Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Produkty od 121 do 140 z 933

Stół rehabilitacyjny KSR F

 Stół rehabilitacyjny KSR F

Jest to nowa seria stołów rehabilitacyjnych KSR charakteryzuje się nowoczesnym i smukłym designem. Stół KSR F to trzyczęściowy model stołu rehabilitacyjnego z ręczną regulacją wysokości. Podgłówek w stole regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Dodatkowo stół można wyposażyć w podłokietniki. Obicie stołu wykonane jest z materiału skóropodobnym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Stół dostępny również w wersji elektrycznej. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm (w wersji hydraulicznej od 60 cm do 86 cm) Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60° do +45° Waga: 84 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300 kg Regulacja kąta nachylenia podnóżka: od 0° do 70° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 2690 zł

Stół rehabilitacyjny KSR 4 E

 Stół rehabilitacyjny KSR 4 E

Stacjonarny stół do rehabilitacji KSR 4 E posiada czteroczęściowe leże. Regulacja w stole wysokości odbywa się za pomocą siłownika elektrycznego. Oparcie i podgłówek regulowane są za pomocą sprężyny gazowej. 2- częściowy podnóżek wyposażony jest w uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych oraz podpory stóp umożliwiające jego wydłużenie. Stół obity jest materiałem skóropodobnym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 68 cm Wysokość: od 50 cm do 105 cm Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 111 kg Kąt nachylenia oparcia pleców: od 0° do 70° Długość podnóżka (lewy/prawy): 80 cm Zakres regulacji podnóżka (lewy/prawy): góra-dół: od -40° do 40° / na boki: od -35° do 60° Zakres regulacji podpór pod kończyny dolne: od 0 cm do 16 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 8400 zł

Stół rehabilitacyjny KSR 3 L E

 Stół rehabilitacyjny KSR 3 L E

Jest to stacjonarny stół rehabilitacyjny KSR 3 L E posiada trzyczęściowe leże umożliwiające uzyskanie pozycji Pivota oraz fotela. Ustawienie pozycji Pivota odbywa się za pomocą siłownika elektrycznego sterowanego pilotem ręcznym. Podgłówek sterowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Stół może być wyposażony w podłokietniki o raz opuszczane półki boczne, obicie stołu to skóropodobny materiał o wysokich parametrach wytrzymałości. Dane techniczne: Długość: 210 cm Szerokość: 68 cm Wysokość: od 49 cm do 105 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -80° do 45° Dopuszczalne obciążenie: 150 kg Waga: 95 kg Kąt nachylenia oparcia pleców: od 0° do 80° Regulacja kąta łamania leża: od 0° do 45° więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 4700 zł

Stół rehabilitacyjny JSR 1B

 Stół rehabilitacyjny JSR 1B

Stół JSR 1B jest stołem który znajduje zastosowanie podczas rehabilitacji dzieci oraz Pacjentów z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Cechą charakterystyczną tego stołu jest wielkość blatu. Doskonałym rozwiązaniem tego stołu jest prowadzenie ćwiczeń oraz stymulacji metodą Vojty i Bobatha. Zaprojektowana konstrukcja stołu sprawia, iż JSR 1B jest stołem wyjątkowo stabilnym i wytrzymałym. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Stół wyposażony jest w ręczną regulację wysokości, co ułatwia pracę z Pacjentem. Istnieje możliwość wykonania stołu z elektryczną lub hydrauliczną regulacją wysokości. W stole JSR 1B wysokość stołu regulowana jest za pomocą pilota ręcznego (wersja podstawowa) lub za pomocą pilota nożnego (wersja stołu za dopłatą). W wersji manualnej stołu istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie od 50 cm do 98 cm ( opcja dodatkowa za dopłatą ) W wersji elektrycznej stołu istnieje możliwość regulacji wysokości w zakresie od 50 cm do 100 cm ( opcja dodatkowa za dopłatą ) Opcja kółek jezdnych dostępna jest wyłącznie w wersjach manualnej JSR 1B i JSR 1B.E Konstrukcja stołu w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym. Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej:+/-2 cm. Dane techniczne Długość: 200 cm Szerokość: od 80 cm do 120 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3050 zł

