Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

698-998-444 osk-097b

 698-998-444 osk-097b

http://www.sklep.medreha.pl/pl/p/ORTEZA-STABILIZATOR-STAWU-KOLANOWEGO-OSK-097B/157 Zastosowanie: Zastosowanie dla pooperacyjnego leczenia wiązadeł, łękotek, stawów i innych Schorzenia stawu kolanowego Urazy mechaniczne wiązadeł, łękotki, ścięgien Rekonwalescencja po ściągnięciu gipsu Unieruchomienie stawu przy złamaniach i zwichnięciach Zastosowanie dla pooperacyjnego i w stanach uszkodzenia Unieruchomienia Zakres kontroli ruchu zegarem(system push-on) Może być stosowana u rannych bądż w stanach pooperacyjnych wiązadeł , stawów i innych schorzeń związanych ze stawem kolanowym. Parametry techniczne: - regulacja długości poprzez funkcje teleskopową - regulacja kąta poprzez odblokowanie i naciśniecie zmiany kąta - regulacja długości ortezy (narzędzie w zestawie) - ograniczenia rozszerzenia 0°,15°,30°,45°,60° - ograniczenie zgięcia w 0°,15°,30°,45°,60°,76°,90°,105°,120° - ograniczenie unieruchomienia przy 0° ,15° ,30° ,45° - regulacja długości od 48cm do 61cm ROZMIAR UNIWERSALNY Stosowanie ortezy powinno być skonsultowane z lekarzem link produktu http://www.sklep.medreha.pl/pl/p/ORTEZA-STABILIZATOR-STAWU-KOLANOWEGO-OSK-097B/157 więcej »
Dodano: 2016-06-07
Orto SCena: 269 zł

Rozmiar:uniwersalny

Orteza stabilizator stawu kolanowego OSK-036

 Orteza stabilizator stawu kolanowego OSK-036

Wskazania: Zapalenia kości i stawów Łagodne do umiarkowanych zmian zwyrodnieniowych Unieruchomienia po zabiegach Cechy: Lekka konstrukcja i najlepsze dopasowanie Jeden rozmiar pasuje do większości użytkowników i umożliwia ergonomiczne dopasowanie Idealny do przedziału chorób osteoartrozy kolanowej Przy zmianach szpotawych i koślawych dopasować indywidualne ROZMIAR UNIWERSALNY LEWA/PRAWA Produkt jest wyrobem medycznym i wymaga konsultacji z lekarzem. link produktu http://www.sklep.medreha.pl/pl/p/ORTEZA-STABILIZATOR-KOLANA-STAWU-KOLANOWEGO-OSK-036/158 więcej »
Dodano: 2016-06-07
Orto SCena: 399 zł

Rozmiar:uniwersalny lewa/prawa

Orteza Stabilizująca rzepkę

opaska wykonana z miękkiej dzianiny, zawiera silikonową wkładkę wywierającą miejscowy nacisk na więzadło własne rzepki, regulowana taśma pozwala na dopasowanie obwodowe ortezy oraz aplikacje właściwej kompresji. zespół rzepkowo-udowy, zapalenie więzadła rzepki, zapalenia przyczepu więzadła do szczytu rzepki, choroba osgood-schlat­tera, kolano skoczka. więcej »
Dodano: 2014-06-10
SiverLine

Rodzaj:stabilizacja rzepki
Rozmiar:UNIWERSALNY

Aparat korekcyjny palucha koślawego z szyną (uniwersalny) 511

 Aparat korekcyjny palucha koślawego z szyną (uniwersalny) 511

Stosowany w leczeniu zachowawczym i pooperacyjnym palucha koślawego. Regularne noszenie koryguje koślawe ustawienie palucha i zapobiega powstawaniu deformacji. więcej »
Dodano: 2014-03-13
VariteksCena: 59 zł

Rodzaj:stabilizatory stawu skokowego
Rozmiar:uniwersalny

Stabilizator kolana z regulowanym kątem zgięcia, regulowana wysokość 858

 Stabilizator kolana z regulowanym kątem zgięcia, regulowana wysokość 858

Stabilizatory kolana są doskonałe do leczenia naciągnięć, zwichnięć, niestabilności stawu kolanowego oraz skręceń. Rehabilitacja pooperacyjna i pourazowa. Regulowany kąt zgięcia w zakresie 0˚ – 120 ˚ Regulacja wyprostu między 0˚ -90˚ Wysokość stabilizatora może być regulowana między 50 – 65 cm. Zapinana na rzepy dzięki czemu łatwo można dostosować do nogi. więcej »
Dodano: 2014-03-13
VariteksCena: 299 zł

