Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Produkty od 221 do 240 z 933

Kołnierz Obciążający ramiona

 Kołnierz Obciążający ramiona

Kołnierz obciążający wykorzystywany jest w terapii integracji sensorycznej. Stosowanie kołnierza obciążeniowego dostarcza wrażeń proprioceptywnych (czucia głębokiego), stymuluje układ nerwowy, działa wyciszająco, pomaga w utrzymaniu koncentracji. Wykonany ze sztruksu. Można prać w wodzie. Waga obciążenia dobierana indywidualnie. Wyrób medyczny więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 55 zł

Podwiesie Linowe

 Podwiesie Linowe

Podwiesie -jest niezbędnym elementem w każdym gabinecie SI. Służy do podwieszania sprzętu do integracji sensorycznej Wymiary w zależności od wysokości pomieszczenia Na zdjęciu widać dwa komplety montowane do prawidłowego podwieszania sprzętu SI Cena z montażem: 700 zł ( tylko Warszawa i okolice) Produkt ten znajdziesz także w: Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej oraz w Zestawie Nr II do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-25
Brak danychCena: 550 zł

Huśtawka Obręcze

 Huśtawka Obręcze

Mogą być wprawiane w ruch wahadłowy i obrotowy. Służy do stymulacji układu przedsionkowego. Kolor: zielony/niebieski (inny na specjalne zamówienie). Wymiary: średnica 20 cm. więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 170 zł

Huśtawka Konik

 Huśtawka Konik

Podstawowym zadaniem tego urządzenia jest wspomaganie mechanizmów posturalnych. Ćwiczenia na koniku wpływają na poprawę orientacji przestrzennej oraz obustronnej koordynacji. Konik umożliwia stymulację przedsionkową. Przyrząd ten można wprawić w ruch obrotowy lub wahadłowy, dostarczając dziecku wielu wrażeń ruchowych, w zależności od pozycji w której dziecko ćwiczy. Wymiary: dł. 120 cm/szer 25 cm. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr III do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 480 zł

Huśtawka Grzybek

 Huśtawka Grzybek

Może być wprawiana w ruch wahadłowy i obrotowy. Stosowana do uaktywnienia zginaczy i stymulacji przedsionkowej. Umożliwia również ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej. Obita w miękką gąbkę i skórę ekologiczną. Kolor: zielony/niebieski (inny na specjalne zamówienie). Wymiary: wysokość 80 cm, średnica podstawy 60 cm. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 510 zł

Deskorolka Okrągła

 Deskorolka Okrągła

Podstawowy sprzęt do terapii integracji sensorycznej. Wykorzystywany do stymulacji układu przedsionkowego i proprioceptywnego. Deskorolka może służyć do ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej lub klęczącej. Wymiary: średnica 55cm więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 280 zł

Deskorolka

 Deskorolka

Podstawowy sprzęt do terapii integracji sensorycznej. Wykorzystywany do stymulacji układu przedsionkowego i proprioceptywnego. Deskorolka może służyć do ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej lub klęczącej. Wymiary: dł 65cm/szer-1. 40cm/szer-2. 35cm Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr II do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr III do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 260 zł

Deska rotacyjna okrągła

 Deska rotacyjna okrągła

Sprzęt diagnostyczny. Wykorzystywany również do stymulacji układu przedsionkowego i wzrokowego. Wymiary: średnica 55 cm więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 400 zł

Deska Rotacyjna

 Deska Rotacyjna

Urządzenie diagnostyczne. Wykorzystywane również do stymulacji układu przedsionkowego i wzrokowego. Wymiary: 50x50 cm. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie Nr I do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr II do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr III do terapii integracji sensorycznej Zestawie Nr IV do terapii integracji sensorycznej więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 380 zł

Zestaw sensoryczny Nr 4

 Zestaw sensoryczny Nr 4

Zestaw sensoryczny Nr 4 Kupując w zestawie zaoszczędzasz 506,99 zł Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Panel sensoryczny 2 – dotykam i czuję – 1 szt zobacz produkt w sklepie Panel sensoryczny 4 – słyszę i analizuję – 1 szt zobacz produkt w sklepie Panel sensoryczny 6 – widzę i spostrzegam – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ósemka sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ścieżka sensoryczna bawełniana II – 1 szt zobacz produkt w sklepie Jeżyk – mata korekcyjna masująca 30/100 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 7 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 10,5 cm - 1 szt zobacz produkt w sklepie Wałeczek sensoryczny – 2 szt zobacz produkt w sklepie Taśma sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Poduszeczki fakturowe w worku – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Rękawice sensoryczne – 1 kpl zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 3414 zł

