Produkty dla zdrowia i urody

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Produkty od 161 do 180 z 933

But ortopedyczny / orteza stopy OkS-wk001

 But ortopedyczny / orteza stopy OkS-wk001

link produktu http://www.sklep.medreha.pl/pl/p/STABILIZATOR-STAWU-SKOKOWEGO-BUT-ORTOPEDYCZNY-GIPS-OKS-WK001/162 Wskazania: Zwichnięcia i skręcenia stawów skokowych Złamanie kości strzałkowej, kości skokowej, piętowej Po interwencjach chirurgicznych i w leczeniu zachowawczym po zabiegach operacyjnych, unieruchomienie po ściągnięciu gipsu Zerwania wiązadeł i naderwania ścięgna Achillesa Cechy: Dolna konstrukcja zaprojektowana aby wspomagać naturalne chodzenie, materiał o właściwościach oddychających i antypotowych Prosta w użyciu regulacja na pasach obwodowych aby zapewnić komfort użytkowania Dostępne w wysokości 43 cm Rozmiar: XS, S, M, L, XL Wyrób jest produktem medycznym i wymaga konsultacji z lekarzem więcej »
Dodano: 2016-06-07
Orto SCena: 123 zł

Rodzaj:buty pooperacyjne
Rozmiar:XS
S
M
L
XL

Orteza łokcia OSL-093

 Orteza łokcia OSL-093

Orteza została zaopatrzona w wielozadaniowy zegar regulacji. Jedno naciśniecie przycisków zwalnia blokady i pozwala na regulację wskazaną przez lekarza. Dzięki wszechstronnemu systemowi i ogranicznikom w zegarze, może być stosowana w wielu schorzeniach i urazach. Wyrób jest produktem medycznym. Dodatkowym atutem jest bardzo nowoczesny i łatwy w obsłudze zegar regulacji. Pasek zmniejszający ciśnienie w obrębie barku powoduje zmniejszenie napięcia mięśni oraz je odciąża. więcej »
Dodano: 2016-06-01
Orto SCena: 188.5 zł

WÓZEK SPACEROWY REHABILITACYJNY RODEO , CRUISER OD 15 KG DO 110 KG

WÓZEK SPACEROWY REHABILITACYJNY RODEO , CRUISER OD 15 KG  DO 110  KG

Wózek Inwalidzki Specjalny Dziecięcy RODEO. WSKAZANIA : Mózgowe porażenie dziecięce Dystrofia mięśniowa Stwardnienie rozsiane Zespół Retta (neurologiczne zaburzenie rozwoju, uwarunkowane genetycznie, zaliczane do spektrum autystycznego) Autyzm Przepuklina oponowo-rdzeniowa Udar POSIADA : - regulację wysokości oparcia, - oparcie posiada regulację kąta pochylenia do pozycji leżącej, - regulację głębokości siedziska, - podnóżki odchylane do poziomu, - koła przednie skrętne, z blokadą jazdy na wprost, - koła tylne z systemem samozłączki, - 2 pelot, które korygują i stabilizują tułów - pasy odwodzące i przywodzące uda, - pałąk, - torby, pod siedzisko, za oparciem, - pelerynę przeciwdeszczową, - narzutę na nogi, - daszek, Wózek Inwalidzki Specjalny Dziecięcy CRUISER. WSKAZANIA : Mózgowe porażenie dziecięce Dystrofia mięśniowa Stwardnienie rozsiane Zespół Retta (neurologiczne zaburzenie rozwoju, uwarunkowane genetycznie, zaliczane do spektrum autystycznego) Autyzm Przepuklina oponowo-rdzeniowa Udar POSIADA : - regulację wysokości oparcia, - regulację głębokości siedziska, - koła przednie skrętne, z blokadą jazdy na wprost, - koła tylne z systemem samozłączki, - pasy odwodzące i przywodzące uda, - pałąk, - torby, pod siedzisko, za oparciem, - pelerynę przeciwdeszczową, - narzutę na nogi, - daszek, więcej »
Dodano: 2016-05-20
CONVAIDCena: 5885 zł

