Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

OLIMP BCAA 500 G X-Plode

 OLIMP BCAA  500 G X-Plode

BCAA seri X-plode to tarcza antykataboliczna dla Twoich zmęczonych treningiem mięśni. Działa na nie kojąco jak balsam na spalone ciało zwiększając przy tym przyrost suchej masy mięśniowej w zastraszającym tempie! Nie czekaj! Kup już teraz! więcej »
Dodano: 2013-10-30
OLIMPCena: 93 zł

Rodzaj:aminokwasy
Waga:500 g
Tiamina (witamina B1):g
Pozostały skład:L-walina
L-izoleucyna
L-glutamina
Dawkowanie:1 porcja (10 g proszku – 20 jednostek = ½ miarki lub 2 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w 200 ml wod

aminokwasy

 aminokwasy

Aminokwasy to substancje które budują białka. Są to bardzo przydatne suplementy, kiedy budujemy masę mięśniową oraz redukujemy tkankę tłuszczową, nie chcąc stracić tkanki mięśniowej, utrzymać twardą, zdrową i jędrną sylwetkę. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

Rodzaj:aminokwasy

Forever ARGI+™ L-arginina

 Forever ARGI+™ L-arginina

Forever Living Products jest to firma, która swoje istnienie rozpoczęła od sprzedaży aloesu do picia. Później do aloesu zaczęły dołączać inne produkty, i dołączają stale. To wszystko, co w firmie Forever Living Product pojawia się jest niejako dla towarzystwa produktu podstawowego, czyli czystego miąższu aloesowego. Jednym z najnowszych osiągnięć Forever Living jest bardzo popularny na całym świecie produkt Argi+, czyli kompleks L-argininy i witamin. Forever Living – firma Amerykańska wyprodukowała produkt bardzo „polski”, produkt stworzony tak jak by specjalnie dla Polaków. Tak się składa że najwięcej badań klinicznych prowadzonych w Polsce jest prowadzonych w dziedzinie miażdżycy, dlatego właśnie że Polska jest na pierwszym miejscu w krajach Europy wschodniej jeśli chodzi o problem zachorowań na miażdżycę. Promujemy Argi+ w kraju, w którym miażdżyca dotyka większości populacji w naszym kraju. Jeżeli zawał serca zdarza się trzydziestoparolatkwi albo czterdziestolatkowi, to jest na og więcej »
Dodano: 2013-04-12
FOREVER LIVING PRODUCTSCena: 304 zł

Rodzaj:aminokwasy

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.