Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łóżka rehabilitacyjne

Łóżka rehabilitacyjne

Produkty od 1 do 20 z 82

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali

 Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali

Łózko rehabilitacyjne stanowi bardzo duże ułatwienie, zarówno dla pacjenta jak i jego opiekuna. Sprawdzi się ono w przypadku osób niepełnosprawnych, stale przebywających w pozycji leżącej, jak i starszych, które mają problem z wstawaniem lub zmienianiem pozycji. Z łóżka rehabilitacyjnego mogą korzystać również osoby po różnego typu urazach kręgosłupa, czy też nóg. Możliwość zmiany wysokości łóżka ułatwia pacjentowi samodzielne wchodzenie na nie. W przypadku gdy osoba chora jest stale unieruchomiona, zmiana wysokości łóżka to także wsparcie dla opiekuna. Zmiana pozycji leża łóżka Dali za pomocą pilota zapewnia bezpieczeństwo pacjentowi. Bez problemu może zmienić pozycję na siedzącą, czy też unieść nogi. Istnieje również możliwość wyposażenia łóżka w dodatkowe akcesoria, takie jak miękkie poszycie, lampka do czytania oraz taca do podawania posiłków. Sam wybierz, co będzie Ci najbardziej potrzebne i weź pod uwagę zakup jednego lub kilku elementów dodatkowych, jakie oferuje łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali. więcej »
Dodano: 2021-01-25
BURMEIERCena: 2900 zł

Łóżko rehabilitacyjne Luna

 Łóżko rehabilitacyjne Luna

Łóżko rehabilitacyjne Luna Basic 2 Luna Basic 2 jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego pilotem. Vigor-Med będąc świadomym i odpowiedzialnym dystrybutorem wsłuchał się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasował nową wersję do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA Basic 2 jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących. Barierki opuszczają się poniżej poziomu ramy leża. Bardzo ważna cecha , która ułatwia wstawanie i siadanie pacjenta na łóżko oraz poczucie komfortu. Oprócz możliwości płynnej regulacji poszczególnych segmentów leża oraz wysokości łóżko posiada funkcję zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych ; 33cm dla osób niskiego wzrostu oraz 40 cm dla osób wysokich. Funkcje łóżka Luna Basic 2: • leże cztero-segmentowe • płynna regulacja wysokości leża na pilota • pozycja anty-trendelenburga • płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota • płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota • manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki • siłowniki LINAK • obudowa w kolorze drzewa bukowego • wysięgnik i barierki na wyposażeniu • leże metalowe • leże drewniane (opcja) • leże można zawiesić w dwóch pozycjach: wyżej i niżej • łóżko dostarczane na systemie transportowym więcej »
Dodano: 2018-10-15
vermeiren

Burmeier, Ortopedia, Thusane

 Burmeier, Ortopedia, Thusane

W Naszej ofercie mamy renomowanej firmy, solidne i wytrzymałe łóżka. Przystosowane są dla wszystkich osób, które mają kłopoty ze zdrowiem. Wypożyczane przez nas łóżko posiada 3 lub 4 funkcje (w zależności od modelu). 1 funkcja - regulacja wysokości całego łóżka - dzięki niej opiekun jak i osoba chora bez problemu, za pomocą pilota mogą regulować wysokość całego łóżka, w zależności od konkretnej potrzeby. 2 funkcja - regulacja części tułowia - również za pomocą pilota możliwa jest regulacja kąta pochyłu. Może ona być w poziomie, jak i można ją podnieść się do pionu (osoba chora bez użycia jakichkolwiek sił, może znaleźć się w pozycji siedzącej - funkcja bardzo przydatna przy spożywaniu posiłków). 3 funkcja - regulacja podnóżka przy pomocy pilota lub manualnie (w zależności od modelu) - Funkcja trzecia daje pełną regulację położenia osoby chorej, bardzo pomocna dla rehabilitanta, a jednocześnie mocno poprawiająca komfort leżenia osobą, które mają problemy z nogami. 4 funkcja - tzw. kolebka łóżka możliwość pochylenia całego łóżka od strony głowy bądź nóg. W wyposażeniu wysięgnik z trójkątem oraz barierki, które dają osobie leżącej poczucie bezpieczeństwa oraz chronią one przed spadnięciem osoby leżącej. Są one jednocześnie bardzo wygodne, ponieważ łatwym ruchem można je opuścić, jak i podciągnąć. Każde łóżko jest na kółkach, dzięki którym bardzo łatwo i szybko można je przemieszczać po pomieszczeniu. Jednocześnie są one wyposażone w hamulce, także po ich zaciągnięciu nie ma szans żeby łóżko się przesunęło. Informacje dodatkowe:  Wymiary zewnętrzne łóżka – ok. 215 cm x 100 cm  Leżysko dwu-segmentowe o wymiarach 200 cm x 90 cm  Maksymalne obciążenie łóżka – 170 kg Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług Medirental.pl - największa wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych więcej »
Dodano: 2017-04-03
Burmeier, Ortopedia, Thusane

