Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Produkty od 281 do 300 z 933

Balkonik kroczący

 Balkonik kroczący

Oferowany przez nas balkonik kroczący pomocny jest przy poruszaniu się i pionizacji pacjentów dorosłych i dzieci. Balkonik kroczący może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie. Technika poruszania się sprzętem polega na naprzemiennym podnoszeniu boczków do góry i przesuwaniu ich do przodu. Dane techniczne: maksymalne obciążenie: 136 kg, głębokość: 46,5 cm, szerokość: 61cm, waga 2,47 kg. więcej »
Dodano: 2015-10-30
Brak danychCena: 40 zł

Kule łokciowe

 Kule łokciowe

Kule łokciowe są zaopatrzeniem ortopedycznym służącymi poprawie mobilności użytkownika. Przeznaczone są dla osób po urazach, w leczeniu zmian zwyrodnieniowych, po zabiegach chirurgicznych a także w przypadkach kiedy wskazane jest odciążenie kończyny. Kule te są z jednym punktem podparcia, uchwytem i podparciem przedramienia. Wykonywane z metalowych elementów łączonych z tworzywami sztucznymi. Dane techniczne: • dla użytkowników o wzroście ok. 155-185cm • masa użytkownika: do 120 kg • waga: 0,64 kg • odległość od podłoża do podpórki łokciowej: min. 94 – max. 118 cm więcej »
Dodano: 2015-10-30
Brak danychCena: 30 zł

Kule pachowe

 Kule pachowe

Kule pachowe przeznaczone są dla osób z protezami lub niesprawnymi kończynami dolnymi np. w przypadku złamań. Stosowane są po schorzeniach urazowo- ortopedycznych kończyn dolnych oraz po zabiegach chirurgicznych ze wskazaniem do odciążania chorej kończyny. Kule te są bardzo lekkie i wykonane aluminium. Dane techniczne: • dla użytkowników o wzroście od 155 do 185 cm • waga: 0,85 kg • masa użytkownika: do 120 kg • odległość od podłoża do podpórki pachowej: min. 110 – max. 142 cm więcej »
Dodano: 2015-10-30
Brak danychCena: 30 zł

Rowerek stacjonarny

 Rowerek stacjonarny

Rowerek stacjonarny to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest powrót do prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz stawów po przebytym urazie oraz przeprowadzenie treningu dolnych partii ciała. Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym są świetnym rozwiązaniem dla ludzi chcących poprawić kondycję i sprawność fizyczną, jednocześnie nie obciążając stawów. Rowerek wyposażony jest w licznik wyświetlający niezbędne funkcje takie jak : pulsometr, czas ćwiczeń, prędkość, ilość spalonych kalorii, przebyty dystans. Dane Techniczne: • waga maksymalna osoby ćwiczącej: 120 kg • wysokość siedziska: 76 – 86 cm • wymiary: 113.5 x 43 x 83.5 cm więcej »
Dodano: 2015-10-30
Brak danychCena: 60 zł

Trójnóg

 Trójnóg

Przeznaczone są dla osób, mających trudności z zachowaniem równowagi. Posiadają trzy punkty podparcia, każdy zakończony nasadką z tworzywa sztucznego, wykonane są z lekkiego aluminium. Dane techniczne: • dla użytkowników o wzroście od 155 do 185 cm • masa użytkownika: do 120 kg • waga: 0,80 kg • odległość od podłoża do rękojeści: min. 70 – max. 84 cm więcej »
Dodano: 2015-10-30
Brak danychCena: 30 zł

Gorsety rehabilitacyjne

 Gorsety rehabilitacyjne

Przede wszystkim profilaktyka, czyli codzienna dbałość o właściwą postawę podczas pracy i wypoczynku, prowadzenie aktywnego trybu życia, nawyk prostowania się, równomierne obciążanie pleców itp. Jeśli nasz kręgosłup wymaga pomocy, zawsze zwracajmy się do fachowców-ortopedów i rehabilitantów, a potem postępujmy ściśle według ich zaleceń. więcej »
Dodano: 2015-04-10
Orliman

Krzesła i nakładki toaletowe, siedziska wannowe

 Krzesła i nakładki toaletowe, siedziska wannowe

Produkty znajdujące się w tym dziale służą pacjentom po operacjach, przewlekle chorych lub mających spore problemy z poruszaniem się. Krzesła toaletowe ułatwiają życie i załatwianie potrzeb fizjologicznych osobom, które nie są w stanie dojść do toalety. Taborety toaletowe ułatwią branie prysznicu pacjentom po przebytych operacjach kończym dolnych bądź miednicy, którym bardzo ciężko jest ustać w czasie wykonywanie tej czynności. Nasadki w naszym sklepie to produkty mające poprawić komfort korzystania z toalety. Posiadają odpowiednie mocowania dzięki czemu nie musimy obawiać się, że nakładka toaletowa zsunie się z miejsca. więcej »
Dodano: 2015-04-10
Duży wybór nasadek toaletowych.