Wózek GTM1

 Wózek GTM1

Klasyczny wózek o zamkniętej budowie ramy. Bardzo wytrzymały, a zarazem lekki i estetyczny . Regulacja położenia środka ciężkości oraz możliwość doboru optymalnych dla każdego użytkownika parametrów. Pozwala zadowolić początkujących jak również bardziej doświadczonych użytkowników. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ PRZYSTOSOWANIA I WYPOSAŻENIA WÓZKA GTM 1 W ELEMENTY STABILIZUJĄCE PLECY I GŁOWĘ SPECYFIKACJA TECHNICZNA RAMA: - zamknięta, typu „box frame” - wykonana z wysokogatunkowego stopu lotniczego aluminium 7020 OPARCIE: - sztywne lub składane, zamek typu “lock-down” - regulacja wysokości o 5 cm KOŁA TYLNE: - szybkodemontowalne, mocowane na osi szybkozłącznej - rozmiar: 24”, 26’’ (opcjonalnie) - kąt pochylenia: 0°, 2°, 3°, 5° SZEROKOŚĆ SIEDZISKA: od 30 do 46 cm więcej »
Dodano: 2016-05-06
Brak danychCena: 4550 zł

Wózek Endeavour

 Wózek Endeavour

Całkowicie indywidualny wózek o otwartej budowie ramy. Dzięki sztywnej konstrukcji i stałemu ustawieni środka ciężkości, jeden z lżejszych wózków. Możliwość doboru prawie każdego elementu, wymiaru, sprawi że wózek ten zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników . Istnieje również możliwość wyposażenia i przystosowania wózka Endeavour w elementy stabilizujące plecy i głowę. SPECYFIKACJA TECHNICZNA RAMA: - otwarta, wykonana z wysokogatunkowego stopu aluminium 7020 OPARCIE: - sztywne lub składane, zamek typu “lock-down” - regulacja wysokości o 5cm SIEDZISKO: - proste lub tzw. ergo siedzisko, odpowiednio wyprofilowane pod guzami ulszowymi, zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn oraz zapewnia prawidłową pozycję siedzącą KOŁA TYLNE: - szybkodemontowalne, mocowane na osi szybkozłącznej - rozmiar: 24”, 26” - kąt pochylenia: 0°, 2°, 3°, 5° Wymiary Dobierane Indywidualnie Do Potrzeb Klienta więcej »
Dodano: 2016-05-06
Brak danychCena: 7000 zł

Podkład do materaca przeciwodleżynowego AR-900 - wentylacja, max. 120k

Podkład do materaca pneumatycznego przeciwodleżynowego zmiennociśnieniowego Stosuje się go bezpośrednio na typowy materac znajdujący się na łóżku chorego, a następnie przykrywa prześcieradłem. Dwie niezależne sekcje materaca napełniane są naprzemiennie przez specjalną pompę. Dzięki takiej naprzemiennej pracy zestawu (materac + pompa) poszczególne obszary ciała pacjenta nie stykają się z podłożem w sposób ciągły dłużej niż przez kilka minut. Ciśnienie powietrza w materacu dostosowywane jest (zwiększane lub zmniejszane) w zależności od wagi pacjenta Wymiary po napompowaniu: 200x90x7 cm (plus dwie specjalne wypustki po 50 cm służące do podłożenia pod materac znajdujący się na łóżku). Maksymalne obciążenie: 120 kg więcej »
Dodano: 2016-05-06
Brak danychCena: 160 zł

Podkład do materaca pneumatycznego przciwodleżynowego "Rurowego" z mik

 Podkład do materaca pneumatycznego przciwodleżynowego "Rurowego" z mik

Dzięki takiemu zastosowaniu (materac+pompa)poszczególne obszary ciała chorego nie stykają się z podłożem w sposób ciągły dłużej niż przez kilka minut. Ogromną zaletą pompy ARmedical jest jej minimalny poziom hałasu. Bez względu na obciążenie pompa pracuje bezszelestnie. Dodatkowym atutem zestawu (pompa + materac) jest bezawaryjność. Zalecany dla pacjentów obłożenie chorych w celu zapobiegania odleżynom oraz leczeniu odleżyn już istniejących. Dane techniczne podkładu: materiał: nylon ilość komór: 20 z mikrowentylacją mikrowentylacja: 12 laserowo wycinanych otworów wymiary po napompowaniu: 180cm x 80cm x 10cm mocowanie: na istniejący materac Maksymalne obciążenie: 140kg więcej »
Dodano: 2016-05-06
Brak danychCena: 300 zł

Materac pneumatyczny przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy 200x90x7cm

 Materac pneumatyczny przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy 200x90x7cm