Zestaw sensoryczny Nr 3

 Zestaw sensoryczny Nr 3

Zestaw sensoryczny Nr 3 Kupując w zestawie zaoszczędzasz 181,99 zł Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Ósemka sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Rękawice sensoryczne – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Taśma sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 7 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Ringo sensoryczne 10,5 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna piszczek 6,7 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna piszczek 9,5 cm– 1 szt zobacz produkt w sklepie Jeżyk – mata korekcyjna masująca 30/100 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Duszek rozm M – 1 szt zobacz produkt w sklepie Panel sensoryczny 3 – słyszę i analizuję – 1 szt zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 1762 zł

Zestaw Sensoryczny Nr 2

 Zestaw Sensoryczny Nr 2

Zestaw sensoryczny Nr 2 Kupując w zestawie zaoszczędzasz 77,99 zł Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Sensoryczna ścieżka zdrowia – 1 szt zobacz produkt w sklepie Poduszeczki dotykowe w worku – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Ścieżka sensoryczna, bawełniana I – 1 szt zobacz produkt w sklepie Taśma sensoryczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłka sensoryczna kasztan – 1 szt zobacz produkt w sklepie Jeżyk - mata korekcyjna masująca 30/100cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Wałeczek sensoryczny– 2 szt zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 391 zł

Zestaw sensoryczny Nr 1

 Zestaw sensoryczny Nr 1

Zestaw sensoryczny Nr 1 Zestaw sensoryczny wykorzystywany jest do ćwiczeń i zabaw wspierających rozwój poznawczy i sensoryczny. W skład zestawu wchodzi: Rękawice sensoryczne – 1 kpl zobacz produkt w sklepie Woreczki sensoryczne – 4 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna 5,4 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna 6,6 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Piłeczka sensoryczna piszczek 9,5 cm – 2 szt zobacz produkt w sklepie Wałeczek sensoryczny – 2 szt zobacz produkt w sklepie Piłka sensoryczna kasztan – 1 szt zobacz produkt w sklepie Sensoryczna ścieżka zdrowia – 1 szt zobacz produkt w sklepie więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 297 zł

Wałeczek Sensoryczny

 Wałeczek Sensoryczny

Wałeczek sensoryczny przeznaczony jest do ćwiczeń, rehabilitacji oraz do masażu. Wypustki na wałeczku zapewniają doskonałą stymulację receptorów czuciowych, redukują napięcie mięśniowe przyczyniając się do rozluźnienia i odprężenia. Wymiary: ø 6,0 x 12,5 cm Wyrób wykonany zgodnie z certyfikatem jakości ISO 9001 : 2008. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 1 Zestawie sensorycznym Nr 2 Zestawie sensorycznym Nr 4 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 18 zł

Ścieżka sensoryczna, bawełniana I

 Ścieżka sensoryczna, bawełniana I

Ścieżka sensoryczna, bawełniana I Ścieżka sensoryczna składa się z 8 kwadratów o wymiarach 28x28 cm. Każdy kwadrat posiada inne wypełnienie, uszyty jest z bawełnianej tkaniny, w różnych, gładkich kolorach. Zastosowanie niejednolitego wypełnienia wpływa także na zróżnicowaną wagę każdej części. Ścieżka dostarcza bogatych wrażeń sensorycznych.Wykorzystywana może być do ćwiczeń indywidualnych, jak i zabaw grupowych. Stosowane tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex® Można prać w wodzie w niskiej temperaturze. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 2 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 95 zł

Ścieżka sensoryczna, bawełniana II

 Ścieżka sensoryczna, bawełniana II

Ścieżka sensoryczna, bawełniana II Ścieżka sensoryczna wykonana jest z 8 zszytych kwadratów o wymiarach 28x28 cm. Każdy z elementów uszyty jest z bawełnianej tkaniny o różnych, gładkich kolorach i posiada inne wypełnienie, co wpływa także na zróżnicowaną wagę każdej części. Ścieżka sensoryczna dostarcza wielu wrażeń zmysłowych, co czyni ją idealną pomocą do zajęć terapeutycznych Stosowane tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex® Można prać w wodzie w niskiej temperaturze. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 4 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 95 zł

Poduszeczki fakturowe w worku

 Poduszeczki fakturowe w worku

Poduszeczki fakturowe w worku Komplet poduszeczek fakturowych składa się z 8 par poduszeczek uszytych z tkanin o zróżnicowanej fakturze. Zajęcia z wykorzystaniem poduszeczek dostarczają bogatych wrażeń dotykowych i mogą być przeprowadzane zarówno przy stoliku, jak i na podłodze. Dzięki zastosowaniu wyłącznie lekkiego wypełnienia właściwości poduszeczek nie ulegają zmianie. Poduszeczki umieszczone są w neonowym worku, ściąganym taśmą z zabezpieczeniem. Wymiar jednej poduszeczki: 10x10 cm Zdjęcie przedstawia przykładowy zestaw poduszeczek fakturowych Proponujemy także poduszeczki dotykowe w worku Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 4 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 65 zł

