietniki i wycięcie na twarz znajdujące się w podgłówku. Stół rehabilitacyjny obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej +/-2 Dane Techniczne Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 55 cm do 80 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -50° do +40° Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 85 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od -45° do +38° Regulacja kąta nachylenia odcinka piersiowego: od -25° do +17° Regulacja kąta nachylenia odcinka lędźwiowego: od -20° do +68° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 5723 zł

Stół rehabilitacyjny NSR3L2E

 Stół rehabilitacyjny NSR3L2E

Stół NSR 3 L 2 jest trzyczęściowym modelem stołu rehabilitacyjnego, w którym mechanizm podnoszenia jest w pełni łożyskowany. Stół posiada duży zakres regulacji wysokości stołu 45-92 cm. Regulacja podgłówka odbywa się za pomocą sprężyny gazowej. Stół można wyposażyć w podłokietniki (wersja NSR 3 L2 E Plus). W stole NSR 3 L 2 wysokość regulowana jest elektrycznie za pomocą pilota ręcznego (wersja podstawowa) lub opcjonalnie za pomocą pilota nożnego (wersja za dopłatą). Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej . Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm Dane Techniczne Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 45 cm do 92 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +60 ° Waga: 70 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Regulacja kąta nachylenia leża: od 0 ° do +28 ° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 6100 zł

Stół rehabilitacyjny NSR3E

 Stół rehabilitacyjny NSR3E

Stół NSR 3 E to dwuczęściowy model stołu rehabilitacyjnego, w którym mechanizm podnoszenia jest w pełni łożyskowany. Cechą, która wyróżnia ten model stołu jest duży zakres regulacji wysokości stołu 48cm-100cm. Stół wyposażony jest w elektryczna regulacje wysokości, która w standardzie odbywa się za pomocą pilota ręcznego. NSR 3 E może być wyposażony w pilot nożny, sterowanie z ramy oraz system jezdny (opcje dodatkowe za dopłatą). Stół posiada dwa otwory znajdujące się w części leża oraz w podgłówku. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej +/-2 Dane Techniczne Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 48 cm do 100 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Waga: 58 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3700 zł

Stół rehabilitacyjny NSR 2

 Stół rehabilitacyjny NSR 2

Stół NSR 2 to dwuczęściowy model stołu rehabilitacyjnego, posiadający stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową. Podgłówek NSR 2 regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Dodatkowo stół może być wyposażony w podłokietniki - wersja: NSR 2 E plus. NSR 2 ma na wyposażeniu dwa otwory w części leża oraz w podgłówku. Po bokach stołu znajdują się uchwyty służące do mocowania pasów stabilizacyjnych. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Stół NSR 2 dostępny jest również w wersji elektrycznej ( NSR 2 E ) oraz hydraulicznej ( NSR 2 H ) W stole wysokość regulowana jest elektrycznie za pomocą pilota ręcznego (wersja podstawowa stołu) lub opcjonalnie za pomocą pilota nożnego (wersja za dopłatą). Model NSR 2 H posiada hydrauliczną regulację wysokości, która odbywa się za pomocą siłownika hydraulicznego. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/-2 cm Dane Techniczne Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 64 cm do 84 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Waga: 64 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 2198 zł

Stół rehabilitacyjny KSR F

 Stół rehabilitacyjny KSR F

Jest to nowa seria stołów rehabilitacyjnych KSR charakteryzuje się nowoczesnym i smukłym designem. Stół KSR F to trzyczęściowy model stołu rehabilitacyjnego z ręczną regulacją wysokości. Podgłówek w stole regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Dodatkowo stół można wyposażyć w podłokietniki. Obicie stołu wykonane jest z materiału skóropodobnym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Stół dostępny również w wersji elektrycznej. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm (w wersji hydraulicznej od 60 cm do 86 cm) Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60° do +45° Waga: 84 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od 0° do 70° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 2690 zł