Stół rehabilitacyjny - JSR-I (DONNA)

 Stół rehabilitacyjny - JSR-I (DONNA)

Stół stacjonarny JSR-I DONNA wykorzystywany może być zamiennie jako kozetka lekarska i stół rehabilitacyjny zarówno w placówkach rehabilitacyjnych, jak i w gabinetach lekarskich. Podgłówek DONNY regulowany jest skokowo za pomocą rostomatów. Uchwyty znajdujące się po bokach służą do zamocowania pasów stabilizacyjnych. JSR I DONNA posiada dwuczęściowy blat wyposażony w dwa otwory znajdujące się w części leża oraz w podgłówku. Blat pokryty jest wysokiej jakości materiałem skóropodobnym, dostępnym w szerokiej gamie kolorów. Dane techniczne: Długość: 180 cm lub 195 cm Szerokość: 68 cm Wysokość: 55 - 80 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od 0 ° do +35 ° Waga: 34 kg Tolerancja wymiarów: +/-2 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1040 zł

Stół rehabilitacyjny - JSR

 Stół rehabilitacyjny - JSR

JSR jest prostym modelem stołu rehabilitacyjnego, dwuczęściowy, z ręczną regulacją wysokości. Wykonany ze stali, posiada zagłówek regulowany za pomocą sprężyny gazowej. Blat stołu obity jest wysokiej klasy skórą ekologiczną, dostępną w szerokiej gamie kolorów. Do wyboru są dwa modele z dwoma rodzajami regulacji wysokości stołu: JSR (ragulacja manualna, za pomocą korbki) JSR-E (regulacja elektryczna, za pomocą pilota ręcznego) + 800,00 zł JSR-H (regulacja hydrauliczna za pomocą siłownika hydraulicznego) + 1290,00 zł Opcje dodatkowe stołu: Wersja PLUS - z podłokietnikami + 250, 00 zł Pilot nożny - regulacja wysokości stołu + 110,00 zł Pilot nożny LUX + 150,00 zł Kółka jezdne + 250,00 zł Kolorystyka stelaża + 100,00 zł Regulacja wys. 50-100 cm + 200,00 zł W wersji elektrycznej możliwość regulacji wysokości od 50 cm do 100 cm Opcja kółek jezdnych dostępna wyłącznie w wersji manualnej JSR i elektrycznej JSR E. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 60 cm do 88 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Dopuszczalne obciążenie przy podnoszeniu elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300kg Waga: 58 kg Podana szerokość odnosi się do najszerszego odcinka stołu. Tolerancja wymiarów: +/- 2 cm. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1800 zł

Stół rehabilitacyjny - JSR-1

 Stół rehabilitacyjny - JSR-1

JSR-1 jest podstawowym, dwuczęściowym modelem stołu rehabilitacyjnego o stałej wysokości. Zagłówek tego modelu regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. W części zagłówka jak i leża znajdują się otwory. Blat stołu obity jest wysokiej jakość materiałem skóropodobnym. JSR-1 to profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny o przystępnej cenie. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 70 cm Wysokość: 72 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od – 60 ° do +45 ° Dopuszczalne obciążenie: 300kg Waga: 44 kg Tolerancja wymiarów: +/- 2 cm Opcje dodatkowe stołu: Wersja PLUS - z podłokietnikami + 250,00 zł więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 920 zł

Składany stół do masażu - DOPLO

 Składany stół do masażu - DOPLO

Stół Doplo jest to składany stół o lekkiej konstrukcji z drewna bukowego. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu. Pod blatem stołu zamontowane są dodatkowe wyposażenia takie ja : podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona. Po złożeniu stół można z łatwością przenosić w dowolne miejsce. Nogi stołu połączone są stalowymi linkami co ułatwia składanie i rozkładanie. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dane techniczne: Długość: 180 cm Szerokość: 60 cm lub 70 cm Dopuszczalne obciążenie: 200 kg Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm Wymiary po złożeniu: 90x60 cm / 70x17 cm Waga (bez akcesoriów): 16 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1108 zł

