Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Orteza kolana z zegarem 1237

 Orteza kolana z zegarem 1237

1237 Orteza stawu kolanowego z zegarem policentrycznym oraz regulowaną długością Orteza wyposażona jest w ultranowoczesny, niewielki, a jednocześnie niezwykle wytrzymały i precyzyjny zegar policentryczny. Zapewnia bardzo dobrą stabilizację stawu kolanowego. Orteza wykonana jest w systemie „otwartym”, co umożliwia obserwację stawu kolanowego, łatwą aplikację, a także dużą przewiewność. Zalecana po zabiegach chirurgicznych oraz podczas rehabilitacji pourazowej. Numer katalogowy: 1237. Rozmiar: więcej »
Dodano: 2011-07-30
OppoCena: 445 zł

Rodzaj:staw kolanowy

Stabilizator kolana 2130

 Stabilizator kolana 2130

Orteza 2130 OPPO Orteza, wykonana z elastycznego i przewiewnego materiału, wzmacnia staw, zapewnia kompresję, a także delikatnie ogrzewa staw. Podwójne spiralne wzmocnienia boczne zapewniają dodatkową stabilizację i odciążenie stawu. Otwór na rzepkę zapewnia jej delikatną stabilizację. Zalecany jako środek prewencyjny, chroniący przed urazami, jak również podczas rehabilitacji pourazowej, którą przyspiesza i zapobiega powstaniu powikłań, a także w przypadku problemów z łękotką. Rozmiar (obwód w więcej »
Dodano: 2011-07-30
OppoCena: 110 zł

Rodzaj:staw kolanowy

Stabilizator kolana 1031

 Stabilizator kolana 1031

1031 Stabilizator kolana z zawiasami. Stabilizator wykonany jest z oddychającego, perforowanego Breathprenu podszytego bawełną, wzmacnia, chroni i ogrzewa staw, poprawia krążenie krwi. Wzmocnienia boczne z zawiasami zapewniają całkowitą stabilizację poprzeczną kolana i chronią przed przeprostem. Silikonowe wzmocnienie zapewnia doskonałą stabilizację rzepki. Stabilizator zalecany jest w przypadku schorzeń rzepki, łąkotki, niestabilności kolana, przeprostu, podczas rehabilitacji po urazach (np. s więcej »
Dodano: 2011-07-30
OppoCena: 145 zł

Rodzaj:staw kolanowy

Opaska Kolana

 Opaska Kolana

2120 Opaska elastyczna. Elastyczna opaska firmy OPPO zapewniajaca wzmocnienie stawu. Delikatnie stabilizuje staw kolanowy nie ograniczając jego ruchowości. Zalecana w celu zabezpieczeńia stawu przed urazami, a także podczas rehabilitacji pourazowej w celu jej przyspieszenia. Numer katalogowy: 2120. Rozmiar: uniwersalny. więcej »
Dodano: 2011-07-27
OppoCena: 38 zł

Rodzaj:staw kolanowy

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.