Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Produkty od 461 do 480 z 793

odżywki węglowodanowe

 odżywki węglowodanowe

Węglowodany to produkty typowo energetyczne, np. carbo, vitargo, dextroza - wspomagające intensywny trening, regenerację potreningową, uzupełnienie glikogenu w mięśniach i obok protein są najważniejszym makroskładnikiem potrzebnym zaraz po treningu siłowym. Odżywki węglowodanowe są bardzo przydatne w sportach także typowo wytrzymałościowych między innymi w kolarstwie, biegach oraz w dyscyplinach wytrzymałościowo-siłowych, np. sportach walki. Chętnie po odżywki z tej grupy sięgają po prostu osoby ciężko pracujące. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

Rodzaj:odżywki węglowodanowe carbo

witaminy i minerały

 witaminy i minerały

Produkty z tej kategorii to zarówno witaminy sportowe, minerały, produkty kompleksowe o bardzo bogatym składzie, ale i te z jednym, dwoma, trzema składnikami. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

Rodzaj:witaminy i minerały

batoniki białkowe

 batoniki białkowe

Batoniki białkowe są bardzo pomocne szczególnie w sytuacji gdy nie mamy możliwości przygotowania pełnowartościowego posiłku. Są też świetną alternatywą dla słodyczy, ponieważ ich skład w przeciwieństwie do zwykłych słodyczy nie jest przeszkodą w diecie kulturystycznej/fitness, a smakują do tego świetnie. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

Rodzaj:batony

HMB

 HMB

HMB to pochodna najbardziej anabolicznego aminokwasu - leucyny. Jest dobrym antykatabolikiem, bardzo pomaga w odpowiednim wykorzystaniu spożywanych protein oraz przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Suplementacja HMB pomaga osiągnąć twardą, zbitą tkankę mięśniową i daje bardzo trwałe efekty. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

Rodzaj:hmb

boostery testosteronu

 boostery testosteronu

Boostery testosteronu w naturalny sposób pomagają zwiększyć możliwości (tylko do naturalnych granic) produkcji testosteronu. Jednym z najskuteczniejszych jest kwas d-asparginowy. Dobrze sprawdzają się produkty o składzie mieszanym. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

AkuBar Protein

 AkuBar Protein

Proteinowy baton dla każdego, więcej informacji znajdziesz odwiedzając naszą stronę, dostępny w opakowaniu 20 sztuk x 70 g. Prosimy bardzo o pozostawienie opinii i sugestii które pomogą nam spełnić Twoje oczekiwania. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 112 zł

Waga:70 g
Zastosowania:Przekąska między posiłkami

AkuBar Energy

 AkuBar Energy

Smaczny baton energetyczny zawierający witaminy, zalecany dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej oraz odchudzających się. Dostępny w opakowaniu 20 sztuk x 70 g. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 111.3 zł

Pinky

 Pinky

Preparat dla dzieci zawierający wszystkie witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 109.2 zł

Zastosowania:Dla dzieci

Onyx Plus

 Onyx Plus

Minerały dla dorosłych w płynie. Mimo iż minerały są trudno przyswajalne, to jednak dobór ich proporcji oraz kilku witamin stawiają Onyx Plus na bardzo wysokim poziomie przyswajalności. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 109.2 zł

Waga:550 g

Złoty Zestaw

 Złoty Zestaw

Jeśli interesuje Cię szybki start i kariera we współpracy z firmą Akuna, Złoty Zestaw jest właśnie dla Ciebie. W złotym zestawie otrzymujesz szeroką gamę produktów firmy Akuna w bardzo atrakcyjnej cenie, dodatkowe korzyści to: stały 40% rabat na wszystkie produkty, deklaracja członkowska, natychmiastowy awans na stopień menadżerski oraz aktywne wsparcie w celu wdrożenia w program partnerski-łącznie z programem specjalnym '' Auto za 1 zł ''. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. Abyśmy mogli Cię lepiej obsłużyć, bardzo cenna dla nas będzie Twoja opinia. więcej »
Dodano: 2013-08-09
Akuna KanadaCena: 4698 zł

Oksiracetam

Zwiększa zdolność uczenia się, wpływa pozytywnie na procesy kognitywne, poprawia pamięć, rozwija uwagę i koncentrację. Silniejszy i lepiej przyswajalny od popularnego piracetamu. Szybki efekt działania. więcej »
Dodano: 2013-08-08
Brak danychCena: 83.9 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

L-Tyrozyna

L-Tyrozyna to aminokwas, prekursor noradrenaliny i dopaminy. L-Tyrozyna niweluje poziom stresu, dlatego sprawdza się bardzo dobrze w trakcie ważnych egzaminów czy też stresogennych wydarzeń. L-Tyrozyna znakomicie regeneruje organizm, zarówno od strony psychicznej jak i również fizycznej. więcej »
Dodano: 2013-08-08
Brak danychCena: 29.5 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

