Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Produkty od 661 do 680 z 908

Aparaty do masażu Poznan Łódź

Aparaty do masażu Poznan Łódź

Bardzo duży wybór aparatów do masażu. Cały katalog dostępny jest na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2012-07-06
Brak danych

Koloroterapia do Bioptron Compact III- Dzierżon

Koloroterapia do Bioptron Compact III- Dzierżon

Terapia kolorami -stosuje w zabiegach światłoterapii Bioptron miejscowo lub z siedmioma głównymi czakrami. Kolory mogą aktywować cały układ lub tylko poszczególne czakry.Rewelacyjna regenarcja organizmu ,przyspiesza leczenie wielu schorzeń. Cena: 1880 PLN - ZAPYTAJ O PROMOCJĘ tel.: 609 222 157 więcej »
Dodano: 2012-07-04
BIOPTRON AG- SZWAJCARIACena: 1880 zł

Ortezy Pionizatory

Ortezy Pionizatory

Zapraszamy do naszych sklepów medycznych gdzie znajdą Państwo szeroka ofertę materiałów opatrunkowych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz leków (w naszej aptece). Zapewniamy konkurencyjne ceny, fachowa pomoc. Zapraszamy! więcej »
Dodano: 2012-06-28
Brak danych

Orteza stawu kolanowego - zamknięta

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Zastosowanie ortezy: - Zwichnięcia rzepki - Niestabilność stawu w następstwie zmian zwyrodnieniowych - Urazy i uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego (ACL) - Urazy i uszkodzenia więzadeł pobocznych (MCL, LCL) - Stan po zabiegach rekonstrukcyjnych w obrębie stawu więcej »
Dodano: 2012-06-18
Brak danychCena: 259 zł

Stabilizator nadgarstka krótki z szyną

 Stabilizator nadgarstka krótki z szyną

Tutor krótki nadgarstka z szyną wykonany z tkaniny mafra, przewiewnej i trwałej ze wzmocnieniem szyną. Materiał można prać, nie siepie się, nie powoduje otarć. Dostępny na prawy i lewy nadgarstek, w pięciu rozmiarach. Wielkości: rozm.1 (16-19cm), rozm.2 (18-21cm), rozm.3 (20-23cm), rozm.4 (22-25cm), rozm.5 (24-28cm). więcej »
Dodano: 2012-06-11
Pro OrtoCena: 32 zł

Rodzaj:stabilizatory nadgarstka
Rozmiar:rozmiary:1
2
3
4
5

Opaska na łokieć tenisisty prosta

 Opaska na łokieć tenisisty prosta

Opaska na łokieć tenisisty prosta produkcji hiszpańskiej dostępna wkolorach białym i granatowym. więcej »
Dodano: 2012-06-11
Pro OrtoCena: 17.6 zł

Opaska nadgarstkowa

 Opaska nadgarstkowa

Produkowana w Hiszpanii, dostępna w jednym rozmiarze, Dostępna w kolorach: białym, beżowym (obwódka brązowa), szarym (obwódka czarna), czerwonym (obwódka czerwona, opaska biała), czarnym. więcej »
Dodano: 2012-06-11
Pro OrtoCena: 13.9 zł

Siedzisko do masażu "Smoothy"

 Siedzisko do masażu "Smoothy"

Wygodne siedzisko do masażu "Smoothy" do samochodu lub domu z funkcją masażu w dolnej części kręgosłupa, podgrzewaniem, wentylacją ciepłym powietrzem, zawiera pilota, zasilanie 230 Volt z możliwością podłączenia do zasilania samochodwego (12 Volt) więcej »
Dodano: 2012-05-23
Brak danychCena: 559.65 zł

wibrator, stymulator logopedyczny aparaty dla jąkających się

wibrator, stymulator logopedyczny aparaty dla jąkających się

W naszej ofercie znajdą Państwo wibrator oraz stymulator logopedyczny. Proponowane pomoce wspomagają terapię jąkania. więcej »
Dodano: 2012-05-14
Gabinet DEMOSTENES

urządzenie rehabilitacyjne do hydroterapii i ozonoterapii Balsan Futura

Balsan Futura do kąpieli perełkowych i ozonoterapii i Materac SANA PLUS TRL to urządzenia rehabilitacyjne. To leczenie i zapobieganie wielu schorzeniom. Prezentacja jest bezpłatyna dzwoniąc pod nr 509 925 530 lub 81 747 03 73 Urządzenie można kupić również na raty.Ma zastosowanie w domu, jak równiez w Szpitalach ,Punktach Rehabilitacyjnych, Sanatoriach. Balsan Futura 4990, Sana Plus 4590.Więcej opisu na www.hydromasaz.lekarz.lublin.pl Zapraszam więcej »
Dodano: 2012-04-02
HMF -NiemcyCena: 4990 zł

zastosowanie:leczenie i profilaktyka

Shark

Wózki inwalidzkie - szeroka gama produktów od różnych producentów. Wózki dobieramy indywidualnie dla klienta. więcej »
Dodano: 2012-03-30
MOBILEX

protezy kończyn ORTUS Producent Protez Kończyn

protezy kończyn ORTUS Producent Protez Kończyn

Protezy kończyn - doradztwo,dobor i wykonanie. Protezy refundowane przez NFZ. Istnieje możliwość dofinansownia ze środków PEFRON - po spełnieniu wymogów jakie należy spełnić. W każdym przypadku przedmiot wykonywany jest w oparciu o pobraną miarę gipsową.Wykonanie jest indywidualni dla każdego. więcej »
Dodano: 2012-03-19
Brak danych

