Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Piłki terapeutyczne

Piłki terapeutyczne

Piłka Redondo L 22 cm

 Piłka Redondo L 22 cm

Piłki Redondo TOGU® wykorzystywane są w terapii, fitness (Spirit-ball, piłki Pilatesa) oraz w treningu ogólnorozwojowym. Stosowane także w celu mobilizacji kręgosłupa oraz podczas relaksacji. Charakteryzują się wysoką elastycznością. Wykonane z tworzywa PVC. Średnica: 22 cm Waga: 150 g Kolor: niebieska więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 38.74 zł

Piłka gimnastyczna.

 Piłka gimnastyczna.

Piłka rehabilitacyjna i gimnastyczna służy do ćwiczeń wielu partii mięśni. Cechy piłek to przede wszystkim korekcja wad postawy oraz rehabilitacja kręgosłupa a także trening ogólnorozwojowy - w domu, na siłowni, na zajęciach fitness. Bardzo często wykorzystywana w szkołach rodzenia jak i przedszkolach dla najmłodszych. więcej »
Dodano: 2015-03-13
ANTARCena: 35 zł

zastosowanie:Dla dorosłych
dzieci
osób starszych
kobiet w ciąży
niepełnosprawnych.
Materiał:Wysoka jakość materiału z systemem ABS zapobiegającym rozerwaniu piłki.
Rozmiar:55 cm

Piłki Rehabilitacyjne Sanity

Piłki rehabilitacyjne z kolcami znane również jako jeżyki są lekkie i barwne. Stożkowate kolce pobudzają zakończenia czuciowe ciała. więcej »
Dodano: 2014-06-09
Sanity

Piłka Rehabilitacyjna z orbitą Qmed Moon Hopper

Owalna piłka (z wentylem igłowym) wykonana z elastycznej wytrzymałej gumy z plastikową, antypoślizgową obręczą. Do wykorzystania głównie podczas ćwiczeń równoważnych, koordynacyjnych, sensomotorycznych, mających na celu wyrobienie prawidłowej i szybkiej reakcji ruchowej. Wymusza silną pracę całego ciała w przestrzeni, przez co angażuje wiele partii mięśniowych. Znajduje zastosowanie w treningu indywidualnym w domu, ale także jako urozmaicenie terapii, rehabilitacji oraz zajęć w szkołach i przedszkolach. Idealna dla dzieci i dorosłych. więcej »
Dodano: 2014-06-09
Qmed

Piłka Rehabilitacyjna do ćwiczeń Qmed

Piłka rehabilitacyjna przeznaczona jest do terapii w celu wzmocnienia mięśni grzbietu, zwiększenia ruchomości w stawach, poprawy kondycji i koordynacji ruchowej, w schorzeniach neurologicznych, a także w korekcji wad postawy. Piłka rehabilitacyjna Anti-Burst Gym Ball polecana jest przez wielu specjalistów jako nieodzowny element treningu dla osób chcących zachować sprawność fizyczną, a także dla kobiet w ciąży i osób w podeszłym wieku. więcej »
Dodano: 2014-06-09
Qmed

Rozmiar:55cm (Czerwona) 65cm (Zielona) 75cm(niebieska) 85cm (Srebrna)

Piłka do rehabilitacji 55 cm masująca

 Piłka do rehabilitacji 55 cm masująca

Przeznaczona do wykonywania ćwiczeń podczas procesu rehabilitacji, jak również ćwiczeń ogólnorozwojowych. Wyposażona w miękkie wypustki zapewniające ciągły masaż podczas ćwiczeń oraz stymulujące receptory skórne. więcej »
Dodano: 2014-04-14
ANTARCena: 55 zł

Piłka do rehabilitacji 65 cm masująca

 Piłka do rehabilitacji 65 cm masująca

Przeznaczona do wykonywania ćwiczeń podczas procesu rehabilitacji, jak również ćwiczeń ogólnorozwojowych. Wyposażona jest w miękkie wypustki zapewniające ciągły masaż podczas ćwiczeń oraz stymulujące receptory skórne. więcej »
Dodano: 2014-04-14
ANTARCena: 65 zł

Rozmiar:65 cm

Piłka rehabilitacyjna GM-65

 Piłka rehabilitacyjna GM-65

wzmocnienia mięśni grzbietu, zwiększenia ruchomości stawów oraz w schorzeniach neurologicznych, do korygowania wad postawy, poprawia kondycję ruchową, średnica piłki 65cm więcej »
Dodano: 2013-04-09
ARmedicalCena: 54 zł