Koncentrator tlenu

 Koncentrator tlenu

Oferta dostępnych w naszej wypożyczalni sprzętów rehabilitacyjnych obejmuje m.in. możliwość wynajęcia koncentratora przeznaczonego do tlenoterapii domowej. Dzięki temu mogą Państwo w domowych warunkach korzystać z urządzenia i pacjent może prowadzić w miarę normalne życie. Tlen może być podawany w domu bez konieczności przebywania w szpitalu. Koncentrator dostarcza pacjentowi powietrze ze zwiększoną zawartością tlenu. Urządzenie może pracować przez 24 godziny na dobę i nie wymaga uzupełniania tlenu. Tlen dostarczany jest pacjentowi przez cewnik donosowy lub specjalną maseczkę tlenową. Posiadamy także innego rodzaju sprzęty rehabilitacyjne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-11-24
tlenCena: 100 zł

Łóżka dla chorych

 Łóżka dla chorych

Dobieramy i wypożyczamy łóżka dla chorych. Sprzęt dobieramy w zależności od stopnia mobilności i niepełnosprawności pacjenta. Zapewniamy nowy sprzęt oraz dowóz i montaż u klienta. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2016-11-28
Brak danych

Wózek inwalidzki aktywny

 Wózek inwalidzki aktywny

Aby uzyskać wózek w ramach świadczeń NFZ należy złożyć wniosek wypełniony przez lekarza, podbity przez placówkę NFZ. Po wypełnieniu i dostarczeniu odpowiednich dokumentów zapewniamy darmową wysyłkę. Kod przedmiotu to: p.129.00 Jest to wózek inwalidzki - aluminiowy lekki Eclips x2. 5 lat gwarancji na ramę. www.masaze-rehabilitacja.com.pl - na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami. Najważniejsze cechy produktu to: - Rączki oparcia łamane w połowie - wózek zajmuje w transporcie jeszcze mniej miejsca. - Hamulce dla osoby towarzyszącej - bardzo istotna funkcja związana z bezpieczeństwem dla osób , które pchają wózek na pochyleniach i nie tylko. taki hamulec powoduje pełną kontrolę nad wózkiem podczas przewożenia osób siedzących. - Kieszeń za oparciem na podręczne rzeczy. - Wygodna poduszka na siedzisko i oparcie. - Dwukolorowa tapicerka z materiału airflow zapewnia odpowiednią wentylację. Gwarancja jaką dajemy na konstrukcję metalową 5 lat mówi sama za siebie - jakość, wytrzymałość, bezpieczeństwo: - model bez możliwości doposażenia w opcje dodatkowe, - w jednej wersji kolorystycznej, - podłokietnik tylko b03 (ścięty), - koła przednie krypton, - koła tylne pompowane, - koła na szybkozłącze. Jest to wózek ogólnego zastosowania dla osób niepełnosprawnych, domowy, spacerowy. więcej »
Dodano: 2016-11-24
wózek inwalidzki

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

 Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

W naszej wypożyczalni znajdą Państwo niezwykle funkcjonalne łóżka ortopedyczne, rehabilitacyjne. Oferta wynajmu obejmuje wynajem łóżka razem z materacem. Materac posiada nieprzemakalną poszewkę, co ułatwi użytkowanie. Łóżka się wielofunkcyjne: są regulowane elektrycznie, dostępna jest funkcja podnoszenia głowy, podnoszenia nóg oraz ponizacja. Każdemu pacjentowi gwarantujemy indywidualne podejście i dobór odpowiedniego sprzętu. więcej »
Dodano: 2016-11-24
BURMEIER

Stół rehabilitacyjny JSR 3E

 Stół rehabilitacyjny JSR 3E

Stół rehabilitacyjny JSR-3E, to trzyczęściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną regulacją wysokości za pomocą pilota ręcznego . Regulacja podgłówka i podnóżka stołu sterowana jest się za pomocą sprężyn gazowych. Podczas zabiegów komfort Pacjenta zapewnia wycięcie na twarz w nagłówku. Stół obity jest skóropodobnym lub winylowym materiałem, charakteryzującym się wysoką wytrzymałością. Materiał dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Konstrukcja w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Dane techniczne: ●Długość: 200 cm ●Szerokość: 69 cm ●Wysokość: od 60 cm do 88 cm ●Regulacja kata nachylenia zagłówka: od -60° do +45° ●Waga:58 kg ●Dopuszczalne obciążenie: 150 kg ●Regulacja kata nachylenia podnóżka: od 0° do +35° Tolerancja wymiarów w specyfikacji techniczne:+/- 2 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3082 zł

