Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Produkty od 221 do 240 z 941

Piłka Redondo L 22 cm

 Piłka Redondo L 22 cm

Piłki Redondo TOGU® wykorzystywane są w terapii, fitness (Spirit-ball, piłki Pilatesa) oraz w treningu ogólnorozwojowym. Stosowane także w celu mobilizacji kręgosłupa oraz podczas relaksacji. Charakteryzują się wysoką elastycznością. Wykonane z tworzywa PVC. Średnica: 22 cm Waga: 150 g Kolor: niebieska więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 38.74 zł

Huśtawka Opona

 Huśtawka Opona

Huśtawka opona umożliwia różne kierunki ruchu. Jest doskonałym urządzeniem do stymulacji układu przedsionkowego i proprioceptywnego, do ćwiczeń z zakresu planowania motorycznego, poprawia dużą motorykę, obustronna koordynacje ruchowa i koordynację wzrokowo – ruchową. Dane techniczne: Średnica zewnętrzna: 122 cm Średnica wewnętrzna: 68 cm Szerokość : 27 cm Waga: 8 kg Zawieszać na wysokości: 210 - 220 cm Max obciążenie: 100 kg Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 720 zł

Miękki Tunel

 Miękki Tunel

Miękki tunel jest idealnym przyrządem dla dzieci przejawiających zapotrzebowanie na bodźce czucia głębokiego. Przeciskanie się przez tunel dostarcza dziecku wrażeń stymulujących układ proprioceptywny i wpływa wyciszająco na system nerwowy dziecka. Dzięki bawełnianemu poszyciu i lekkiemu, styropianowemu wypełnieniu tunel jest lekki i przyjemny w użyciu oraz umożliwia wykonywanie nieograniczonej ilości zabaw. Z powodzeniem może być wykorzystywany do siedzenia, leżenia i rolowania. Dzieci z radością wskakują na tunel, ugniatają go, toczą, a także z jego pomocą zamieniają się w ślimaki, czy żółwie. Przybliżone wymiary: Długość tunelu: 70 cm Średnica zewnętrzna: 60 cm Średnica otworu: 50 cm Materiał: tkanina bawełniana Wypełnienie: granulat styropianowy Wyrób medyczny więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 197 zł

Kołnierz Obciążający ramiona

 Kołnierz Obciążający ramiona

Kołnierz obciążający wykorzystywany jest w terapii integracji sensorycznej. Stosowanie kołnierza obciążeniowego dostarcza wrażeń proprioceptywnych (czucia głębokiego), stymuluje układ nerwowy, działa wyciszająco, pomaga w utrzymaniu koncentracji. Wykonany ze sztruksu. Można prać w wodzie. Waga obciążenia dobierana indywidualnie. Wyrób medyczny więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 55 zł

Podwiesie Linowe

 Podwiesie Linowe

Podwiesie -jest niezbędnym elementem w każdym gabinecie SI. Służy do podwieszania sprzętu do integracji sensorycznej Wymiary w zależności od wysokości pomieszczenia Na zdjęciu widać dwa komplety montowane do prawidłowego podwieszania sprzętu SI Cena z montażem: 700 zł ( tylko Warszawa i okolice) Produkt ten znajdziesz także w: Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej oraz w Zestawie Nr II do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 550 zł

Huśtawka Obręcze

 Huśtawka Obręcze

Mogą być wprawiane w ruch wahadłowy i obrotowy. Służy do stymulacji układu przedsionkowego. Kolor: zielony/niebieski (inny na specjalne zamówienie). Wymiary: średnica 20 cm. więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 170 zł

Huśtawka Konik

 Huśtawka Konik

Podstawowym zadaniem tego urządzenia jest wspomaganie mechanizmów posturalnych. Ćwiczenia na koniku wpływają na poprawę orientacji przestrzennej oraz obustronnej koordynacji. Konik umożliwia stymulację przedsionkową. Przyrząd ten można wprawić w ruch obrotowy lub wahadłowy, dostarczając dziecku wielu wrażeń ruchowych, w zależności od pozycji w której dziecko ćwiczy. Wymiary: dł. 120 cm/szer 25 cm. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr III do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 480 zł

Huśtawka Grzybek

 Huśtawka Grzybek

Może być wprawiana w ruch wahadłowy i obrotowy. Stosowana do uaktywnienia zginaczy i stymulacji przedsionkowej. Umożliwia również ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej. Obita w miękką gąbkę i skórę ekologiczną. Kolor: zielony/niebieski (inny na specjalne zamówienie). Wymiary: wysokość 80 cm, średnica podstawy 60 cm. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 510 zł

Deskorolka Okrągła

 Deskorolka Okrągła

Podstawowy sprzęt do terapii integracji sensorycznej. Wykorzystywany do stymulacji układu przedsionkowego i proprioceptywnego. Deskorolka może służyć do ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej lub klęczącej. Wymiary: średnica 55cm więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 280 zł

Deskorolka

 Deskorolka

Podstawowy sprzęt do terapii integracji sensorycznej. Wykorzystywany do stymulacji układu przedsionkowego i proprioceptywnego. Deskorolka może służyć do ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej lub klęczącej. Wymiary: dł 65cm/szer-1. 40cm/szer-2. 35cm Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr II do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr III do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 260 zł

Deska rotacyjna okrągła

 Deska rotacyjna okrągła

Sprzęt diagnostyczny. Wykorzystywany również do stymulacji układu przedsionkowego i wzrokowego. Wymiary: średnica 55 cm więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 400 zł

Deska Rotacyjna

 Deska Rotacyjna

Urządzenie diagnostyczne. Wykorzystywane również do stymulacji układu przedsionkowego i wzrokowego. Wymiary: 50x50 cm. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr II do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr III do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 380 zł