Materac stosowany jest bezpośrednio na typowy materac łóżkowy. Posiada dwie niezależne sekcje napełniane na przemiennie przez specjalną pompę. Dzięki takiej naprzemiennej pracy zestawu (materac+pompa) poszczególne obszary ciała pacjenta nie stykają się z podłożem. Ogromną zaletą pompy jest jej minimalny poziom hałasu. Bez względu na obciążenie pompa pracuje bezszelestnie. Dodatkowym atutem zestawu (pompa + materac) jest bezawaryjność. W opakowaniu znajduję się zestaw naprawczy (łatki + klej) stosowanych w przypadku przecięcia podkładu ostrym narzędziem. Zalecany dla pacjentów obłożenie chorych w celu zapobiegania odleżynom oraz leczeniu odleżyn już istniejących. Dane techniczne : pompa z płynną regulacją ciśnienia wymiary po napompowaniu: 200 x 90 x 7 cm (plus dwie specjalne wypustki służące do podłożenia pod materac znajdujący się na łóżku) ciśnienie robocze kompresora: 45 do 120mmHg (płynna regulacja) czas pełnego cyklu: 6 minut specjalny hak służący do zawieszenia pompy na łóżku maksymalne obciążenie ciała 120 kg więcej »
Dodano: 2016-05-06
Brak danychCena: 220 zł

Materac pneumatyczny przciwodleżynowy zmiennościowy "Rurowy" z mikrowe

 Materac pneumatyczny przciwodleżynowy zmiennościowy "Rurowy" z mikrowe

Stosuję się go na typowy materac znajdujący się na łóżku chorego,a następnie przykrywa prześcieradłem .Zastosowane w materacu (rury)komory napełniane są naprzemiennie przez specjalną pompę.Ogromną zaletą pompy ARmedical jest jej minimalny poziom hałasu.Bez względu na obciążenie pompa pracuje bardzo cicho. Dane techniczne pompy: rodzaj: zmiennociśnieniowa płynna regulacja ciśnienia ciśnienie robocze: 45 do 120mmHg (16KPa) czas pełnego cyklu: 10 minut specjalny hak służący do zawieszenia na łóżku Dane techniczne podkładu: materiał: nylon ilość komór: 20 z mikrowentylacją mikrowentylacja: 12 laserowo wycinanych otworów wymiary po napompowaniu: 180cm x 80cm x 10cm mocowanie: na istniejący materac Dostępny sam podkład: nr kat. AR-911 Maksymalne obciążenie: 140kg więcej »
Dodano: 2016-05-06
Brak danychCena: 390 zł

Pieluchomajtki

 Pieluchomajtki

Sprzedajemy pieluchomajtki przeznaczone dla osób borykających się z problemem nietrzymania moczu. Oferujemy tzw. pieluchomajtki dzienne, nocne oraz pieluchomajtki o potrójnej chłonności. Produkty przeznaczone są zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności. W sprzedaży posiadamy pieluchomajtki w rozmiarach od S do XL. więcej »
Dodano: 2016-04-26
Seni

Wózki inwalidzkie ręczne 708D

 Wózki inwalidzkie ręczne 708D

W sprzedaży posiadamy wózki inwalidzkie ręczne wykonany ze stali precyzyjnej, przeznaczone dla osób z dysfunkcją narządów ruchu. Wózki posiadają konstrukcję modułową konfigurowalną, dzięki czemu można je skonfigurować do prawie wszystkich wymagań indywidualnych użytkownika. Ponadto zawierają dużo opcji dodatkowych. Wózki są refundowane z NFZ. Posiadamy modele w kolorach: czarnym, bordowym i stalowy. więcej »
Dodano: 2016-04-26
vermeiren

Majtki chłonne

 Majtki chłonne

W stałej sprzedażny posiadamy majtki chłonne dla osób aktywnych mających problem z nietrzymaniem moczu. W ofercie posiadamy różne modele majtek chłonnych w różnych rozmiarach. Produkt jest jednorazowego użytku o podwyższonym poziomie chłonności. Majtki chłonne nie posiada rzepów, zakłada się je jak tradycyjne majtki, a zdejmuje, rozrywając boki. więcej »
Dodano: 2016-04-26
Seni

Łóżko pionizujące S3KN art.SB-011-0

 Łóżko pionizujące S3KN art.SB-011-0

W ofercie posiadamy również łózka rehabilitacyjne sterowane za pomocą pilota jak i kilka rodzajów szafek przyłóżkowych więcej »
Dodano: 2016-04-22
ISKO KOCH GmbH

Łóżko rehabilitacyjne EWN ORION

 Łóżko rehabilitacyjne EWN ORION

W naszej ofercie posiadamy również łózka i stoły pionizujące oraz kilka wersji szafek przyłóżkowych. więcej »
Dodano: 2016-04-22
EW-MED sp zo.o.