Rozmiar:uniwersalny

Stabilizator nadgarstka z szyna na noc 308

 Stabilizator nadgarstka z szyna na noc 308

Stosowany na noc utrzymuje nadgarstek w odpowiedniej pozycji dzięki czemu zmniejsza ból podczas snu. Specjalne poduszki wykonane z kulek styropianowych zapewniają komfort i ochronę. Łatwy w nakładaniu i wygodny w użyciu dzięki specjalnej konstrukcji i miękkiego materiału. Wewnętrzna część stabilizatora wykonana jest z bambusa, który jest antyalergiczny i antybakteryjny. Rozmiar: Uniwersalny. Zakładany na prawą i lewą rękę. więcej »
Dodano: 2014-03-04
VariteksCena: 59 zł

Rozmiar:uniwersalny

Opaska na nadkłykcie 160

 Opaska na nadkłykcie 160

Znajduje zastosowanie w leczeniu i zapobieganiu zapaleń okołokłykciowych wywołanych urazami i przeciążeniem. Dobrze dopasowuje się do kształtu ręki dzięki paskowi z rzepami. Wykonana ze specjalnego oddychającego materiału. Wewnętrzna część wykonana jest z bawełny z dodatkiem jonów srebra oraz mikrokapsułkami aloesu i eukaliptusa. więcej »
Dodano: 2014-03-04
VariteksCena: 46 zł

Rodzaj:łokieć
Rozmiar:uniwersalny

Usztywniacz na talię 889

 Usztywniacz na talię 889

NEXUS jest wykonany z neoprenu i pomaga w zapobieganiu i leczeniu urazów takich jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgien. Główną cechą wyrobów neoprenowych jest wsparcie urazów poprzez kompresję, która wynika z unikalnej elastyczności we wszystkich kierunkach przy jednoczesnej dużej trwałości na rozciągnięcie. Ocieplanie tkanek wynika ze świetnej izolacji termicznej neoprenu gdzie wypromieniowywane przez ciało ciepło jest zatrzymywane w okrytych tkankach i wykorzystywane do stymulacji lepszego ukrwienia tkanek co powoduje szybszą rekonwalescencję. więcej »
Dodano: 2014-02-28
VARITEKS seria NEXUSCena: 71 zł

Rodzaj:gorsety i pasy
Rozmiar:uniwersalny

Usztywniacz na kostkę 887

 Usztywniacz na kostkę 887

Zabezpiecza staw przed urazami, zmniejsza ryzyko kontuzji. Zapewnia kompresję skręconego stawu. SERIA NEXUS jest wykonany z neoprenu i pomaga w zapobieganiu i leczeniu urazów takich jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgien. Główną cechą wyrobów neoprenowych jest wsparcie urazów poprzez kompresję, która wynika z unikalnej elastyczności we wszystkich kierunkach przy jednoczesnej dużej trwałości na rozciągnięcie. Ocieplanie tkanek wynika ze świetnej izolacji termicznej neoprenu gdzie wypromieniowywane przez ciało ciepło jest zatrzymywane w okrytych tkankach i wykorzystywane do stymulacji lepszego ukrwienia tkanek co powoduje szybszą rekonwalescencję. więcej »
Dodano: 2014-02-28
VARITEKS seria NEXUSCena: 49 zł

Rodzaj:stabilizatory stawu skokowego
Rozmiar:uniwersalny

Opaska na rzepkę z silikonem 886

 Opaska na rzepkę z silikonem 886

Opaska podtrzymująca rzepkę z silikonową poduszką która zapewnia odpowiedni nacisk i podtrzymuje rzepkę. Polecany dla osób aktywnych sportowo. SERIA NEXUS jest wykonana z neoprenu i pomaga w zapobieganiu i leczeniu urazów takich jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgien. Główną cechą wyrobów neoprenowych jest wsparcie urazów poprzez kompresję, która wynika z unikalnej elastyczności we wszystkich kierunkach przy jednoczesnej dużej trwałości na rozciągnięcie. Ocieplanie tkanek wynika ze świetnej izolacji termicznej neoprenu gdzie wypromieniowywane przez ciało ciepło jest zatrzymywane w okrytych tkankach i wykorzystywane do stymulacji lepszego ukrwienia tkanek co powoduje szybszą rekonwalescencję. więcej »
Dodano: 2014-02-28
VARITEKS seria NEXUSCena: 31 zł