Zestaw Powitalny

 Zestaw Powitalny

Zestaw ten zawiera: deklarację członkowską i 4 butelki Alveo po bardzo korzystnej cenie, nabywając ten zestaw masz możliwość awansu na poziom menadżerski na specjalnych zasadach jednocześnie otrzymujesz stały 40% rabat na wszystkie produkty firmy Akuna i dokonujesz zakupu tyko tych produktów które potrzebujesz w czasie który Tobie odpowiada, bierzesz również udział w programie '' Auto za 1 zł ''. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Akuna KanadaCena: 588 zł

Waga:4800 g
Skład:4 butelki Alveo+deklaracja+katalog

Alveo

 Alveo

Produkt codziennego stosowania dla dzieci i dorosłych w profilaktyce zdrowia, oraz jako wspomaganie leczenia. Szersze informacje uzyskasz przechodząc do naszej strony, zachęcamy do otwierania zakładek i przed podjęciem decyzji próbne złożenie zamówienia, dzięki temu będzie zapoznasz się z wszystkimi korzyściami-zamówienie takie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty. Po zapoznaniu się z korzyściami, jeśli mimo wszystko zrezygnujemy możemy takie zamówienie jednym kliknięciem anulować, nawet jeśli tego nie zrobimy i do trzeciego dnia roboczego następnego miesiąca nie opłacimy tego zamówienia, system automatycznie je usunie bez żadnych konsekwencji finansowych. Zachęcamy do odważnego poruszania się po naszej stronie,dzięki czemu możesz bez ryzyka zyskać więcej. Pozdrawiamy i życzymy zadowolenia z naszych produktów oraz usług oferowanych dla Twojej satysfakcji. Prosimy o pozostawienie dla nas Twojej opinii na temat obsługi i produktów, mile widziane również sugestie. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Akuna KanadaCena: 147 zł

Waga:1200 g
Zastosowania:Profilaktyka i wspomaganie leczenia

Fenylopiracetam

Fenylopiracetam posiada właściwości nootropowe, neuroprotekcyjne, przeciwlękowe oraz psychostymulacyjne. Pomaga w szybkim przyswajaniu wiedzy. Poprawa pamięć oraz koncentrację. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Brak danychCena: 82.9 zł

Waga:1 g
Zastosowania:Neurodoping

Nefiracetam

Nefiracetam - jego unikalny mechanizm działania poprawia pamięć, rozwija uwagę oraz pomaga w szybkim uczeniu się. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Brak danychCena: 54.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Pikamilon (Picamilon)

W zależności od dawki Pikamilon (Picamilon) może działać uspokajająco bądź psychostymulująco. Dzięki Pikamilonowi można w większym stopniu uwierzyć w swoje umiejętności, działa przeciwlękowo. Regeneruje stany osłabienia psychicznego. Po podaniu doustnym, Pikamilon łatwo przekracza barierę krew/mózg, a po jej przekroczeniu, ulega hydrolizie do cząsteczki GABA (kwasu gamma amino-masłowego) oraz witaminy B3(niacyny). więcej »
Dodano: 2013-08-05
Brak danychCena: 64.9 zł

Waga:10 g
Zastosowania:Neurodoping

Sulbutiamina

Aktywuje obszary mózgu odpowiedzialne za decyzje, w sposób skuteczny rozwija funkcje umysłowe, poprawia zdolność zapamiętywania, rozwija zdolność koncentracji. Niweluje poczucie lęku, poprawia kontakty międzyludzkie, jest skutecznym środkiem poprawiającym funkcje seksualne u mężczyzn, którzy mają problem z zaburzeniem erekcji wywołanym na tle psychicznym. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 34.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Cytykolina (CDP-Cholina)

Cytykolina (CDP-Cholina) w odróżnieniu od choliny z łatwością przekracza barierę krew-mózg. Cytykolina powinna być stosowana z innymi związkami nootropowymi np. Noopept ponieważ w trakcie stosowania związków nootropowych wzrasta zapotrzebowanie na acetylocholiny, których dostarcza cytykolina. Cytykolina podnosi wydajność intelektualna, wzmacnia działanie innych związków nootropowych, aktywuje w mózgu obszar odpowiedzialny za supianie sie. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 36.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Fenibut (Phenibut)

Fenibut (Phenibut) jest związkiem, który został zsyntetyzowany w ubiegłym stuleciu w ZSRR. Posiada właściwości nootropowe oraz przeciwlękowe, normalizuje sen, wyzwala hormon wzrostu oraz regeneruje organizm po wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Działnie Fenibutu w widoczny sposób poprawia pamięć, koncentrację jak i również rozwija uwagę. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 35.9 zł

Waga:15 g

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.