Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Materac przeciwodleżynowy VCM502 rurowy, elektryczna pompa, niezależne sekcje

CECHY PRODUKTU: - rurowy materac zmiennociśnieniowy o największej ilości cel, wykonany z PCV - płynna ręczna regulacja ciśnienia w materacu (20-60 mmhg) dobierana indywidualnie do wagi pacjenta -cykl pracy 10 min -cicha pompa elektryczna -wyłogi do mocowania na zwykłych materacach łóżkowych - 1 cela zapasowa -kolor Granatowy Profilaktyka Oraz wspomaganie leczenia Odleżyn. więcej »
Dodano: 2014-06-06
MDH

zastosowanie:leczenie odlezyn
Szerokość:85 mm
Wysokość:12 mm
Materiał:PCV

Bioptron Pro 1 + PREZENT

 Bioptron Pro 1 + PREZENT

Urządzenie dostępne jest z funkcjonalnym i ergonomicznym statywem stołowym, gwarantującym wygodę użytkowania. Łatwo regulowana wysokość oraz kąt nachylenia głowicy jak również możliwość obracania głowicą w zakresie do 360° pozwala na wygodne ustawienie urządzenia w dowolnej pozycji. Czas trwania zabiegu można w łatwy sposób mierzyć z dokładnością do 30 sekund za pomocą panelu kontrolnego. Drążek pomiarowy, stanowiący integralny element głowicy ułatwia ustawienie urządzenia we właściwej odległości od naświetlanej powierzchni . Statyw stołowy jest dodatkowo wyposażony w pokrowiec chroniący przed kurzem oraz wygodną matę (wymienną, nadającą się do prania oraz dezynfekcji). Średnica filtra BIOPTRON Pro 1 (około. 11 cm) pozwala na stosowanie światłoterapii zarówno na małych jak i dużych powierzchniach skóry. więcej »
Dodano: 2012-08-14
Zepter Bioptron

zastosowanie:leczenie
Gwarancja:24 miesiące

urządzenie rehabilitacyjne do hydroterapii i ozonoterapii Balsan Futura

Balsan Futura do kąpieli perełkowych i ozonoterapii i Materac SANA PLUS TRL to urządzenia rehabilitacyjne. To leczenie i zapobieganie wielu schorzeniom. Prezentacja jest bezpłatyna dzwoniąc pod nr 509 925 530 lub 81 747 03 73 Urządzenie można kupić również na raty.Ma zastosowanie w domu, jak równiez w Szpitalach ,Punktach Rehabilitacyjnych, Sanatoriach. Balsan Futura 4990, Sana Plus 4590.Więcej opisu na www.hydromasaz.lekarz.lublin.pl Zapraszam więcej »
Dodano: 2012-04-02
HMF -NiemcyCena: 4990 zł

zastosowanie:leczenie i profilaktyka

Bioptron MedAll + PREZENT

 Bioptron MedAll + PREZENT

Urządzenie jest łatwe w obsłudze, a więc przyjazne dla użytkownika. Panel sterowania został zaprojektowany w sposób, zapewniający największą wygodę użytkowania. Bioptron MedAll wyposażony jest w panel kontrolny, dzięki któremu ustawiamy czas pracy urządzenia. Urządzenie jest zapakowane w poręczne, plastikowe etui, w którym bezpiecznie można je przechowywać w domu lub z łatwością zabrać w podróż. Średnica filtra BIOPTRON MedAll wynosi 5 cm. Terapia Światłem BIOPTRON powinna być dobrana indywidualnie. Czas trwania każdej sesji jak i całej terapii zależy przede wszystkim od problemu zdrowotnego i stanu obszaru ciała poddawanego terapii. W zależności od wskazań Terapia Światłem BIOPTRON zajmuje niespełna kilka minut i powinna być stosowana raz bądź dwa razy w ciągu dnia. Terapia powinna być stosowana również, gdy mamy czas na relaks i możemy czerpać przyjemność z efektu biostymulującego. więcej »
Dodano: 2012-01-22
Zepter Bioptron

zastosowanie:leczenie
Gwarancja:24 miesiące

Lampa compact-3 PRO-1

Emisja swiatla spolaryuzowanego Na zyczenie zainteresowanej osoby wykonujemy bezplatny zabieg /53 jednostki chorobowe potwierdzone testami klinicznymi/w obrebie miasta Kolobrzeg dojazd bezplatny.Cena katalogowa 5340 cena promocyjna do 15.07.2018r. 3471. więcej »
Dodano: 2011-11-18
Bioptron AG

Żywotność promiennika:72 miesiące
zastosowanie:leczenie
Moc:20 Wat
Gwarancja:24 miesiące

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.