Stół rehabilitacyjny KSR 4 E

 Stół rehabilitacyjny KSR 4 E

Stacjonarny stół do rehabilitacji KSR 4 E posiada czteroczęściowe leże. Regulacja w stole wysokości odbywa się za pomocą siłownika elektrycznego. Oparcie i podgłówek regulowane są za pomocą sprężyny gazowej. 2- częściowy podnóżek wyposażony jest w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych oraz podpory stóp umożliwiające jego wydłużenie. Stół obity jest materiałem skóropodobnym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 68 cm Wysokość: od 50 cm do 105 cm Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 111 kg Kąt nachylenia oparcia pleców: od 0° do 70° Długość podnóżka (lewy/prawy): 80 cm Zakres regulacji podnóżka (lewy/prawy): góra-dół: od -40° do 40° / na boki: od -35° do 60° Zakres regulacji podpór pod kończyny dolne: od 0 cm do 16 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 8400 zł

Stół rehabilitacyjny KSR 3 L E

 Stół rehabilitacyjny KSR 3 L E

Jest to stacjonarny stół rehabilitacyjny KSR 3 L E posiada trzyczęściowe leże umożliwiające uzyskanie pozycji Pivota oraz fotela. Ustawienie pozycji Pivota odbywa się za pomocą siłownika elektrycznego sterowanego pilotem ręcznym. Podgłówek sterowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Stół może być wyposażony w podłokietniki o raz opuszczane półki boczne, obicie stołu to skóropodobny materiał o wysokich parametrach wytrzymałości. Dane techniczne: Długość: 210 cm Szerokość: 68 cm Wysokość: od 49 cm do 105 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -80° do 45° Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 95 kg Kąt nachylenia oparcia pleców: od 0° do 80° Regulacja kąta łamania leża: od 0° do 45° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 4700 zł

Stół rehabilitacyjny JSR 1B

 Stół rehabilitacyjny JSR 1B

Stół JSR 1B jest stołem który znajduje zastosowanie podczas rehabilitacji dzieci oraz Pacjentów z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Cechą charakterystyczną tego stołu jest wielkość blatu. Doskonałym rozwiązaniem tego stołu jest prowadzenie ćwiczeń oraz stymulacji metodą Vojty i Bobatha. Zaprojektowana konstrukcja stołu sprawia, iż JSR 1B jest stołem wyjątkowo stabilnym i wytrzymałym. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Stół wyposażony jest w ręczną regulację wysokości, co ułatwia pracę z Pacjentem. Istnieje możliwość wykonania stołu z elektryczną lub hydrauliczną regulacją wysokości. W stole JSR 1B wysokość stołu regulowana jest za pomocą pilota ręcznego (wersja podstawowa) lub za pomocą pilota nożnego (wersja stołu za dopłatą). W wersji manualnej stołu istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie od 50 cm do 98 cm ( opcja dodatkowa za dopłatą ) W wersji elektrycznej stołu istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie od 50 cm do 100 cm ( opcja dodatkowa za dopłatą ) Opcja kółek jezdnych dostępna jest wyłącznie w wersjach manualnej JSR 1B i JSR 1B.E Konstrukcja stołu w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej:+/-2 cm. Dane techniczne Długość: 200 cm Szerokość: od 80 cm do 120 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3050 zł

Stół rehabilitacyjny - JSR-I (DONNA)

 Stół rehabilitacyjny - JSR-I (DONNA)

Stół stacjonarny JSR-I DONNA wykorzystywany może być zamiennie jako kozetka lekarska i stół rehabilitacyjny zarówno w placówkach rehabilitacyjnych, jak i w gabinetach lekarskich. Podgłówek DONNY regulowany jest skokowo za pomocą rostomatów. Uchwyty znajdujące się po bokach służą do zamocowania pasów stabilizacyjnych. JSR I DONNA posiada dwuczęściowy blat wyposażony w dwa otwory znajdujące się w części leża oraz w podgłówku. Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym, dostępnym w szerokiej gamie kolorów. Dane techniczne: Długość: 180 cm lub 195 cm Szerokość: 68 cm Wysokość: 55 - 80 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od 0 ° do +35 ° Waga: 34 kg Tolerancja wymiarów: +/-2 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1040 zł