Składany stół do masażu - VIVA

 Składany stół do masażu - VIVA

Składany stół do masażu VIVA posiada nową owalną linię i lekką konstrukcję z drewna bukowego. Nogi stołu połączone są ze sobą stalowymi linkami, które umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie stołu oraz poprawiają jego stabilność. Pod blatem stołu zamontowane są dodatkowe wyposażenia takie jak: podgłówek, podłokietnik, półka pod ramiona. Wysokość stołu regulowana jest za pomocą gałek. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dzięki zaokrąglonym wykończeniom składany stół do masażu VIVA zyskał na lekkości i estetycznym wyglądzie. Dane techniczne : Długość: 188 cm Szerokość: 60 cm Dopuszczalne obciążenie: 200 kg Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm Wymiary po złożeniu: 94x60x19 cm Waga (bez akcesoriów): 16,5 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1217 zł

Stół rehabilitacyjny NSRP COMFORT

 Stół rehabilitacyjny NSRP COMFORT

Stół pionizacyjno-rehabilitacyjny NSR P COMFORT jest rozbudowaną wersją stołu pionizacyjnego NSR P. Posiada regulację kąta nachylenia blatu i podgłówka oraz regulację wysokości podnóżka, która została zaprojektowana z myślą o zabiegach rehabilitacyjnych Pacjentów z chorym kręgosłupem. System jezdny ułatwia transport, a zamontowane regulowane podłokietniki pozwalają rehabilitantowi na doskonały dostęp do kręgosłupa Pacjenta podczas wykonywania zabiegów. Stół stosowany może być także do pionizacji Pacjentów po długotrwałym unieruchomieniu oraz do leczenia ciężkich stanów urazowych rdzenia kręgowego oraz do leczenia małych Pacjentów z wadami postawy jak i również z porażeniem mózgowym. Dodatkowo stół umożliwia wykonywanie masażu klasycznego i segmentowego, znajduje zastosowania na oddziałach ortopedii, chirurgii i neurologii. Stół oferowany jest jest w standardzie z trzema pasami do stabilizacji pacjenta (pasy zapinane na rzepy). Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym Tolerancja wymiarów specyfikacji technicznej +/-2 cm Dane Techniczne Długość: 182 cm Szerokość: 56 cm Wysokość: od 67 cm do 94 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 ° Waga: 130 kg Regulacja kąta nachylenia leża: od 0 ° do +85 ° Długość regulacji podnóżka: 15 cm więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 9382 zł

Składany stół do masażu - ROYAL ALUMINIUM

 Składany stół do masażu - ROYAL ALUMINIUM

ROYAL ALUMINIUM jest ekskluzywnym stołem do masażu, którego cechą charakterystyczną jest owalny kształt i trzy aluminiowe nogi, które stanowią podstawę stołu, dzięki którym jest bardziej stabilny i wytrzymuje większe obciążenia. Nogi stołu połączone są ze sobą systemem stalowych linek, które umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie stołu oraz poprawiają jego stabilność. Pod blatem, znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona/, podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki którym po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić. Wysokość regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze gałek. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki zaokrąglonym wykończeniom składany stół do masażu VIVA zyskał na lekkości i estetycznym wyglądzie. Dane Techniczne : Długość: 188 cm Szerokość: 60 cm Dopuszczalne obciążenie: 300 kg Wysokość regulowane skokowo: od 70 cm do 90 cm Wymiary po złożeniu: 94x60x19 cm Waga (bez akcesoriów): 17 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1498 zł