Stabilizatory kończyn, ortezy, opaski

 Stabilizatory kończyn, ortezy, opaski

Stabilizatory/ortezy stawów: -barkowego -kolanowego -skokowego -nadgarstka -uda -łydki Linie sportowe oraz klasyczne. więcej »
Dodano: 2016-04-20
Brak danych

Materac przeciwodleżynowy z kompresorem

 Materac przeciwodleżynowy z kompresorem

Materace o strukturze bąbelkowej lub rurowej zapewniają skuteczną ochronę przed powstawaniem odleżyn. więcej »
Dodano: 2012-08-20
Brak danych

zastosowanie:Przeciw odleżynom
Szerokość:90 mm
Wysokość:7 mm
Grubość:200 mm
Materiał:PVC

Łóżko rehabilitacyjne

 Łóżko rehabilitacyjne

Łóżko niezbędne dla osób leżących, chorych, w podeszłym wieku. Zapewnia komfort oraz wygodę osobie leżącej a także opiekunom. Domiflex – Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa. Cechy: stalowa, wytrzymała rama malowana proszkowo estetyczne wykończenie łóżka w kolorze Havanna 4-cześciowe łamane łoże drewniane lub metalowe (opcja) precyzyjne i trwałe siłowniki sterujące regulacja wysokości w zakresie od 40 do 81cm regulacja kąta zagłówka od 0o do70o stabilne barierki boczne możliwość transportu pacjenta prosty montaż, demontaż i transport wytrzymałe, silikonowe uchwyty poprzeczek łoża wysięgnik z uchwytem w standardzie możliwość zastosowania systemu Ripolux® (opcja) możliwość wyposażenia w funkcję Trendelenburga/ anty-Trendelenburga (opcja) możliwość zamówienia stelaża o wymiarach 90x220cm (opcja) Bezpieczeństwo: podstawowy bezpiecznik we wtyczce zasilania dodatkowy bezpiecznik wtórny system izolacji termicznej precyzyjny pilot z wbudowaną blokadą ustawień 4 koła transportowe z blokadą barierki boczne z blokadą opuszczania specjalny spiralny kabel sieciowy wspornik zapobiegający skręceniu kabli system IPX4 (zabezpieczający przed wnikaniem wody) system 24V (niskiego napięcia w siłownikach). więcej »
Dodano: 2012-08-20
Hermann BockCena: 3200 zł

zastosowanie:Opieka
Materiał:Drewno/Metal

Sprzęt rehabilitacyjny

 Sprzęt rehabilitacyjny

Balkoniki, laski, kule oraz wiele innych produktów znajdą Państwo w naszych sklepie. Zapraszamy do skorzystania z oferty klientów, którzy szukają profesjonalnego sprzętu w rozsądnej cenie. więcej »
Dodano: 2016-02-29
Brak danych

Wózek Smyk

 Wózek Smyk

Aktywny wózek dla najmłodszych użytkowników , uwzględnia potrzeby zarówno dziecka jak i rodzica . Pozwala na uczestnictwo w grach i zabawach i samodzielne poruszanie się . Zabezpieczenia antywywrotne i osłony na szprychy zapobiegają upadkom .Wózek posiada cechy wózka dla dorosłych , temu pozwala od początku uczyć się nawyków prawidłowych i przygotowuje do pózniejszego korzystania z wózków dla dorosłych i młodzieży . Specyfikacja Techniczna : Rama : zamknięta wykonana z wysokogatunkowego stopu aluminium 7020 Oparcie : sztywne-regulacja wysokości o 5 cm Koła tylne:szybkodemontowalne , mocowane na osi szybko złącznej -rozmiar :17" kąt pochylenia 0,2,3,5 -Szerokość siedziska od 24 cm do 34 cm PODNÓŻEK: - aluminiowy z plastikową platformą, - z płynną regulacją wysokości i kąta pochylenia, KOŁA TYLNE: - w zaplocie radialnym OSŁONY NA SZPRYCHY: - przezroczyste z logo GTM CIĄGI: - aluminiowe OPONY: - Schwalbe Marathon Plus czarne z paskiem odblaskowym HAMULCE: - standardowe dziecięce typu „push lock” OŚ KÓŁ DUŻYCH: - średnica Ø 12mm ZABEZPIECZENIA ANTYWYWROTNE, tzw. wąsy KÓŁKA PRZEDNIE: - kauczukowe rolkowe - rozmiar: 4” TAPICERKA SIEDZISKA: - system pasów z możliwością regulacji, poduszka - czerwona, czarna TAPICERKA OPARCIA: - czarna, system pasów pozwalający na regulację głębokości, - czarna, czerwona PAŁĄK DLA RODZICA do prowadzenia wózka BOCZKI: - plastikowe, przykręcane do ramy - proste lub z osłoną koła KOLOR RAMY: - biały, żółty, pomarańczowy, wiśniowy, granatowy, zielony, srebrny, stare srebro, czarny, czarny mat, grafitowy Wyposażenie Opcjonalne ( dodatkowo płatne ) PODNÓŻEK: - karbonowa platforma TAPICERKA SIEDZISKA: - pas wydłużający siedzisko - obszycie poduszki: skóra, skóra perforowana, alcantara TAPICERKA OPARCIA: - skóra, skóra perforowana, alcantara OBSZYCIE RAMY: - rury przednie, pałąka, pasa łydkowego BOCZKI: - karbonowe ELEMENTY STABILIZUJĄCE: - zagłówek, peloty boczne, klin, pasy stabilizujące KOLOR RAMY: - wszystkie kolory z palety RAL CLASSIC, rama polerowana więcej »
Dodano: 2016-04-01
Brak danychCena: 4990 zł