Poduszki profilowane

 Poduszki profilowane

Poduszka ortopedyczna zapewnia wysoki komfort snu oraz lecznicze działanie. Pamiętajmy, że około 1/3 życia śpimy. Świadomość tego daje nam obraz ile godzin na dobę możemy spędzić w zdrowej i bezpiecznej dla naszego kręgosłupa pozycji. Wyobraźmy sobie że w wieku 60 lat przespaliśmy około 20 lat co daje nam ponad 175200 godzin! więcej »
Dodano: 2015-04-10
Brak danych

Wyroby przeciwżylakowe

 Wyroby przeciwżylakowe

Produkty uciskowe są prostym, bezpiecznym i nieinwazyjnym sposobem postępowania w przewlekłej niewydolności żylnej, pomocniczo w zakrzepicy żylnej (zarówno w początkowym okresie choroby, jak i w zapobieganiu rozwojowi zespołu pozakrzepowego w przyszłości).Należy pamiętać, że produkt uciskowy nie wyeliminuje żylaków, a jedynie pomaga złagodzić objawy i zapobiega rozwojowi powikłań. Warunkiem skuteczności jest jej systematyczne stosowanie i prawidłowe zakładanie. więcej »
Dodano: 2014-12-02
Brak danych

Wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych

 Wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych

Przyczyną wielu dolegliwości bólowych są zaburzenia postawy. Nieprawidłowy rozkład obciążeń odbija się negatywnie na naszych stopach.Rozwiązaniem kluczowym są wkładki ortopedyczne do obuwia. Prawidłowo dobrane i wykonane wkładki przywracają prawidłowy rozkład nacisków na stopy i poprzez korekcję ustawienia stóp wpływają na wyższe piętra łańcucha kinematycznego (kolano-biodro-kręgosłup). więcej »
Dodano: 2014-11-22
Brak danych

Stabilizatory ortopedyczne

 Stabilizatory ortopedyczne

Orteza przeznaczona dla osób z niestabilnością stawu kolanowego różnej etiologii, stosowana w przypadku uszkodzeń więzadeł ACL, PCL, MCL, LCL, pomaga w procesie rehabilitacji po zabiegach i powrocie do pełnej sprawności. więcej »
Dodano: 2014-11-21
Oriman

But odciążający piętę PQ10H

 But odciążający piętę PQ10H

But odciążający piętę został stworzony w celu odciążenia okolic pięty. Podeszwa chroni piętę, dzięki opatentowanej budowie i konstrukcji podeszwy odczuwalnie został rozdzielony ucisk. But może być stosowany zarówno na lewą jak i prawą nogę, dostępny pojedynczo, zapinanie na taśmy velcro pozwala na zakładanie na stopy zdeformowane bądź zabandażowane. Przód buta jest zamknięty.Zastosowanie: po zabiegach operacyjnych w obrębie tyłostopia i pięty w celu uzyskania odciążenia podczas chodzenia. WSKAZANIA: · gojenie się owrzodzeń w okolicach pięty · ostroga pięt ( plantare Fascitis ) · odciążenie ucisku po złamaniach ROZMIAR (wg rozmiaru obuwia): S 33-36 M 37-39 L 40-42 XL 43-45 więcej »
Dodano: 2015-10-15
E-medCena: 80 zł

Rodzaj:buty pooperacyjne
Rozmiar:S-XL

Stabilizator kolanowy z zawiasami HG80

 Stabilizator kolanowy z zawiasami HG80

Wewnętrzny rękaw stabilizatora to dopasowany kształt klepsydry i ekskluzywny materiał pochłaniający wilgoć HydraCinn (bez lateksu i neoprenu). Wbudowana stała bariera antymikrobowa zapewnia ochronę przed bakteriami wywołującymi przykry zapach, grzybicy i innych mikroorganizmów. Antypoślizgowe paski wewnętrzne zapobiegają przemieszczaniu się stabilizatora. Opatentowane zawiasy trójosiowe dają maksymalne oparcie i ochronę przy normalnym ruchu kolana. System pasków górnych i system utrzymania kości piszczelowej zapewniają dodatkowe oparcie. Bardzo przyjemny w dotyku i lekki zapewnia olbrzymią wygodę. Nylonowa torebka do prania dołączana gratis chroni ubrania przed zaczepianiem o paski w torbie sportowej i wpralce. Przeznaczenie Zapewnia zaawansowana stabilizację i osłonę dla słabych, uszkodzonych lub niestabilnych stawów kolanowych, podrażnionej i niestabilnej rzepki, nadwyrężonego ścięgna rzepki. Łagodzi ból pokontuzyjny oraz umiarkowane problemy więzadła stawu kolanowego. więcej »
Dodano: 2015-10-15
MuellerCena: 349 zł