Stół rehabilitacyjny - JSR

 Stół rehabilitacyjny - JSR

JSR jest prostym modelem stołu rehabilitacyjnego, dwuczęściowy, z ręczną regulacją wysokości. Wykonany ze stali, posiada zagłówek regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Blat stołu obity jest wysokiej klasy skórą ekologiczną, dostępną w szerokiej gamie kolorów. Do wyboru są dwa modele z dwoma rodzajami regulacji wysokości stołu: JSR (ragulacja manualna, za pomocą korbki) JSR-E (regulacja elektryczna, za pomocą pilota ręcznego) + 800,00 zł JSR-H (regulacja hydrauliczna za pomocą siłownika hydraulicznego) + 1290,00 zł Opcje dodatkowe stołu: Wersja PLUS - z podłokietnikami + 250, 00 zł Pilot nożny - regulacja wysokości stołu + 110,00 zł Pilot nożny LUX + 150,00 zł Kółka jezdne + 250,00 zł Kolorystyka stelaża + 100,00 zł Regulacja wys. 50-100 cm + 200,00 zł W wersji elektrycznej możliwość regulacji wysokości od 50 cm do 100 cm Opcja kółek jezdnych dostępna wyłącznie w wersji manualnej JSR i elektrycznej JSR E. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Dopuszczalne obciążenie przy podnoszeniu elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300kg Waga: 58 kg Podana szerokość odnosi się do najszerszego odcinka stołu. Tolerancja wymiarów: +/- 2 cm. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1800 zł

Stół rehabilitacyjny - JSR-1

 Stół rehabilitacyjny - JSR-1

JSR-1 jest podstawowym, dwuczęściowym modelem stołu rehabilitacyjnego o stałej wysokości. Zagłówek tego modelu regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. W części zagłówka jak i leża znajdują się otwory. Blat stołu obity jest wysokiej jakość materiałem skóropodobnym. JSR-1 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny o przystępnej cenie. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 70 cm Wysokość: 72 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od – 60 ° do +45 ° Dopuszczalne obciążenie: 300kg Waga: 44 kg Tolerancja wymiarów: +/- 2 cm Opcje dodatkowe stołu: Wersja PLUS - z podłokietnikami + 250,00 zł więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 920 zł

Składany stół do masażu - DOPLO

 Składany stół do masażu - DOPLO

Stół Doplo jest to składany stół o lekkiej konstrukcji z drewna bukowego. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu. Pod blatem stołu zamontowane są dodatkowe wyposażenia takie ja : podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona. Po złożeniu stół można z łatwością przenosić w dowolne miejsce. Nogi stołu połączone są stalowymi linkami co ułatwia składanie i rozkładanie. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dane techniczne: Długość: 180 cm Szerokość: 60 cm lub 70 cm Dopuszczalne obciążenie: 200 kg Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm Wymiary po złożeniu: 90x60 cm / 70x17 cm Waga (bez akcesoriów): 16 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1108 zł

Składany stół do masażu - VIVA

 Składany stół do masażu - VIVA

Składany stół do masażu VIVA posiada nową owalną linię i lekką konstrukcję z drewna bukowego. Nogi stołu połączone są ze sobą stalowymi linkami, które umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie stołu oraz poprawiają jego stabilność. Pod blatem stołu zamontowane są dodatkowe wyposażenia takie jak: podgłówek, podłokietnik, półka pod ramiona. Wysokość stołu regulowana jest za pomocą gałek. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dzięki zaokrąglonym wykończeniom składany stół do masażu VIVA zyskał na lekkości i estetycznym wyglądzie. Dane techniczne : Długość: 188 cm Szerokość: 60 cm Dopuszczalne obciążenie: 200 kg Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm Wymiary po złożeniu: 94x60x19 cm Waga (bez akcesoriów): 16,5 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1217 zł