Wózek Carisa

 Wózek Carisa

Wózek zaprojektowany specjalnie dla z myślą o kobietach . Konstrukcja tego wózka przypomina GTM 1 , o zamkniętej budowie ramy . Regulacja położenia środka ciężkości oraz możliwość doboru optymalnych dla każdej pani parametrów .Ergonomiczne siedzisko i cienkie rurki sprawiają że jest bardziej elegancki i lżejszy . ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ PRZYSTOSOWANIA I WYPOSAŻENIA WÓZKA GTM CARISA W ELEMENTY STABILIZUJĄCE PLECY I GŁOWĘ SPECYFIKACJA TECHNICZNA RAMA: - zamknięta, typu „box frame”, rurki o średnicy O 20mm - wykonana z wysokogatunkowego stopu lotniczego aluminium 7020 OPARCIE: - składane, zamek typu “lock-down” - regulacja wysokości oparcia o 5cm (opcjonalnie) KOŁA TYLNE: - szybkodemontowalne, mocowane na osi szybkozłącznej - rozmiar: 24” - kąt pochylenia: 0°, 2°, 3°, 5° SZEROKOŚĆ SIEDZISKA: od 30 do 42 cm WYPOSAŻENIE STANDARDOWE PODNÓŻEK: - aluminiowy, z płynną regulacją wysokości KOŁA TYLNE: - szprychy o zaplocie radialnym CIĄGI: - aluminiowe OPONY: - Schwalbe RIGHT RUN szare, niebieskie HAMULCE: - standardowe typu „push lock” OŚ KÓŁ DUŻYCH: - średnica 12 mm KÓŁKA PRZEDNIE: - plastikowe, czarna piasta, szara guma - rozmiar: 4” TAPICERKA SIEDZISKA: - czarna, system pasów z możliwością regulacji, poduszka TAPICERKA OPARCIA: - czarna, system pasów pozwalający na regulację głębokości - materiał wierzchni oddychający BOCZKI: - wyjmowane, plastikowe, proste lub z błotnikiem WIDELCE: - obustronne, 3 oczkowe ulżone, czarne KOLOR RAMY: - biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, wiśniowy, niebieski, granatowy, zielony, srebrny, stare srebro, czarny, czarny mat, niepolerowany WYPOSAŻENIE OPCJONALNE (dodatkowo płatne) SIEDZISKO: - sztywne, na płycie aluminiowej lub karbonowej OPARCIE: - anatomiczne, ergonomiczne PODNÓŻEK: - tytanowy - platforma podnóżka plastikowa lub karbonowa - składany na 2 lub 2 strony KOŁA TYLNE: - SPINERGY, TENSIO, krzyżowe sportowe, terenowe CIĄGI: - stalowe (stal nierdzewna), tytanowe, powlekane gumą OPONY: - Schwalbe RIGHT RUN niebieskie, zółte, czerwone - Schwalbe Marathon Plus czarne OSŁONY NA SZPRYCHY: - przezroczyste z logo GTM, HAMULCE: - nożycowe OŚ… więcej »
Dodano: 2016-04-01
Brak danychCena: 4550 zł

Sprzęt rehabilitacyjny

Rehabilitacja jest, często długotrwałym, ale też bardzo skutecznym, procesem leczenia i przywracania pacjenta do zdrowia. Jeśli nawet nie gwarantuje pełnej sprawności fizycznej lub psychicznej, to pozwala na osiągnięcie względnej niezależności i samodzielności. Aby rehabilitacja przynosiła osobie chorej jak największe korzyści, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i urządzenia do ćwiczeń. W procesie tym korzysta się m.in. z lamp leczniczych, materacy ortopedycznych czy łóżek rehabilitacyjnych.