Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odżywki i suplementy diety

Odżywki i suplementy diety

Krzem organiczny OrSi

 Krzem organiczny OrSi

Krzem organiczny OrSi w płynie. http://andromeda.sky-shop.pl/category/?q=krzem%20organiczny#tope Krzem, jako biopierwiastek ma bardzo bogate właściwości i odgrywa ważną rolę w naszym organizmie. Usprawnia pracę układu nerwowego. Odpowiada także za zdrowie tkanki łącznej i kości. Krzem organiczny OrSi wykazuje silne właściwości przeciwzapalne. Wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, a tym samym może zwiększać odporność na infekcje bakteryjne i grzybicze. Korzyści ze stosowania preparatów OrSi jako podstawowego źródła krzemu w codziennej diecie: Stawy - krzem jest niezbędny do produkcji chrząstki stawowej i płynu śródstawowego. Kości - działa jako czynnik regulujący mineralizację kości i produkcję kolagenu Mózg - odgrywa istotną rolę w jego funkcjonowaniu. Poprzez blokowanie kumulacji glinu ogranicza możliwość rozwoju choroby Alzheimera. Podawanie OrSi powoduje wzrost możliwości myślowych i zdolności zapamiętywania. Układ krwionośny - zmniejsza porowatość wewnętrznej wyściółki naczyń. więcej »
Dodano: 2014-09-11
DorsimCena: 34 zł

Waga:200 g
Skład:krzem organiczny w płynie
Zastosowania:zewnętrznie - spryskiwać włosy
twarz i całe ciało oraz wewnętrznie - uzupełniająco 3 razy dziennie

Mydło węglowe

 Mydło węglowe

Węglowe bardzo rzadko spotykamy rodzaj mydła zawierającego aktywny węgiel drzewny działający przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i odkażająco. Mydło to ma niezwykle silne działanie oczyszczające, głęboko penetruje pory oczyszczając je z toksyn i bakterii. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie zranień. Przeznaczone dla podrażnionej skóry, w stanach zapalnych dla skóry trądzikowej, mocno zanieczyszczonej. więcej »
Dodano: 2013-11-24
Sanbios

Skład:Sodium Oleate ( oliwa )
Sodium Cocoate ( olej kokosowy )
Aqua ( woda )
Sodium Palmate ( olej palm
Zastosowania:Zewnętrznie

Biszofit Połtawski

 Biszofit Połtawski

Specjalny ciągliwy roztwór biszofitowy wyższej jakości dla rozcierań domowych, aplikacji, okładów. Działanie: Tonizuje, zmiękcza skórę i tkankę podskórną. Wskazany jest przy ostrodze piętowej, bólu, obrzęku stawów i mięśni, siniakach, stłuczeniach i następstwach skaleczeń, węzłach stawowych, nagniotkach i odciskach. Stosowanie w domu: delikatnie wetrzeć w skórę i ciepło owinąć na 1-2 godziny (na nogi można włożyć ciepłe skarpety, na ręce – rękawiczki). W warunkach domowych stosować najlepiej wieczorem. Po zastosowaniu nie zmywać, nie ochładzać i nie obciążać fizycznie. więcej »
Dodano: 2013-11-24
Avista

Waga:250 g
Skład:Minerał
Zastosowania:Zewnętrznie

Odżywki i suplementy diety

Pełnowartościowa dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, ma bowiem wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie ważne jest uzupełnianie niedoboru witamin i substancji odżywczych, gdy nasza dieta jest niewystarczająco urozmaicona lub często intensywnie ćwiczymy fizycznie oraz w okresach wymagających zwiększonej koncentracji, np. podczas sesji egzaminacyjnej na studiach. Producenci odżywek, witamin i napojów izotonicznych, starają się, by były one łatwo przyswajalne dla organizmu i szybko działały.