Rozmiar:uniwersalny

Otwarty usztywniacz na kolano 885

 Otwarty usztywniacz na kolano 885

Otwarty usztywniacz na kolano zapobiega i leczy urazy takie jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgna. Otwór na kolano zapewnia dobrą stabilizację i kompresję rzepki. Pomocny również przy uprawianiu różnych sportów. SERIA NEXUS jest wykonana z neoprenu i pomaga w zapobieganiu i leczeniu urazów takich jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgien. Główną cechą wyrobów neoprenowych jest wsparcie urazów poprzez kompresję, która wynika z unikalnej elastyczności we wszystkich kierunkach przy jednoczesnej dużej trwałości na rozciągnięcie. Ocieplanie tkanek wynika ze świetnej izolacji termicznej neoprenu gdzie wypromieniowywane przez ciało ciepło jest zatrzymywane w okrytych tkankach i wykorzystywane do stymulacji lepszego ukrwienia tkanek co powoduje szybszą rekonwalescencję. więcej »
Dodano: 2014-02-28
VARITEKS seria NEXUSCena: 55 zł

Rozmiar:uniwersalny

Opaska przeciw zapaleniu nadkłykcia 883

 Opaska przeciw zapaleniu nadkłykcia 883

SERIA NEXUS jest wykonany z neoprenu i pomaga w zapobieganiu i leczeniu urazów takich jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgien. Główną cechą wyrobów neoprenowych jest wsparcie urazów poprzez kompresję, która wynika z unikalnej elastyczności we wszystkich kierunkach przy jednoczesnej dużej trwałości na rozciągnięcie. Ocieplanie tkanek wynika ze świetnej izolacji termicznej neoprenu gdzie wypromieniowywane przez ciało ciepło jest zatrzymywane w okrytych tkankach i wykorzystywane do stymulacji lepszego ukrwienia tkanek co powoduje szybszą rekonwalescencję. więcej »
Dodano: 2014-02-28
VARITEKS seria NEXUSCena: 26 zł

Rozmiar:uniwersalny

Usztywniacz na kciuka 880

 Usztywniacz na kciuka 880

SERIA NEXUS jest wykonany z neoprenu i pomaga w zapobieganiu i leczeniu urazów takich jak naciągnięcia mięśni i naderwania ścięgienn. Główną cechą wyrobów neoprenowych jest wsparcie urazów poprzez kompresję, która wynika z unikalnej elastyczności we wszystkich kierunkach przy jednoczesnej dużej trwałości na rozciągnięcie. Ocieplanie tkanek wynika ze świetnej izolacji termicznej neoprenu gdzie wypromieniowywane przez ciało ciepło jest zatrzymywane w okrytych tkankach i wykorzystywane do stymulacji lepszego ukrwienia tkanek co powoduje szybszą rekonwalescencję. więcej »
Dodano: 2014-02-28
VARITEKS seria NEXUSCena: 35 zł

Rodzaj:usztywniacz kciuka
Rozmiar:uniwersalny

Aparat na staw kolanowy z zegarem (regulacja kąta zgięcia) 4139

 Aparat na staw kolanowy z zegarem (regulacja kąta zgięcia) 4139

Aparat na staw kolanowy z regulacją kąta zgięcia (z zegarem) Ref. 4139 Doskonale stabilizuje staw kolanowy oraz całą kończynę. Wzmocnienia boczne z zawiasami zapewniają całkowitą stabilizację poprzeczną kolana, zaś zegary zapewniają kontrolę wzdłużną, umożliwiają regulację kąta zgięcia oraz wyprostu kolana i chronią przed przeprostem. Unikalna konstrukcja zegara pozwala łatwo regulować kąt zgięcia oraz wyprostu. Stabilizator można skrócić. Zalecany jest w przypadku schorzeń łąkotki, więzadeł, niestabilności stawu kolanowego, przeprostu, po rekonstrukcji więzadeł: LCL, MCL, ACL, podczas rehabilitacji pourazowej (np. po skręceniach, konflikcie rzepkowo-udowym). Numer katalogowy: 4139. Rozmiar: uniwersalny. więcej »
Dodano: 2012-10-02
Oppo

Rozmiar:Uniwersalny

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.