Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Produkty od 461 do 480 z 768

boostery testosteronu

 boostery testosteronu

Boostery testosteronu w naturalny sposób pomagają zwiększyć możliwości (tylko do naturalnych granic) produkcji testosteronu. Jednym z najskuteczniejszych jest kwas d-asparginowy. Dobrze sprawdzają się produkty o składzie mieszanym. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

AkuBar Protein

 AkuBar Protein

Proteinowy baton dla każdego, więcej informacji znajdziesz odwiedzając naszą stronę, dostępny w opakowaniu 20 sztuk x 70 g. Prosimy bardzo o pozostawienie opinii i sugestii które pomogą nam spełnić Twoje oczekiwania. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 112 zł

Waga:70 g
Zastosowania:Przekąska między posiłkami

AkuBar Energy

 AkuBar Energy

Smaczny baton energetyczny zawierający witaminy, zalecany dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej oraz odchudzających się. Dostępny w opakowaniu 20 sztuk x 70 g. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 111.3 zł

Pinky

 Pinky

Preparat dla dzieci zawierający wszystkie witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 109.2 zł

Zastosowania:Dla dzieci

Onyx Plus

 Onyx Plus

Minerały dla dorosłych w płynie. Mimo iż minerały są trudno przyswajalne, to jednak dobór ich proporcji oraz kilku witamin stawiają Onyx Plus na bardzo wysokim poziomie przyswajalności. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 109.2 zł

Waga:550 g

Złoty Zestaw

 Złoty Zestaw

Jeśli interesuje Cię szybki start i kariera we współpracy z firmą Akuna, Złoty Zestaw jest właśnie dla Ciebie. W złotym zestawie otrzymujesz szeroką gamę produktów firmy Akuna w bardzo atrakcyjnej cenie, dodatkowe korzyści to: stały 40% rabat na wszystkie produkty, deklaracja członkowska, natychmiastowy awans na stopień menadżerski oraz aktywne wsparcie w celu wdrożenia w program partnerski-łącznie z programem specjalnym '' Auto za 1 zł ''. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. Abyśmy mogli Cię lepiej obsłużyć, bardzo cenna dla nas będzie Twoja opinia. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 4698 zł

Oksiracetam

Zwiększa zdolność uczenia się, wpływa pozytywnie na procesy kognitywne, poprawia pamięć, rozwija uwagę i koncentrację. Silniejszy i lepiej przyswajalny od popularnego piracetamu. Szybki efekt działania. więcej »
Dodano: 2013-08-08
Brak danychCena: 83.9 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

L-Tyrozyna

L-Tyrozyna to aminokwas, prekursor noradrenaliny i dopaminy. L-Tyrozyna niweluje poziom stresu, dlatego sprawdza się bardzo dobrze w trakcie ważnych egzaminów czy też stresogennych wydarzeń. L-Tyrozyna znakomicie regeneruje organizm, zarówno od strony psychicznej jak i również fizycznej. więcej »
Dodano: 2013-08-08
Brak danychCena: 29.5 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

Zestaw Powitalny

 Zestaw Powitalny

Zestaw ten zawiera: deklarację członkowską i 4 butelki Alveo po bardzo korzystnej cenie, nabywając ten zestaw masz możliwość awansu na poziom menadżerski na specjalnych zasadach jednocześnie otrzymujesz stały 40% rabat na wszystkie produkty firmy Akuna i dokonujesz zakupu tyko tych produktów które potrzebujesz w czasie który Tobie odpowiada, bierzesz również udział w programie '' Auto za 1 zł ''. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Akuna KanadaCena: 588 zł

Waga:4800 g
Skład:4 butelki Alveo+deklaracja+katalog

Alveo

 Alveo

Produkt codziennego stosowania dla dzieci i dorosłych w profilaktyce zdrowia, oraz jako wspomaganie leczenia. Szersze informacje uzyskasz przechodząc do naszej strony, zachęcamy do otwierania zakładek i przed podjęciem decyzji próbne złożenie zamówienia, dzięki temu będzie zapoznasz się z wszystkimi korzyściami-zamówienie takie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty. Po zapoznaniu się z korzyściami, jeśli mimo wszystko zrezygnujemy możemy takie zamówienie jednym kliknięciem anulować, nawet jeśli tego nie zrobimy i do trzeciego dnia roboczego następnego miesiąca nie opłacimy tego zamówienia, system automatycznie je usunie bez żadnych konsekwencji finansowych. Zachęcamy do odważnego poruszania się po naszej stronie,dzięki czemu możesz bez ryzyka zyskać więcej. Pozdrawiamy i życzymy zadowolenia z naszych produktów oraz usług oferowanych dla Twojej satysfakcji. Prosimy o pozostawienie dla nas Twojej opinii na temat obsługi i produktów, mile widziane również sugestie. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Akuna KanadaCena: 147 zł

Waga:1200 g
Zastosowania:Profilaktyka i wspomaganie leczenia

Fenylopiracetam

Fenylopiracetam posiada właściwości nootropowe, neuroprotekcyjne, przeciwlękowe oraz psychostymulacyjne. Pomaga w szybkim przyswajaniu wiedzy. Poprawa pamięć oraz koncentrację. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Brak danychCena: 82.9 zł

Waga:1 g
Zastosowania:Neurodoping

Nefiracetam

Nefiracetam - jego unikalny mechanizm działania poprawia pamięć, rozwija uwagę oraz pomaga w szybkim uczeniu się. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Brak danychCena: 54.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Pikamilon (Picamilon)