Składany stół do masażu - ROYAL

 Składany stół do masażu - ROYAL

Stół Royal jest ekskluzywnym stołem do masażu, którego cechą charakterystyczną jest owalny kształt i trzy drewniane nogi, które stanowią podstawę stołu, dzięki którym jest bardziej stabilnym i wytrzymuje większe obciążenie. Stół łączy w sobie stabilności funkcjonalność zachowując przy tym lekki i estetyczny wygląd. Nogi stołu połączone są ze sobą stalowymi linkami dzięki którym stół łatwo i bezpiecznie można złożyć i rozłożyć, Wysokość regulowana jest za pomocą gałek. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dane Techniczne : Długość: 188 cm Szerokość: 60 cm Dopuszczalne obciążenie: 300 kg Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm Wymiary po złożeniu: 94x60x19 cm Waga (bez akcesoriów): 17 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1282 zł

Składany stół do masażu - DOPLO ALUMINIUM

 Składany stół do masażu - DOPLO ALUMINIUM

Stół Doplo aluminiowy - wykonany jest z aluminium w połączeniu z drewnianymi elementami. Pod blatem znajdują się części wyposażenia dodatkowego / podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona /podtrzymywane przez elastyczny pasy. Dzięki takiemu podtrzymaniu przez pasy stół można łatwo złożyć i przenieść w dowolne miejsc. Nogi stołu połączone są stalowymi linkami które umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowy o wysokich parametrach wytrzymałościowych, dostępny w szerokiej gamie kolorystyczne. Dane techniczne : Długość: 180 cm Szerokość: 60 cm lub 70 cm Dopuszczalne obciążenie: 200 kg Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm Wymiary po złożeniu: 90x60 cm / 70x17 cm Waga (bez akcesoriów): 16 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1206 zł

Składany stół do masażu - TRIS

 Składany stół do masażu - TRIS

Stół do masażu TRIS - jego główną cechą są trzy nogi które podpierają blat. Dodatkowe środkowe wsparcie blatu zwiększa jego stabilność. Tris łączy w sobie stabilność i funkcjonalność zachowujący przy tym lekki, estetyczny wygląd. Połączenie nóg w stole stalowymi linkami umożliwiają szybkie i składanie i rozkładanie stołu oraz poprawiają jego stabilność. Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona /podtrzymywana przez elastyczne pasy, dzięki którym po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić. Wysokość stołu regulowana jest za pomocą gałek, stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym. Dane techniczne : Długość: 180 cm Szerokość: 60 cm lub 70 cm Dopuszczalne obciążenie: 300 kg Wysokość regulowane skokowo: od 68 cm do 88 cm Wymiary po złożeniu: 90x60 cm / 70x19 cm Waga (bez akcesoriów): 16,5 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1174 zł

Składany stół do masażu - KAMA

 Składany stół do masażu - KAMA

Składany stół do masażu KAMA posiada lekką konstrukcję z drewna bukowego. Solidne nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu. Stół Kama posiada regulacje kąta nachylenia tylnej części blatu. Pod blatem, znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego / podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona / podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki którym po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić. Nogi stołu połączone są ze sobą systemem stalowych linek, które umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie stołu oraz poprawiają jego stabilność.Wysokość stołu regulowana jest wielopoziomowa za pomocą gałek. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dane Techniczne Długość: 196 cm Szerokość: 64 cm Wysokość: od 68 cm do 88 cm Dopuszczalne obciążenie: 200 kg Regulacja kąta nachylenia leża: od 0 ° do +55 ° Wymiary po złożeniu: 98x64x17 cm Waga (bez akcesoriów): 18 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1380 zł

Składany stół do masażu - KAMA ALUMINIUM

 Składany stół do masażu - KAMA ALUMINIUM

Składany stół do masażu KAMA ALUMINIUM posiada lekką konstrukcję aluminiową. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu. Stół Kama posiada regulację konta nachylenia tylnej części blatu. Pod blatem zamontowane są dodatkowe części wyposażenie takie jak: podgłówek, podłokietnik, półka pod ramiona, podtrzymywane przez elastyczne pasy. Nogi stołu wyposażone są w stalowe linki które umożliwiają w bezpieczny i łatwy w sposób złożyć i rozłożyć stół. Wysokość stołu regulowana jest za pomocą gałek. Stół Kama obity jest skóropodobnym lub winylowym materiałem o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dane techniczne Długość: 196 cm Szerokość: 64 cm Wysokość: od 70 cm do 90 cm Dopuszczalne obciążenie: 200 kg Regulacja kąta nachylenia leża: od 0 ° do +55 ° Wymiary po złożeniu: 98x64x17 cm Waga (bez akcesoriów): 18 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1471 zł