Rodzaj:stabilizatory stawu kolanowego
Rozmiar:S-XL

Wynajem podnośników dla pacjenta

 Wynajem podnośników dla pacjenta

Podnośnik pacjenta AKS Foldy jest pilotem z dużymi przyciskami. Podnośnik umożliwia podniesienie pacjenta bezpośrednio z podłoża oraz posiada mechaniczny wyłącznik bezpieczeństwa. Zestaw obejmuje: chustę, ładowarkę i nowe baterie żelowe z roczną gwarancją. Wynajem: 80 złotych za miesiąc Sprzedaż: 1420 złotych więcej »
Dodano: 2015-10-02
AKS FoldyCena: 1420 zł

Schodołaz Scalamobil S20

 Schodołaz Scalamobil S20

Schodołaz Scalamobil S20 pokonuje, zarówno schody proste, zakręcające, jak i wąskie. To praktyczne rozwiązanie na pokonanie barier architektonicznych w budynkach użyteczności publicznej np. muzea, urzędy lub dla prywatnych odbiorców. Urządzenie w prosty sposób można rozmontować na 2 części w celu łatwiejszego transportu w bagażniku samochodowym. Waga 24,5 kg,Prędkość 6-16 stopni/min,Zasięg do 300 stopni w zależności od obciążenia więcej »
Dodano: 2015-10-02
ALBER

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

 Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

W ofercie posiadamy łóżka rehabilitacyjne, elektryczne oraz drewniane - zapewnione sterowanie pilotem. 2-funkcyjne: elektrycznie regulowane oparcie do pozycji siedzącej,elektrycznie regulowane całe leże (góra/dół),ręcznie regulowana część nóg, 3-funkcyjne: elektrycznie regulowane oparcie do pozycji siedzącej,elektrycznie regulowana część nóg,elektrycznie regulowane całe leże (góra/dół), 4-funkcyjne: elektrycznie regulowane oparcie do pozycji siedzącej,elektrycznie regulowana część nóg,elektrycznie regulowane całe leże (góra/dół),funkcja Trendelenburga (pozwala ona na pół-pionizację pacjenta i ułożenie go w pozycji, gdzie głowa i tułów znajdują się poniżej poziomu kończyn dolnych. Pozycja ta jest najczęściej wykorzystywana w celu zapobiegania przykurczom mięśni z grupy kulszowo-goleniowej i podudzia, a także przy omdleniach i przeciwwstrząsowo), Pozostałe funkcje: drewniane leże o wymiarach 90x200,drewniane składane barierki,cztery koła obrotowe z hamulcem. więcej »
Dodano: 2015-10-02
BURMEIER

Wózki inwalidzkie

 Wózki inwalidzkie

Wózek inwalidzki jest niezastąpiony przy opiece nad osobami z częściowymi porażeniami i niedowładami tułowia i kończyn, po porażeniach mózgowych i urazach. Wózki inwalidzkie w naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego posiadają różne szerokości. więcej »
Dodano: 2015-09-25
Brak danychCena: 50 zł

Podnośniki pacjenta

 Podnośniki pacjenta

Oferowane urządzenie jest łatwe w obsłudze, a potocznie jest nazywane podnośnikiem pacjenta. Urządzenie jest sterowane pilotem, umożliwia szybkie podnoszenie pacjenta z wózka inwalidzkiego, łóżka czy z podłogi. Wyposażony jest w kółka z zabezpieczeniami, które ułatwiają zmianę jego pozycji, a także posiada mechanicznie rozszerzaną podstawę jezdną z pedałem, która zapewnia optymalną stabilność. więcej »
Dodano: 2015-09-25
Brak danychCena: 100 zł

Koncentratory tlenu KS 525

 Koncentratory tlenu KS 525

Koncentratory tlenu KS 525 to innowacyjne i łatwe w obsłudze urządzenia służące do podawania tlenu pacjentowi. Ze względu na swoją metodę działania są bezpieczniejsze i bardziej ekonomiczne niż popularne butle z tlenem. Na co dzień nie trzeba pamiętać o ich napełnianiu, ponieważ pozyskują tlen na bieżąco z powietrza w pomieszczeniu. więcej »
Dodano: 2015-09-25
DevilbissCena: 120 zł

Łóżko rehabilitacyjne

 Łóżko rehabilitacyjne

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego proponuje Państwu wynajem wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne do pielęgnacji, które doskonale nadają się do domów. Nasza łóżka rehabilitacyjne są wyposażone w elektryczny system regulacji pozycji, praktyczne boczne zabezpieczenia(barierki)oraz posiadają również wysięgniki, a także kółka z hamulcami, co pozwala na ich łatwe przemieszczanie. więcej »
Dodano: 2015-09-25
BurmaierCena: 90 zł

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.