Stymulator mięśni i nerwów DIGITAL TENS/EMS EM 41

 Stymulator mięśni i nerwów DIGITAL TENS/EMS EM 41

Profesjonalny stymulator do nerwów i mięśni masujący z różno stopniową intensywnością. Idealny do tradycyjnego masażu jak i w rehabilitacji mięśni po urazach i kontuzjach. Urządzenie do stymulacji nerwów( TENS ) i mięśni (EMS) z funkcją masażu, 2 osobne regulowane kanały z 4 samoprzylepnymi elektrodami, jedno i dwufazowe strumienie impulsów; prąd prostopadły; wielopoziomowa stymulacja mięśni: po przez rozgrzanie, napinanie, rozluźnianie mięśni. więcej »
Dodano: 2012-03-16
beurerCena: 349 zł

Poduszka rehabilitacyjna balansowa Beret średnica 35cm

 Poduszka rehabilitacyjna balansowa Beret średnica 35cm

Poduszka do ćwiczeń równoważnych, koordynacji ruchowej oraz do masażu stóp. Odciąża i trenuje mięśnie kręgosłupa. Poduszka wypełniona powietrzem używana w ćwiczeniach sensomotorycznych. Polecana jest również dla osób, które z racji swojej pracy lub trybu życia dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej np. w szkołach lub biurach. wymuszają tzw. "siedzenie dynamiczne" - stymulują mikro ruchy krążków międzykręgowych dzięki czemu odciąża i trenuje mięśnie i stawy kręgosłupa - profilaktyka i leczenie bólu kręgosłupa. Poduszka jest przyjemna w dotyku, oraz posiada odpowiednią elastyczność i sprężystość, która możemy regulować poprzez odpowiednie napompowanie z zastosowaniem pompki igłowej. Wytrzymałość na obciążenie przy prawidłowym użytkowaniu wynosi 260 kg. więcej »
Dodano: 2012-03-16
AlbertCena: 75 zł

Aparat do masażu MG 40

 Aparat do masażu MG 40

Masażer do masażu ciała, posiadający 3 funkcje: masaż wibracyjny, lampę rozgrzewającą z promieniami podczerwonymi, masaż wibracyjny + lampę rozgrzewającą, cztery różne nasadki masujące oraz cztery pozycje ruchomej rączki a także moc 10 W. więcej »
Dodano: 2012-03-16
beurerCena: 145 zł

Stabilizator - usztywniacz nadgarstka 222

 Stabilizator - usztywniacz nadgarstka 222

Unikalny kształt wokół nadgarstka ze stabilizującymi sprężynami stalowymi pomaga utrzymać nadgarstek w naturalnej prostej pozycji. Regulowany pasek dookoła i lekkie wykonanie zapewniają komfort. Możliwość zakładania na obie ręce więcej »
Dodano: 2012-03-10
MuellerCena: 69 zł

Stabilizator kciuka OPPO 1089

 Stabilizator kciuka OPPO 1089

Stabilizator kciuka z szyną Wykonany z oddychającego Breathprenu podszytego bawełną wzmacnia staw nadgarstkowo-śródręczny kciuka. Zapewnia kompresję, a także ogrzewa staw. Zmniejsza ból związany z z przeciążeniem stawu, reumatyzmem, zwyrodnieniem i wstrząsami. Zalecany jako środek chroniący i łagodzący skutki urazów i zwyrodnień, zmniejszający bóle reumatyczne. więcej »
Dodano: 2012-03-10
ANTARCena: 65 zł

Orteza nadgarstka i kciuka ograniczająca zakres ruchu 1084

 Orteza nadgarstka i kciuka ograniczająca zakres ruchu 1084

Stabilizator wykonany z oddychającego, perforowanego breathprenu podszytego bawełną. Wzmacnia staw nadgarstka oraz staw nadgarstkowo-śródręczny kciuka. Zapewnia kompresję, a także ogrzewa staw. Zmniejsza ból związany z przeciążeniem stawu i wstrząsami. Zalecany jako środek prewencyjny, chroniący i łagodzący skutki urazów i zwyrodnień. więcej »
Dodano: 2012-03-10
ANTARCena: 57 zł

Stabilizator nadgarstka OPPO 2288

 Stabilizator nadgarstka OPPO 2288

Orteza wykonana z mocnego, elastycznego, przewiewnego materiału. Delikatnie ogrzewa nadgarstek. Metalowa wkładka, którą można kształtować, zapewnia całkowite usztywnienie nadgarstka, zaś pas dociągający dodatkowo stabilizuje go. Zalecana w celu wzmocnienia i stabilizacji osłabionego, przeciążonego, lub naciągniętego nadgarstka, w przypadku skręcenia, po operacjach, po leczeniu gipsem, w celu złagodzenia bólu, zapobieżenia i leczenia urazów, przyspieszenia rehabilitacji. Długość 20 cm. więcej »
Dodano: 2012-03-10
ANTARCena: 85 zł

Stabilizator stawu skokowego (beż) wzmocniony T7E

 Stabilizator stawu skokowego (beż) wzmocniony T7E

Stabilizator stawu skokowego, model T7E. Materiał neopren z nylonową wyściółką, boczne wzmocnienia, taśmy umożliwiające perfekcyjne dopasowanie. Idealny przy schorzeniach stawu skokowego, złamaniach, pooperacyjnie, amortyzująco. więcej »
Dodano: 2012-03-10
Kooperacyjne BiuroCena: 60 zł

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.