W zależności od dawki Pikamilon (Picamilon) może działać uspokajająco bądź psychostymulująco. Dzięki Pikamilonowi można w większym stopniu uwierzyć w swoje umiejętności, działa przeciwlękowo. Regeneruje stany osłabienia psychicznego. Po podaniu doustnym, Pikamilon łatwo przekracza barierę krew/mózg, a po jej przekroczeniu, ulega hydrolizie do cząsteczki GABA (kwasu gamma amino-masłowego) oraz witaminy B3(niacyny). więcej »
Dodano: 2013-08-05
Brak danychCena: 64.9 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

Sulbutiamina

Aktywuje obszary mózgu odpowiedzialne za decyzje, w sposób skuteczny rozwija funkcje umysłowe, poprawia zdolność zapamiętywania, rozwija zdolność koncentracji. Niweluje poczucie lęku, poprawia kontakty międzyludzkie, jest skutecznym środkiem poprawiającym funkcje seksualne u mężczyzn, którzy mają problem z zaburzeniem erekcji wywołanym na tle psychicznym. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 34.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Cytykolina (CDP-Cholina)

Cytykolina (CDP-Cholina) w odróżnieniu od choliny z łatwością przekracza barierę krew-mózg. Cytykolina powinna być stosowana z innymi związkami nootropowymi np. Noopept ponieważ w trakcie stosowania związków nootropowych wzrasta zapotrzebowanie na acetylocholiny, których dostarcza cytykolina. Cytykolina podnosi wydajność intelektualna, wzmacnia działanie innych związków nootropowych, aktywuje w mózgu obszar odpowiedzialny za supianie sie. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 36.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Fenibut (Phenibut)

Fenibut (Phenibut) jest związkiem, który został zsyntetyzowany w ubiegłym stuleciu w ZSRR. Posiada właściwości nootropowe oraz przeciwlękowe, normalizuje sen, wyzwala hormon wzrostu oraz regeneruje organizm po wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Działnie Fenibutu w widoczny sposób poprawia pamięć, koncentrację jak i również rozwija uwagę. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 35.9 zł

Waga:15 g

INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Mg

 INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Mg

Biochelat Zn-Cu-Mg 250ml. Suplement diety , w którym niezmiernie ważny dla organizmu cynk, występuje w postaci bio-chelatu, co zapewnia, że jest on maksymalnie przyswajalny przez organizm. Zn-Cu-Mg został stworzony, aby uzupełnić niedobory nieocenionych dla zdrowia mikroelementów: cynku, miedzi i magnezu. Szczególnie polecany osobom narażonym na wzmożony wysiłek fizyczny, stres oraz nadużywającym alkoholu, nikotyny i kofeiny.Preparat ten występuje w formie płynu, nie został więc wzbogacony substancjami wypełniającymi i przeciwzbrylającymi jak w przypadku tabletek, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów jest więc dużo łagodniejszy dla wątroby. Sposób użycia: ½ łyżeczki do herbaty (2,5ml) na dobę. Zalecaną ilość zmieszać z ½ szklanki wody lub soku owocowego, warzywnego, sporządzony roztwór wypić. Skuteczność została potwierdzona testami in vivo. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. więcej »
Dodano: 2013-07-27
Invex RemediesCena: 33 zł

INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Cr

 INVEX REMEDIES BIOCHELAT Zn-Cu-Cr

Biochelat Zn-Cu-Cr 250ml. Suplement diety stworzony, aby uzupełnić niedobory niezmiernie ważnych mikroelementów: cynku, miedzi i chromu. Cynk występuje w postaci bio-chelatu, co zapewnia, że jest on maksymalnie przyswajalny przez organizm. Szczególnie polecany osobom chorym na cukrzycę, osobom narażonym na ciągły stres oraz nadmierny wysiłek. Pomaga w zapobieganiu otyłości ( przyspiesza metabolizm). Zalecany jest również w chorobach oczu. Preparat ten występuje w formie płynu, nie został więc wzbogacony substancjami wypełniającymi i przeciwzbrylającymi jak w przypadku tabletek, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów jest więc dużo łagodniejszy dla wątroby. Sposób użycia: ½ łyżeczki do herbaty (2,5ml) na dobę. Zalecaną ilość zmieszać z ½ szklanki wody lub soku owocowego, warzywnego, sporządzony roztwór wypić. Skuteczność została potwierdzona testami in vivo. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów. więcej »
Dodano: 2013-07-27
Invex RemediesCena: 39 zł

Herbata antylipidowa

 Herbata antylipidowa

W skład tej niezwykłej herbaty wchodzi: 6 gatunków zielonej herbaty, liście Gynostemmy, nasiona Cassia Tora, korzeń rdestu wielokwiatowego, płatki lotosu. Wszechstronne działanie tej herbaty powoduje, że jest składnikiem wielu terapii: - pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi - pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu krążenia krwi - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu żołądka - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu śledziony - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby - przyczynia się do zwiększenia masy kałowej - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego - pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia - przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia więcej »
Dodano: 2013-07-17
TIENSCena: 61 zł

Waga:60 g
Zastosowania:oczyszczanie
odchudzanie
regulacja procesów trawiennych
w stanach przemęczenia i stresu(dodaje wi

Koktajl Odżywczy

Koktajl Odżywczy Herbalife to świetny zamiennik posiłku. Można go stosować 1 raz dziennie, aby wspierać dietę i dożywić organizm lub 2 razy dziennie jeśli interesuje nas odchudzanie i poprawa sylwetki. Koktajl charakteryzuje mała wartość kaloryczna, a duże właściwości odżywcze. Koktajl jest sycący i wypełniony cennymi składnikami odżywczymi. więcej »
Dodano: 2013-07-13
Herbalife

Waga:550 g
Zastosowania:odchudzanie
odżywianie
zamiennik posiłku

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.