Stół rehabilitacyjny JSR 4

 Stół rehabilitacyjny JSR 4

JSR 4 posiada stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową. Leże stołu składa się z czterech segmentów oraz podgłówka wyposażonego w otwór na twarz i regulowane podłokietniki. Środkowa część blatu, znajdująca się na wysokości kręgów lędźwiowych, posiada manualną regulację wysokości w zakresie do 12 cm. Stół JSR 4 dostępny jest również w wersji elektrycznej (JSR 4 E) i hydraulicznej (JSR 4 H). W stole JSR 4 E wysokość regulowana jest elektrycznie za pomocą pilota ręcznego (wersja podstawowa stołu) lub opcjonalnie za pomocą pilota nożnego (wersja stołu za dopłatą). Model JSR 4 H posiada hydrauliczną regulację wysokości, która odbywa się za pomocą siłownika hydraulicznego. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Opcja kółek jezdnych dostępna jest wyłącznie w wersjach manualnej JSR 4 i elektrycznej JSR 4 E Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 70 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Waga: 61 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od 0 ° do +35 ° Regulacja podłokietników: od 0 cm do 18 cm Regulacja wysokości poduszki środkowej: od 0 cm do 12 cm Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3150 zł

Stół rehabilitacyjny JSR 3 F 3

 Stół rehabilitacyjny JSR 3 F 3

JSR 3 F 3 jest modelem stołu rehabilitacyjnego dla najbardziej wymagających terapeutów. Stół znajduje szerokie zastosowanie w gabinetach masażu, placówkach rehabilitacyjnych, centrach medycznych. Zarówno wysokość stołu jak i kąt nachylenia poszczególnych części leża regulowane są elektrycznie za pomocą pilota ręcznego. Zamontowany podgłówek regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej Regulacja tylnej części leża w zakresie do 75 stopni pozwala na ułożenie stołu w pozycji fotela. JSR 3 F 3 wyposażony jest w system jezdny umożliwiający łatwe przemieszczanie stołu. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 70 cm Wysokość: od 55 cm do 85 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Waga: 80 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od 0 ° do +75 ° Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 7167 zł

Stół rehabilitacyjny JSR 2

 Stół rehabilitacyjny JSR 2

Stół JSR 2 jest stołem prostym dwuczęściowym modelem stołu rehabilitacyjnego z ręczną regulacją wysokości. Podgłówek regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Stół wyposażony jest w dwa otwory znajdujące się w części leża oraz w podgłówku. Stół JSR 2 obity jest skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Stół dostępny jest również w wersji elektrycznej ( JSR 2 E) lub (JSR 2 H ) W wersji manualnej stołu istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie od 50 cm do 98 cm (opcja dodatkowa za dopłatą). W wersji elektrycznej stołu istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie od 50 cm do 100 cm (opcja dodatkowa za dopłatą). Opcja kółek jezdnych dostępna jest wyłącznie w wersjach manualnej JSR 2 i elektrycznej JSR 2 E. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Waga: 58 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1950 zł

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE TAURUS Z LEŻEM METALOWYM LUB DREWNIANYM

 ŁÓŻKO REHABILITACYJNE TAURUS Z LEŻEM METALOWYM LUB DREWNIANYM

Seria Taurus to łóżka rehabilitacyjne polskiej produkcji gwarantujące wysoki komfort i jakość. W ofercie posiadamy łóżka o różnej konfiguracji i możliwościach ustawień leża. Zapraszamy do skorzystania z oferty na X-REH.PL!. Gwarantujemy darmowy transport oraz niskie ceny! więcej »
Dodano: 2016-07-08
Brak danychCena: 2940 zł

Łóżko pionizujące S3KN art.SB-011-0

 Łóżko pionizujące S3KN art.SB-011-0

W ofercie posiadamy również łózka rehabilitacyjne sterowane za pomocą pilota jak i kilka rodzajów szafek przyłóżkowych więcej »
Dodano: 2016-04-22
ISKO KOCH GmbH

Łóżko rehabilitacyjne EWN ORION

 Łóżko rehabilitacyjne EWN ORION

W naszej ofercie posiadamy również łózka i stoły pionizujące oraz kilka wersji szafek przyłóżkowych. więcej »
Dodano: 2016-04-22
EW-MED sp zo.o.

