Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Forever Aloe Vera

 Forever Aloe Vera

Zawartość litrowego opakowania to: 99,7% soku z liści aloesu Bez aromatów Bez konserwantów Wysoka zawartość witaminy C Forever Aloe Vera Gel jest przetwarzany w procesie aseptycznym, dzięki czemu w składzie nie występują żadne konserwanty i zawiera aż 99,7% czystego soku z miąższu liści. Opakowanie Tetra Pak wykonane jest w 100% z tworzyw nadających się do recyklingu. Dzięki Forever Aloe Vera Gel możesz cieszyć się świeżym smakiem soku aloesowego oraz wszystkimi jego korzyściami. więcej »
Dodano: 2019-02-03
FOREVER LIVING PRODUCTSCena: 114.7 zł

Waga:1000 g
Skład:99
7% soku z liści aloesu
Zastosowania:Do picia

Forever Aloe Vera Gel 015

 Forever Aloe Vera Gel 015

Napój aloesowy Forever Living Aloe Vera Gel, powoduje lepsze samopoczucie, wspomaga organizm w walce z wirusami i bakteriami. Dzięki zawartości składników odżywczych, wspiera organizm do przywrócenia w stan równowagi. Normalizuje pracę wszystkich gruczołów, reguluje krążenie krwi, działa przeciwzapalnie. więcej »
Dodano: 2014-12-01
FOREVER LIVING PRODUCTSCena: 99.12 zł

Waga:1000 g
Skład:Aloe Vera Barbadensis Miller
Zastosowania:do picia

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.