Zestaw sensoryczny Nr 4

 Zestaw sensoryczny Nr 4

Zestaw sensoryczny Nr 4 Kupując w zestawie zaoszczędzasz 506,99 zł Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Panel sensoryczny 2 – dotykam i czuję – 1 szt zobacz produkt w sklepie Panel sensoryczny 4 – słyszę i analizuję – 1 szt zobacz produkt w sklepie Panel sensoryczny 6 – widzę i spostrzegam – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ósemka sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ścieżka sensoryczna bawełniana II – 1 szt zobacz produkt w sklepie Jeżyk – mata korekcyjna masująca 30/100 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 7 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 10,5 cm - 1 szt zobacz produkt w sklepie Wałeczek sensoryczny – 2 szt zobacz produkt w sklepie Taśma sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Poduszeczki fakturowe w worku – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Rękawice sensoryczne – 1 kpl zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 3414 zł

Zestaw sensoryczny Nr 3

 Zestaw sensoryczny Nr 3

Zestaw sensoryczny Nr 3 Kupując w zestawie zaoszczędzasz 181,99 zł Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Ósemka sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Rękawice sensoryczne – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Taśma sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 7 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 10,5 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna piszczek 6,7 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna piszczek 9,5 cm– 1 szt zobacz produkt w sklepie Jeżyk – mata korekcyjna masująca 30/100 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Duszek rozm M – 1 szt zobacz produkt w sklepie Panel sensoryczny 3 – słyszę i analizuję – 1 szt zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 1762 zł

Zestaw Sensoryczny Nr 2

 Zestaw Sensoryczny Nr 2

Zestaw sensoryczny Nr 2 Kupując w zestawie zaoszczędzasz 77,99 zł Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Sensoryczna ścieżka zdrowia – 1 szt zobacz produkt w sklepie Poduszeczki dotykowe w worku – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Ścieżka sensoryczna, bawełniana I – 1 szt zobacz produkt w sklepie Taśma sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłka sensoryczna kasztan – 1 szt zobacz produkt w sklepie Jeżyk - mata korekcyjna masująca 30/100cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Wałeczek sensoryczny– 2 szt zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 391 zł

Zestaw sensoryczny Nr 1

 Zestaw sensoryczny Nr 1

Zestaw sensoryczny Nr 1 Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Rękawice sensoryczne – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Woreczki sensoryczne – 4 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna 5,4 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna 6,6 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna piszczek 9,5 cm – 2 szt zobacz produkt w sklepie Wałeczek sensoryczny – 2 szt zobacz produkt w sklepie Piłka sensoryczna kasztan – 1 szt zobacz produkt w sklepie Sensoryczna ścieżka zdrowia – 1 szt zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 297 zł

Wałeczek Sensoryczny

 Wałeczek Sensoryczny

Wałeczek sensoryczny przeznaczony jest do ćwiczeń, rehabilitacji oraz do masażu. Wypustki na wałeczku zapewniają doskonałą stymulację receptorów czuciowych, redukują napięcie mięśniowe przyczyniając się do rozluźnienia i odprężenia. Wymiary: ø 6,0 x 12,5 cm Wyrób wykonany zgodnie z certyfikatem jakości ISO 9001 : 2008. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 1 Zestawie sensorycznym Nr 2 Zestawie sensorycznym Nr 4 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 18 zł

Ścieżka sensoryczna, bawełniana I

 Ścieżka sensoryczna, bawełniana I

Ścieżka sensoryczna, bawełniana I Ścieżka sensoryczna składa się z 8 kwadratów o wymiarach 28x28 cm. Każdy kwadrat posiada inne wypełnienie, uszyty jest z bawełnianej tkaniny, w różnych, gładkich kolorach. Zastosowanie niejednolitego wypełnienia wpływa także na zróżnicowaną wagę każdej części. Ścieżka dostarcza bogatych wrażeń sensorycznych.Wykorzystywana może być do ćwiczeń indywidualnych, jak i zabaw grupowych. Stosowane tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex® Można prać w wodzie w niskiej temperaturze. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 2 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 95 zł

Ścieżka sensoryczna, bawełniana II

 Ścieżka sensoryczna, bawełniana II

Ścieżka sensoryczna, bawełniana II Ścieżka sensoryczna wykonana jest z 8 zszytych kwadratów o wymiarach 28x28 cm. Każdy z elementów uszyty jest z bawełnianej tkaniny o różnych, gładkich kolorach i posiada inne wypełnienie, co wpływa także na zróżnicowaną wagę każdej części. Ścieżka sensoryczna dostarcza wielu wrażeń zmysłowych, co czyni ją idealną pomocą do zajęć terapeutycznych Stosowane tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex® Można prać w wodzie w niskiej temperaturze. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 4 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 95 zł

Poduszeczki fakturowe w worku

 Poduszeczki fakturowe w worku

Poduszeczki fakturowe w worku Komplet poduszeczek fakturowych składa się z 8 par poduszeczek uszytych z tkanin o zróżnicowanej fakturze. Zajęcia z wykorzystaniem poduszeczek dostarczają bogatych wrażeń dotykowych i mogą być przeprowadzane zarówno przy stoliku, jak i na podłodze. Dzięki zastosowaniu wyłącznie lekkiego wypełnienia właściwości poduszeczek nie ulegają zmianie. Poduszeczki umieszczone są w neonowym worku, ściąganym taśmą z zabezpieczeniem. Wymiar jednej poduszeczki: 10x10 cm Zdjęcie przedstawia przykładowy zestaw poduszeczek fakturowych Proponujemy także poduszeczki dotykowe w worku Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 4 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 65 zł

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.