Piłeczka do ćwiczeń , Procho

Piłeczka do ćwiczeń, rehabilitacji, masażu z kolcami różne wielkości Piłeczka do ćwiczeń, rehabilitacji żelowa różne opory więcej »
Dodano: 2012-10-29
Glo-Pol

Piłka rehabilitacyjna

 Piłka rehabilitacyjna

Piłka rehabilitacyjna -Ćwiczenia z użyciem piłki rehabilitacyjnej: -Wspomagają rehabilitację kręgosłupa osób z problemami neurologicznymi. -Pomagają korygować wady postawy. -Wzmacniają mięśnie grzbietu i brzucha odpowiedzialne za utrzymanie kręgosłupa w prawidłowej pozycji. -Zwiększają ruchomość stawów. -Pomagają poprawić koordynację ruchową. -Są świetnym treningiem ogólnorozwojowym. Piłki można również używać do ogólnorozwojowego treningu fitness. więcej »
Dodano: 2012-08-08
ANTARCena: 36 zł

zastosowanie:ćwiczenia - rehabilitacja
trening
Materiał:PVC antywybuchowe

Komplet 6 szt. Małych piłek lekarskich THERA-BAND

 Komplet 6 szt. Małych piłek lekarskich THERA-BAND

Używane są do ćwiczeń wzmacniających dolną i górną część ciała, idealne w przypadku ograniczonej ruchomości w stawach. Łatwe do trzymania Zestaw składa się z 6 małych piłek lekarskich z każdego ciężaru po sztuce. Średnica piłek - 11 cm. Waga piłek oznaczona jest kolorami: • beżowa - 0,5 kg • żółta - 1 kg • czerwona - 1,5 kg • zielona - 2 kg • niebieska - 2,5 kg • czarna - 3 kg. więcej »
Dodano: 2011-03-23
THERA-BANDCena: 442.8 zł

Duża piłka sensoryczna ABS 100 cm

 Duża piłka sensoryczna ABS 100 cm

Duża piłka sensoryczna ABS 100 cm 3000 g. Kolor: rubinowy Oferujemy Państwu duże piłki sensoryczne, oraz małe piłeczki senso w różnych rozmiarach i kolorach. więcej »
Dodano: 2011-03-14
THERA-BANDCena: 479.7 zł

Duża piłka gimnastyczna niebieska 75 cm

 Duża piłka gimnastyczna niebieska 75 cm

Piłki gimnastyczne • 45 cm żółta wzrost 140 – 150 cm • 55 cm czerwona wzrost 151 – 165 cm • 65 cm zielona wzrost 166 – 180 cm • 75 cm niebieska wzrost 181 – 190 cm W ofercie naszej znajdują się również piłki z uchwytami, piłki do ćwiczeń z obciążeniami, piłki Pushaball ABS, piłki gimnastyczne ABS. więcej »
Dodano: 2011-03-14
THERA-BANDCena: 92.88 zł

Dysk do masażu

 Dysk do masażu

Dysk pobudza naturalną energię poszczególnych partii ciała poprzez akupresurę (nacisk) na receptory znajdujące sie na stopach. Ćwiczenia gimnastyczne z dyskiem pozwalają usunąć zbędne ilości tłuszczu i toksyn zalegających na brzuchu i talii, odprężają i pomagają utrzymać zgrabną sylwetke. Dysk jest wygodny i bezpieczny. Dzięki zaworkowi można w dowolny sposób sterować ilośćią napompowanego powietrza wewnątrz dysku. Średnica dysku: ø32cm więcej »
Dodano: 2011-07-31
Glo-PolCena: 60 zł

Piłka do ćwiczeń

 Piłka do ćwiczeń

Średnica: Ø 45 cm Ø 55 cm Ø 65 cm Piłka do ćwiczeń to idealna alternatywa dla osób chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą, bez ograniczeń wiekowych oraz możliwością wykonywania ćwiczeń praktycznie w każdym miejscu. Piłka o niezwykle szerokim zastosowaniu, przeznaczona jest do wszelkich ćwiczeń ruchowych, wzmacniających, rozciągających, korekcyjnych, rehabilitacyjnych, jogi, pilates i innych. W dzisiejszych czasach ruch z wykorzystaniem piłki jest cora więcej »
Dodano: 2011-07-28
Glo-PolCena: 45 zł