Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Produkty wspomagające odchudzanie

 Produkty wspomagające odchudzanie

Przypominamy, że od miesiąca rozliczeniowego grudzień gama naszych produktów wzbogaciła się o nowe suplementy – Carb Blocker (31 PV) i Capsilite (39 PV). Produkty te, wraz z już Państwu znanym Chitosanem 3 generacji, stanowią podstawę nowego programu – „Styl Życia z TIENS”. Program „Styl Życia z TIENS” to wytyczne, które pomogą osiągnąć równowagę pomiędzy odżywianiem, aktywnością fizyczną i suplementacją. Zachęcamy Państwa do udziału w programie i zmiany trybu życia na lepszy! 1 zestaw obejmuje: 1 Capsilite, 1 Carb Blocker, 2 Chitosany 3 generacji. więcej »
Dodano: 2012-02-07
TIENS

Skład:4 suplementy
Zastosowania:Otyłość
nadwaga
utrzymanie figury
niestrawność

Saszetki odchudzające (Banting Vegetal Essence instant) - cena z kartą Tiens 112 zł

Saszetki odchudzające (Banting Vegetal Essence instant) -  cena z kartą Tiens 112 zł

To prawdziwy "pożeracz tłuszczu" - skutecznie wspomaga Banting tabletki, dostarcza substancji odżywczych, skutecznie wspomaga spalanie tłuszczu. Skład: ekstrakt zielonej herbaty, cykoria, biedrzeniec, ekstrakt śliwy, ekstrakt anyżku gwiaździstego, baster (cukier trzcinowy), dekstryna. Działanie: Preparat jest wyprodukowany z tradycyjnych ziół przy zastosowaniu biotechnologii. Nie powoduje skutków ubocznych. Stymuluje spalanie tłuszczu oraz usuwa wodę i toksyny powstające w procesie rozkładu tłuszczu, przyśpiesza trawienie i wydalanie pokarmu, działa rozkurczowo, normalizuje florę bakteryjną jelit oraz zapewnia dużą ilość substancji odżywczych. Dawkowanie: 1 saszetka 2 razy w tygodniu30 min po posiłku, rozpuścić w szklance ciepłej wody . więcej »
Dodano: 2011-11-18
TIENSCena: 148 zł

Skład:12 saszetek
Zastosowania:Otyłość
nadwaga
utrzymanie wagi ciała i figury
niestrawność
chroniczne zaparcia
kolki
dysbakte

Banting - Tabletki odchudzające - cena z kartą Tiens 112 zł

 Banting - Tabletki  odchudzające - cena z kartą Tiens 112 zł

Naturalny produkt ziołowy wspomagający odchudzanie, który jest bardzo skuteczny w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Zawiera zestaw wyselekcjonowanych ziół odpowiadających zasadzie, że w czasie odchudzania powinniśmy zapewnić organizmowi odpowiednie substancje odżywcze i poprawiać stan zdrowia. Skład: fikus, sproszkowany morszczyn pęcherzykowaty(Fucus vesiculosus), łopian, anyż, owoce głogu jednoszyjkowego, (Crataeegus monogyna), koper włoski((Foenikulum vuigare), fruktooligosacharidy roślinne, błonnik roślinny. Banting Tabletes to tabletki o naturalnym składzie i potwierdzonym działaniu podczas badań klinicznych. Jego fenomen przejawia się w stymulacji przemiany materii, gdyż nieprawidłowe działanie przemiany materii jest najczęstszą przyczyną otyłości- nadwagi. Produkt ten dzięki odpowiednio dobranym składnikom blokuje przyswajanie tłuszczów z jelit. Jest to efektywny preparat, z którym w ciągu miesiąca można pozbyć się nawet 10 kg !! Nie powoduje skutków ubocznych i efektu "jo-jo" więcej »
Dodano: 2011-11-17
TIENSCena: 156 zł

Skład:180 tabletek
Zastosowania:Otyłość
niestrawność
chroniczne zaparcia
kolki
dysbakterioza
choroby skóry
egzemy
bezsenność

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.