Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Nefiracetam

Nefiracetam - jego unikalny mechanizm działania poprawia pamięć, rozwija uwagę oraz pomaga w szybkim uczeniu się. więcej »
Dodano: 2013-08-07
Brak danychCena: 54.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Sulbutiamina

Aktywuje obszary mózgu odpowiedzialne za decyzje, w sposób skuteczny rozwija funkcje umysłowe, poprawia zdolność zapamiętywania, rozwija zdolność koncentracji. Niweluje poczucie lęku, poprawia kontakty międzyludzkie, jest skutecznym środkiem poprawiającym funkcje seksualne u mężczyzn, którzy mają problem z zaburzeniem erekcji wywołanym na tle psychicznym. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 34.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Cytykolina (CDP-Cholina)

Cytykolina (CDP-Cholina) w odróżnieniu od choliny z łatwością przekracza barierę krew-mózg. Cytykolina powinna być stosowana z innymi związkami nootropowymi np. Noopept ponieważ w trakcie stosowania związków nootropowych wzrasta zapotrzebowanie na acetylocholiny, których dostarcza cytykolina. Cytykolina podnosi wydajność intelektualna, wzmacnia działanie innych związków nootropowych, aktywuje w mózgu obszar odpowiedzialny za supianie sie. więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danychCena: 36.9 zł

Waga:5 g
Zastosowania:Neurodoping

Glikozydy Stewiolowe Stewia Stevia

 Glikozydy Stewiolowe Stewia Stevia

bezkaloryczny słodzik Glikozydy stewiolowe G9 > 90% jako sproszkowany ekstrakt z rośliny Stevia Rebaudiana Bertoni pochodzącego z Paragwaju. Powyższe Glikozydy są 300 razy słodsze od cukru o właściwościach obniżających cholesterol, nadciśnienie, cukier we krwi, działających przeciwpróchniczo oraz nie zawierają tłuszczy, cukru, glutenu, drożdży, węglowodanów, sztucznych aromatów i konserwantów. W zasadzie jest to produkt bezkaloryczny polecany dla diabetyków oraz osób dbających o linię, poszukujących naturalnego zamiennika cukru. Przedstawiony produkt mieści się w praktycznych pojemnikach ze zrywką o gramaturze 5g i jest wykonany przez firmę importową Stevia Life Polska. więcej »
Dodano: 2012-08-07
Brak danychCena: 7.5 zł

Waga:5 g

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.