Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Spirulina

 Spirulina

Spirulina wspomaga proces oczyszczania organizmu z toksyn i metabolizm, oraz proces trawienia. Spirulina jest uznawana za silny antyoksydant, który wzmacnia system immunologiczny i jest stosowany w profilaktyce nowotworowej. Badania, przeprowadzone na zwierzętach, dowodzą, że spirulina zwiększa produkcję przeciwciał i zwalcza infekcje i choroby przewlekłe, w tym raka. Z badań wynika też, że spirulina ma właściwości odbudowujące komórki DNA, co jednak nie zostało potwierdzone zastosowaniem leku na organizmie człowieka. Spirulina wpływa na regenerację komórek centralnego układu nerwowego i pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. więcej »
Dodano: 2014-06-12
VIVIOCena: 24.75 zł

Waga:100 g
Skład:Spirulina
Zastosowania:Spirulina jest polecana osobom osłabionym
cierpiących na niedobór żelaza. Powinny ją zażywać także

Spirulina tabletki 600 sztuk

 Spirulina tabletki 600 sztuk

Dlaczego jemy Spirulinę? Spirulina składa się w większości z białka. Jest źródłem łatwo przyswajalnego żelaza, naturalnego jodu, potasu, selenu, cennych witamin zwłaszcza z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12), makro- i mikro elementów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawarte łatwo przyswajalne żelazo, przyczynia się do prawidłowego powstawania hemoglobiny i erytrocytów. Jod przyczynia się do prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i prawidłowej czynności tarczycy. Spirulina jest jedynym niemięsnym źródłem witaminy B12, która to witamina jest bardzo ważna w diecie wegetariańskiej. Magnez wpływa pozytywnie na przebieg czynności psychicznych poprawiając pamięć i zdolność koncentracji. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej organizmu oraz do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Witamina B6 może się przyczynić do zmniejszenia zmęczenia. Chlorofil i fitocyjanina ograniczają niszczycielski wpływ wolnych rodników. więcej »
Dodano: 2012-11-25
Aura Herbals

Waga:150 g
Skład:Spirulina Platensis
Zastosowania:oczyszczanie organizmu

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.