Łóżko rehabilitacyjne

 Łóżko rehabilitacyjne

Łóżko niezbędne dla osób leżących, chorych, w podeszłym wieku. Zapewnia komfort oraz wygodę osobie leżącej a także opiekunom. Domiflex – Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa. Cechy: stalowa, wytrzymała rama malowana proszkowo estetyczne wykończenie łóżka w kolorze Havanna 4-cześciowe łamane łoże drewniane lub metalowe (opcja) precyzyjne i trwałe siłowniki sterujące regulacja wysokości w zakresie od 40 do 81cm regulacja kąta zagłówka od 0o do70o stabilne barierki boczne możliwość transportu pacjenta prosty montaż, demontaż i transport wytrzymałe, silikonowe uchwyty poprzeczek łoża wysięgnik z uchwytem w standardzie możliwość zastosowania systemu Ripolux® (opcja) możliwość wyposażenia w funkcję Trendelenburga/ anty-Trendelenburga (opcja) możliwość zamówienia stelaża o wymiarach 90x220cm (opcja) Bezpieczeństwo: podstawowy bezpiecznik we wtyczce zasilania dodatkowy bezpiecznik wtórny system izolacji termicznej precyzyjny pilot z wbudowaną blokadą ustawień 4 koła transportowe z blokadą barierki boczne z blokadą opuszczania specjalny spiralny kabel sieciowy wspornik zapobiegający skręceniu kabli system IPX4 (zabezpieczający przed wnikaniem wody) system 24V (niskiego napięcia w siłownikach). więcej »
Dodano: 2012-08-20
Hermann BockCena: 3200 zł

zastosowanie:Opieka
Materiał:Drewno/Metal

Mata Sanotherm IBC-10

 Mata Sanotherm IBC-10

System składa się z jednej maty na ciepło podczerwieni (rozmiary ok. 90 x 190) pasującej do łóżka o wymiarach 100 x 200 cm. Rozwój cywilizacyjny doprowadził środowisko naturalne człowieka do degradacji. To właśnie zanieczyszczone środowisko, mało aktywne życie, przeciążenie pracą, wyczerpanie fizyczne i umysłowe doprowadziło do granic, których przekroczyć nie można... Więcej: http://mikpol.pl/mata-sanotherm-cieplo-podczerwieni.html więcej »
Dodano: 2011-01-29
IBCCena: 1890 zł

Łóżka rehabilitacyjne

Proponujemy łóżka rehabilitacyjne najlepszych producentów krajowych i zagranicznych, sterowane elektrycznie i ręcznie. Luna, Elbur, Dali, Economic, Allura, Westfalia, Royal, Inovia, Lippe, Wickie, Taurus, ABE, Vision, Titan, PLE, więcej »
Dodano: 2016-02-10
Burmeier, Vermeiren, Rehabet, Prometal

Łóżka ortopedyczne

 Łóżka ortopedyczne

DAR-MED w swojej ofercie posiada łóżka rehabilitacyjne/ortopedyczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zaprojektowane są one nie tylko z myślą o osobach chorych, które wymagają długoterminowej opieki, ale też o osobach opiekujących się pacjentem. Prowadzimy sprzedaż i wynajem sprzętu ortopedycznego. więcej »
Dodano: 2016-01-14
Brak danych

Elbur PB 326

 Elbur PB 326

Łóżko rehabilitacyjne PB 326 przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów w ośrodkach opiekuńczych oraz w środowisku domowym. Dzięki swoim drewnianym elementom w kolorze buku, drewnianym frontom oraz częściom metalowym malowanym proszkowo w kolorze srebrnym to wysokiej jakości łóżko pielęgnacyjne doskonale komponuje się z otoczeniem. Powierzchnia leża wypełniona jest listwami sprężynującymi. Leże podzielone jest na 4 segmenty i posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie, a ponadto regulowany segment podudzia poprzez mechanizmy zapadkowe. Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą pilota, posiadającego możliwość blokady poszczególnych pozycji łóżka. Na końcach barierek bocznych leża znajdują się sprężynujące nakładki z tworzywa sztucznego powodujące zmniejszanie odległości pomiędzy barierkami a frontem. Niwelują one możliwość przygniecenia kończyn rąk oraz nóg. więcej »
Dodano: 2016-01-12
PrometalCena: 2399 zł

zastosowanie:opieka nad osoba starsza lub niepełnosprawną
Szerokość:104 mm
Wysokość:216 mm
Materiał:jasny buk

Łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem

 Łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem

Dostępne w naszym sklepie i na stronie internetowej łóżka rehabilitacyjne są idealne zarówno dla osoby opiekującej się, jak i dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości elektrycznej regulacji funkcji łózka za pomocą pilota można szybko i bezproblemowo dostosować łóżko dla potrzeb pacjenta. Czteroczłonowa konstrukcja leża jest w pełni regulowana za pomocą siłowników elektrycznych. Łóżka rehabilitacyjne posiadają dodatkową ochronę w postaci drewnianych barierek zapewniającą zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem z łóżka. Wszystkie elementy metalowe pokryte są lakierem proszkowym o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenie i zarysowanie w kolorze zbliżonym do wykończeń drewnianych. więcej »
Dodano: 2015-10-30
Brak danych