Składany stół do masażu -VIVA ALUMINIUM

 Składany stół do masażu -VIVA ALUMINIUM

Składany stół do masażu VIVA Aluminium wykonany jest z aluminium w połączeniu z drewnianymi elementami wykończenia spod blatu. Nogi stołu połączone są ze sobą systemem stalowych linek które umożliwiają szybkie składanie i rozkładanie stołu. Pod blatem zamontowane są poszczególne części wyposażenia stołu takie jak: podłokietnik, podgłówek, półka pod ramiona. Wysokość stołu regulowana jest za pomocą gałek. Stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Dzięki zaokrąglonym wykończeniom stół VIVA Aluminium zyskał na lekkości i estetycznym wyglądzie. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1314 zł

Składany stół do masażu - TRIS ALUMINIUM

 Składany stół do masażu - TRIS ALUMINIUM

Tris Aluminium jest składanym stołem do masażu, którego cechą charakterystyczną są trzy nogi podpierające blat. Dodatkowe środkowe wsparcie blatu zwiększa jego stabilność oraz wytrzymałość na duże obciążenia statyczne i dynamiczne. Stół łączy w sobie stabilność i funkcjonalność zachowując przy tym lekki i estetyczny wygląd. Połączenie nóg w stole stalowymi linkami umożliwiają szybkie i składanie i rozkładanie stołu oraz poprawiają jego stabilność. Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki,półka pod ramiona /podtrzymywana przez elastyczne pasy, dzięki którym po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić. Wysokość stołu regulowana jest za pomocą gałek, stół obity jest materiałem skóropodobnym lub winylowym. więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 1293 zł

Stół rehabilitacyjny SR-EŁ3p

 Stół rehabilitacyjny SR-EŁ3p

Stół rehabilitacyjny SR-EŁ3p 3-częściowy stół rehabilitacyjny z elektryczną regulacją zmiany wysokości leżyska. Stół wyposażony jest w leżysko łamane, zagłówek z podłokietnikami i uchwyty do mocowania pasów stabilizacyjnych. Pozycja Pivota regulowana korbką umieszczoną pod blatem stołu. Ustawienie podgłówka wspomagane sprężyną gazową. Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Dane techniczne: • Długość: 203 cm • Wysokość regulowana elektrycznie: 60-92 cm • Szerokość: 70 cm • Regulowany zagłówek sprężyną gazową w zakresie: -60° +45° • Regulacja kąta łamanie leżyska za pomocą korby: 0° + 25° • Waga: 64 kg • Maksymalne obciążenie: 150 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 3800 zł

Stół rehabilitacyjny KSR 2

 Stół rehabilitacyjny KSR 2

Stół rehabilitacyjny KSR 2 Jest to nowa seria stołów rehabilitacyjnych KSR charakteryzujących się smukłym i nowoczesnym designem. Stół KSR 2 to dwuczęściowy model stołu rehabilitacyjnego z ręczna regulacją wysokości. Podgłówek regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Dodatkowo stół może być wyposażony w podłokietniki. Stół KSR obity jest materiałem skóropodobnym o wysokiej wytrzymałości. Stół dostępny jest również w wersji elektrycznej w której wysokość regulowana jest za pomocą pilota. Dane techniczne: Długość: 200 cm Szerokość: 69 cm Wysokość: od 55 cm do 85 cm Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -80° do +50° Waga: 65 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji elekt.: 150 kg Dopuszczalne obciążenie przy regulacji ręcznej: 300 kg więcej »
Dodano: 2016-07-26
Brak danychCena: 2000 zł

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.