Poduszeczki dotykowe w worku

 Poduszeczki dotykowe w worku

Komplet poduszeczek dotykowych składa się z 8 par poduszeczek uszytych z różnokolorowej bawełny i zawierających zróżnicowane wypełnienie. Zajęcia z wykorzystaniem poduszeczek dostarczają bogatych wrażeń dotykowych i mogą być przeprowadzane zarówno przy stoliku, jak i na podłodze. Poduszeczki umieszczone są w neonowym worku, ściąganym taśmą z zabezpieczeniem. Wymiar jednej poduszeczki: 10x10 cm Zdjęcie przedstawia przykładowy zestaw poduszeczek dotykowych. Proponujemy także poduszeczki fakturowe w worku. Produkt ten znajdziesz także w : Zestawie sensorycznym Nr 2 więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 65 zł

Zestaw Nr IV do terapii integracji sensorycznej

 Zestaw Nr IV do terapii integracji sensorycznej

Zestaw Nr IV do terapii integracji sensorycznej Kupując w zestawie zaoszczędzasz 1312,00 zł Zestaw do terapii integracji sensorycznej zawiera niezbędny sprzęt do wyposażenia sali do terapii SI W skład zestawu wchodzi: 1. Podwiesie wolnostojące – wersja podstawowa – 1 szt zobacz produkt w sklepie 2. Huśtawka platforma – 1 szt zobacz produkt w sklepie 3. Huśtawka konik – 1 szt zobacz produkt w sklepie 4. Helikopter – 1 szt zobacz produkt w sklepie 5. Huśtawka T– 1 szt zobacz produkt w sklepie 6. Huśtawka terapeutyczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie 7. Huśtawka grzybek – 1 szt zobacz produkt w sklepie 8. Huśtawka opona– 1 szt zobacz produkt w sklepie 9. Hamak terapeutyczny – 1 szt zobacz produkt w sklepie 10. Drabinka kwadrat – 1 szt zobacz produkt w sklepie 11. Deska rotacyjna – 1 szt zobacz produkt w sklepie 12. Deskorolka – 1 szt zobacz produkt w sklepie 13. Równoważnia kołyska 70/50 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie 14. Równoważnia kładka I – 1 szt zobacz produkt w sklepie 15. Beczka – 1 szt zobacz produkt w sklepie 16. Maglownica mała – 1 szt zobacz produkt w sklepie 17. Miękki tunel – 1 szt zobacz produkt w sklepie 18. Zjeżdżalnia rolkowa ( 6 wałków) – 1 szt zobacz produkt w sklepie 19. Materac 1-częściowy 200/120/5 cm – 2 szt zobacz produkt w sklepie 20. Materac 3-częściowy 180/60/5 cm – 2 szt zobacz produkt w sklepie 21. Karabińczyk – 10 szt zobacz produkt w sklepie Koszt dostawy zestawu ustalany jest indywidualnie. więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 11445 zł

Zestaw Nr III do terapii integracji sensorycznej

 Zestaw Nr III do terapii integracji sensorycznej

Zestaw Nr III do terapii integracji sensorycznej Kupując w zestawie zaoszczędzasz 764,00 zł Zestaw do terapii integracji sensorycznej zawiera niezbędny sprzęt do wyposażenia sali do terapii SI W skład zestawu wchodzi: Podwiesie wolnostojące – wersja podstawowa – 1szt zobacz produkt w sklepie Huśtawka platforma – 1 szt zobacz produkt w sklepie Huśtawka terapeutyczna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Hamak terapeutyczny – 1 szt zobacz produkt w sklepie Huśtawka parówka – 1 szt zobacz produkt w sklepie Huśtawka konik – 1 szt zobacz produkt w sklepie Helikopter – 1 szt zobacz produkt w sklepie Trapez – 1 szt zobacz produkt w sklepie Deska rotacyjna – 1 szt zobacz produkt w sklepie Deskorolka – 1 szt zobacz produkt w sklepie Równoważnia kołyska 70/50 cm – 1 szt zobacz produkt w sklepie Beczka – 1 szt zobacz produkt w sklepie Karabińczyki – 5 szt zobacz produkt w sklepie Koszt dostawy zestawu ustalany jest indywidualnie. więcej »
Dodano: 2016-03-24
Brak danychCena: 6281 zł

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.